Автор Тема: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?  (Прочитано 1458 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« : Вересня 14, 2014, 09:40:08 21:40 »
"Топаза" звільнили у рамках обміну заручниками - адвокат
http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/14/7037754/
--------------
Може вже не треба так гівно рікою лити і влада у нас таки проукраїнська? І не все так погано, як багатьом хочеться думати?

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #1 : Вересня 14, 2014, 09:45:34 21:45 »
Если так, то на днях видимо просто от милиции его технично передали сбу, т.к. обмены курируются сбу.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #2 : Вересня 14, 2014, 09:46:36 21:46 »
Если так, то на днях видимо просто от милиции его технично передали сбу, т.к. обмены курируются сбу.

Ну а я про що казав? Люди! Ми в Україні, де при владі таки українці або як мінімум люди, які не можуть відкрито проявляти антиукраїнську позицію!

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #3 : Вересня 14, 2014, 09:46:53 21:46 »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #4 : Вересня 14, 2014, 09:54:53 21:54 »
Вимальовуються люди, які нагнітають антиукраїнську істерію. Одразу "вірять" в продажність, 5 ту колону влади, поширюють негативні настрої чим допомагають Хуйлу в боротьбі з Україною:

Feral Cat
- Ви заценітє красоту ігри, гаспада.

Якщо у “нашої“ а...уєнно патріотичної нової влади не вистачає навіть яєць запхати за ґрати звичайного кримінального напівбомжа, то ви гадаєте, що сяде хоч один РЕАЛЬНИЙ ТЕРОРИСТ ЧИ СЕПАРАТИСТ? А про рибку крупніше я вже промовчу...

 :smilie9: :Ganba: :smilie9: :Ganba: :smilie9:
--------------------------
Darth Vader зато Ярема собирается шить дело "айдаровцам" за преступления против мирняка донбураса :laugh:
----------------------------
Who is John Galt? Мені здається можна вже казати, що буде ще майдан. Питання тільки коли і наскільки великий.
Мені пофіг на топаза, а от тих, хто дістав його треба прибрати і без цього ніяк.
------------------------------
Шавлія Нє, щось з нашою прокуратурою не те.  :smilie2:
-------------------------------
BaoBab Боюсь не з прокуратурою. Беріть вище.
-------------------------------
woodbridge - Вот такие маленькие "сливы" наверное страшнее чем поражения на фронте. Неужели эти ДОЛБО@БЫ во власти не понимают, что сегодня после этого решения стало на несколько сотен людей меньше которые захотят встать на защиту этой власти. А защита им понадобидся очень скоро. Не выйдет полюбовно порешать с Путиным. У него своих холуев хватает. Если власть не одумается они не только свою власть просрут, но и страну.
Петр Алексеевич, Ау--у. Еще один звоночек прозвенел по твою душу :smilie9:
--------------------------------
karabas - Да єто не смешно. Єто все звенья одной цепи.
--------------------------------
El_Parasito Удивляться ситуации с Топазом не стоит. Племянник Пшонки назначен на днях заместителем прокурора Харьковщины.
--------------------------------
акын Ждем козла в парламенте нового склыкання?
--------------------------------
DFMB На думку юриста, таке швидке та несподіване рішення суду й прокуратури викликано політичною волею. "Напевно, це політична воля. Виконання мирного плану президента
шось мені здається, деякі люди скоро будуть тікати дальше Ростова  :shuffle:
-------------------------------
EZelenyk - И относительно мирно... а после войны, когда мужики с оружием вернутся, будет хуже.
------------------------------

І ніхто з цих людей і подумати собі не міг, що так просто ніхто нікого не відпускає


« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 10:14:37 22:14 від Kvant »

Offline woodbridge

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 124
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #5 : Вересня 14, 2014, 09:57:59 21:57 »
Кернеса на кого поменяют и Добкина?

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #6 : Вересня 14, 2014, 09:58:17 21:58 »
смішне бажання грати чесно з терористами...

Offline Nata

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 802
  • Стать: Жіноча
  • Аннушка уже разлила масло...
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #7 : Вересня 14, 2014, 10:08:41 22:08 »
Kvant!
Не можу казати за інщих процитованих, але особисто мою думку Ви трактуєте хибно: "Nata - "Були подані клопотання прокуратурою і захистом про зміну запобіжного заходу. Прокуратура просила змінити запобіжний захід на особисте зобов'язання..."- я думаю, собака зарыта, именно, здесь...."
Як юрист, я вказала на причину такого рішення суду... І не помилилась! Слідкуйте за руками...Ще раз.  Клопотання було як від сторони захисту (що цілком зрозуміло), так і від сторони обвинувачення - прокуратури. Тобто, наявна попередня згода.  І це зовсім не свідчить про зраду.... Я слова про "злив", "зарду" та т.ін. не казала...
Бесстрашен не тот, кто ничего не боится, а тот, кто все понял и не отступил

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #8 : Вересня 14, 2014, 10:15:01 22:15 »
Kvant!
Не можу казати за інщих процитованих, але особисто мою думку Ви трактуєте хибно: "Nata - "Були подані клопотання прокуратурою і захистом про зміну запобіжного заходу. Прокуратура просила змінити запобіжний захід на особисте зобов'язання..."- я думаю, собака зарыта, именно, здесь...."
Як юрист, я вказала на причину такого рішення суду... І не помилилась! Слідкуйте за руками...Ще раз.  Клопотання було як від сторони захисту (що цілком зрозуміло), так і від сторони обвинувачення - прокуратури. Тобто, наявна попередня згода.  І це зовсім не свідчить про зраду.... Я слова про "злив", "зарду" та т.ін. не казала...

Вибачте, Вас вичеркнув. Чекаємо на стростування інших "товаришів".

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #9 : Вересня 14, 2014, 10:18:33 22:18 »
Я так понял кто-то из журналюг выдал желаемое за действительное или исказил факты. Подачу ходатайства об изменении меры пресечения был освещен как свершившийся факт освобождения сепара из СИЗО. Ну а дальше лайк-перепост-лайк-перепост и понеслась.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #10 : Вересня 14, 2014, 10:22:07 22:22 »
Я так понял кто-то из журналюг выдал желаемое за действительное или исказил факты. Подачу ходатайства об изменении меры пресечения был освещен как свершившийся факт освобождения сепара из СИЗО. Ну а дальше лайк-перепост-лайк-перепост и понеслась.

Так суть в тому, що деякі "українці" дуже легко вірять НЕГАТИВУ, який перекрутили "журналісти". Думаєте Хуйло не працює в нашому інформаційному просторі? Ще й як працює. Може кожен з нас буде спочатку думати про позитив, а потім негатив? А то самі себе "паплюжимо".

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #11 : Вересня 14, 2014, 10:25:00 22:25 »
Квантюша так вот оно значит как, адвокату бандита мы верим на слово с ходу, а уважаемому министру внутренних дел нет?
Цитувати
Освобождение антимайдановца Игната Кромского по прозвищу "Топаз" под личное обязательство – это "глупость и ошибка". Такое мнение на своей странице в Facebook выразил глава МВД Украины Арсен Аваков. "Я все понимаю, но всему есть грань. Решения, принятые таким образом, уничтожают мир и веру в стабильность в Харькове, да и в стране", - написал Аваков.
С каких пор устои власти подрываем?
Батя, мы стараемся ...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #12 : Вересня 14, 2014, 10:31:16 22:31 »
Квантюша так вот оно значит как, адвокату бандита мы верим на слово с ходу, а уважаемому министру внутренних дел нет?
Цитувати
Освобождение антимайдановца Игната Кромского по прозвищу "Топаз" под личное обязательство – это "глупость и ошибка". Такое мнение на своей странице в Facebook выразил глава МВД Украины Арсен Аваков. "Я все понимаю, но всему есть грань. Решения, принятые таким образом, уничтожают мир и веру в стабильность в Харькове, да и в стране", - написал Аваков.
С каких пор устои власти подрываем?

