Сторінок:
Actions
  • #61 від Geo 18 May 2018
  • хто слідкує за фупом ?

    хто зараз при владі- красния чи бєлия ?

    При власти зрадоебы: юлькота и ольгинцы прямо из рашки. Сейчас их время таки настало ТОТАЛЬНО. Там сейчас такой гулеван идет. Даже ОлдБой приперся и куражится. Какие-то дикие ватники из кацапстана пишут....с "позавчерашней" регистрацией.

    Трэш
    Угар и
    Содомия

    Новый Админ в диком восторге.

    десь так я це і бачив

    цікаво, як зараз будуть обгрунтовувати своє перебування там "нормальні"

    Элементарно, Ватсон. Поиски Истины в среде Истинной Свободы Слова:

    - ну что, бандеровские ушлепки? Начищаем фонари и мылим веревочки, хохлы недоношенные? Все. Вы приплыли, мрази.
    - Я не со всем согласен, что Вы только что сказали и многие выводы вполне могут быть спорными. Если  Вы хотите, я дам свое видение ситуации...
    - Порохоботе кляте! Забули ще у Пєдріл спитати ваше сцяне "мнєніє". Вам поважна людина із Росії тільки що казала: намилюйте мотузку і готуйтеся до кардинальной зміни життя нутрощами наружу! Підари чоколатні!
    - Я никогда не думал, что апологеты Юлии Владимировны могут оказаться на стороне Российской Федерации...
    - Модер! Забань чоколятного уєбана!
    - Укроп! Жди. Мы скоро. Готовь очко! Россия - Вперед!
    - Ці порохоботи вже зовсім оборзєлі! Добре, хоч Олена Юр'ївна правильно відреагувала і завдяки адміну ФУП остаточно не перетворився в Чоколятне Гівно! Де ця мразота порохоботська? А, вже забанили мудака! Дякую модеру! Слава Україні!
    - России слава! Вместе победим бандеровскую мразь!
    - Стопудово, друже!
  • #62 від WestNik 18 May 2018
  • хто слідкує за фупом ?

    хто зараз при владі- красния чи бєлия ?

    При власти зрадоебы: юлькота и ольгинцы прямо из рашки. Сейчас их время таки настало ТОТАЛЬНО. Там сейчас такой гулеван идет. Даже ОлдБой приперся и куражится. Какие-то дикие ватники из кацапстана пишут....с "позавчерашней" регистрацией.

    Трэш
    Угар и
    Содомия

    Новый Админ в диком восторге.

    десь так я це і бачив

    цікаво, як зараз будуть обгрунтовувати своє перебування там "нормальні"

    Элементарно, Ватсон. Поиски Истины в среде Истинной Свободы Слова:

    - ну что, бандеровские ушлепки? Начищаем фонари и мылим веревочки, хохлы недоношенные? Все. Вы приплыли, мрази.
    - Я не со всем согласен, что Вы только что сказали и многие выводы вполне могут быть спорными. Если  Вы хотите, я дам свое видение ситуации...
    - Порохоботе кляте! Забули ще у Пєдріл спитати ваше сцяне "мнєніє". Вам поважна людина із Росії тільки що казала: намилюйте мотузку і готуйтеся до кардинальной зміни життя нутрощами наружу! Підари чоколатні!
    - Я никогда не думал, что апологеты Юлии Владимировны могут оказаться на стороне Российской Федерации...
    - Модер! Забань чоколятного уєбана!
    - Укроп! Жди. Мы скоро. Готовь очко! Россия - Вперед!
    - Ці порохоботи вже зовсім оборзєлі! Добре, хоч Олена Юр'ївна правильно відреагувала і завдяки адміну ФУП остаточно не перетворився в Чоколятне Гівно! Де ця мразота порохоботська? А, вже забанили мудака! Дякую модеру! Слава Україні!
    - России слава! Вместе победим бандеровскую мразь!
    - Стопудово, друже!

     :smiley15:

    чесно, у Вас талант !

    по темі- думаю, зараз "вскриються" тру-і псевдопорохоботи
  • #63 від div 18 May 2018
  • :smiley15:

    чесно, у Вас талант !

    по темі- думаю, зараз "вскриються" тру-і псевдопорохоботи

    Я давно говорил Гео что ему писать надо, но он не хочет  :smilie1:
  • #64 від Слав 18 May 2018
  • є таке
  • #65 від svit 18 May 2018
  • Цитувати
    Дякую модеру! Слава Україні!
    - России слава! Вместе победим бандеровскую мразь!
    - Стопудово, друже!

    А оце сильно. Як це називається, художній прийом... гіпербола - "для посилення виразності та підкреслення сказаної думки".
  • #66 від RG 18 May 2018
  • хто слідкує за фупом ?

    хто зараз при владі- красния чи бєлия ?

    При власти зрадоебы: юлькота и ольгинцы прямо из рашки. Сейчас их время таки настало ТОТАЛЬНО. Там сейчас такой гулеван идет. Даже ОлдБой приперся и куражится. Какие-то дикие ватники из кацапстана пишут....с "позавчерашней" регистрацией.

    Трэш
    Угар и
    Содомия

    Новый Админ в диком восторге.

    десь так я це і бачив

    цікаво, як зараз будуть обгрунтовувати своє перебування там "нормальні"

    Элементарно, Ватсон. Поиски Истины в среде Истинной Свободы Слова:

    - ну что, бандеровские ушлепки? Начищаем фонари и мылим веревочки, хохлы недоношенные? Все. Вы приплыли, мрази.
    - Я не со всем согласен, что Вы только что сказали и многие выводы вполне могут быть спорными. Если  Вы хотите, я дам свое видение ситуации...
    - Порохоботе кляте! Забули ще у Пєдріл спитати ваше сцяне "мнєніє". Вам поважна людина із Росії тільки що казала: намилюйте мотузку і готуйтеся до кардинальной зміни життя нутрощами наружу! Підари чоколатні!
    - Я никогда не думал, что апологеты Юлии Владимировны могут оказаться на стороне Российской Федерации...
    - Модер! Забань чоколятного уєбана!
    - Укроп! Жди. Мы скоро. Готовь очко! Россия - Вперед!
    - Ці порохоботи вже зовсім оборзєлі! Добре, хоч Олена Юр'ївна правильно відреагувала і завдяки адміну ФУП остаточно не перетворився в Чоколятне Гівно! Де ця мразота порохоботська? А, вже забанили мудака! Дякую модеру! Слава Україні!
    - России слава! Вместе победим бандеровскую мразь!
    - Стопудово, друже!

    Хорошо ізлагаєт, чортяка  :smiley24:
  • #67 від Geo 19 May 2018
  • https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1004544.0

    читайте комменты юльковских тварей на этой ПОМОЙКЕ!!! И никто, ни одна сука их не банит на 999 дней. Это вонючее штабное ботье. Вот вам и "хорошо излагает".
  • #68 від RG 19 May 2018
  • https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1004544.0

    читайте комменты юльковских тварей на этой ПОМОЙКЕ!!! И никто, ни одна сука их не банит на 999 дней. Это вонючее штабное ботье. Вот вам и "хорошо излагает".

    Модер Амід гєнєріруєт контент  :weep:

  • #69 від Шарик72 19 May 2018
  • ФУП во врєменноє попопользованіє здали Турівській, бо Сірожа приходив гроші позичати на ремонт сімейного гньоздішка.
  • #70 від WestNik 19 May 2018
  • ФУП во врєменноє попопользованіє здали Турівській, бо Сірожа приходив гроші позичати на ремонт сімейного гньоздішка.

    і як ви там, порохоботи, помагаєте контентом ?:
  • #71 від RG 19 May 2018
  • Та бютораси то мале пиво. Заглянув в тему про міст, там і ольгінських вже хмара набігла   :moskali:

    Гєнєріруют, бля контент  :fp2

     
  • #72 від medved 20 May 2018
  • кацапи  аж із шкури лізуть, щоб зробити "фупнаш".
    Ось дві хабалки - луганська і  ще одна, обидві крєатури бикуватої:

    Re: Кандидатуры для разбана
    Молли П     19 травня 2018 09:42:16    IP/Host: ---.la.net.ua
    Pasha, махно, евгад. разбанить нужно и антика, хочется узнать как он там в Польше

    регистрация на форум закрыта кстати, я вроде видела что открыли - писал амид, скрин от сейчас




    Re: Кандидатуры для разбана
    Микроба     19 травня 2018 19:12:55       IP/Host: 213.5.193.---

    Слав, 19 травня 2018 18:11:04
    ще якого гівна сюди запросите?

    Слав, ну можно дать людЯм второй шанс, может они изменились, забанить можно всегда.



  • #73 від Шарик72 20 May 2018
  • Та бютораси то мале пиво. Заглянув в тему про міст, там і ольгінських вже хмара набігла   :moskali:

    Гєнєріруют, бля контент  :fp2

    Я там практично нічого не пишу і вже майже і не читаю після мародьорського, тобто модерського шкандалю. А тепер взагалі вважаю, що ресурс потрібно віддати на розграбування БЮТорасам, вони його швиденько укокошат, а Притула залишиться без контєнту, а мо і на цугундер поирапить за кришування антиукраїнських сил і співпрацю із ними.
  • #74 від WestNik 20 May 2018
  • Та бютораси то мале пиво. Заглянув в тему про міст, там і ольгінських вже хмара набігла   :moskali:

    Гєнєріруют, бля контент  :fp2

    Я там практично нічого не пишу і вже майже і не читаю після мародьорського, тобто модерського шкандалю. А тепер взагалі вважаю, що ресурс потрібно віддати на розграбування БЮТорасам, вони його швиденько укокошат, а Притула залишиться без контєнту, а мо і на цугундер поирапить за кришування антиукраїнських сил і співпрацю із ними.

