Автор Тема: Справжні причини перемир'я у російсько-українській війні  (Прочитано 4795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Згідно даних хлопців з мілпорталу:
1. Хуйло не планував зупинятися на границях ЛуганДону у теперішньому варіанті. Причини зупинки: великі втрати регулярних кацапських військ.
Військова наука досить точна: кацапів полягло мінімум 1 тисяча, близько 8 тис. поранених та калік.
2. Наші війська вимушені були відступити до досить укріплених районів. І тепер, щоб кацапській армії пройти через ці укріплення треба втратити десятки тисяч солдат. Досвід Чечні у них є. Переваги у артилерії та системах залпового вогню у них немає. Авіацію та балістичні ракети типу Точка-У і Іскандер-М поки застосовувати не можуть.
3. Спроби взяти навіть Дебальцево у них натикаються на наш шалений опір і втрати. Також невдалі спроби підійти до Маріуполя показали, що ми готові їх "зустріти". Лавров навіть істерив, типу чому ЗСУ не залишають Дебальцеве. Попереджав нас про "новий котел".
4. У свою чергу, наші ЗСУ зараз не мають сил реально відбити у регулярної армії кацапні райони ЛуганДону. Якщо наші підуть на штурм, то це також будуть тисячі, а то й десятки тисяч втрат.
5. По суті, ні кацапи, ні українці не хочуть великих втрат. В той же час, Хуйло має людьский ресурс ЛуганДону, який він може насильно мобілізувати, обучити та кидати на наші позиції. Тому Хуйлу треба час.
6. Україні треба час, щоб підготувати десятки тисяч мобілізованих третьої хвилі, а також на закупівлю сучасної зброї та навчання наших військових. Якщо США та ЄС продадуть нам зброю, то ми можемо отримати "технічну перевагу" і вигнати кацапів "малою кров'ю". Інакше прийдеться покласти десятки тисяч наших патріотів.
7. Кацапські війська покинуть ЛуганДон лише тоді, коли підготують собі заміну шляхом мобілізації та навчання місцевих колорадів. Хуйло так просто завойовані території не віддасть. В той же час, він не хоче, щоб кацапи злилися на нього за десятки тисяч трупів військових РФ. Він вирішив йти шляхом найменшого спротиву.
8. Перемир'я найближчі дні не буде порушено, адже це не вигідно ні Хуйлу ні Порошенку. Водночас, кацапи будуть намагатися "перевіряти нашу оборону".

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46607
  • Never give in!
Kvant, які наші реальні втрати вбтими і пораненими згідно з хлопцями з мілпорталу?
If you are going through hell, keep going.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
все псує 6-й пункт, якийсь романтизм не виправданий...

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Kvant, які наші реальні втрати вбтими і пораненими згідно з хлопцями з мілпорталу?

Не знаю, не пишуть. Поки можемо вірити лише РНБО. Сильно приховати втрати у нашої влади не вийде.
Що пишуть:
Як би у бойовиків були незначні втрати, то РФ не вводила війська, як би у РФ були незначні втрати, то цього припинення вогню не було. Завдання мінімум для РА було відкинути ЗС України на відстань яка б унеможливлювала удари по Донецьку і Луганську системами РСЗО, як максимум повне захоплення Донбасу. Зараз ми маємо повне фіаско цих планів і тільки не кажіть що Путіна зупинила втрата якоїсь сотні російських військовослужбовців, і трьох сотень поранених.

РА не припинила проведення операції по окупації Донбасу, як би втрати були меньшими. Ці втрати я вирахував і це не важко зробити тим, хто має відповідну освіту. Ви не повірете, але війна це звичайна наука і достатньо точна, (як матиматика або геометрія чи хімія) і військова стійкість та героїзм мають свій еквівалент в цифрах і вираховується через наявність озброєння своїх підрозділів та підрозділів противника, умови ведення бойових дій, та ступені навченості або втомленості особового складу.
РА вибивая ЗС України з населених пунктів особливо біля Луганська мала йти на приступ добре захищених укріплених позицій (Новосвітлівка, Аеропорт, Георгієвка, Лутугіно) і все це без підтримки авіації та без переваги в артилерії. Тому вважайте, що це був ще один Грозний.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
все псує 6-й пункт, якийсь романтизм не виправданий...

