Автор Тема: Як правильно зробити вибір на цих виборах  (Прочитано 3939 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Шановні форумчани! Вибір треба робити по ділам тих людей яких ми маємо обирати. Наша задача - змінити систему!
За кого голосувати точно не треба:
1. БЮТ, так як Юля була три роки при владі, будучи Головою Уряду та маючи більшість в Раді. Жодних реформ не проведеного "берегла систему".
У нас мало часу на "додаткові спроби для неї".
2. Яценюк, так як він і не пробував робити реформи, хоча кричав про "уряд каміказдзе". А ситуація зараз дуже критична.
3. Свобода, так як прийшовши до реальної влади вони стали "васалами БЮТ" і теж "не чіпали систему", маючи навіть посаду Генпрокурора в країні з прокурорським наглядом. Я проголосував у 2012 році за Свободу, а вийшло, що за БЮТ  :Sho_za:
4. Гриценко, так як він був Міністром Оборони три роки і ніяких реформ у армії не провів. Гарним менеджером себе не показав, професійна його придатність дуже сумнівна. В той же час вважав за потрібне балатуватися у Президенти, тобто "князьок", який власні інтереси ставить вище державних.
5. Ляшко, так як є лицеміром, який піариться на "костях патріотів".
6. Семенченко, так як є лицеміром, який також на "крові патріотів" йде до влади.

Offline El_Parasito

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2060
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #1 : Вересня 14, 2014, 03:46:19 15:46 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.
Dann wollen wir streiten sieben Tage lang.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #2 : Вересня 14, 2014, 03:47:38 15:47 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.

У Садового Семенченко. А значить, що державні інтереси на другому плані.
Ярош де буде балатуватися?
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі. На посаді Президента показує себе добре. Думаю, що варто дати шанс його команді. Я не хочу бачити боротьби за портфелі між проукраїнськими силами. Як ми це бачили навіть в той час, коли кацапи віджимали Крим.
« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 03:49:42 15:49 від Kvant »

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #3 : Вересня 14, 2014, 03:48:42 15:48 »
А хто такий Садовий? Чому за нього?
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #4 : Вересня 14, 2014, 03:53:02 15:53 »
Щодо Яценюка, який не провів реформи. Тут мені казали, що він скорочення кадрів не міг провести, бо типу закони є і треба рішення Ради. Але це не так.

1. Наприклад: ліквідовується "Державна казначейська служба", усі її працівники виводяться за штат. Створюється "Державне казначейство" в яке набирають ту кількість людей, які реально потрібні. Решта залишається за "бортом".
Це можна зробити навіть постановою уряду. Рішення Ради не потрібне. У свій час так робив Янукович навіть через Указ Президента.
2. Доводиться до відома місцеві органи влади та керівників держ. підприємств / установ про необхідність скорочення людей. При цьому:
а) місцевим органам влади просто не видаються кошти казначейством на заробітну плату (або на інші витрати), якщо не проведене скорочення. Підстава про не видачу: не правильно оформлені документи чи ще якийсь маразм. Точно так само як це робить податкова по відношенню до фірм, з яких треба "зняти більше податків".
б) керівникам державних органів погрожувати елементарним звільненням. Можна пару чоловік показово звільнити.
3. У нас такі Закони, що їх легко обійти. Повірте, я у свій час звільняв людей за день (за згодою сторін) і ніхто мені права по КЗОТУ і не думав качати. Я пояснював, як я можу зробити, якщо до людини "не дійде". І як це можна зробити знає будь який керівник, який мав діло з кадрами.

Більше того, штатний розклад будь якої установи затверджує безпосередній керівник. І те, що він роздув штати (а усі ми знаємо як продаються посади та влаштовують родичів) - його проблеми. Таким же чином нехай вносить зміни у штатний розклад і вирішує питання з "родичами" та людьми, яких набрав за гроші "штани протирати і сидіти на шиї держави".

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #5 : Вересня 14, 2014, 03:55:03 15:55 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.

