Автор Тема: Там на державному телеканалі таке біосміття Аласанія зібрав  (Прочитано 490 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
https://twitter.com/luiza4kalova/status/1091607074868469760

Хтось слухав ХамерманЗнищуєВіруст? Наприклад пісню "Кличко".
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
https://twitter.com/luiza4kalova/status/1091607074868469760

Хтось слухав ХамерманЗнищуєВіруст? Наприклад пісню "Кличко".
А що то за Проня Прокоповна виступає? Я не  в курсі  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Прийде час...колись...і ще ми дізнаємось всю ту глибиніщу і розмахи того лайніща...що творили ТЕЛЕ_ЗМІ...в цей наш зараз час...

Це  - мабуть наймасштабніша спецоперація Московії після того, коли вони зрозуміли, що "нахрапом Украину не взять". Люди...це буде колосальний звиздець. Я вам точно кажу. ще волоси дибки у всіх стануть від МАСШТАБІВ "сєго дєйства".

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Прийде час...колись...і ще ми дізнаємось всю ту глибиніщу і розмахи того лайніща...що творили ТЕЛЕ_ЗМІ...в цей наш зараз час...

Це  - мабуть наймасштабніша спецоперація Московії після того, коли вони зрозуміли, що "нахрапом Украину не взять". Люди...це буде колосальний звиздець. Я вам точно кажу. ще волоси дибки у всіх стануть від МАСШТАБІВ "сєго дєйства".

Сядут всє (с) :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Прийде час...колись...і ще ми дізнаємось всю ту глибиніщу і розмахи того лайніща...що творили ТЕЛЕ_ЗМІ...в цей наш зараз час...

Це  - мабуть наймасштабніша спецоперація Московії після того, коли вони зрозуміли, що "нахрапом Украину не взять". Люди...це буде колосальний звиздець. Я вам точно кажу. ще волоси дибки у всіх стануть від МАСШТАБІВ "сєго дєйства".

На жаль, нічого не буде. Просто нікому все це викрити. Однією якоюсь громадянською організацією це зробити неможливо. Це повинна бути контора на рівні СБУ.
А прлітичної волі для цього немає. З багатьох причин. Навіть, з міжнародних. Бо у Еуропі створився такий собі дах лівацьких рухів, які хворобливо захищають будь-яке медійне лайно.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Аваків вже скиглить , хехе

Цитувати
Глава МВД Арсен Аваков увидел в отставке Зураба Аласании  с должности главы правления Общественного вещания серьезную провокацию.

Об этом он заявил в субботу, 2 февраля, сообщает пресс-служба МВД.

«Я не думаю, что хорошая идея в это время обкатывать технологии и ущемлять прессу. Я не думаю, что хорошая идея отстранить за два месяца до выборов главу Суспільного телебачення в непонятный способ. Мы сейчас внимательно за этим смотрим», — сказал Аваков.

«Я думаю, что там есть с чем разобраться. Скажу больше: я не вижу факта этого отстранения, я вижу факт очень серьезной провокации и нападения на свободу прессы за два месяца до выборов», — резюмировал Арсен Борисович.
Mocsia delenda est

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Аваков -  :smiley24:
Великий спец по Швободi Шлова - скiльки Аласанiя винен свому адвокату?..
 :smilie7:

Offline ska

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 617
Аласания всегда был человеком Авакова

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Аласания всегда был человеком Авакова
Тодi обое на плаху пiдуть.
Рука руку мие?..
Що далi?..
 :smilie7:

Online Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1750
Аваков найогидніша і найнебезпечніша фігура нашого політикуму.
Персонаж у якого відсутні навіть залишки моральних гальм, здатний на будь-яке паскудство.
На мою думку, Порошенко його просто очкує.