    Хороша думка

    Ще б Слав до цього додумався
  • #75 від RG 20 May 2018
  • Та бютораси то мале пиво. Заглянув в тему про міст, там і ольгінських вже хмара набігла   :moskali:

    Гєнєріруют, бля контент  :fp2

    Я там практично нічого не пишу і вже майже і не читаю після мародьорського, тобто модерського шкандалю. А тепер взагалі вважаю, що ресурс потрібно віддати на розграбування БЮТорасам, вони його швиденько укокошат, а Притула залишиться без контєнту, а мо і на цугундер поирапить за кришування антиукраїнських сил і співпрацю із ними.

    Хороша думка

    Ще б Слав до цього додумався

    Йому там вже роботу вишибалою на воротах знайшли  :weep:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1004684.0

    Так що зробить хлоп на хвупі кар'єру по новій   :smilie7:

  • #76 від RG 20 May 2018
  • Слав якийсь смішний писк видає в ютубі  :laugh:
  • #77 від WestNik 20 May 2018
  • Та бютораси то мале пиво. Заглянув в тему про міст, там і ольгінських вже хмара набігла   :moskali:

    Гєнєріруют, бля контент  :fp2

    Я там практично нічого не пишу і вже майже і не читаю після мародьорського, тобто модерського шкандалю. А тепер взагалі вважаю, що ресурс потрібно віддати на розграбування БЮТорасам, вони його швиденько укокошат, а Притула залишиться без контєнту, а мо і на цугундер поирапить за кришування антиукраїнських сил і співпрацю із ними.

    Хороша думка

    Ще б Слав до цього додумався

    Йому там вже роботу вишибалою на воротах знайшли  :weep:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1004684.0

    Так що зробить хлоп на хвупі кар'єру по новій   :smilie7:

    хороший притула наркодилер, творчий :lol:
  • #78 від Слав 20 May 2018
  • #79 від RG 20 May 2018
  • Пищало щось смішно перший раз  :smilie5:

    Я ж казав, тепер будуть робити з тебе винного за нашестя кацапів на хвуп  :weep:

    Ну хіба що грошей ще дай їм, щоб вадімо-валєтам з дідусами було де комфортно стрибати   :moskali:
  • #80 від Дрейк 20 May 2018
  • Слав, а ты в курсе кто там это юлбкобыдляцкий говношлюз открыл? И в аккурат под выборы. Впрочем как всегда.
  • #81 від WestNik 20 May 2018
  • Називайте речі своїми іменами- УП - кацапи

    Просто ще раз згадайте про зірку УП Лєщєнка і не говоріть про якихось абстрактних юлькоботів
  • #82 від WestNik 20 May 2018
  • Слав, до-речі, потрохи відривається від пуповини

    Шкода тільки, що енергію потратить на срачі
  • #83 від Слав 20 May 2018
  • Слав, а ты в курсе кто там это юлбкобыдляцкий говношлюз открыл? И в аккурат под выборы. Впрочем как всегда.

    без поняття
  • #84 від svit 20 May 2018
  • Слав, до-речі, потрохи відривається від пуповини

    Шкода тільки, що енергію потратить на срачі

    В мене таке дивне враження, що Славів демарш призведе до зачистки фупу під макаку до виборів.
  • #85 від WestNik 20 May 2018
  • Слав, до-речі, потрохи відривається від пуповини

    Шкода тільки, що енергію потратить на срачі

    В мене таке дивне враження, що Славів демарш призведе до зачистки фупу під макаку до виборів.

    Славів демарш жодним чином не впливає на те, що відбулося
  • #86 від svit 20 May 2018
  • Славів демарш жодним чином не впливає на те, що відбулося

    Тут треба спочатку з'ясувати що саме відбулося.
  • #87 від WestNik 20 May 2018
  • Славів демарш жодним чином не впливає на те, що відбулося

    Тут треба спочатку з'ясувати що саме відбулося.

    передвиборна мобілізація кацапського ресурсу

  • #88 від svit 20 May 2018
  • передвиборна мобілізація кацапського ресурсу

    фуп закриють напередодні виборів. як відверто прокацапський ресурс.
  • #89 від WestNik 20 May 2018
  • Слав був просто спочатку "легітимізатором" ФУПу, а тепер почав трохи заважати стратегічній задачі ресурсу

    щоб все було чікі- пікі, його розміняли на бикову

    типу це не УП, а ця стерва Слава чпокнула
  • #90 від WestNik 20 May 2018
  • передвиборна мобілізація кацапського ресурсу

    фуп закриють напередодні виборів.

    СБУ ?
Сторінок:
Actions