Сторінок:
Actions
  • #31 від RG 07 Sep 2018
  • Таки кинули підмогу Іудушці   :smilie7:

    Брехати некрасиво.

    О, може ви йому це поясните  :smilie7:

    РГ, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    Мені багато чого в житті набридло, але нічого, терплю. Так що немає на то ради   :smilie7:

    А чого про ольгіно така бурхлива реакція, я ж тільки Іудушку туди прописав ?  :smilie11: 
  • #32 від Ad Astra 07 Sep 2018

  • Мені багато чого в житті набридло, але нічого, терплю. Так що немає на то ради   :smilie7:

    А чого про ольгіно така бурхлива реакція, я ж тільки Іудушку туди прописав ?  :smilie11:

    Мазохіст?  :smilie5:

    Тому що Кіт теж не в Ольгіно.
  • #33 від RG 07 Sep 2018

  • Мені багато чого в житті набридло, але нічого, терплю. Так що немає на то ради   :smilie7:

    А чого про ольгіно така бурхлива реакція, я ж тільки Іудушку туди прописав ?  :smilie11:

    Мазохіст?  :smilie5:

    Тому що Кіт теж не в Ольгіно.

    Ви тут від колективу виступаєте ?  :smilie7:
  • #34 від bugaga 07 Sep 2018
  • Цитувати
    Г, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    У нас є чуйка
  • #35 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • Цитувати
    Г, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    У нас є чуйка   :bj :bj :bj

    Серйозний аналітичний аргумент...  :lol: :lol: :lol:
  • #36 від Ad Astra 07 Sep 2018
  • Цитувати
    Г, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    У нас є чуйка

    Засуньте собі свою чуйку самі знаєте куди. Модери прекрасно бачать, звідки я пишу, завжди із одного і того ж айпі і що не під анонімайзером, як ОТ на фупі.

    Мене це реально задовбало. Не можете нормально дискутувати - або мовчіть, або кажіть прямим текстом, щоб я звідси звалила, якщо вам не подобається те, що я пишу (це до модераторів і власників форуму, якщо є такі). А піньятою для неадекватів я тут бути не збираюсь.
  • #37 від bugaga 07 Sep 2018
  • Цитувати
    Г, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    У нас є чуйка   :bj :bj :bj

    Серйозний аналітичний аргумент...  :lol: :lol: :lol:
    а сенс метати бісер
  • #38 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • Дійсно, на біса я тут розсипаю перли?...  :smilie8: :smilie8:
  • #39 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • Цитувати
    Г, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    У нас є чуйка

    Засуньте собі свою чуйку самі знаєте куди. Модери прекрасно бачать, звідки я пишу, завжди із одного і того ж айпі і що не під анонімайзером, як ОТ на фупі.

    Мене це реально задовбало. Не можете нормально дискутувати - або мовчіть, або кажіть прямим текстом, щоб я звідси звалила, якщо вам не подобається те, що я пишу (це до модераторів і власників форуму, якщо є такі). А піньятою для неадекватів я тут бути не збираюсь.

    И них стиль такий. Вони уявили себе в криївці. І всі для них вороги навкруг. Крім кацапів і Хуйла.  :smilie5:

    Вас ці кретини хочуть Вас змусити піти з форуму, бо банити Вас нема за що.  :smilie8:

    Тому мусите залишатися...  :smilie3:
  • #40 від RG 07 Sep 2018
  • Цитувати
    Г, Ви реально задовбали з ОТ і Ольгіно. У Вас є докази? Ні? ну то закінчуйте свій нецікавий тролінг. Мені це починає набридати.

    У нас є чуйка

    Засуньте собі свою чуйку самі знаєте куди. Модери прекрасно бачать, звідки я пишу, завжди із одного і того ж айпі і що не під анонімайзером, як ОТ на фупі.

    Мене це реально задовбало. Не можете нормально дискутувати - або мовчіть, або кажіть прямим текстом, щоб я звідси звалила, якщо вам не подобається те, що я пишу (це до модераторів і власників форуму, якщо є такі). А піньятою для неадекватів я тут бути не збираюсь.

    А звідки пишете ? А цицьки в вас якого розміру і пружності ?   :ba

    Тут багато цікавих тем можна замутити. А то все про Трампів якихось та інших нудних пітарасів  :smilie7:   
  • #41 від Ad Astra 07 Sep 2018

  • А звідки пишете ? А цицьки в вас якого розміру і пружності ?   :ba

    Тут багато цікавих тем можна замутити. А то все про Трампів якихось та інших нудних пітарасів  :smilie7:

    Ну то підіть помацайте свою жінку (якщо вона існує) за цицьки  і опишіть тут розміри та пружність для таких же стурбованих. Не забудьте ще й виміряти свою піпіську і повідомити бажаючим параметри довжини та товщини  :at :at. Впевнена, поцінувачі знайдуться  :smilie10:.

    Я в дискусіях подібного рівня участі не беру.
  • #42 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • Ad Astra,

    Поставте того кретина в Ігнор.  :smilie7:
    І не звертайте уваги. Воно ж саме й домагається щоб Ви пішли.
    Модератори з ним мовчки солідарні, тому й ніколи не банять.
    Не реагуйте.
    З іншого боку цей тип і йому співчуваючі - промовиста характеристика тих, хто тут вважає себе дійсними патріотами-державниками.   :lol: :lol:
  • #43 від Ad Astra 07 Sep 2018
  • Ad Astra,

    Поставте того кретина в Ігнор.  :smilie7:
    І не звертайте уваги. Воно ж саме й домагається щоб Ви пішли.
    Модератори з ним мовчки солідарні, тому й ніколи не банять.
    Не реагуйте.
    З іншого боку цей тип і йому співчуваючі - промовиста характеристика тих, хто тут вважає себе дійсними патріотами-державниками.   :lol: :lol:

    Дякую за підтримку, Кіт. Але нащо мені перебувати на форумі, де (дивіться виділене)? Може, у Вас є час та натхнення їх тролити. У мене натхнення точно на це немає, а свій час я можу витратити на набагато продуктивніші речі.

    Я в принципі не можу перебувати у спільнотах, де грають не по правилах. І не хочу. Тому я не на фупі і тому я більше не на юаполітикс.
  • #44 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • И мене інший погляд.
    Я пишу те шо хочу. Комусь подобається, комусь ні.
    А на ідіотів просто не звертаю уваги.

    "Лупайте сю скалу"...

    Так влаштований світ...  :smilie7:
  • #45 від Ad Astra 07 Sep 2018
  • И мене інший погляд.
    Я пишу те шо хочу. Комусь подобається, комусь ні.
    А на ідіотів просто не звертаю уваги.

    "Лупайте сю скалу"...

    Так влаштований світ...  :smilie7:

    В мене не настільки міцна нервова система  :laugh:.
  • #46 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • Я потратив сім років на заняття практичною українською політикою в Одесі в 1989-96 роках.
    It was quite a ride!... :smilie5: :smilie5:
  • #47 від Outlander 07 Sep 2018
  • Що там? Рудого прохуйловського підара ще не люстрували?  :gigi:
  • #48 від RG 07 Sep 2018

  • А звідки пишете ? А цицьки в вас якого розміру і пружності ?   :ba

    Тут багато цікавих тем можна замутити. А то все про Трампів якихось та інших нудних пітарасів  :smilie7:

    Ну то підіть помацайте свою жінку (якщо вона існує) за цицьки  і опишіть тут розміри та пружність для таких же стурбованих. Не забудьте ще й виміряти свою піпіську і повідомити бажаючим параметри довжини та товщини  :at :at. Впевнена, поцінувачі знайдуться  :smilie10:.

    Я в дискусіях подібного рівня участі не беру.

    Корнет, ви перєодєлісь в женщіну ?  :smilie10:

    Ізвінітє, зразу нє понял  :weep:

  • #49 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • Що там? Рудого прохуйловського підара ще не люстрували?  :gigi:

    Дивні ви люди. Ви ж йому в рота заглядаєте і одночасно останніми словами проклинаєте. Рабська звичка?
    Чи просто дурні на всю голову....
  • #50 від Feral Cat 07 Sep 2018
  • #51 від Ad Astra 07 Sep 2018
  • #52 від черкащанка 08 Sep 2018
  • Що там з Пападопулосом?
    Бі-Бі-Сі пише, взяли під варту за брехню ФБР.
  • #53 від Feral Cat 08 Sep 2018
  • Дали два тижні в'язниці.
  • #54 від Ad Astra 08 Sep 2018
  • Дуже цікавий лінгвістичний аналіз анонімної статті від професіонала:

    http://video.foxnews.com/v/5832275377001/?#sp=show-clips
  • #55 від Ad Astra 09 Sep 2018
  • Обамбо тільки-но прилізло назад у велику політику і вже встигло обкакатися:

    UzpfSTYxMjc3MDMxMDoxMDE2MTA3MTg4MzAzMDMxMQ/?sk=h_chr
  • #56 від Feral Cat 09 Sep 2018
  • More Obama speeches, more chances for Republicans!  :lol: :lol:
    Найнікчемніший президент США в модерній історії - Барак Хусейн Обама.  :weep: :weep:
  • #57 від Outlander 09 Sep 2018


  • Занадто довге слово для Овоча.  :gigi:
  • #58 від Ad Astra 09 Sep 2018

  • Занадто довге слово для Овоча.  :gigi:

    Ну ще один кофвфефе момент, подумаєш  :smilie5:. Трамп вже немолодий, але скільки у нього енергії для його віку - поїздити по країні, збадьорити народ на ралі, дати прочухана фейк медіа, написати запальний пост у твітері!

    Молоток!
  • #59 від Ad Astra 09 Sep 2018
  • More Obama speeches, more chances for Republicans!  :lol: :lol:
    Найнікчемніший президент США в модерній історії - Барак Хусейн Обама.  :weep: :weep:

     :smiley24: :smiley24: :smiley24:

    https://twitter.com/TomiLahren/status/1038531699510927360
  • #60 від Feral Cat 09 Sep 2018
  • Обама і його міньойни призвели до того, що в Демпартії на сьогодні нема жодного політика, якого б воліли почути америкаці, в тому числі і серед самих демократів.
    Виповзання на арену лавреата - тому свідчення. Він настільки любить себе, що порушує давню неписану традицію колишніх президентів - не висовуватися. :weep:
Сторінок:
Actions