Автор Тема: Зібрав до купи свої думки про подальшу долю Донбасу  (Прочитано 3901 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Допустим, с обычными гопниками которые дорвались до стволов, разобраться будет несложно.
Но есть же еще российский спецназ, которому Ахметов не указ, против которого нужно применить сопоставимую силу.
БЮТ-шобле текущая ситуация выгодна, раз ее допустили, поэтому при попытке Бени с Ахметом договориться на решение малой кровью могут тыкать палки в колеса.

Схоже, це просто міська легенда. Бо навіть Пуйло не зможе примусити військових воювати у статусі чи то найманців, чи то терористів (в обох випадках - найсуворіші покарання, якщо спіймають). А шизонуті військові пенсіонери - то не сила.

Да прям таки легенда... Обычные бандюки научились пользовать ПЗРК и сбивать вертушки, а также устраивать засады на дороге.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Допустим, с обычными гопниками которые дорвались до стволов, разобраться будет несложно.
Но есть же еще российский спецназ, которому Ахметов не указ, против которого нужно применить сопоставимую силу.
БЮТ-шобле текущая ситуация выгодна, раз ее допустили, поэтому при попытке Бени с Ахметом договориться на решение малой кровью могут тыкать палки в колеса.

Схоже, це просто міська легенда. Бо навіть Пуйло не зможе примусити військових воювати у статусі чи то найманців, чи то терористів (в обох випадках - найсуворіші покарання, якщо спіймають). А шизонуті військові пенсіонери - то не сила.

Да прям таки легенда... Обычные бандюки научились пользовать ПЗРК и сбивать вертушки, а также устраивать засады на дороге.

Кажуть - військові пенсіонери зі спецназів; вони до 40 на пенсію виходять (там вимоги як до майстрів спорту).

Offline outsider

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4119
Занадто цинічно. Я б хотів кращої долі для Донбаса.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Занадто цинічно. Я б хотів кращої долі для Донбаса.

а смисл?

Я б хотів кращої долі для України.

а Донецьком з стратегічних міркувань можна і пожертувавти, якщо цього вимагатиме ситуація
(вибачай Вася ДОнецкий, але якщо не буде іншої ради...)
10% адекватних людей вивезти до нас
« Останнє редагування: Травня 14, 2014, 05:40:00 17:40 від UnionJack »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Мені здається, що буде те ж саме що й було. Місцеві боси поступово перегрупуються і будуть знов розігрувати традиційні страшилки про мову, казки про кормільцев, про особий донєцкій характєр. Реформувати там життя і людей у проукраїнському напрямку навряд чи вдасться бо там і далі дивитимуться раша і ахмєтов тб.
If you are going through hell, keep going.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
Мені здається, що буде те ж саме що й було. Місцеві боси поступово перегрупуються і будуть знов розігрувати традиційні страшилки про мову, казки про кормільцев, про особий донєцкій характєр. Реформувати там життя і людей у проукраїнському напрямку навряд чи вдасться бо там і далі дивитимуться раша і ахмєтов тб.
+100 "На дурака не нужен нож, - ему с три короба наврешь и делай с ним, что хош,"