Автор Тема: Зеленський та Путін поговорили по телефону.  (Прочитано 989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
І це на тлі збільшення обстрелів та агресії за сторони Мордору. А Зеля, цікаво, у той час на колінах стояв???


https://twitter.com/interfaxua/status/1149350025174167553

Президент России Владимир Путин в телефонном разговоре с президентом Украины Владимиром Зеленским обсудили ситуацию в Донбассе и обмен пленными, сообщил пресс-секретарь главы российского государства Дмитрий Песков в четверг.
"Обсуждались вопросы урегулирования на юго-востоке Украины и совместной работы по возвращению удерживаемых с обеих сторон лиц", - сказал Песков.
По его словам, "достигнута договоренность о продолжении этой работы на уровне экспертов".
"Также обсуждалась возможность продолжения контактов в нормандском формате", - сообщил Песков.
Телефонный разговор состоялся по инициативе украинской стороны.
Это был первый контакт глав двух государств после избрания Зеленского президентом Украины.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
І от знаєте, лізуть усякі пагані думки. Бо віри до цього блазня прокацапського ніякої.
Чомусь мені здається, що ще зеля, мабуть, підтвердив про домовленості, які провели у Москві з Медвєдєвим Мудачук, Бойко, Рабінович. Домовлялись там по багатьом питанням, включно і з Газпромом. Звичайно, що на умовах Мордору.
От Зеля і зателефонував Ху*лу підтвердити ці домовленості і їх мандат.
Бо це лише ліцедійство, що зеля якось критикує Мудачука. Насправді, саме через нього і домовляється з Ху*лом, щоб самому не світитися до виборів.
От такі в мене думки. Інакше, він би "зателефонував Баканову", коли б ті прилетіли у Київ.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Если на Майдан-2 выйдет порядка 20.000 - 30.000 Патриотов Украины + военные + зброя - ни какой Аваков Жабу не спасет...

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Зеленський звернувся до Путіна з проханням захистити, якщо щось...

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :smiley24: Державну мову вiн не шануе, уцкий йазик - его родной, иврит - не знает, на английском не шпрехает, на немецком - тем более...
Да и что толку с того разговора - очередной понт - даФайте поговоГим?...
 :smilie1:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Зебил уточная у своего хозяина он там всех назвал кто забижал кремлевского карлика , пока Зебил развлекал наших врагов и уклонялся от воинской службы?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Зебил уточная у своего хозяина он там всех назвал кто забижал кремлевского карлика , пока Зебил развлекал наших врагов и уклонялся от воинской службы?
Таким в Армии не место - его же в первые дни петухом сделают - одно дело - на теле-ящик играть  - глядите, какой герой, другое - вести серьезную работу, быть в курсе всех дел...
С ужасом представляю себе Наполеона в роли Главкома, если бы оно принимало Парад...
Правильно делает - шизы и наркоманы...  не имеют права принимать Парады...
Гей-парад - другое дело... - там его могут с радостью принять и даже на руках носить...
 :smilie1:

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
Это все фигня
Хомячки в восторге от сильного президента, который прогнал плохого дядю с зала... на все остальное им плевать

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #10 : Липня 12, 2019, 09:26:07 09:26 »
"Дорогой Владимир Владимирович, верните пожалуйста детей, родителям, хотите я стану Вам за это на колени стану или сыграю на рояле?"

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #11 : Липня 12, 2019, 10:15:39 10:15 »
Щось не розумію... Про що можуть говорити бандит і блазень?

