Автор Тема: чем страшна война с Украиной для России?  (Прочитано 1542 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
чем страшна война с Украиной для России?
« : Вересня 09, 2014, 12:47:30 12:47 »
ПОБЕДОБЕСИЕ

Я лично не верю, что перемирие на востоке Украины приведёт к чему-то хорошему.Я полагаю, война продолжится.Поэтому я буду вести разговор о войне.Причём в конкретном разрезе: чем страшна война с Украиной для России?

повністю тут:
http://m--p.com/ru/russkij-pobedobesie/
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #1 : Вересня 09, 2014, 12:51:23 12:51 »
Пока нет реальной ответки до масквы - ничем.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #2 : Вересня 09, 2014, 01:21:52 13:21 »
Ответка в общем и сейчас есть. Раше-мамки скулят уже нипадецки, получая "сынков с особой миссией" в цинке по частям
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #3 : Вересня 09, 2014, 02:03:52 14:03 »
Русские хотят воевать, сидя дома на диване и поливая нас дерьмом из телевизора, в компе, в общем - виртуально. И чтоб кто-нибудь там что-нибудь захватил - Крым, например. Без потерь, мобилизации, падения уровня жизни, грузов-200 и т.д. Мне мой двоюродный брат из России пишет - только жизнь наладилась, машинка-квартирка-дачка, вы, конечно, сволочи бандеровские, и вас бы наказать за это, но воевать идти - нах-нах. Это если вкратце. Поэтому надо дать им то, чего они боятся - дискомфорт. Будет ли это вызвано бедностью, гибелью их солдат, дефицитом жратвы, невыездом за границу - неважно. Чтоб война стала для них действительно страшна - она должна дойти до максимального количества российских задниц, поскольку через голову не доходит.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #4 : Вересня 09, 2014, 02:15:54 14:15 »
Це добре, якщо так. Мені мої родичі з Москви вже бірку у голові зробили, відверто хочеться послати (вік лише мішає).

У разі війни в нас дискомфорту в рази більше буде, адже то на нашій території. Треба до того бути готовими
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #5 : Вересня 09, 2014, 02:31:08 14:31 »
Це добре, якщо так. Мені мої родичі з Москви вже бірку у голові зробили, відверто хочеться послати (вік лише мішає).

У разі війни в нас дискомфорту в рази більше буде, адже то на нашій території. Треба до того бути готовими
Різниця у тому, що ми чітко розуміємо, за що ми воюємо, за що терпимо цей дискомфорт. Бо якщо прийде раша - це буде не дискомфорт, а 3,14здець. У Раші такого розуміння нема. Вєлікая Расія есть гуд, але не так, щоп дупу з теплого місця витягти на війну або навіть жерти менше. Типа: я вас так нєнавіжу, но ну вас нахер.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #6 : Вересня 09, 2014, 02:46:08 14:46 »
ПОБЕДОБЕСИЕ

повністю тут:
http://m--p.com/ru/russkij-pobedobesie/

Чесно кажучи мені їхні самоколупання в пупі вже давно наостогидли . Пішли вони всі нахєр зі своїми духовними ізисканіями . Хай вони краще думають про ціни на білети в Ермітаж . Он Сергій СВ казав що це буде 50 грн , хоча я думаю що малувато , правда невідомо що за курс тоді буде .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #7 : Вересня 09, 2014, 02:49:11 14:49 »
Мене у статті цкавить тільки те, що стосується України. Оскільки нам приймати удар.
А щродо дискомфорту.... певна аналогія зі смертю (як не пафосно). Наші знають, за що, й ховають як героїв. А "їх" неначе бруд закопують. Ганебнішого кінця навіть уявити важко
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #8 : Вересня 09, 2014, 03:02:41 15:02 »
Ці уйобки розв'язали прроти нас війну і вони за це заплатят . А проблеми індєйців шерифа не ... Цікавлять .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #9 : Вересня 09, 2014, 03:25:07 15:25 »
Ці уйобки розв'язали прроти нас війну і вони за це заплатят . А проблеми індєйців шерифа не ... Цікавлять .
Так мова і йде про те, як би примусити їх заплатити побільше, і при цьому втратити поменше самим. Дебілам доходить ТІЛЬКИ через фізіологію - жратва, трупи, відсутність всього того, що називають нормальним рівнем життя. Пєрєвєлісь на Русі Алєксандри Матросови, цим треба скористатися.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #10 : Вересня 09, 2014, 03:30:23 15:30 »
Так мова і йде про те, як би примусити їх заплатити побільше, і при цьому втратити поменше самим. Дебілам доходить ТІЛЬКИ через фізіологію - жратва, трупи, відсутність всього того, що називають нормальним рівнем життя. Пєрєвєлісь на Русі Алєксандри Матросови, цим треба скористатися.

тут одне з двох
або ми думаємо як їх примусити заплатити побільше
або ми думаємо як втратити поменше самим
це взаємо виключні диспозиції

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #11 : Вересня 09, 2014, 03:43:28 15:43 »
Так мова і йде про те, як би примусити їх заплатити побільше, і при цьому втратити поменше самим. Дебілам доходить ТІЛЬКИ через фізіологію - жратва, трупи, відсутність всього того, що називають нормальним рівнем життя. Пєрєвєлісь на Русі Алєксандри Матросови, цим треба скористатися.

тут одне з двох
або ми думаємо як їх примусити заплатити побільше
або ми думаємо як втратити поменше самим
це взаємо виключні диспозиції
Неправильна постановка питання, як на мене. Мінімальними втратами досягти максимального результату - де ж тут протиріччя? Ми ж не СССР - то вони любили приспівувати "ми за ценой не постоім". Шкода людей, шкода грошей, шкода часу.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #12 : Вересня 09, 2014, 03:45:14 15:45 »
Мінімальними втратами досягти максимального результату - де ж тут протиріччя?

ви багато знаєте таких РЕАЛЬНИХ програм?

Offline koksnick

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 700
  • Si vis pacem, para bellum
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #13 : Вересня 09, 2014, 03:53:34 15:53 »
Мінімальними втратами досягти максимального результату - де ж тут протиріччя?

ви багато знаєте таких РЕАЛЬНИХ програм?
Це не програма. Це - мета, і постановка питання "мінімальні ресурси для максимальної вигоди" - це класика, чого б це не стосувалося. Ви ж хочете на базарі купити побільше, а витратити поменше. Протистояння країн, як це не цинічно звучить, має ті ж принципові пріоритети і обмеження.

Offline UnionJack

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1517
  • я T.Blair. з ФУПу
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #14 : Вересня 09, 2014, 03:57:15 15:57 »
Мінімальними втратами досягти максимального результату - де ж тут протиріччя?

ви багато знаєте таких РЕАЛЬНИХ програм?

важливими є:
- планування
- вибір місця
- вибір часу
- асиметричін стратегії
- воєнна хитрість

наприклад
- купувати зимові чоботи влітку. Коли ціна падає. Але ж все одно знаєш що чоботи через 6міс. буде треба
- не атакувати ворога в лоб, а стати в оборону, відрізати постачання і чекати доки Генерал Мороз попрацює.

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Re: чем страшна война с Украиной для России?
« Reply #15 : Вересня 09, 2014, 03:57:51 15:57 »
Ці уйобки розв'язали прроти нас війну і вони за це заплатят . А проблеми індєйців шерифа не ... Цікавлять .
Так мова і йде про те, як би примусити їх заплатити побільше, і при цьому втратити поменше самим. Дебілам доходить ТІЛЬКИ через фізіологію - жратва, трупи, відсутність всього того, що називають нормальним рівнем життя. Пєрєвєлісь на Русі Алєксандри Матросови, цим треба скористатися.

во, ППКС
Хоча на Росії араз матросових заміили власівці
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк