Сторінок:
Actions
  • #121 від Старый Грек 04 Sep 2019
  • Кабмін погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА
    УНН


    Пишут (tZe), что Кабмин как всегда налажал: на этой постановке нужны подписи всех членов Кабмина, а на закрытом (хе-хе) заседании не было и половины министров. Теперь их на утро срочно созывают в Кабмин рисовать подписи задним числом.

    Витале нужно кинуть клич на поиск на поиск фоток министров, сделанных во время этого заседаниях :)
  • #122 від Бувалий 04 Sep 2019
  • Кабмін погодив звільнення Кличка з посади голови КМДА
    УНН

    Этого и следовало ожидать - начало этого водевиля было еще при Гросе, но тот вовремя ноги сделал, что новый Кабмин мог спокойно проводить политику Партии.
  • #123 від Feral Cat 04 Sep 2019
  • Джі.джіджі

  • #124 від Надин 05 Sep 2019
  • ""Новый министр здравоохранения Зоряна Скалецкая не видит конфликта интересов в том, что ее советниками стали совладелец фармацевтической компании "Интерхим" и бывший внештатный главспец Минздрава во время Раисы Богатыревой."

     :fp
  • #125 від Geo 05 Sep 2019
  • УПОРОТА ТУПОРИЛА ЗЕЛЕНЬ!

     :smilie9:


    Валерий Довженко
    1 год ·
    На первом заседании Кабмина, во время обсуждения вопроса о "электронном документообороте", на вопрос Гончарука "Есть ли вопросы ?" встал приглашенный от силового блока. И сказал что у него два вопроса.
    Первый - каков алгоритм шифрования ключей верификации предполагает использовать правительство при использовании электронной подписи?
    Второе - на каких мощностях собирается правтельство хранить 28 миллионов ключей верификации.
    Гончарук промямлил что это решат специалисты.
    Товарищ ответил, что он и есть этот специалист и для решения этого вопроса нужно около 80 млн. долларов и три года.
    Гончарук - нам нужно быстрее..
    Товарищ - Тогда это будет не ваша страна, а страна хакеров. И ушел.
    Это был начальник управления кибербезопасности СБУ. Уникальный специалист, один из лучших криптографов в мире.
  • #126 від pin2 05 Sep 2019
  • Новий радник Міністра охорони здоров'я.
    Дмитро Раімов

  • #127 від Бувалий 05 Sep 2019
  • Веселые ребята в команде нового Премьера...
    Чувствую, что до Нового года они точно не доработают...
    Вчера смотрел выступление новоприставленного Министра МОЗа - такое впечатление, что тетя просто не поняла, куда попала...
     :gb:
  • #128 від pin2 05 Sep 2019
  • Та Зоряна така завжди була!) Я її знаю вже кілька років, перетиналися на конференціях з медичного права...
    Вона ніколи не могла зв'язати нормально думок)
  • #129 від Бувалий 05 Sep 2019
  • Та Зоряна така завжди була!) Я її знаю вже кілька років, перетиналися на конференціях з медичного права...
    Вона ніколи не могла зв'язати нормально думок)
    А як вона вдягнена - анi косметики, анi голосу - таке враження, що тiтоньку спiймали на вулицi... для ролi на 10 хв. та кинули пiд телекамеру...
  • #130 від pin2 05 Sep 2019
  • Ну, так))
    Колись писали репортаж про якийсь медичний форум, прийшла до нас дівчина-практикантка і їй було завдання розшифрувати з диктофона виступи.. в неї все виходило, а дійшло до Зоряни тоді ще Черненко, і вона не змогла!)) Каже "я не можу зв'язати її думок")))
    Уявляю, як пані Зоряна викладала у могилянці! ))
  • #131 від Бувалий 05 Sep 2019
  • Ну, так))
    Колись писали репортаж про якийсь медичний форум, прийшла до нас дівчина-практикантка і їй було завдання розшифрувати з диктофона виступи.. в неї все виходило, а дійшло до Зоряни тоді ще Черненко, і вона не змогла!)) Каже "я не можу зв'язати її думок")))
    Уявляю, як пані Зоряна викладала у могилянці! ))
    :smiley24: Я свого часу робив сюжет про Центр Довженко - там, якщо коротко, цiлий клан "руками порчу зводить"... так перед телекамерой кандидат наук, лiкар з практикою... не мiг два речення поеднати...
    Куди там той Зарянi...
  • #132 від pin2 05 Sep 2019
  • Так то хоч медики) в них язик не основний робочий інструмент, принаймні, вважається. А вона юрист.. хоча і зе юрист.. урист, я б сказав)
  • #133 від Задармапродавши 05 Sep 2019
  • До речі, МВФ відмовився вести переговори з Кабміном Гончарука.
    Сказали, що розмовляти будуть лише з НБУ.
  • #134 від div 05 Sep 2019
  • До речі, МВФ відмовився вести переговори з Кабміном Гончарука.
    Сказали, що розмовляти будуть лише з НБУ.