Висновки з їх постів робив я. Також все збирав до купи. І це не романтизм - реальність. Зараз наших мобілізованих активно готують в навчальних центрах. Якщо нам не продадуть сучасну зброю, то навряд чи Порошенко погодиться на штурм ЛуганДону. Але чекати війни від армії "Новоросії" ми будемо постійно. Тому треба люди і треба їх готувати на тій техніці, що є.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
десь так і є

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
очевидно що війна досягнула позиційної стадії, чи "сидіння в траншеях". коли оборонтися легко, а наступати - важко і затратно

з приводу "людського ресурсу" ЛУгандону. я доволі скептичний. Донбасяни народ прагматичний і цинічній. Ніхто воювати за якусь там міфічну ідею х.з. яку не буде. Змиються, або в Росію або в УА.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
все псує 6-й пункт, якийсь романтизм не виправданий...

Висновки з їх постів робив я. Також все збирав до купи. І це не романтизм - реальність. Зараз наших мобілізованих активно готують в навчальних центрах. Якщо нам не продадуть сучасну зброю, то навряд чи Порошенко погодиться на штурм ЛуганДону. Але чекати війни від армії "Новоросії" ми будемо постійно. Тому треба люди і треба їх готувати на тій техніці, що є.

нажаль, військові так само сильно ідеалізують рівень техніки...
нічого, окрім значних втрат, не зможе відвоювати лугандон...

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
У переліку відсутня економічна складова.
А саме: Хуйлу треба годувати всю цю шоблу. 1 000 000 кілограм їжі щодня. Плюс Крим.
Мирный блеф Путина, которому перемирие смерти подобно

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Kvant, а яка саме зброя, на вашу думку, допоможе "отримати "технічну перевагу" і вигнати кацапів "малою кров'ю"." ?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
для Kvant

згідний майже з всіма пунктами, але

крім зони АТО є ще така фігня, як Крим
осінь і зима без світла, без переправи = повний капець, думаю при такому розкладі до весни в Криму почнуться заворушення (перспектива другого провального сезону, вже зараз починає плющити місцевих)

ратифікація угоди з ЄС, нові санкції, в тому числі і Українські, вибори до ВР, можливі поставки зброї в Україну, відновлення ВПК, поступова очистка органів від зрадників, обмеження поставок газу в Європу, може = нові санкції, аж до програми нафта в обмін на їжу, початок процесів внутрішнього прозріння і спротиву (завтра мають бути батьки загиблих в Москві, 21 марш проти війни і т.д.) і ще багато факторів, які свідчать, що у хуйла майже не має часу

а ще соціальна, воєнна і криміногенна ситуація в лугандоні, там вже почалися розборки між собою, яка може бути мобілізація, якщо кожен в своємоу селі отаман

мені здається все йде по сценарію номер 2 і до початку повномасштабних бойових дій залишилось від пару днів до 2-х тижнів.
можливі сценарії див. тут.
http://ukrpravda.net/index.php?topic=20984.new#new

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
очевидно що війна досягнула позиційної стадії, чи "сидіння в траншеях". коли оборонтися легко, а наступати - важко і затратно

з приводу "людського ресурсу" ЛУгандону. я доволі скептичний. Донбасяни народ прагматичний і цинічній. Ніхто воювати за якусь там міфічну ідею х.з. яку не буде. Змиються, або в Росію або в УА.

Досвід є і І і ІІ світової війн, де було "гарматне м'яс" та заградотряди. Нікуди вони не дінуться. Будуть бігти на штурм або їх пристрелять кацапи. Доля колорадів зараз дуже "невесела".

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Очень согласен с первым пунктом.
Мне сразу бросилась в глаза бойня под Иловайском, она последовала как ответ на положенных десантников РФ и как мне показалось преследовала цель взять побольше пленных для обмена.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079

Військова наука досить точна: кацапів полягло мінімум 1 тисяча, близько 8 тис. поранених та калік.


 Это по регулярным частям? Или всего (казаки, лимоновцы и пр.)?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
нажаль, військові так само сильно ідеалізують рівень техніки...
нічого, окрім значних втрат, не зможе відвоювати лугандон...

Може, є досвід війни в Іраку, зброя у якого була практично на рівні зброї сучасної України/РФ. У них не було лише С-300. А так, навіть балістичні ракети були Скад з дальністю 300 км. Було 49 літаків МіГ-29, танки Т-72. Грубо кажучи - все теж саме, що зараз використовується у цій війні.
Я не буду навіть про США казати, а навіть про Ізраїль і його ракети Спайк. Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.




Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
нажаль, військові так само сильно ідеалізують рівень техніки...
нічого, окрім значних втрат, не зможе відвоювати лугандон...

Може, є досвід війни в Іраку, зброя у якого була практично на рівні зброї сучасної України/РФ. У них не було лише С-300. А так, навіть балістичні ракети були Скад з дальністю 300 км. Було 49 літаків МіГ-29, танки Т-72. Грубо кажучи - все теж саме, що зараз використовується у цій війні.
Я не буду навіть про США казати, а навіть про Ізраїль і його ракети Спайк. Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.



це всього лиш перемога над збройними силами, що майже ніщо, коли основні втрати причиняють партизанську дії...
зс Іраку було розбито майже без втрат за 2 тижні, а наступні 12 років - фіаско...

Offline Agh

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5946
  • Стать: Чоловіча
Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.
:Sho_za: она за собой тянет хвост оптоволокна длиной 20 км? :smilie11: Вы хоть вес этой катушечки представляете, не говоря уж о том, что оно хрен знает куда падает и запросто поломаться может?

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча

Військова наука досить точна: кацапів полягло мінімум 1 тисяча, близько 8 тис. поранених та калік.


 Это по регулярным частям? Или всего (казаки, лимоновцы и пр.)?

Это по регулярным.

Только колонна окупантов, которая ломанулась под шумок гумконвоя №1 из 1450 человек в рашку смогли вернуться 850, из них не раненых только 120.

Т.е. по одному эпизоду 600 погибших. Возможно, он у рашистов самый трагический, но в общей сложности потеряли больше 1000, конечно.

Скорее всего, Квант имеет ввиду период с 25 августа до начала "типа перемирия".
Contra Spem Spero

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.
:Sho_za: она за собой тянет хвост оптоволокна длиной 20 км? :smilie11: Вы хоть вес этой катушечки представляете, не говоря уж о том, что оно хрен знает куда падает и запросто поломаться может?

Да, хвіст 20 км, оптоволокно дуже тонке. Через це оптоволокно оператор має звязок з ракетою. Наводить її на ціль джойстиком. Плюс оптоволокна в тому, що його засобами РЕБ не заглушити, канал для передачі даних дуже широкий. Аналог цієї ракети має вже і Китай, правда з дальністю всього 10 км, але тим не менш. Китай продемонстрував цю ракету 29 серпня цього року на спільному навчанні з РФ.


Основные характеристики ракеты:
Длина 1850 мм
Калибр 165 мм
Масса ракеты 45 кг
Дальность 10 км
Средняя скорость 150 м/с
Наведение по  оптико волоконному каналу.

Запуск з БМП WZ502G

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.
:Sho_za: она за собой тянет хвост оптоволокна длиной 20 км? :smilie11: Вы хоть вес этой катушечки представляете, не говоря уж о том, что оно хрен знает куда падает и запросто поломаться может?

А в чем проблема, собственно? Вес катушечки точно меньше 10 кг, волокна полграмма на метр давным давно существуют...

Поскольку оно легкое, за 100-150 секунд полета ракеты оно банально никуда упасть не успевает.
Contra Spem Spero

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780

Я не буду навіть про США казати, а навіть про Ізраїль і його ракети Спайк. Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.


20000:150 = 133 секунди, більш ніж дві хвилини висить у повітрі 20 кілометрів оптоволокна.

Яка його вага? Як має працювати механізм, який випускає кабель з ракети? (Людині, яка вивчала опір матеріалів, очі вилізають з орбіт)ю Як НЕ СПАЛИТИ кабель двигуном?

Це Жюль Верн? Квант, ви дійсно інженер? Поясніть мені, бо хтось з нас дурень.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Kvant, а яка саме зброя, на вашу думку, допоможе "отримати "технічну перевагу" і вигнати кацапів "малою кров'ю"." ?

В першу чергу, це засоби РЕБ на авіацію, але сумніваюсь, що продадуть. У 2007 році Ізраїльські Ф-15 залетіли на територію Сирії розбомбили легер бойовиків і полетіли додому. Російський Парцир-С1 був подавлений РЕБом і ракети на ізраїльські літаки навести не міг. Тоді російські спеціалісти їздили в Сирію і розбиралися, типу як це могло таке бути. А могло. В РФ фізика в жопі, електроніка в жопі, а на Заході прогрес. В той же час наші Су-25 один за одним падають від ракет Панцир-С1. От Вам і технології.
Але я сумніваюсь, що засоби РЕБ для літаків США нам продасть.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Трансатлантичний телеграфний кабель 150-річної давності має жили на кілька міліметрів, зате 5 сантиметрів захисної оболонки. Чисте волокно без захисту порветься навіть від вітру, не кажучи про механічні навантаження у випускному механізмі.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Я не буду навіть про США казати, а навіть про Ізраїль і його ракети Спайк. Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.


20000:150 = 133 секунди, більш ніж дві хвилини висить у повітрі 20 кілометрів оптоволокна.

Яка його вага? Як має працювати механізм, який випускає кабель з ракети? (Людині, яка вивчала опір матеріалів, очі вилізають з орбіт)ю Як НЕ СПАЛИТИ кабель двигуном?

Це Жюль Верн? Квант, ви дійсно інженер? Поясніть мені, бо хтось з нас дурень.

А я звідки знаю? Але ж ракета є https://ru.wikipedia.org/wiki/Spike_%28%D0%9F%D0%A2%D0%A0%D0%9A%29
Відео давав вище. Я що її розробник?

« Останнє редагування: Вересня 11, 2014, 07:41:55 19:41 від Kvant »

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Трансатлантичний телеграфний кабель 150-річної давності має жили на кілька міліметрів, зате 5 сантиметрів захисної оболонки. Чисте волокно без захисту порветься навіть від вітру, не кажучи про механічні навантаження у випускному механізмі.

Секрет саме в технології виготовлення оптоволокна. Щоб воно було міцне та дуже тонке. Китайці закупили собі Спайки і зробили аналог, але таки на 10 км, а не на 20 км. У нас є КБ Луч, є ракети, було б таке волокно, то і ми мали б такі ракети. А його немає. Немає технологій.

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Секрет саме в технології виготовлення оптоволокна. Щоб воно було міцне та дуже тонке. Китайці закупили собі Спайки і зробили аналог, але таки на 10 км, а не на 20 км. У нас є КБ Луч, є ракети, було б таке волокно, то і ми мали б такі ракети. А його немає. Немає технологій.

так может нам технологии просить вместе с оружием. другого шанса может и не быть. Технологи во всем что можно. лекарства, строительство, дороги, ракеты, топливо, оружие.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17351
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Сегодня на Радио Свобода, была росиянка, которая организовала группу "Груз 200". Они занимаются поиском своих ... (нецензурное).
К ним обращаются жены, матери, родственники.
Она озвучила цифру такую: количество приближается к 3000, но это цифра тех, кого не могут найти.
О 1000 которых уже точно задокументировали она сказала.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Секрет саме в технології виготовлення оптоволокна. Щоб воно було міцне та дуже тонке. Китайці закупили собі Спайки і зробили аналог, але таки на 10 км, а не на 20 км. У нас є КБ Луч, є ракети, було б таке волокно, то і ми мали б такі ракети. А його немає. Немає технологій.

так может нам технологии просить вместе с оружием. другого шанса может и не быть. Технологи во всем что можно. лекарства, строительство, дороги, ракеты, топливо, оружие.

Технології ніхто не продає. Треба розвивати науку, фізику матеріалів, оплачувати працю вчених, досліди і т.д. Без реформи системи освіти в Україні шансів не буде.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча

Я не буду навіть про США казати, а навіть про Ізраїль і його ракети Спайк. Ракета наводиться через "телевізійній приціл", грубо кажучи, в носі ракети стоїть камера, дані від ракети передаються по оптоволокну, яке розмотуєтсья по ходу її польоту. Швидкість ракети - 150 метрів за секунду. Дальність 20 км.


20000:150 = 133 секунди, більш ніж дві хвилини висить у повітрі 20 кілометрів оптоволокна.

Яка його вага? Як має працювати механізм, який випускає кабель з ракети? (Людині, яка вивчала опір матеріалів, очі вилізають з орбіт)ю Як НЕ СПАЛИТИ кабель двигуном?

Це Жюль Верн? Квант, ви дійсно інженер? Поясніть мені, бо хтось з нас дурень.

Да ладно, полно таких ракет до 10км точно, ну, и 20 в общем, не проблема, хотя это и не так просто.



Никаких механизмов нет, волокно просто сматывается с катушки куда аккуратно уложено специальным образом.

 
Contra Spem Spero

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
це всього лиш перемога над збройними силами, що майже ніщо, коли основні втрати причиняють партизанську дії...
зс Іраку було розбито майже без втрат за 2 тижні, а наступні 12 років - фіаско...

У тих містах де ми перемогли кацапів та колорадів у нас таки тихо. Чи є якісь теракти в Слов'янську, Краматорську, Артемівську, Маріуполі?