У Садового Семенченко. А значить, що державні інтереси на другому плані.
Ярош де буде балатуватися?
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі. На посаді Президента показує себе добре. Думаю, що варто дати шанс його команді. Я не хочу бачити боротьби за портфелі між проукраїнськими силами. Як ми це бачили навіть в той час, коли кацапи віджимали Крим.
Квант,може ты Луценко?Такий же бахнутый на всю голову.
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #6 : Вересня 14, 2014, 03:56:08 15:56 »
Яроша дуже поважаю і ціную.
Але голосувати буду за команду преза.
Досить з мене безкінечного срача.Наївся вже...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #7 : Вересня 14, 2014, 03:56:46 15:56 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.

У Садового Семенченко. А значить, що державні інтереси на другому плані.
Ярош де буде балатуватися?
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі. На посаді Президента показує себе добре. Думаю, що варто дати шанс його команді. Я не хочу бачити боротьби за портфелі між проукраїнськими силами. Як ми це бачили навіть в той час, коли кацапи віджимали Крим.


Та там ще списку немає ніякого крім Луценка, який був і в Ющенка, і в Юлі, і самостійно пробував, і ось тепер у Петра.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #8 : Вересня 14, 2014, 03:59:35 15:59 »
Яроша дуже поважаю і ціную.
Але голосувати буду за команду преза.
Досить з мене безкінечного срача.Наївся вже...

Зрозумів Вашу логіку. В принципі, непогана точка зору.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #9 : Вересня 14, 2014, 04:02:02 16:02 »
Яроша дуже поважаю і ціную.
Але голосувати буду за команду преза.
Досить з мене безкінечного срача.Наївся вже...

+1. Я теж з цих позицій. Хоча люди типу Луценка, Гройсмана і т.д. - мене не дуже радують у блоці Порошенка. В той же час, якщо "демократи" не змогли домовитися йти одним блоком з Президентом, то як вони будуть домовлятися у Раді? А якщо додати сюди ще й інтереси Коломойского, Львочкіна і т.д., які фінансують "своїх демократів", то як провести реформи?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #10 : Вересня 14, 2014, 04:02:25 16:02 »
Ярош іде по мажоритарці у Дніпродзержинську.
Список ПС очолює Андрій Тарасенко.
Друге місце - Олена Білозерська.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #11 : Вересня 14, 2014, 04:03:06 16:03 »
Щодо Яценюка, який не провів реформи. Тут мені казали, що він скорочення кадрів не міг провести, бо типу закони є і треба рішення Ради. Але це не так.

1. Наприклад: ліквідовується "Державна казначейська служба", усі її працівники виводяться за штат. Створюється "Державне казначейство" в яке набирають ту кількість людей, які реально потрібні. Решта залишається за "бортом".
Це можна зробити навіть постановою уряду. Рішення Ради не потрібне. У свій час так робив Янукович навіть через Указ Президента.
2. Доводиться до відома місцеві органи влади та керівників держ. підприємств / установ про необхідність скорочення людей. При цьому:
а) місцевим органам влади просто не видаються кошти казначейством на заробітну плату (або на інші витрати), якщо не проведене скорочення. Підстава про не видачу: не правильно оформлені документи чи ще якийсь маразм. Точно так само як це робить податкова по відношенню до фірм, з яких треба "зняти більше податків".
б) керівникам державних органів погрожувати елементарним звільненням. Можна пару чоловік показово звільнити.
3. У нас такі Закони, що їх легко обійти. Повірте, я у свій час звільняв людей за день (за згодою сторін) і ніхто мені права по КЗОТУ і не думав качати. Я пояснював, як я можу зробити, якщо до людини "не дійде". І як це можна зробити знає будь який керівник, який мав діло з кадрами.

Більше того, штатний розклад будь якої установи затверджує безпосередній керівник. І те, що він роздув штати (а усі ми знаємо як продаються посади та влаштовують родичів) - його проблеми. Таким же чином нехай вносить зміни у штатний розклад і вирішує питання з "родичами" та людьми, яких набрав за гроші "штани протирати і сидіти на шиї держави".

Це несерйозно. Якщо реформи це : "У нас такі Закони, що їх легко обійти.", то чесно кажучи, рівень аргументації мене трохи шокує.

Це не реформи, це тоді хуйня собача, бо зразу почнуться зловживання по лінії того, як залишится на місці, а головна
проблема нашої системи - КОРУПЦІЯ, тільки розквітне ще більше.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #12 : Вересня 14, 2014, 04:03:09 16:03 »
Яроша дуже поважаю і ціную.
Але голосувати буду за команду преза.
Досить з мене безкінечного срача.Наївся вже...
Ущипните меня, я точно такие слова слышал от своих знакомых в 2010 году  на президентских :fp2
Батя, мы стараемся ...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #13 : Вересня 14, 2014, 04:05:56 16:05 »
Я буду, напевно, за Яценюка. Мені його список подобається, і чомусь я думаю що з Порошенком вони домовляться і срачу не буде.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #14 : Вересня 14, 2014, 04:10:46 16:10 »

Це несерйозно. Якщо реформи це : "У нас такі Закони, що їх легко обійти.", то чесно кажучи, рівень аргументації мене трохи шокує.

Це не реформи, це тоді хуйня собача, бо зразу почнуться зловживання по лінії того, як залишится на місці, а головна
проблема нашої системи - КОРУПЦІЯ, тільки розквітне ще більше.

Олег, я Вас дуже поважаю за змістовні та логічні пости без емоцій. Але тут не треба "виправдання", я пишу правду. Ну не затверджує Рада штатний розклад органів виконавчої влади!!! Наприклад по Держказначейству штатний розпис затверджує Міністр фінансів. Навіть рішення уряду не треба. Про що ми говоримо?
Реально в уряду усі гроші, а гроші - це все! Можна тиснути на кого завгодно і робити, що завгодно. У них і МВС і податкова міліція і т.д. Було б бажання, а його немає.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #15 : Вересня 14, 2014, 04:12:43 16:12 »
Я буду, напевно, за Яценюка. Мені його список подобається, і чомусь я думаю що з Порошенком вони домовляться і срачу не буде.

Ок. Яценюк пройде в раду, більшості у нього не буде. Буде шантажувати Порошенка для того, щоб вибити своїй команді посади. Воно нам треба? Яка користь з цього державі?
Чи Ви надієтеся на реформи від Яценюка, якщо він каже, що не буде проводити реформи до кінця війни?

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #16 : Вересня 14, 2014, 04:23:19 16:23 »
Я буду, напевно, за Яценюка. Мені його список подобається, і чомусь я думаю що з Порошенком вони домовляться і срачу не буде.

Ок. Яценюк пройде в раду, більшості у нього не буде. Буде шантажувати Порошенка для того, щоб вибити своїй команді посади. Воно нам треба? Яка користь з цього державі?
Чи Ви надієтеся на реформи від Яценюка, якщо він каже, що не буде проводити реформи до кінця війни?


Якщо бути відвертим до кінця, я, напевно як і більшість виборців, ще не визначився остаточно, багато в чому я з вашою аргументацією згоден.

Ще є час, буду придивлятися, думати, зважувати...

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #17 : Вересня 14, 2014, 04:23:37 16:23 »
Виходжу з того що Держава то - механізм ...Гарна держава - точний  відрегульований злагоджений механізм.

Так, політичне життя буде не таке адреналінонасичене , прогнозоване, упорядковане, вічне шоу шустера, де державні мужі поливають помиями один одного, здується.Шустер поїде в Африку де у прямому ефірі чорношкірі депутати поїдають печінку опонента .  :smilie5:


Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #18 : Вересня 14, 2014, 04:26:13 16:26 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.
+1

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #20 : Вересня 14, 2014, 04:57:42 16:57 »
Заголовок: Як правильно зробити вибір на цих виборах

Автор: Kvant

Далі не треба бути "семи пядей во лбу", щоб передбачити, що шляхом детального аналізу і логічних умовиводів  Квант дійде до несподіваного висновку: голосувати треба за Верховного головнокомандуючого, бо ці руки ще нічого не зробили.

Не знаю, як висновок, але обгрунтування кумедне.

Для себе ще не вирішив.