Політична боротьба, імхо. Так як Авакова не спитали, а все зробила прокуратура і СБУ. МВС залишилася не при справах.
П.С. Щодо Авакова, то я вбивство Музички (чи типу самогубство) ніколи не прощу.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #13 : Вересня 14, 2014, 10:41:10 22:41 »
Політична боротьба, імхо. Так як Авакова не спитали, а все зробила прокуратура і СБУ. МВС залишилася не при справах.
Допу, мабуть, теж обміняли  :lol: :lol:
Якщо це був обмін, то звідки формулювання про відпущення під особисту відповідальність?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #14 : Вересня 14, 2014, 10:49:27 22:49 »
Політична боротьба, імхо. Так як Авакова не спитали, а все зробила прокуратура і СБУ. МВС залишилася не при справах.
Допу, мабуть, теж обміняли  :lol: :lol:
Якщо це був обмін, то звідки формулювання про відпущення під особисту відповідальність?

Яка різниця яке формулювання? Там складний переговорний процес. І якщо Допу випустили, то теж не просто так. Ніхто зараз не буде цього робити.
За що конкретно я не знаю. Ми не знаємо усіх нюансів цієї війни, усіх дійових осіб, навіть не знаємо як проходять переговори.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #15 : Вересня 14, 2014, 11:15:01 23:15 »
Цього чмиря Топаза не по судах треба тягати , а припороти по тихому тай все . Але якщо його виміняли на полоненого бійця , то це найкраще використання цьому лайну .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #16 : Вересня 14, 2014, 11:22:51 23:22 »
Яка різниця яке формулювання? Там складний переговорний процес. І якщо Допу випустили, то теж не просто так. Ніхто зараз не буде цього робити.
За що конкретно я не знаю. Ми не знаємо усіх нюансів цієї війни, усіх дійових осіб, навіть не знаємо як проходять переговори.
Дійсно, яка різниця, ну сбрехали, буває. Але ж там точно наші! Треба вірити і не піддаватись на провокації!
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1148
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #17 : Вересня 14, 2014, 11:54:57 23:54 »
А до речі, нашого "героя" і в Росії розшукували. Ще півроку тому. Шили йому навмисне зараження венеричною хворобою. :gigi:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #18 : Вересня 14, 2014, 11:55:08 23:55 »
Яка різниця яке формулювання? Там складний переговорний процес. І якщо Допу випустили, то теж не просто так. Ніхто зараз не буде цього робити.
За що конкретно я не знаю. Ми не знаємо усіх нюансів цієї війни, усіх дійових осіб, навіть не знаємо як проходять переговори.
Дійсно, яка різниця, ну сбрехали, буває. Але ж там точно наші! Треба вірити і не піддаватись на провокації!

Ви написали, що треба "прибрати" тих людей, хто "випустив" Топаза. За свої слова відповісти зможете? Хто збрехав і які провокації?

Offline AFru

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 263
  • Стать: Жіноча
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #19 : Вересня 15, 2014, 12:00:18 00:00 »
Вимальовуються люди, які нагнітають антиукраїнську істерію.


Это что за наклеивание ярлыков в лучших традициях русской гэбни  :smilie10:  Кто что нагнетает ? Украина собралась быть свободной страной, значит каждый может высказать свое мнение, тем более правильное. Чем бОльшую *уйню спороли власти, тем больше резонанс, тем здоровее форум, это ежу понятно. Это в России президента собираются выбрать царем и заодно Богом, и за критику правительства статья; Вы, похоже, страну перепутали.

В Штатах Обаму последними *уями кроют, когда он что-то не то умачивает, причем большинство из пишущих комментарии, а комментируют не безразличные люди, и ничего, страна не развалилась и не собирается.

