Автор Тема: Як правильно зробити вибір на цих виборах  (Прочитано 3932 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #30 : Вересня 14, 2014, 06:45:55 18:45 »
для Квант

мене звати Микола, вибачення перед Ковальчуком і Світязем, не в особисті, а публічно, бажано окремою гілкою

За що? Ковальчук почав погрожувати мені Світязєм за те, що я пишу правду про деяких керівників добровольчих батальйонів, а також про зрадників в добровольчих батальйонах. При чому, про Світязь я не писав нічого і взагалі не знаю хто це такі і де вони взялися. Я порадив тим хто мені погрожує направити свої зусилля на щось корисне для держави, а не на розборки з Квантом. То чим я саме образив Ковальчука та Світязь? За що мені вибачатися?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #31 : Вересня 14, 2014, 06:55:20 18:55 »
по темі

коли Свобода мала реальну владу?

чи ви про ті два місяці коли Свобода мала в.о. генпрокурора? без права зміни заступників і т.д., читайте повноваження в.о. прокурора.

чи правильно, що в критичний момент історії Кошулинський вів ВР, а Свобода підтримала створення коаліції - ПРАВИЛЬНО.

Голосувати треба за ідеологію, а не лідерів чи особистості, а таких партій тільки дві - Свобода і ПС, дуже шкода, що не домовились.

З фракції Свободи - не перейшов до ПР жоден депутат, сама дисциплінована фракція,  жодного разу не продались і не голосували за законопроекти, що протирічать їх програмі.
Саме Свобода і її депутати всіх рівнів були ядром Майдану.

В Тернополі Свобода при владі і що б не говорив Слав, при всій критиці, частково правильній, Тернопіль розвивається, дороги робляться, набережну ремонтують, з вивозом мусору наладили, опалення вчасно, гаряча вода є, місто розвивається.

Голосувати треба за ідеологію, а не особистості.
Тому при всьому багатстві вибору, альтернативи немає, тільки Свобода.

Ідеологія у Свободи - не дуже. Вона утопічна і не реальна. За Свободу у 2012 році люди голосували тому, що це була яскрава і єдина альтернатива "рускому міру" в Україні. На них були надії як на спасителів українства. Ніхто за їхню програму і не голосував. Зараз ера постіндустріальних суспільств і ідеологія початку ХХ століття нічим не буде корисна для модернізації і розвитку України. Якщо Тягнибок ще цього не зрозумів, то я вже не знаю....

Щодо націоналізму, то зараз війна і усі проукраїнські партії є націоналістами. Усі понабирали комбатів і усі, навіть Президент говорять Бандерівські гасла: Слава Україні! Героям Слава! Чим можна виділити Свободу?

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #32 : Вересня 14, 2014, 06:58:58 18:58 »
Яроша дуже поважаю і ціную.
Але голосувати буду за команду преза.
Досить з мене безкінечного срача.Наївся вже...


+1000 сюда и немного в карму. Ошибку когда  Ющенко оставили без подпорки в парламенте повторить нельзя
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #33 : Вересня 14, 2014, 07:16:26 19:16 »
та здається Турчинов та Яценюк  Президенту підтримку оголосили

просто окремо йдуть щоб охопити якомога більше голосів
на мою думку
Quo Vadis

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #34 : Вересня 14, 2014, 09:25:22 21:25 »
та здається Турчинов та Яценюк  Президенту підтримку оголосили

просто окремо йдуть щоб охопити якомога більше голосів
на мою думку

На мою думку, вони не змогли домовитися про єдний список. Можете собі уявити дільож портфелів, якщо пройдуть в Раду і треба буде робити більшість? От і я про те. Тільки по цій причині Яценюка треба "списати".

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #35 : Вересня 15, 2014, 10:11:03 10:11 »
Яроша дуже поважаю і ціную.
Але голосувати буду за команду преза.
Досить з мене безкінечного срача.Наївся вже...

 :smiley24:

Нормальная компания у него собирается. Надо исходить из прагматических соображений, и голосовать головой, а не эмоциями...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #36 : Вересня 15, 2014, 03:42:47 15:42 »
 :laugh: :lol: :laugh:

сочна аналітика

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #37 : Вересня 15, 2014, 03:46:19 15:46 »
Голосуватиму за Яроша і Білозерську.

Промосковського лайна ми вже наголосували за 23 років.
If you are going through hell, keep going.

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #38 : Вересня 15, 2014, 03:54:44 15:54 »
Голосуватиму за Яроша і Білозерську.

Промосковського лайна ми вже наголосували за 23 років.

А у тебя шо украинский паспорт есть?
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline locomach

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1568
  • чешский аборигин
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #39 : Вересня 15, 2014, 10:49:28 22:49 »
В группе Анти-Ватник в VK пишут:

Українці, будьте пильні! Не обманюйтесь.
Перед вами список десяти партій, власники яких - регіонали:
1. Индустриальная партия,
2. Партия Развития Украины,
3. Оппозиционный блок,
4. Сильная Украина,
5. За мир,
6. Центр,
7. Новая политика,
8. Державний нейтралітет,
9. Україна вперед,
10. Трудова Україна.
www.stopfake.org, FaceBook: Wings Phoenix, www.antiterror.in.ua

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #40 : Вересня 15, 2014, 10:56:28 22:56 »
В группе Анти-Ватник в VK пишут:

Українці, будьте пильні! Не обманюйтесь.
Перед вами список десяти партій, власники яких - регіонали:
1. Индустриальная партия,
2. Партия Развития Украины,
3. Оппозиционный блок,
4. Сильная Украина,
5. За мир,
6. Центр,
7. Новая политика,
8. Державний нейтралітет,
9. Україна вперед,
10. Трудова Україна.
Ви нарешті з`явились.
Десь так довго пропадали, вже й згадувала якось про СУПівського чеха.  :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46537
  • Never give in!
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #41 : Вересня 15, 2014, 11:04:23 23:04 »
Отже, все те ж прокисле пойло, тілько в інших пляшках. Розраховувати на прийняття новою Радою якихось розумних законів особливо не доводиться. Але альтернативи нема - хіба що диктатура. Так диктатора нема. :smilie2:

До ВР проходять 5 політичних сил - опитування 15.09.2014 | 19:05 78 1 5 0 2 До Верховної Ради проходять 5 політичних сил, серед яких

Блок Петра Порошенка 45,7% ,
Радикальна партія Олега Ляшка 13,7%,
Громадянська позиція 8,1%,
ВО «Батьківщина» 8,1% та
«Народний фронт» 5,6%.

Про це свідчать передані УНІАН результати соціологічного опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень «Социс» 5-10 вересня у всіх регіонах України, крім окупованого Криму і підконтрольних терористам районів Донбасу. За результатами дослідження, 74,5% опитаних виявили намір взяти участь у голосуванні на виборах до Верховної Ради України. Близько 10% на момент проведення опитування не визначились зі своїм наміром взяти участь у голосуванні, а 15% – не планують голосувати взагалі. Рейтингові показники розділились наступним чином, Блок П.Порошенка отримує 26,8% від усіх опитаних та 45,7% від тих, хто визначився з вибором та візьме участь у голосуванні. Радикальна партія О.Ляшка набирає 8,1% та 13,7% – відповідно. Громадянська позиція А.Гриценка – 4,8 (8,1%), ВО «Батьківщина» (Ю.Тимошенко) – 4,7% (8,1%), «Народний фронт» (А.Яценюк) – 3,3% (5,6%).

З огляду на нижченаведені результати, до наступного складу Верховної Ради України проходять п’ять політичних сил: Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Олега Ляшка, Громадянська позиція, ВО «Батьківщина» та «Народний фронт». За останній час відзначається значне зростання електоральної підтримки Блоку П.Порошенка (+8,4%), часткове падіння рейтингу Радикальної Партії О.Ляшка (-4,8%), певну стабілізацію позицій Громадянської позиції (+0,6%), відносне падіння показників ВО «Батьківщина» (-2,1%). Всі інші коливання показників політичних сил перебувають у межах статистичної похибки. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЦВК зареєструвала на вибори 205 членів КПУ Довідка. Центр соціальних та маркетингових досліджень «Социс» в рамках періодичного моніторингового дослідження «Україна і українці», яке проводиться починаючи з 2010 року, провів загальнонаціональне соціологічне дослідження, в якому досліджувались основні соціальні та електоральні орієнтації населення України напередодні виборів до Верховної Ради України в кінці жовтня 2014 року. Терміни дослідження: 5 - 10 вересня 2014 року. Дослідження було проведене по всій території України (за винятком АР Крим та частини Донбасу, де ведуться військові дії). Опитування проводилось методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондентів. Метод відбору респондентів – квотна вибірка (за ознаками вік та стать). Загалом було опитано 2800 респондентів у віці від 18 років і старше, вибірка репрезентативна загалом для України за показниками віку, статі, розміром населеного пункту та поділом на регіони.

http://www.unian.ua/politics/985120-do-v...annya.html
If you are going through hell, keep going.

Offline термаміл

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2409
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #42 : Вересня 15, 2014, 11:09:38 23:09 »
Nik02121971, от про "свободу" не треба. Гамнюки.
Тобто не ті прості хлопці, що ідуть за ідею. Аїхні вожді.
До весни цього року я палко підтримувала "Свободу". А потім подивилась на їхні діла.....
1.У нас депутат обласної ради свободівець  Вікторов став начальником комунальної ритуальної служби (завідував кладовищами) став продавати місця на кладовищах. Його взяли за яйця, він утік в США, а зараз корчитиь з себе політичного біженця.
2. Слідуючий в списку депутатів до обласної ради від "Свободи" пан Чернецький, колишній наперсточник. Коли Тягнибок приїхав представляти свою команду, то кандидатуру пана наперсточника засвистали. Діватись було нікуди і зі списків кандидатів до обласної ради його забрали і цей пан став депутатом Луцької міської ради. Пройшло два роки і о чудо.....
Пае Черновецький стає депутатом Київради. Виникає запитання чому в список від "Свободи" до Київської ради попадають не ідейні партійці, такі як Аронець або Білозерська, а прой..... ну словом, люди з незрозумілою біографією.
3. Міністр Швайка. Його політика призначення директорів державних підприємств  це ...... це відбудова старих корупційних іванющенківських схем. Скажем так.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #43 : Вересня 16, 2014, 12:08:32 00:08 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #44 : Вересня 16, 2014, 12:13:38 00:13 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.

За нього треба проголосувати, він вигідний Україні. Така "гірка" правда.
П.С. Інакше будемо мати Придністров'я.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #45 : Вересня 16, 2014, 12:18:48 00:18 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.

За нього треба проголосувати, він вигідний Україні. Така "гірка" правда.
П.С. Інакше будемо мати Придністров'я.

Я вважаю що в такому вигляді він не потрібен. Треба його голосувати після виборів, а краще весною. Куда нам поспішати ? 
 Мені таки здається, що Путін взяв Петра на понт, але час нас розсудить.

Я розумію вашу аргументацію, що даний закон залишає Донбас в правовому полі України, але це буде у випадку
виконання цього закону. Сепаратори заб'ють на виконання  закону, а Порошенко буде виглядати лохом, якого
сепарати на йуху вертять, а він ще їм платить. Бо НІХТО зараз нездатен забезпечити виконання законів на території, які
контролюють сепари.

Проте, в даному випадку я говорю навіть не про закон, а про завтрашнє голосування. Який би він не був
хороший і потрібний, якщо його прийме удар разом з коммі і ригами, це буде ДУЖЕ сильний удар по авторитету Президента, а мені би хотілося мати авторитетного президента і не тільки мені.


