Автор Тема: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)  (Прочитано 1073 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« : Листопада 25, 2014, 11:44:08 11:44 »
 :weep: :weep: :weep:

Отстраненный глава "Укрзалізниці" Борис Остапюк неожиданно появился на рабочем месте и сразу отправил во все подразделения телеграмму о том, что приступает к исполнению обязанностей гендиректора госпредприятия.

"Объявляю, что с 20.11.2014 приступил к исполнению должностных обязанностей генерального директора Государственной администрации железнодорожного транспорта Украины", - говорится в телеграмме, копией которой располагает "Обозреватель".

Этим документом Остапюк удивил своих коллег, поскольку он был отстранен от должности распоряжением Кабинета министров и не может приступать к работе на основании самостоятельного решения.

Напомним, что 16 октября сотрудники СБУ совместно с ГПУ провели обыски в офисе УЗ и ГП "Укрзалізничпостач".

В результате были изъяты более 7 миллионов гривен и 1 миллион долларов наличными, заявил глава СБУ Валентин Наливайченко, добавив, что "в "Укрзалізниці" годами действовал синдикат по отмыванию денег. Его опасность в том, что каждый железнодорожный вокзал, каждое предприятие-поставщик железной дороги, страховые компании - все это было выстроено преступниками от власти в единую систему отмывания и хищения средств госпредприятия", - рассказал он.

Борис Остапюк и гендиректор "Укрзалізничпостач" Александр Лозинский покинули пределы Украины за день до обысков. По данным источников, Остапюк и Лозинский были заблаговременно уведомлены о ходе следствия, запланированных обысках и применении меры пресечения в виде ареста.

По данным "Обозревателя", руководство Мининфраструктуры пыталось склонить Остапюка к написанию заявления об отставке, однако он отказался и фактически по-рейдерски захватил предприятие. Борис Остапюк также переводит под свой контроль финансовые потоки предприятия, отбирая полномочия у заместителя Максима Бланка. Чиновники Министерства инфраструктуры пока особых мер противодействия не принимают.

Кроме того, утверждают источники, Минтранс закончил проверку "УЗ", которая проводилась в рамках поручения Президента, и должен теперь отчитаться перед КМУ.

Источник: http://censor.net.ua/n313453

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #1 : Листопада 25, 2014, 11:49:00 11:49 »
у нас не страна, а театр абсурда...

Offline Lister

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 324
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #2 : Листопада 25, 2014, 11:52:16 11:52 »
А не послать всех нахрен.....

Да.........

Проблема в том, что последний человек, кто так сделал -

Был застрелен на ул. Лысенка через пару дней после принятия решения...

   

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #3 : Листопада 25, 2014, 12:02:58 12:02 »
Проблема в том, что последний человек, кто так сделал -
Был застрелен на ул. Лысенка через пару дней после принятия решения...

Це про кого ?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #4 : Листопада 25, 2014, 12:20:32 12:20 »
Та там не все так просто. Там йде боротьба в самій залізниці. Під Остапюка копають, а нічого йому не можуть пред'явити.
Його відсторонили, провели перевірку і нічого не знайшли. Тепер він вийшов на роботу і все. Що стосується Бланка, то по ньому також нічого не змогли нарити, вилучили кошти і не змогли знайти ніяких фактів правопорушень.

Так що ніякого абсурду, діють згідно Закону.


От почитайте.

http://nashigroshi.org/2014/10/16/ukrzaliznytsyu-mozhe-ocholyty-kryvopishyn-yakyj-maje-biznes-z-soratnykom-yanukovycha/


Якщо правлячу більшість у Верховній Раді після виборів сформує «Блок Петра Порошенка» і уряд очолить вінничанин Володимир Гройсман, гендиректором «Укрзалізниці» може стати керівник Південно-Західної залізниці (ПЗЗ) Олексій Кривопішин. Про це пише Сергій Головньов у «Інсайдері» з посиланням на джерело в «Укрзалізниці».
Кривопішин очолює найбільшу з регіональних залізниць з 2002 року. Також він є депутатом Вінницької облради, обраним від Партії регіонів.  :gigi:


Хочуть вінницькі залізницю під себе :gigi:

Були донецькі, а будуть ?  Як це вже все людям набридло. :fp
« Останнє редагування: Листопада 25, 2014, 12:31:07 12:31 від OlegSky »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #5 : Листопада 25, 2014, 12:41:34 12:41 »
Цитувати
то по ньому також нічого не змогли нарити, вилучили кошти і не змогли знайти ніяких фактів правопорушень.
Інакше як чудом це не назвеш. У перевіряючих мабуть когнитивний дисонанс - з одної сторони суворий наказ з іншої такі гарнюні бакси
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #6 : Листопада 25, 2014, 12:48:55 12:48 »
Цитувати
то по ньому також нічого не змогли нарити, вилучили кошти і не змогли знайти ніяких фактів правопорушень.
Інакше як чудом це не назвеш. У перевіряючих мабуть когнитивний дисонанс - з одної сторони суворий наказ з іншої такі гарнюні бакси

 :lol: Десь так. Перевірячі працюють за копійки, і заставити їх задурно поміняти одних злодіїв на інших, та ще й з порушенням закону не знайшлося. Наказ наказом, але як казав один єврей "А шо я с этого буду иметь?" (с)

Ладно, можна було би знайти  патріотів, але ж пропонується поставити на місце керівника залізниці вінницького регіонала, на якому також клейма нема де ставити  :lol:

« Останнє редагування: Листопада 25, 2014, 12:55:20 12:55 від OlegSky »

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #7 : Листопада 25, 2014, 01:05:44 13:05 »
А между тем, скоро десять лет с памятного убийства Кирпы.
Просматривая материалы по теме, наткнулся на такую новость десятилетней давности:

Порошенко знает о гибели Кирпы больше, чем может сказать - 28/12/04

Председатель комитета Верховной Рады по вопросам бюджета, заместитель руководителя избирательного штаба кандидата в президенты Виктора Ющенко Петр Порошенко считает, что причина гибели министра транспорта и связи Георгия Кирпы - причастность к незаконным финансовым операциям.

«Это судьба кредиторов тоталитарных режимов», - сказал он на пресс-конференции, комментируя гибель Кирпы.

По словам Порошенко, гибель Кирпы следует рассматривать в одном ряду с гибелью бывшего председателя правления Украинского кредитного банка Юрия Ляха.

Сославшись на неназванный источник, Порошенко сказал, что в теле Кирпы обнаружено одно пулевое ранение. Он также добавил, что накануне гибели Кирпа не общался с кем-либо из команды Ющенко. Порошенко утверждает, также ссылаясь на неназванный источник, что накануне гибели Кирпа говорил по телефону с женой.

Порошенко сказал, что знает об обстоятельствах гибели Кирпы больше, чем может сказать. Он объяснил нежелание говорить обо всех известных ему обстоятельствах гибели Кирпы тем, что они, по его мнению, касаются частной жизни Кирпы и его семьи, пишут Українські Новини.

Напомним, что Генеральная прокуратура возбудила уголовное дело в связи со смертью Кирпы. Дело возбуждено по статье 120 Уголовного кодекса «Доведение до самоубийства».

http://www.ufg.com.ua/wu/index.php?dates=2004_12&func=displaynew&module=Country&news=830

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #8 : Листопада 25, 2014, 01:07:14 13:07 »
А в чому власне проблема його звільнити?

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #9 : Листопада 25, 2014, 01:20:27 13:20 »
Та там не все так просто. Там йде боротьба в самій залізниці. Під Остапюка копають, а нічого йому не можуть пред'явити.
Його відсторонили, провели перевірку і нічого не знайшли. Тепер він вийшов на роботу і все. Що стосується Бланка, то по ньому також нічого не змогли нарити, вилучили кошти і не змогли знайти ніяких фактів правопорушень.


тобто 7 і 1 мільйони - ніяких правопорушень?
цікаво....

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #10 : Листопада 25, 2014, 01:36:40 13:36 »
Та там не все так просто. Там йде боротьба в самій залізниці. Під Остапюка копають, а нічого йому не можуть пред'явити.
Його відсторонили, провели перевірку і нічого не знайшли. Тепер він вийшов на роботу і все. Що стосується Бланка, то по ньому також нічого не змогли нарити, вилучили кошти і не змогли знайти ніяких фактів правопорушень.