По сути: идет гибридная война. Часть этой войны - информационная война.  Русские уже создали себе репутацию врунов и идиотов на весь мир тем, что навязчиво врут что у них все-хорошо. Это, конечно, поначалу сбило с толку многих. Но сейчас, когда уже понятно, что они врут на каждом углу, становится очевидной невыгодность этой стратегии. А нормальная стратегия это когда сначала заботятся о том, как это выглядит, а уже потом отпускают бандитов из тюрьмы. Если вынуждены сделать что-то еще в этом роде, ну без вариантов, сначала предупредите, потом делайте.
 
В данном случае : если договорились поменять, то в прессу сначала должна была попасть информация о том, что достигнута договоренность итд итп, а только потом бандит отпущен. Уже не говоря о том, что освобождение одного бандита или явного врага настраивает против власти нормальных людей, которые перестают ей доверять. И в такой ситуации, в которой сейчас находится страна, это недопустимо.

То же самое относится к обливанию г*ном добровольческих  батальонов. Они по определению хорошие, потому что воюют за Украину и против оккупантов. Их категорически неактуально ругать, что бы они ни делали; они герои и могут быть только в целом положительные. Имидж у них должен быть такой: за Украину = хорошие. 
 
Те, кто выпускает Добкина, Топаза, и прочих "героев", вредит Украине, то есть производит открыто антиукраинские действия. В силу тупости, проплаченности, пофигизма, симпатии к "героям", неважно чего.  Важно прекратить их действия, и любое средство, будь то йтм на форуме, или увольнение виновных, хорошо.
У Зла есть только одна сила — та, которой наделяем его мы сами.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #20 : Вересня 15, 2014, 12:10:23 00:10 »
Вимальовуються люди, які нагнітають антиукраїнську істерію.


Это что за наклеивание ярлыков в лучших традициях русской гэбни  :smilie10:  Кто что нагнетает ? Украина собралась быть свободной страной, значит каждый может высказать свое мнение, тем более правильное. Чем бОльшую *уйню спороли власти, тем больше резонанс, тем здоровее форум, это ежу понятно. Это в России президента собираются выбрать царем и заодно Богом, и за критику правительства статья; Вы, похоже, страну перепутали.


З наведеного мною списку не знайшов жодної думки, але лише одні звинувачення і крики про третій Майдан. Зрозумійте, люди навіть подумати не можуть, що наша влада може працювати на Україну. Вони одразу кричать "зрадники", "продажні" і т.д. І все це точно на руку Хуйлу.


Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #21 : Вересня 15, 2014, 12:37:21 00:37 »
Ви написали, що треба "прибрати" тих людей, хто "випустив" Топаза. За свої слова відповісти зможете? Хто збрехав і які провокації?
Ну або топаза обміняли, або випустили під особисту відповідальність. Можливе тільки одне з двох, тому хтось збрехав. Так от випускати таких людей під "особисту відповідальність" і навіть казати таке - не треба. Процес повинен бути більш-менш прозорий, на мутні ми вже надивилися. Хто звик до мутних - повинен піти, хто випускає топазів - тим більше.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #22 : Вересня 15, 2014, 12:53:04 00:53 »
Ви написали, що треба "прибрати" тих людей, хто "випустив" Топаза. За свої слова відповісти зможете? Хто збрехав і які провокації?
Ну або топаза обміняли, або випустили під особисту відповідальність. Можливе тільки одне з двох, тому хтось збрехав. Так от випускати таких людей під "особисту відповідальність" і навіть казати таке - не треба. Процес повинен бути більш-менш прозорий, на мутні ми вже надивилися. Хто звик до мутних - повинен піти, хто випускає топазів - тим більше.