Offline Добродій

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1573
  • За Порошенка!
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #12 : Липня 12, 2019, 10:32:10 10:32 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #13 : Липня 12, 2019, 11:38:04 11:38 »
Ще раз Жаба почне вести перемовини з Хуйлом... треба йти у наступ, не чекаючi мiжнародноi реакцii Европи та Америки...
У мене е чудова пропозицiя - якщо електорат Зеленського-Жаби-Пройдисвiта - переважно Фейсбук й Твiтер... запустимо туди фейки на кшталт...
1. Верховна Рада зупинила дiю повноважень Президжента В. Зеленського.
2. СБУ та ДБР данi доручення в триденний строк провести розслiдування дiяльностi  ООО Квартал 95 та гр. Зеленського та Коломойського.
3. Кабiнету Мiнiстрiв Украiни зупинити, краще - скасувати фiнансування ДУСI та ООО Офiс Президента на 2019-2020 рiк.
4. Нац. радi телебачення... скасувати лiцензiю на мовлення ООО Телеканал Один плюс один...

 :smilie1:


Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #14 : Липня 12, 2019, 12:37:29 12:37 »
Ще раз Жаба почне вести перемовини з Хуйлом... треба йти у наступ, не чекаючi мiжнародноi реакцii Европи та Америки...
У мене е чудова пропозицiя - якщо електорат Зеленського-Жаби-Пройдисвiта - переважно Фейсбук й Твiтер... запустимо туди фейки на кшталт...
1. Верховна Рада зупинила дiю повноважень Президжента В. Зеленського.


Стаття 108
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:

1) відставки;

2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я;

А президент- наркоман може виконувати свої повноваження  за станом здоров'я?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #15 : Липня 12, 2019, 02:37:19 14:37 »
Стаття 108
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:
1) відставки;
2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я;
А президент- наркоман може виконувати свої повноваження  за станом здоров'я?
Евролаб не довiв, що вiн наркоман - дебiл, дегенерат, пройдисвiт, кловун, сцикун, Бенiна лялька, але... не наркоман.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #16 : Липня 12, 2019, 02:46:17 14:46 »
Евролаб не довiв, що вiн наркоман - дебiл, дегенерат, пройдисвiт, кловун, сцикун, Бенiна лялька, але... не наркоман.
Як на мене, вся та постановка, якщо й не довела, але наочно показала, що наркоша таки наркоман  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #17 : Липня 12, 2019, 02:50:46 14:50 »
Як на мене, вся та постановка, якщо й не довела, але наочно показала, що наркоша таки наркоман  :weep:
Вiн йде до своеi мети - тупий, агресивний, нервовий, зi всiма сратися бажае, боiться Хуйла, тобто - сили, ховаеться в смартфон, робить якiсь дурнi селфi, якi нах... нi кому не треба, веде себе так, наче воно - Наполеон, а поруч - жодного санiтара...
 :smilie1:
« Останнє редагування: Липня 12, 2019, 08:40:01 20:40 від Бувалий »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #18 : Липня 12, 2019, 04:56:30 16:56 »
Президент РФ Володимир Путін обговорив з постійними членами Радбезу Росії російсько-українські відносини після телефонної розмови з Володимиром Зеленським.

Про це повідомив прес-секретар глави російської держави Дмитро Пєсков.

Він зазначив, що Путін обговорив із силовиками та спікерами обох палат РФ відносини з Україною з урахуванням телефонної розмови з президентом України Зеленським, яка відбулася напередодні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Російської Федерації Володимиром Путіним.

Про розмову двох президентів російським журналістам розказав прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков. Підтвердження про дзвінок Путіну на сайті президента України з'явилася значно пізніше — уже після того, як ЗМІ дізналися про факт розмови. За словами Пєскова, розмова відбулася за ініціативою української сторони.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #19 : Липня 12, 2019, 07:29:02 19:29 »
Цікаво, жидьониш собі великого корка в анус вставив, перед тим, як телефонував до Хуйла ?  :smilie7:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33232
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #21 : Липня 13, 2019, 01:05:00 13:05 »
Вова Підхуйльониш дзвонив до Вови Хуйла  :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеленський та Путін поговорили по телефону.
« Reply #22 : Липня 13, 2019, 01:19:26 13:19 »
Вова Підхуйльониш дзвонив до Вови Хуйла  :weep:
Печальная история о том, как Вова-Жаба типа поговорил с Вовой-Крысой...
 :smilie1: