Автор Тема: Скажені коти напали на Капітолій!  (Прочитано 3431 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #30 : Квітня 03, 2021, 01:38:07 13:38 »
Ти ж в Байдені тирана бачиш?
Отож.
А я в тобі ублюдка бачу. І пропоГандона.

Ну нема вже Трампа.
Зараз Президент Америки Байден!
вообще то к форумчанам надо уважительно относится. и эмоции сдерживать. политиков обычно на форумах поносят как хотят на то они и политические форумы. доповидь.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #31 : Квітня 03, 2021, 01:43:15 13:43 »
"My faith is one of the only things that has been able to carry me through these times and my faith is centered on the belief of the Honorable Minister Louis Farrakhan as Jesus, the Messiah, the final divine reminder in our midst," he wrote. "I consider him my spiritual father."

Other recent posts included videos of Farrakhan speeches and an image of certificate thanking him for a $1,085 donation to the Nation of Islam.


Уууу Уки ты даже не представляешь какой пиздец вы сотворили... сами себе выстрелили в хер...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #32 : Квітня 03, 2021, 01:49:08 13:49 »
Смотрю Уки заскучал...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #33 : Квітня 03, 2021, 02:04:29 14:04 »
вообще то к форумчанам надо уважительно относится. и эмоции сдерживать. политиков обычно на форумах поносят как хотят на то они и политические форумы. доповидь.

Я до Президента Америки відношуся з повагою.
І як до інституції, і як до людини.

А до тих громадян, які ніколи не стануть справжніми громадянами США, та ще й ображають вибрану більшістю справжніх громадян людину, я не можу відноситись з повагою. Такі громадяни лайно.   :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #34 : Квітня 03, 2021, 02:05:40 14:05 »
Я до Президента Америки відношуся з повагою.
І як до інституції, і як до людини.

А до тих громадян, які ніколи не стануть справжніми громадянами США, та ще й ображають вибрану більшістю справжніх громадян людину, я не можу відноситись з повагою. Такі громадяни лайно.   :smiley23:
ну это ты напрасно.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #35 : Квітня 03, 2021, 02:06:42 14:06 »
Уки зацени - это ваш левый сенатор из джорджии, тоже последователь Фарракама, черной исламистской организации

https://twitter.com/JackPosobiec/status/1378086812539887616

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #36 : Квітня 03, 2021, 02:08:02 14:08 »
Я вже писав, свіже прибулі мігранти, нічого не розуміють в Америці і не мають права обговорювати і президента, і устрій країни.
Лише їх нащадки можливо доростуть до цього права.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #37 : Квітня 03, 2021, 02:09:02 14:09 »
Да щас у демокоатов когнитивчик... забор против исламистов... нашла коса на камень... про блу лайв меттерс даже не вспомнят.. я просто вижу эту боль пиар агентства старого ублюдка, всю эту попытку замять и выкрутится из сложившегося пиздеца.


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #38 : Квітня 03, 2021, 02:09:55 14:09 »
Я вже писав, свіже прибулі мігранти, нічого не розуміють в Америці і не мають права обговорювати і президента, і устрій країни.
Лише їх нащадки можливо доростуть до цього права.
ооо, ну ты мне точно не имеешь права рот затыкать  :lol: хоть обосрись.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #39 : Квітня 03, 2021, 02:12:11 14:12 »
я помню как там с почестями хоронили полицейского Полегшего В Борьбе  Белыми Супремасистами помле атаки на капитолий. Идеологически Правильное событие . а тут конечно хоронить с почестями не будут.


Эх заскучал Уки... Эх заскучал.. какой неудобняк вышел...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #40 : Квітня 03, 2021, 02:21:55 14:21 »
смотри какие партийные ПРОПАГАНДИСТСКИЕ  новости потребляют леваки.

Щутинг в болдере уже не прокачивают. потому шо идеологически неправильный атакующий. зато атаку на капитолий - пожалуйста! только какую атаку? 6го января или апрельскую?

100% пропаганда апрельскую атаку замнет и уберет из мейнстрима.

пиар агегству это не выгодно...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #41 : Квітня 03, 2021, 02:24:24 14:24 »
Демократка и либералка Максин Вотерс - обнимашечки с исламским террористом Фарракханом

https://twitter.com/TrumpJew2/status/1378086912360071180

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #42 : Квітня 03, 2021, 02:28:00 14:28 »
Кто такой Фаракхан?

https://twitter.com/LivePDDave1/status/1377994808761847808

призывает  к ВОЙНЕ . явно. обьявят террористом? но он же черный! И Исламист.. блиин..  рвуться в клочья шаблоны леваков...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #43 : Квітня 03, 2021, 02:32:24 14:32 »
А у этой террористки которая вышла замуж за родного брата чтобы в сша пролезть вообще мозг порвался.. пишет про AR 15 к месту и ни к месту...
https://twitter.com/Ilhan/status/1378086058999570436

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #44 : Квітня 03, 2021, 02:40:26 14:40 »
че то как то борьба вышла за рамочки...

https://twitter.com/OfficialNOI/status/1336074641958383616

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #45 : Квітня 03, 2021, 02:44:42 14:44 »
стали гасить. Твиттер убрал из трендов фарракхана. видимо Джек получил раздраженный звонок из партийной ячейки.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #46 : Квітня 03, 2021, 02:46:31 14:46 »
Фейсбук быстренько удалил акк Луиса чтобы потушить...

https://twitter.com/hrkbenowen/status/1378135615821262850

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #47 : Квітня 03, 2021, 07:55:47 19:55 »
Эх заскучал Уки... Эх заскучал.. какой неудобняк вышел...

Взагалі то у нас ніч була........ Звичайно огорожа навколо конгресу це погано........ Але це дрібниця...... Це лише симптом реальної проблеми -  небувалої напруги в суспільстві, яку плекав та підсилював Трамп коли був президентом....... Справедливости заради - крайньо ліві, всякі воук також до цього доклались........ Я сподіваюсь байдену таки вдасться трохи знизити градус напруги...... якщо ні, то він хуйовий президент.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #48 : Квітня 03, 2021, 08:38:23 20:38 »
Алі, а розкажи нам про республіканця Метта Гейтса, ти такий обізнаний.
І про дівчинку ту 17-ти річну яку він грав.
І до чого тут торгівля дітьми.

І про Джона Грінберга трохи.
І про отій острів зі малолітніми шльондрами, яких грала вся республіканська партія.

І хто вбив Джефрі Епштейна, який теж тусувався на тому острові і всіх знав, за що і сплатив життям.
« Останнє редагування: Квітня 03, 2021, 09:07:12 21:07 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #49 : Квітня 03, 2021, 08:59:58 20:59 »
Взагалі то у нас ніч була........ Звичайно огорожа навколо конгресу це погано........ Але це дрібниця...... Це лише симптом реальної проблеми -  небувалої напруги в суспільстві, яку плекав та підсилював Трамп коли був президентом....... Справедливости заради - крайньо ліві, всякі воук також до цього доклались........ Я сподіваюсь байдену таки вдасться трохи знизити градус напруги...... якщо ні, то він хуйовий президент.
ты реально живешь в другом измерении. несколько фактов которые тебя вернут в реальность - при трампе забора не было. расовые разногласия пушились твоими демократами. весь кансел калчуре , блм антифа и прочая хрень - это байден, обама и их политика.

ну и вишенка на торт забор против черного исламиста который хотел теракт против американ говернмент за насилие над черными. твой мозг разрывает, не выдерживает этого напряжения и привычно вешает все на трампа.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10153
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #50 : Квітня 03, 2021, 09:07:58 21:07 »
ты реально живешь в другом измерении. несколько фактов которые тебя вернут в реальность - при трампе забора не было. расовые разногласия пушились твоими демократами. весь кансел калчуре , блм антифа и прочая хрень - это байден, обама и их политика.

У Трампа постійно була риторика ненависті....... Протистояння було виведено на новий рівень саме діями трампістів коли Трамп просрав вибори..... Саме через те і було встановлено паркан 

ну и вишенка на торт забор против черного исламиста который хотел теракт против американ говернмент за насилие над черными. твой мозг разрывает, не выдерживает этого напряжения и привычно вешает все на трампа.

Таки бот....... пісатєльанєчітатєль........ Я там чітко сказав що на воук теж весить частина відповідальності....... І так, цнн ніяк не допомагають зменьшити напругу.......... 

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #51 : Квітня 03, 2021, 09:15:30 21:15 »
Мовчить блохастік.
Не любить про республіканців-педофілів розказувати.
То я можу.
А взяли того Гейса за бейци.
Світить багато, а дружбан Трамп вже не президент, відмазати нема кому.
А єблися то разом.
Ой здасть Метт Додіка.
Ото цирк буде.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #52 : Квітня 03, 2021, 09:17:03 21:17 »
Мовчить блохастік.
Не любить про республіканців-педофілів розказувати.
То я можу.
А взяли того Гейса за бейци.
Світить багато, а дружбан Трамп вже не президент, відмазати нема кому.
А єблися то разом.
Ой здасть Метт Додіка.
Ото цирк буде.
про педофилов епштейна уже обсуждали. клинтона гейтса и сотоварищи. второй раз хочешь обсуждай в отдельной ветке. эта ветка про исламский терроризм

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #53 : Квітня 03, 2021, 09:20:28 21:20 »
"У Трампа постійно була риторика ненависті.." трамп не пушил негависть к черным не ври. поэтомуза него проголосовало больше черных чем за респов в прошлые разы.