« Останнє редагування: Вересня 16, 2014, 12:25:27 00:25 від OlegSky »

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #46 : Вересня 16, 2014, 12:19:13 00:19 »
Nik02121971, от про "свободу" не треба. Гамнюки.
Тобто не ті прості хлопці, що ідуть за ідею. Аїхні вожді.
До весни цього року я палко підтримувала "Свободу". А потім подивилась на їхні діла.....
1.У нас депутат обласної ради свободівець  Вікторов став начальником комунальної ритуальної служби (завідував кладовищами) став продавати місця на кладовищах. Його взяли за яйця, він утік в США, а зараз корчитиь з себе політичного біженця.
2. Слідуючий в списку депутатів до обласної ради від "Свободи" пан Чернецький, колишній наперсточник. Коли Тягнибок приїхав представляти свою команду, то кандидатуру пана наперсточника засвистали. Діватись було нікуди і зі списків кандидатів до обласної ради його забрали і цей пан став депутатом Луцької міської ради. Пройшло два роки і о чудо.....
Пае Черновецький стає депутатом Київради. Виникає запитання чому в список від "Свободи" до Київської ради попадають не ідейні партійці, такі як Аронець або Білозерська, а прой..... ну словом, люди з незрозумілою біографією.
3. Міністр Швайка. Його політика призначення директорів державних підприємств  це ...... це відбудова старих корупційних іванющенківських схем. Скажем так.

Цікава деталь. Не могли б ви детальніше: коли працював, де, з ким.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #47 : Вересня 16, 2014, 12:30:41 00:30 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.

За нього треба проголосувати, він вигідний Україні. Така "гірка" правда.
П.С. Інакше будемо мати Придністров'я.

Я вважаю що в такому вигляді він не потрібен. Треба його голосувати після виборів, а краще весною. Куда нам поспішати ? 
 Мені таки здається, що Путін взяв Петра на понт, але час нас розсудить.

Я розумію вашу аргументацію, що даний закон залишає Донбас в правовому полі України, але це буде у випадку
виконання цього закону. Сепаратори заб'ють на виконання  закону, а Порошенко буде виглядати лохом, якого
сепарати на йуху вертять, а він ще їм платить. Бо НІХТО зараз нездатен забезпечити виконання законів на території, які
контролюють сепари.

Проте, в даному випадку я говорю навіть не про закон, а про завтрашнє голосування. Який би він не був
хороший і потрібний, якщо його прийме удар разом з коммі і ригами, це буде ДУЖЕ сильний удар по авторитету Президента, а мені би хотілося мати авторитетного президента і не тільки мені.

Цей мирний план - це більше ЄС. Але зараз для нас він краще ніж війна. Ситуація в країні дуже складна.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #48 : Вересня 16, 2014, 12:53:32 00:53 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.

Ну чому ж, в історії вже зафіксований
ПриБют тимошенко,
а сьогодні у ВР буде спроба намацати ПриПор Порошенка

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #49 : Вересня 16, 2014, 01:15:19 01:15 »
Короче, нужна завтра драка в Верховной Раде. Свобода, ваш выход.  :super: Заодно рейтинг поднимете.


Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #50 : Вересня 16, 2014, 04:25:30 04:25 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.

У Садового Семенченко. А значить, що державні інтереси на другому плані.
Ярош де буде балатуватися?
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі. На посаді Президента показує себе добре. Думаю, що варто дати шанс його команді. Я не хочу бачити боротьби за портфелі між проукраїнськими силами. Як ми це бачили навіть в той час, коли кацапи віджимали Крим.

там один семенченко...
непонятка....
остальные мне нравятся..
наверное за них проголосую.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #51 : Вересня 16, 2014, 06:17:53 06:17 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.
Хай Квант засунет себе в жопу своего Пороха чтобы я после такого предательства за него голосовал.Тоже,бля,еще один Грушевский нашелся.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #52 : Вересня 16, 2014, 06:19:11 06:19 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.

У Садового Семенченко. А значить, що державні інтереси на другому плані.
Ярош де буде балатуватися?
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі. На посаді Президента показує себе добре. Думаю, що варто дати шанс його команді. Я не хочу бачити боротьби за портфелі між проукраїнськими силами. Як ми це бачили навіть в той час, коли кацапи віджимали Крим.

там один семенченко...
непонятка....
остальные мне нравятся..
наверное за них проголосую.

Ну викидайте свій голос за "князьків", які не пройдуть. А потім в Раді будемо бачити чвари та "поділи посад".

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #53 : Вересня 16, 2014, 06:20:48 06:20 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.
Хай Квант засунет себе в жопу своего Пороха чтобы я после такого предательства за него голосовал.Тоже,бля,еще один Грушевский нашелся.

А в чому прєдатєльство?
В тому, що не можемо очистити ЛуганДон від кацапів по іншому? Тим більше, що це рішення ЄС і США і кацапи на нього до сих пір не погоджуються. А на них тиснуть санкціями.
Нам треба покласти десятки тисяч життів? Я думаю, що Порошенко знає, що робить і знає яка на ньому відповідальність.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #54 : Вересня 16, 2014, 06:25:00 06:25 »
До виборів ще є час. Побачимо. Але якщо завтра за закон про особливий стан проголосують риги і комі, то тяжко
буде Петру  з рейтингом.
Хай Квант засунет себе в жопу своего Пороха чтобы я после такого предательства за него голосовал.Тоже,бля,еще один Грушевский нашелся.

А в чому прєдатєльство?
В тому, що не можемо очистити ЛуганДон від кацапів по іншому? Тим більше, що це рішення ЄС і США і кацапи на нього до сих пір не погоджуються. А на них тиснуть санкціями.
Нам треба покласти десятки тисяч життів? Я думаю, що Порошенко знає, що робить і знає яка на ньому відповідальність.
Тебе ,недолугий,здесь написали выход:временно оккупированная территория Рашкой,с вытекающими последствиями.Знаешь какой самый популярный сейчас лозунг в России?Хватит кормить Кавказ!!!Ты сомневаешься что после дебильных инициатив Пороха самый популярный у нас будет лозунг:хватит кормить Лугандон?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #55 : Вересня 16, 2014, 06:40:35 06:40 »

Тебе ,недолугий,здесь написали выход:временно оккупированная территория Рашкой,с вытекающими последствиями.Знаешь какой самый популярный сейчас лозунг в России?Хватит кормить Кавказ!!!Ты сомневаешься что после дебильных инициатив Пороха самый популярный у нас будет лозунг:хватит кормить Лугандон?

Ну а інакше ніяк. Інакше кацапи війська не заберуть і будемо мати Придністров'я, Абхазію, Осетію, Карабах і т.д. Ви цього хочете? Давайте дивитися правді в очі. Цей закон приймають, щоб кацапи забрали війська з України. І подивимося чи ще заберуть. Можливо ще будемо радуватися цьому закону.

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #56 : Вересня 16, 2014, 06:45:16 06:45 »

Тебе ,недолугий,здесь написали выход:временно оккупированная территория Рашкой,с вытекающими последствиями.Знаешь какой самый популярный сейчас лозунг в России?Хватит кормить Кавказ!!!Ты сомневаешься что после дебильных инициатив Пороха самый популярный у нас будет лозунг:хватит кормить Лугандон?

Ну а інакше ніяк. Інакше кацапи війська не заберуть і будемо мати Придністров'я, Абхазію, Осетію, Карабах і т.д. Ви цього хочете? Давайте дивитися правді в очі. Цей закон приймають, щоб кацапи забрали війська з України. І подивимося чи ще заберуть. Можливо ще будемо радуватися цьому закону.
Бывают же полезные идиоты:из Абхазии,Осетии,Приднестровья хоть одна блядь войска вывела?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #57 : Вересня 16, 2014, 06:57:25 06:57 »

Бывают же полезные идиоты:из Абхазии,Осетии,Приднестровья хоть одна блядь войска вывела?

Закон приймають для того, щоб кацапи вивели війська. На кацапів тиснуть ЄС і США. Якщо кацапи війська не виведуть, то закон діяти не буде. Що ще не ясно?

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #58 : Вересня 16, 2014, 08:34:00 08:34 »
тут мені не подобається лише військовий блок



Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #59 : Вересня 16, 2014, 08:44:54 08:44 »
тут мені не подобається лише військовий блок



Вони не пройдуть. Для мене наявність Семенченка - це хрест на Самопомічі. Як і Авакова на Фронті.