Автор Тема: От якого хрена нам постійно валить російський спам на мило?  (Прочитано 451 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Памажем Никите! Та срав я на їхнього Нікіту - виросте і приїде нас вбивати, якщо виживе.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Немає американського спаму, навіть нігерійського майже немає. Український є - але не багато. І купа російського спаму.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
меньше нужно регаться на россайтах
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
У мене дуже багато українського спаму. І я б давно ввів за спам кримінальну відповідальність, як в інших країнах

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Закачав на днях УП для смартфона, щоб новини читати. УП бідує і вліпили рекламу внизу. Реклама лише рашистського хламу типу яндекса, рамблера і т.п.

От якого х.?
А все просто. Тут їх ринок. Вони через узкій язик абсолютні лідери по всьому ІТ. Нашого ІТ нема, США і ЄС ІТ заточений на людей, які знають англ.

І кожен раз, коли знову кричать, що мова не так важлива. Це ще один цвях в труну цивідізаційного вибору.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
меньше нужно регаться на россайтах

Принципово не зареган на жодному рос сайті. А де маю аккаунт, типу лінкед ін, завжди англ. інтерфейс. Жодного звязку з рос хламом.
А ситуація не краща.

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours

Принципово не зареган на жодному рос сайті. А де маю аккаунт, типу лінкед ін, завжди англ. інтерфейс. Жодного звязку з рос хламом.
А ситуація не краща.

ну я хз, мне тока англо и украинский спам на джмейл идет.
I always tell the truth. Even when I lie.