    Откуда это?
  • #135 від Задармапродавши 05 Sep 2019
  • Откуда это?


    Та з тієї ОБС, але новина не така вже і вагома, тому можна буде перевірити правдивість цих новин.


    https://twitter.com/tZEinform/status/1169615601435893765
  • #136 від RG 05 Sep 2019

  • Та з тієї ОБС, але новина не така вже і вагома, тому можна буде перевірити правдивість цих новин.


    https://twitter.com/tZEinform/status/1169615601435893765

    Це якась куйня.

    Гончарук, звичайно, працює у клоунів підарасом, але такої заяви ніхто в принципі не може з мвфівців зробити. Навіть якщо вони дійсно не хочуть з ним зустрічатись, в що теж віриться слабо.

    То тЗЄ - розводняк для лохів. Але 'шатают' професійно, мабуть кацапи проект ведуть.   
  • #137 від Бувалий 05 Sep 2019
  • На тому тижнi приiдуть... подивитися та палками труп Зеленого потрогати...
    Це зараз воно, як Моська на всiх кидаеться...
    МВФ йому вже не треба - Хуйло йому грошей дасть...
    На новое кiно...
     >:(
  • #138 від Feral Cat 06 Sep 2019
  • #139 від div 07 Sep 2019
  • #140 від Задармапродавши 07 Sep 2019
  • Це якась куйня.

    Гончарук, звичайно, працює у клоунів підарасом, але такої заяви ніхто в принципі не може з мвфівців зробити. Навіть якщо вони дійсно не хочуть з ним зустрічатись, в що теж віриться слабо.

    То тЗЄ - розводняк для лохів. Але 'шатают' професійно, мабуть кацапи проект ведуть.   

    Я теж не вірю. Здається, що новини зі стелі вигадують.  Але от спецом можна перевірити, бо МВФ незабаром буде в Україні.
  • #141 від Задармапродавши 07 Sep 2019
  • Аваков взяв до себе в радники люстрованого у 2014 році прокурора.
    А Трояна звільняють.
    До речі, Троян азовець. Одразу від Авакова відвалиться таке крило.

    https://mobile.twitter.com/svecha62/status/1170065468608135169
  • #142 від Надин 24 Oct 2019
  • такое зубожиння было, такое, что аж денег полные подушки напхали. но пришел конец и этой бедности!  :lol:

  • #143 від Бувалий 24 Oct 2019
  •  :smiley24:
    Пусть тов. КоГомойский... первым принесет свои... сто подушек и пол ста матрацев...
  • #144 від div 24 Oct 2019
  • :smiley24:
    Пусть тов. КоГомойский... первым принесет свои... сто подушек и пол ста матрацев...

     :smiley24:

    Когда я слышу "надо поверить" первая мысль - хотят наебать
  • #145 від Надин 24 Oct 2019
  • :smiley24:

    Когда я слышу "надо поверить" первая мысль - хотят наебать
    ++++++++


    https://youtu.be/oxwSRqwO1PM
  • #146 від Feral Cat 24 Oct 2019
  • Бач, як стерво заспівало. І ніби то це не воно оббріхувало Пороха і його команду... :smilie9: :smilie9:

  • #147 від Адам Жоржович 24 Oct 2019
  • Бач, як стерво заспівало. І ніби то це не воно оббріхувало Пороха і його команду... :smilie9: :smilie9:



    Ага, коли почув цю мульку по радіо аж поліз перевіряти, чи не помилився, хто саме пиздить.  :smilie10:

    От жеж йобаний підарас: намагається зробити вигляд що він не він і хата не його.  :smilie9:
  • #148 від Надин 25 Oct 2019
  • как поперли этого Данилюка из РНБО и вообще, так ты смотри какие слова начал говорить
  • #149 від andronchik 25 Oct 2019
  • Люди мають повірити...

    А щоб повірили швидше, треба ввести норму -
    тому, хто повідомить про недовірливого сусіда, що ховає гроші під подушкою -  10% кешбек!

    Прецедент  вже  є.
  • #150 від ЮАР 25 Oct 2019
  • Відео від януковської шльондри, але в тему.

Сторінок:
Actions