Автор Тема: Гелетей, Данилюк и пара генералов закошмарили всю планету  (Прочитано 7245 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Але ж москалі справді почали використовувати ці суперкулі. Те, що вони не наднова розробка - справа десята.
Вочевидь хотіли пошвидше донести цю інформацію до західних кореспондентів.

З.І. Часом складається враження, особливо після спілкування на форумах, що всі біди нашої армії - від Гелетея. Кремлеботи та юлеботи постійно та цілеспрямовано його обсирають. Народ, ви справді думаєте, що якщо поміняють МО, наприклад на Гриценка, то ситуація зміниться в кращий бік хоч на краплину?

ну використали вони кілька раз ці кулі і що тепер в чому смисл такого резонансу?
Ну використали вони снаряди зі збідненим ураном... Ну системи залпового вогню "Ураган" застосовують... Ну їх військові літаки збивають наші над нашою територією... Ну "Буки" завезли... Ну голанський пасажирський літак збили...
Ну для чого кіпішувати, для чого резонанс піднімати?! Який смисл?!

От і я думаю, як кіпіш на пресухах після застосування кожного нового зразку озброєнь і боєприпасів допомагає?
P.S.
А що вже і снарядами зі збідненим ураном стріляли?
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
А що вже і снарядами зі збідненим ураном стріляли?
да. в фантазиях Данилюка
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Ви здається ще кілька днів тому називали масове дезертирство проявом справжнього героїзму. Та грозились спалити Міністерство Оборони. Напевно на Вашу думку від цього в суспільстві значно покращиться моральний стан та будуть наростати здорові тенденції. Ага.

Ні, суспільна думка сильно покращиться від заяв Матіоса. Ну-ну. Побачимо хто був правий.

 Я не закликав палити МО, я тільки зауважив, що голослівні звинувачення (без суду) та покарання тільки рядового складу ДБ   і відмазування генералів, можуть стати причиною соціального вибуху з подальшим спаленням МО.

Якщо ви вважаєте, що покаравши рядових бійців та відмазавши генералів, ви сприятиме соціальній стабільності
та покращенню іміджу влади та МО, то в мене для вас хороших новин немає.


« Останнє редагування: Жовтня 07, 2014, 11:33:23 11:33 від OlegSky »

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528

Леонид Кравчук доказывал, что Украиной может править советская номенклатура.
Леонид Кучма доказывал, что Украиной могут править олигархи.
Виктор Ющенко доказывал, что Украиной могут править кумовья.
Виктор Янукович доказывал, что Украиной могут править бандиты и убийцы.
Петр Порошенко пытается доказать, что Украиной может управлять кто угодно, даже случайные люди.
Наши президенты - это "отцы нации", которые пытаются свои фобии превратить в действующую управленческую модель.
Реформы начнутся, когда во власти появятся лидеры, которые будут строить систему управления исходя не из процессов, которые президент хочет контролировать, а из заданных целей и ожидаемых результатов.
Нам нужны менеджеры, которые в работе опираются не на фобии - а на самое главное достояние Украины - человеческий капитал.


АПДЕЙТ: навеяно наблюдением за Нацбанком, Минобороны, администрацией президента, Генпрокуратурой и т.д. И заявлением президента, что власть во время войны критиковать нельзя.

ігнор Квант