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #21 : Вересня 14, 2014, 05:00:48 17:00 »
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі.
Судя по первой десятке на нем можно ставить крест. Может дальше что нибудь новое будет? Такое впечатление что у Порошенко в раде не будет представительства.
« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 05:02:31 17:02 від TomFord »
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #22 : Вересня 14, 2014, 05:19:34 17:19 »
Голосовать надо за Яроша или за Садового.
+1
+2  :upa

Садовий, звичайно, мутний тип - для міста корисний, а для себе - ще більше. У Львові чув легенди,  чому деякі міські маршрути мають після номера літеру "А",  а без тої літери таких самих маршрутів нема. Кажуть, що Андрій Садовий у списку коло цікавих йому номерів дописав те "А", а послужливі чиновники додали його до цифр.

Інші, звичайно, теж не квіточки, але інформація для роздумів є.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #23 : Вересня 14, 2014, 06:02:10 18:02 »


Садовий, звичайно, мутний тип - для міста корисний, а для себе - ще більше. У Львові чув легенди,  чому деякі міські маршрути мають після номера літеру "А",  а без тої літери таких самих маршрутів нема. Кажуть, що Андрій Садовий у списку коло цікавих йому номерів дописав те "А", а послужливі чиновники додали його до цифр.

Інші, звичайно, теж не квіточки, але інформація для роздумів є.
Я особисто - за ПС.
Але якби не було ПС, то я б орієнтувалась на партії, у списках яких найменше тих,хто уже сидів 20 років у владі.
Такому критерію відповідає Самопоміч. Хоча мені особисто Садовий чомусь не подобається, на рівні інтуіціїї...

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #24 : Вересня 14, 2014, 06:07:51 18:07 »
пане Квант нагадую про необхідність вибачитись

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #25 : Вересня 14, 2014, 06:23:39 18:23 »
пане Квант нагадую про необхідність вибачитись

Перед ким, Юра? Якщо я когось образив, то для мене немає проблем. Я за 5-ту колону перед Генадієм Умань вибачився, хоча він не просив. Бо побачив, що людина таки наша, хоч і думку мала свою. Перед ким ще?
Пишіть мені у лічку і не засирайте теми.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #26 : Вересня 14, 2014, 06:24:40 18:24 »
по темі

коли Свобода мала реальну владу?

чи ви про ті два місяці коли Свобода мала в.о. генпрокурора? без права зміни заступників і т.д., читайте повноваження в.о. прокурора.

чи правильно, що в критичний момент історії Кошулинський вів ВР, а Свобода підтримала створення коаліції - ПРАВИЛЬНО.

Голосувати треба за ідеологію, а не лідерів чи особистості, а таких партій тільки дві - Свобода і ПС, дуже шкода, що не домовились.

З фракції Свободи - не перейшов до ПР жоден депутат, сама дисциплінована фракція,  жодного разу не продались і не голосували за законопроекти, що протирічать їх програмі.
Саме Свобода і її депутати всіх рівнів були ядром Майдану.

В Тернополі Свобода при владі і що б не говорив Слав, при всій критиці, частково правильній, Тернопіль розвивається, дороги робляться, набережну ремонтують, з вивозом мусору наладили, опалення вчасно, гаряча вода є, місто розвивається.

Голосувати треба за ідеологію, а не особистості.
Тому при всьому багатстві вибору, альтернативи немає, тільки Свобода.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #27 : Вересня 14, 2014, 06:25:24 18:25 »
Я поки розглядаю варіант Блок Порошенка, так як він не був при владі.
Судя по первой десятке на нем можно ставить крест. Может дальше что нибудь новое будет? Такое впечатление что у Порошенко в раде не будет представительства.

Це не має значення. Я у свій час агітував за Свободу і був проти Удару, бо в Ударі були дуже одіозні фігури. Тим не менше, Клічко не ліг під БЮТ, як Свобода і зайняв проукраїнську позицію. І усі його депутати, навіть одіозні, голосували як треба.
Так що це другорядне. У нас партії лідерського типу.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #28 : Вересня 14, 2014, 06:25:33 18:25 »
для Квант

мене звати Микола, вибачення перед Ковальчуком і Світязем, не в особисті, а публічно, бажано окремою гілкою

Напоминаю что открытие именных веток на этом форуме чревато последствиями
« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 07:02:25 19:02 від Дрейк »

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Як правильно зробити вибір на цих виборах
« Reply #29 : Вересня 14, 2014, 06:26:42 18:26 »
для Кванта

про Свободу при владі будемо говорити коли фракція Свободи буде хоча б 226 депутатів