тобто 7 і 1 мільйони - ніяких правопорушень?
цікаво....

Та нічого цікавого. Бланк був мультимільонером ще  до роботи в  залізниці, банкіром. А у нас такі бізнесмени, що працюють з готівкою постійно. Це не штати де виникають питання про 100 доларів готівкових. Може це й гроші залізниці, а може він з депозиту зняв. Його ж не попалили на злочині. А просто наявність грошей у нас не злочин.
Якщо почнуть всіх садити в кого гроші під подушкою знайдуть, то це буде СРСР 1937 року. Тим більше ті гроші у нього дома знайшли (було в інтернеті).  Короче все це фігня, може вони щось там і нарили, але про це ніхто ніколи не дізнається. :gigi:

PS. Певно гроші вже віддали, ще й вибачились.  :smilie5:

« Останнє редагування: Листопада 25, 2014, 01:42:12 13:42 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #11 : Листопада 25, 2014, 01:38:37 13:38 »
не поняв а хто такий БЛАНК?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #12 : Листопада 25, 2014, 01:44:10 13:44 »
не поняв а хто такий БЛАНК?

Ви неуважно прочитали стартпост. Заступник. Саме в нього знайшли ті гроші про які написано. Пошукайте в Інтернеті.

Кажу ж вам, розборки в залізниці, сенсації не буде.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #13 : Листопада 25, 2014, 01:45:55 13:45 »
не поняв а хто такий БЛАНК?

Ви неуважно прочитали стартпост. Заступник. Саме в нього знайшли ті гроші про які написано. Пошукайте в Інтернеті.

Кажу ж вам, розборки в залізниці, сенсації не буде.

там мова йде про остапюка і лозинського

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #14 : Листопада 25, 2014, 01:48:48 13:48 »
не поняв а хто такий БЛАНК?

Ви неуважно прочитали стартпост. Заступник. Саме в нього знайшли ті гроші про які написано. Пошукайте в Інтернеті.

Кажу ж вам, розборки в залізниці, сенсації не буде.

там мова йде про остапюка і лозинського


У заступника гендиректора Укрзалізниці знайшли більше півмільйона доларів готівкою

http://socportal.info/2014/10/17/u-zastupnika-gendirektora-ukrzaliznitsi-znajshli-bil-she-pivmil-jona-dolariv-gotivkoyu.html

«Чому я взагалі зацікавився цим діячем? Та поспілкувався з людиною, яка була у Бланка на обшуку. «Стільки грошей готівкою вдома я ще не бачив. Ще я перший раз побачив в кожній кімнаті телики 84 дюйми. Воістину — Укрзалізниця багата контора. Я до сих пір в шоці. Втомилися перераховувати бабло навіть на машинці. Дві величезні дорожні сумки на коліщатках забиті банківськими упаковками, в купюрах по 100, 200, 500 гривень. У ванній більше півляма «зелені» витягнули. І, схоже, що я бачив кишенькові гроші. Останнє напевно відсотиться в офшорах. Господар житла взагалі не засмутився»  :smilie5:, — розповіли журналісту

Бачите у ванній гроші знайшли. А ви де тримаєте ?
« Останнє редагування: Листопада 25, 2014, 01:51:31 13:51 від OlegSky »

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #15 : Листопада 25, 2014, 01:50:26 13:50 »
ну тоді хуйня якась
знайшли вдома у бланка а відсторонили остапюка...

зі поцілив дантес а пам"ятник стоїть пушкіну...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Я - живой, я - легитимный - 2 (Укрзалізниця)
« Reply #16 : Листопада 25, 2014, 01:53:46 13:53 »
ну тоді хуйня якась
знайшли вдома у бланка а відсторонили остапюка...

зі поцілив дантес а пам"ятник стоїть пушкіну...

Так отож. Хотіли взути Остапюка, шукали всюди, але знайшли вдома в Бланка. Причому неясно чиї гроші.