Ну Ви як дитина! СБУ працює, спецслужба, нічого Ви знати не будете і не повинні.
П.С. Роблять більш менш законним його обмін. Не можуть же просто так його "обміняти". Законами у нас це не дозволено. Так і Губарєва міняли, чекали два місяці поки закінчиться термін арешту згідно рішення суду, а потім щось намутили, щоб випустити і обміняти. Потім знову порушили справу.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #23 : Вересня 15, 2014, 01:14:46 01:14 »
Ну Ви як дитина! СБУ працює, спецслужба, нічого Ви знати не будете і не повинні.
П.С. Роблять більш менш законним його обмін. Не можуть же просто так його "обміняти". Законами у нас це не дозволено. Так і Губарєва міняли, чекали два місяці поки закінчиться термін арешту згідно рішення суду, а потім щось намутили, щоб випустити і обміняти. Потім знову порушили справу.
Ні, цей топаз достатньо відомий і потім міг би виплисти, тому якщо його звільняти, то треба пояснити, чому. Міністр он теж "дитина". Про Губарева усе відразу пояснили, ніяких мутних звільнень його не було і пояснював не адвокат його.
До речі, за допомогою пояснень типа "працюють спецслужби, не твого розуму справа" можно виправдати що завгодно, овоча також.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #24 : Вересня 15, 2014, 01:21:52 01:21 »
Ну Ви як дитина! СБУ працює, спецслужба, нічого Ви знати не будете і не повинні.
П.С. Роблять більш менш законним його обмін. Не можуть же просто так його "обміняти". Законами у нас це не дозволено. Так і Губарєва міняли, чекали два місяці поки закінчиться термін арешту згідно рішення суду, а потім щось намутили, щоб випустити і обміняти. Потім знову порушили справу.
Ні, цей топаз достатньо відомий і потім міг би виплисти, тому якщо його звільняти, то треба пояснити, чому. Міністр он теж "дитина". Про Губарева усе відразу пояснили, ніяких мутних звільнень його не було і пояснював не адвокат його.
До речі, за допомогою пояснень типа "працюють спецслужби, не твого розуму справа" можно виправдати що завгодно, овоча також.

Є велика різниця: Овоч не воював з Росією, а воював з українською нацією. Нинішня же українська влада реально воює з Росією та представляє інтереси української нації. Пора би це усвідомити. Також працює 5-та колона, яка видає себе за проукраїнську. Так звані "вишивано-ватники" з цієї серії. Тому думайте своєю головою і не вимагайте пояснень по дрібницях.
П.С. Губарєв цілий народний губернатор і що? Хто реально він такий? Обміняли на ниших і фіг з ним.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #25 : Вересня 15, 2014, 01:38:43 01:38 »
Є велика різниця: Овоч не воював з Росією, а воював з українською нацією. Нинішня же українська влада реально воює з Росією та представляє інтереси української нації. Пора би це усвідомити. Також працює 5-та колона, яка видає себе за проукраїнську. Так звані "вишивано-ватники" з цієї серії. Тому думайте своєю головою і не вимагайте пояснень по дрібницях.
П.С. Губарєв цілий народний губернатор і що? Хто реально він такий? Обміняли на ниших і фіг з ним.
Ні, насправді тільки овоч був за Україну, він ішов до пакращення та стабільності, а шо не виходило, то ви не усе просто знаєте, а ці домовились з хуйлом щоб можна було злити патріотів, та укріпити свою та хуйла владу. :lol:
Задля інтересів нації було перевідкрито конвертаційні центри, та відпущено усяких Фучеджи та Давидченко, ага) Не говорячи про те, що нація не делегувала їм представлення її інтересів.
Тож можна я таки буду думати своєю головою та сам вирішувати, що дрібниці, а що ні?
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46651
  • Never give in!
Re: Хто тут кричав про зрадників і Топаза?
« Reply #26 : Вересня 15, 2014, 02:04:56 02:04 »
За вісім місяців жодного відомого сепаратиста чи корупціонера не заарештували. Це про що говорить.
If you are going through hell, keep going.