а вот твои демы по сути кампанию построили на расизме. мне жаль что ты бот этого не замечал.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17228
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #54 : Квітня 03, 2021, 09:28:56 21:28 »
про педофилов епштейна уже обсуждали. клинтона гейтса и сотоварищи. второй раз хочешь обсуждай в отдельной ветке. эта ветка про исламский терроризм

Я наче б то про Метта Гейтса запитав, а не про мертвого Епштейна чи старенького Клінтона.

І ще. Це моя гілка, вона про покидьків, а білі куклускланівці вони, чи ісламськи терористити, то таке вже. Покидьки і все.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #55 : Квітня 03, 2021, 10:08:19 22:08 »
ты реально живешь в другом измерении. несколько фактов которые тебя вернут в реальность - при трампе забора не было. расовые разногласия пушились твоими демократами. весь кансел калчуре , блм антифа и прочая хрень - это байден, обама и их политика.
На моїй пам'яті (а я пам'ятаю ще президенство Рейгана) Додік перший президент США, який чітко ділив американців на "своїх" та "чужих". впродовж усієї своєї каденції. Навіть якщо до нього це кимось і допускалось під час виборів, то все одразу закінчувалось після вступу на посаду. Тобто люди можуть мати різні погляди під час виборів, але поміж виборами, вони є єдиною американською нацією, що поділяють спільні цінності задекларовані ще Батьками-засновниками, і президент є лідером для усіх цих людей. І лише рудий іплан це все поламав. БЛМ це цілком його заслуга, яка сталась в розпал його президенства, і є апофеозом його роботи з розділення американської нації. І яким чином і як довго тепер треба буде зшивати американську націю назад після цього, і чи можливо це взагалі, я не знаю.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #56 : Квітня 03, 2021, 11:09:03 23:09 »
На моїй пам'яті (а я пам'ятаю ще президенство Рейгана) Додік перший президент США, який чітко ділив американців на "своїх" та "чужих". впродовж усієї своєї каденції. Навіть якщо до нього це кимось і допускалось під час виборів, то все одразу закінчувалось після вступу на посаду. Тобто люди можуть мати різні погляди під час виборів, але поміж виборами, вони є єдиною американською нацією, що поділяють спільні цінності задекларовані ще Батьками-засновниками, і президент є лідером для усіх цих людей. І лише рудий іплан це все поламав. БЛМ це цілком його заслуга, яка сталась в розпал його президенства, і є апофеозом його роботи з розділення американської нації. І яким чином і як довго тепер треба буде зшивати американську націю назад після цього, і чи можливо це взагалі, я не знаю.
можно пример разделения плиз спасибо. разделения от демркратов было овердохрена. они даже узаканивают разделение по цвету кожи и национальности на законодательном уровне. спасибо.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #57 : Квітня 03, 2021, 11:13:55 23:13 »
Я наче б то про Метта Гейтса запитав, а не про мертвого Епштейна чи старенького Клінтона.

І ще. Це моя гілка, вона про покидьків, а білі куклускланівці вони, чи ісламськи терористити, то таке вже. Покидьки і все.
ну то что я для тебя покидьок это понятно. но реально ты пидор или чорный? или алах акбар который хочет уничтожения сша? определись

или белый,чувак который хочет иметь свободу, оружие работать получать бабло и платить поменьше налогов?

ты любишь ленина сталина, хочешь совка и левых идей?
или патриот своей страны и за аапитализм

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33131
  • Стать: Чоловіча
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #58 : Квітня 03, 2021, 11:56:57 23:56 »
Алі, а в Ольгіно зарплата 3 числа ?   :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Скажені коти напали на Капітолій!
« Reply #59 : Квітня 04, 2021, 12:08:40 00:08 »
можно пример разделения плиз спасибо. разделения от демркратов было овердохрена. они даже узаканивают разделение по цвету кожи и национальности на законодательном уровне. спасибо.
Ну взагалі-то усі твіти були цим просякнуті. Постійне використання слів "we" та "they", антагоністичний поділ на своїх політичних прихильників, які уособлюють усе хороше і усіх інших, які уособлюють все погане. Використання термінів "Enemy of the People", ретвіти провокативних заяв типу "The only good Democrat is a dead Democrat.", постійне використання негативної конотації для слів "progressive", "liberal". Постійна спроба закріпити поділ на "їх" та "нас", своїх та чужих. Якщо ви дійсно цього не помічали, то вибачте я уже тут безсилий.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos