Автор Тема: Добра новина. ?  (Прочитано 3370 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Добра новина. ?
« Reply #30 : Серпня 19, 2014, 07:45:40 19:45 »
Цитувати
а всередині України Пороха у будь-якому випадку виставлять запроданцем, боягузом і лузером.
І хто ж ці погані люди - Льовочкін з Пінчуком, чи Ахмєтов з Эфремовим, а може брати Литвини не дай Бог? Назвіть цих гадів - Люлю не пропонувати, вона б і рада виставити та в неї рупору на щастя нема.
вас, я так бачу, на СУПі в цю неділю не було...
Липецкие фабрики, яєць нема, гривня падає, чиколядний директор, траляля...

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #31 : Серпня 19, 2014, 07:49:07 19:49 »
а всередині України Пороха у будь-якому випадку виставлять запроданцем, боягузом і лузером.

З чого ви це взяли? :Sho_za:


Це вигідно багатьом.
Пригадайте як і для чого в свій час поливали лайном Ющенка, при любій нагоді.

Offline runner

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 575
Re: Добра новина. ?
« Reply #32 : Серпня 19, 2014, 07:49:45 19:49 »
Петруха  уже имел встречу с хуйлом 8 июня и типа говорил

какая тады была обстановка  в  Украине , лугандонии и войсках
и какая сейчас
так что здавать ему что то  как то не с руки
хиба шо канфеткой с ширинки









Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #33 : Серпня 19, 2014, 07:52:29 19:52 »
для liveinly

розшифруйте, з фінансами все нормально, баланс зовнішньої торгівлі позитивний, доходи в бюджет перевиконуюються, сьогодні спокійно продали облігацій на зовнішньому ринку на 250 млн евро (чи долларів), в будь-якому випадку для мене очевидно, що США і світові фінансисти не допустять катасрофи, а про себе - роботи за останні 2 місяці стало суттєво більше

по енергоносіям - тут я взагалі спокійний, можливі проблеми в промисловості (у металургів і хіміків) але не у населення, електрики до одного місця, а ще є вугілля і т.д., в мене індивідуальне, за рік 900 кубів газу, так що без проблем. В селі є ще твердопаливний і запас дров на 3 зими.

Катастрофи завичайно ніякої не буде.
Але таки буде скрутно.
І це дуже не райдужне в економіці, протрвиває як мінімум рік а може і півтора-два.
Воно вже не весело, а буде погіршуватись, аж поки не проведуться реформи, і не пройде час поки ефект від реформ не проявиться.


Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Добра новина. ?
« Reply #34 : Серпня 19, 2014, 07:56:08 19:56 »
для Askold

це було очевидно, ще рік тому, що задниця буде точно, просто зараз очевидно, що почали вилазити, а рік назад залазили. думаю в 2015 буде 1-2 % росту (якщо буде врожай, то до 4%), а вже з 2016 можна сподіватись і на 5-7%.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #35 : Серпня 19, 2014, 07:58:03 19:58 »
для liveinly

розшифруйте, з фінансами все нормально, баланс зовнішньої торгівлі позитивний, доходи в бюджет перевиконуюються, сьогодні спокійно продали облігацій на зовнішньому ринку на 250 млн евро (чи долларів), в будь-якому випадку для мене очевидно, що США і світові фінансисти не допустять катасрофи, а про себе - роботи за останні 2 місяці стало суттєво більше

по енергоносіям - тут я взагалі спокійний, можливі проблеми в промисловості (у металургів і хіміків) але не у населення, електрики до одного місця, а ще є вугілля і т.д., в мене індивідуальне, за рік 900 кубів газу, так що без проблем. В селі є ще твердопаливний і запас дров на 3 зими.

Війна - дуже дороее "задоволення",що тут ще розшифровувати,так певні сектори економіки запрацюють інтенсивніше,але тільки на внутрішній збут,тай переважно для війська,харчова промисловість може дещо оживитись,нафтопереробка_ 0 як був так і залишився.
Видуботок вугілляскоротився дуже сильно скоротився (проблеми на ТЕЦ), за металургів і хіміків,,дві експортоутворюючі галузі,В мене також індивідуальне опалення,приблизно 1500 м3 в рік,як ви 900 використовуєте тільки,не розумію.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Добра новина. ?
« Reply #36 : Серпня 19, 2014, 08:03:19 20:03 »
для liveinly

думаю ВФЯ і банда були куди дорожчим задоволенням, думаю, що без війни спад був би таким же, а може і більшим, як не дивно.

видуботок вугілля скоротився не так сильно, металургія впала, ще менше, при тій ціні газу, що була, металурги і хіміка працювали в нуль, а по 300+?

зауважу, що дотації на вугільну промисловість платили на кожну тонну, чим менше добули, тим менше пішло у кишені вугільних баронів і тим більше залишилось в бюджеті.

крім того з нами бог, урожай рекордний, ринки відкриті, так що не все погано,

позбулись збиткового Криму.

Відновлення зруйнованого, це теж ріст ВВП, сподіваюсь відновлювати будуть, хоча б частково, на допомогу з заходу.

трикімнатна квартира, вікна виходять таким чином, що за минулу зиму тільки два дні вітер дув у вікна і всі сусіди з індивідуальним, в кімнатах не більше 19 градусів, під ранок падає до 17, ми так звикли.
« Останнє редагування: Серпня 19, 2014, 08:08:50 20:08 від Nik02121971 »

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #37 : Серпня 19, 2014, 08:21:37 20:21 »
Та зрозуміло,що овоч крав безбожно,але ж половина з тої гопкомпанії залишились і продовжують красти.
По вугіллю,зараз говорю не про дотації (хоча це зло ),а пройого наявність,а чим далі,тим вугілля потрібно буде більше,вистачить того,що добувається?
Ринки відкриті до пори до часу,допускаєте,якщо зрада не ратифікує угоду? Далі що?
Про Крим нічого не кажу,але татарів шкода і адекватних людей.
Врожай ще потрібно переробити,аце також енергоносії.
Відбудова-хто знає,сьогодні Європа обіцяє,завтра скаже - самі-самі.
І так,з нами Бог,бо боремось за свою країну.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33235
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #38 : Серпня 19, 2014, 08:39:43 20:39 »
для liveinly

розшифруйте, з фінансами все нормально, баланс зовнішньої торгівлі позитивний, доходи в бюджет перевиконуюються, сьогодні спокійно продали облігацій на зовнішньому ринку на 250 млн евро (чи долларів), в будь-якому випадку для мене очевидно, що США і світові фінансисти не допустять катасрофи, а про себе - роботи за останні 2 місяці стало суттєво більше

по енергоносіям - тут я взагалі спокійний, можливі проблеми в промисловості (у металургів і хіміків) але не у населення, електрики до одного місця, а ще є вугілля і т.д., в мене індивідуальне, за рік 900 кубів газу, так що без проблем. В селі є ще твердопаливний і запас дров на 3 зими.

Не все так райдужно, такий нестримний оптимізм - це перебор.

Поки газ не купують - баланс позитивний. Рано чи пізно, але треба буде купувати.

Ділова активність на разі ніяка, інвестиції не йдуть (війна). Структурних змін в економіці теж поки немає. Падіння виробництва - теж нікуди не дінешся.

Катастрофи з фінансами може і не допустять, будуть потрохи підкидати, щоб триматись на плаву. Ну хіба Сєня ГТС вигідно продасть, але це локальна річ.

Проблеми з енергоносіями в промисловості - це якраз дуже важливо. Встане промисловість - піде ефект доміно.

Але рвати на собі сорочки на разі не будемо.  :smilie7:
« Останнє редагування: Серпня 19, 2014, 08:41:27 20:41 від RG »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #39 : Серпня 19, 2014, 09:14:10 21:14 »
для Askold

це було очевидно, ще рік тому, що задниця буде точно, просто зараз очевидно, що почали вилазити, а рік назад залазили. думаю в 2015 буде 1-2 % росту (якщо буде врожай, то до 4%), а вже з 2016 можна сподіватись і на 5-7%.

Угу, якось так напевно і буде.

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #40 : Серпня 19, 2014, 09:39:27 21:39 »
на справді момент істини для хуйла

там далі, ратифікаці угоди з ЄС,  саміт Євросоюзу, нато і G20, якщо не дасть заднього ходу, буде велика буба.
думаю, Меркель їде до Порошенка погоджувати позицію,
питання, на що ми можемо погодитись?

відповідь

по асоціації - хуйло йде до дупи

по сходу - всі ідуть в сраку, гарантуємо справедливий  суд всім затриманим і 72 години всім бажаючим, щоб виїхати в рашку, чесні вибори, збереження закону про мови в старій редакції, децентралізація і збільшення прав регіонів

по Криму -  демілітаризована зона в складі України, амністія всім громадянам України, дотримання прав громадян Росії в повному обсязі згідно законів України. Чорноморський флот РФ до 2017 і на ....

Саме так. Тількі флот не до 17го року, а негайно... Бо демілітарізована зона.

Не можна лишати жодних зачіпок Хуйлу... Вже всі бачили як "під навчання флоту" можна 20 000 війска нагнати...
Contra Spem Spero

Offline Сергiй SV

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4574
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #41 : Серпня 19, 2014, 09:43:27 21:43 »
для Askold

це було очевидно, ще рік тому, що задниця буде точно, просто зараз очевидно, що почали вилазити, а рік назад залазили. думаю в 2015 буде 1-2 % росту (якщо буде врожай, то до 4%), а вже з 2016 можна сподіватись і на 5-7%.

Угу, якось так напевно і буде.

Спокійно, ніякого спаду нема. Беруть Україну серпень 2013 року порівнюють із Україною серпня 2014 року.

Тут і виходить тупняк. Якщо взяти виробництво України влітку 13 року без Криму та паралізованої частини Донбасу - вийде зовсім не так погано...

Contra Spem Spero

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Добра новина. ?
« Reply #42 : Серпня 20, 2014, 12:33:30 00:33 »
Та зрозуміло,що овоч крав безбожно,але ж половина з тої гопкомпанії залишились і продовжують красти.
По вугіллю,зараз говорю не про дотації (хоча це зло ),а пройого наявність,а чим далі,тим вугілля потрібно буде більше,вистачить того,що добувається?
Ринки відкриті до пори до часу,допускаєте,якщо зрада не ратифікує угоду? Далі що?
Про Крим нічого не кажу,але татарів шкода і адекватних людей.
Врожай ще потрібно переробити,аце також енергоносії.
Відбудова-хто знає,сьогодні Європа обіцяє,завтра скаже - самі-самі.
І так,з нами Бог,бо боремось за свою країну.

вугiлля взагалi то така рiч.
Поступово треба скорочувати видобуток в донбабве, i завозити iмпорт з США та Австралii. Буде 55 долл замiсть iснуючих 120 долл.

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #43 : Серпня 20, 2014, 02:38:58 02:38 »
Та зрозуміло,що овоч крав безбожно,але ж половина з тої гопкомпанії залишились і продовжують красти.
По вугіллю,зараз говорю не про дотації (хоча це зло ),а пройого наявність,а чим далі,тим вугілля потрібно буде більше,вистачить того,що добувається?
Ринки відкриті до пори до часу,допускаєте,якщо зрада не ратифікує угоду? Далі що?
Про Крим нічого не кажу,але татарів шкода і адекватних людей.
Врожай ще потрібно переробити,аце також енергоносії.
Відбудова-хто знає,сьогодні Європа обіцяє,завтра скаже - самі-самі.
І так,з нами Бог,бо боремось за свою країну.

вугiлля взагалi то така рiч.
Поступово треба скорочувати видобуток в донбабве, i завозити iмпорт з США та Австралii. Буде 55 долл замiсть iснуючих 120 долл.

По 55 це буде тільки купити, а доставити до України, а порозвозити по території, вийде багато дорожче, хоча можливо й менше ніж 120.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Добра новина. ?
« Reply #44 : Серпня 20, 2014, 12:50:39 12:50 »
я не очень верю во всё это, но  когда астрологи на нашей стороне, то это правильная астрология :smilie5:



Посмотрите на этот график, он отображает СИНИМ (ряд 1) - политическую удачу и силу ПАП, а КРАСНЫМ (ряд 2) показана политическая сила и удача пу. Я специально представила все именно графически, чтобы минимизировать собственную заинтересованность - это только весовые доли транзитных аспектов. Эти графики показывают однозначно, что наш Президент будет "в силе", а пу - вообще - никакой. Но это вовсе не означает, что сама встреча к чему-то конкретному приведет. Просто это указывает, что нам переживать о том, что на этой встрече будут сданы какие-то наши позиции - смысла нет никакого.
И вообще должна сказать, что гороскоп ПАП во много раз круче и сильнее гороскопа пу. А так как каждый из них являются главнокомандующими, то это является еще одним однозначным показателем победы Украины во всей этой вакханалии.
Дата же встречи 26.08. - это 2-й лунный день, его классическое значение :долго не живет", вообще считается, что все, что делается в 1-й и 2-й лунные дни не имеет долгосрочных перспектив. НО, понимать это можно двояко:
1 - если будет достигнута договоренность, то она будет выполнена в течение одного лунного месяца.
2 - достигнутая договоренность может быть очень быстро нарушена.
Но какой вариант реализуется, следует смотреть только по элективной карте на начало встречи. А пока ее построить нельзя, ибо времени-то начала этой встречи мы не знаем.
Так что, пока так.
&notif_t=notify_me
ігнор Квант

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Re: Добра новина. ?
« Reply #45 : Серпня 20, 2014, 12:53:37 12:53 »
помоєму це пох

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #46 : Серпня 20, 2014, 12:58:01 12:58 »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: Добра новина. ?
« Reply #47 : Серпня 20, 2014, 01:06:01 13:06 »
я не очень верю во всё это, но  когда астрологи на нашей стороне, то это правильная астрология :smilie5:
Поржать и чуть-чуть поднять себе настроение. :victory:

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #48 : Серпня 20, 2014, 01:09:07 13:09 »
я не очень верю во всё это, но  когда астрологи на нашей стороне, то это правильная астрология :smilie5:



Посмотрите на этот график, он отображает СИНИМ (ряд 1) - политическую удачу и силу ПАП, а КРАСНЫМ (ряд 2) показана политическая сила и удача пу. Я специально представила все именно графически, чтобы минимизировать собственную заинтересованность - это только весовые доли транзитных аспектов. Эти графики показывают однозначно, что наш Президент будет "в силе", а пу - вообще - никакой. Но это вовсе не означает, что сама встреча к чему-то конкретному приведет. Просто это указывает, что нам переживать о том, что на этой встрече будут сданы какие-то наши позиции - смысла нет никакого.
И вообще должна сказать, что гороскоп ПАП во много раз круче и сильнее гороскопа пу. А так как каждый из них являются главнокомандующими, то это является еще одним однозначным показателем победы Украины во всей этой вакханалии.
Дата же встречи 26.08. - это 2-й лунный день, его классическое значение :долго не живет", вообще считается, что все, что делается в 1-й и 2-й лунные дни не имеет долгосрочных перспектив. НО, понимать это можно двояко:
1 - если будет достигнута договоренность, то она будет выполнена в течение одного лунного месяца.
2 - достигнутая договоренность может быть очень быстро нарушена.
Но какой вариант реализуется, следует смотреть только по элективной карте на начало встречи. А пока ее построить нельзя, ибо времени-то начала этой встречи мы не знаем.
Так что, пока так.
&notif_t=notify_me

Астрологічні війська на службі Україні.Натуся, написав не в образу Вам, завжди залюбки читаю Ваші пости.
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Добра новина. ?
« Reply #49 : Серпня 20, 2014, 01:40:44 13:40 »
Астрологічні війська на службі Україні.

 :smiley24: :Prapor2: :gigi:
ігнор Квант

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Добра новина. ?
« Reply #50 : Серпня 20, 2014, 01:41:23 13:41 »
Я думаю, что вся активность России на Донбассе сейчас преследует цель удержать территории до переговоров, чтобы было о чем говорить. Поток гробов в Россию никак не на руку Путину, он будет сильно дестабилизировать страну изнутри (также как было с Афганистаном), поэтому текущая ситуация его устраивать не должна. А переговоры нужно вести с сильных позиций.

Порошенко заинтересован в успешном продвижении АТО до момента переговоров из тех же соображений - разговора с позиции силы.

Само по себе противостояние сейчас примерно паритетно: ни одна из сторон не может переломить ситуацию в свою пользу, идут позиционные бои с жертвами с обеих сторон.

Конечно, правильный ход переговоров был бы таким:
Порошенко:
- Владимир Владимирович, у меня для Вас есть несколько интересных документов.
Путин:
- ?
Порошенко:
- Это - счет за оккупацию Крыма, один триллион двести миллиардов гривен по курсу. Это - за разрушенные объекты на Донбассе, это - за уничтоженную военную технику. А вот этот Вам будут присылать каждый месяц - компенсация семьям погибших и потерявшим здоровье.
Путин:
- ???
Порошенко:
- Мы понимаем, что сумма значительная, поэтому готовы часть оплаты принять в натуральной форме: газ, нефть и нефтепродукты.
Путин:
- А если мы откажемся платить?
Порошенко:
- Счет за газ уже рассматривается в Стокгольмском арбитраже. ЕСПЧ уже принял решение о выводе ваших войск из Крыма. Если откажетесь платить - международные санкции будут ужесточены.
Меркель: - Я-я, Кемска волость.
Путин:
- Вы еще поплатитесь за Вашу наглость. Только ради мира во всем мире мы готовы заплатить половину.
Порошенко:
- Сегодня у нас акция - скидка 10%, больше ничем помочь не можем. Если не рассчитаетесь до конца месяца, счета будут перевыставлены с учетом процентов и новых затрат. Пожалуйста, поставьте резолюцию: "Оплатить" и передайте в Минфин.
Путина от злости начинает хрипеть, краснеть, давиться, он с выпученными глазами подписывает счета и отдает Богу душу.
Играет Бетховен, "Ода радости" (официальный гимн Евросоюза).
Переговоры завершились.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Re: Добра новина. ?
« Reply #51 : Серпня 20, 2014, 03:28:43 15:28 »
 :lol: внезапно
Цитувати
Порошенко – майстер спорту з дзюдо та карате.

 :super:
ігнор Квант