Автор Тема: У Шойгу глюки почалися...  (Прочитано 1454 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
У Шойгу глюки почалися...
« : Травня 22, 2021, 01:12:02 01:12 »
...або його хтось здорово потролив. :rotate: Росія налагодила виробництво бойових роботів. І не тільки. :Sho_za:

https://censor.net/ua/news/3266816/rosiya_stverdjuye_scho_pochala_vyrobnytstvo_boyiovyh_robotiv

Росія стверджує, що почала виробництво бойових роботів

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що його країна налагодила серійне виробництво бойових роботів.

Про це він сказав, виступаючи на марафоні "Нове знання", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

"З'явилися не просто експериментальні зразки. Почалося серійне виробництво бойових роботів. Роботи, яких можна показувати у фантастичних фільмах. Коли він може самостійно воювати", - стверджує Шойгу.

Він також говорить, що у збройних сил РФ є гіперзвукова зброя, якої нібито немає більше в жодної країни у світі.


"Сьогодні "Авангарди" заступили на бойове чергування. Триває надходження. А ракета "Циркон" морського базування теж гіперзвукова. Для того, щоб досягти гіперзвуку, треба було зробити дуже-дуже багато", - сказав Шойгу.

Нагадаємо, у 2018 році в Росії розгорівся скандал через робота Бориса. Тоді на технічному форумі в Ярославлі показали робота Бориса, який нібито знає математику, вміє ходити, говорити і танцювати. Незабаром з'ясувалося, що "новітня розробка" - це насправді одягнений в костюм робота чоловік.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #1 : Травня 22, 2021, 02:07:58 14:07 »
Як спеціаліст з цього питання скажу - не треба недооцінювати наукові школи в Мордорі з питаннь штучного інтелекту та робототехніки. Там реально все досить потужно розвивається. Вони вкаладають в це такі гроші, які нам не те що не снились, а навіть складно уявити було б на що їх можна витратити. І навіть при тому що 90% з них мабуть розкрадено, 10% дають цілком пристойний результат. А у нас закон про оборонне замовлення на 2021 рік до цих пір не прийнятий. ТРАВЕНЬ місяць закінчується. І Шурму та Мілованова в НР УкрОборонПрому призначають. :fp2
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #2 : Травня 22, 2021, 02:13:20 14:13 »
Як спеціаліст з цього питання скажу - не треба недооцінювати наукові школи в Мордорі з питаннь штучного інтелекту та робототехніки. Там реально все досить потужно розвивається. Вони вкаладають в це такі гроші, які нам не те що не снились, а навіть складно уявити було б на що їх можна витратити. І навіть при тому що 90% з них мабуть розкрадено, 10% дають цілком пристойний результат. А у нас закон про оборонне замовлення на 2021 рік до цих пір не прийнятий. ТРАВЕНЬ місяць закінчується. І Шурму та Мілованова в НР УкрОборонПрому призначають. :fp2

Результату нуль.
Бо на вищіх ланках рулять маразматики, безталанні, корумповані гебісти та понтовики-потьомкінці.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #3 : Травня 22, 2021, 02:23:19 14:23 »
Результату нуль.
Бо на вищіх ланках рулять маразматики, безталанні, корумповані гебісти та понтовики-потьомкінці.
Є там результат. Не треба недооцінювати ворога.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #4 : Травня 22, 2021, 02:35:53 14:35 »
Є там результат. Не треба недооцінювати ворога.
А може й обоСССРакія вже 30 років мертвою прикидаться?  :lol: 

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #5 : Травня 22, 2021, 02:50:29 14:50 »
А може й обоСССРакія вже 30 років мертвою прикидаться?  :lol:
Не зовсім зрозуміло чого вам аж настільки весело. Я пишу про те що знаю, оскільки займаюсь цією тематикою уже багато років. Ваша справа як до цього ставитись, але від спеців ви навряд чи почуєте іншу оцінку.
А щодо СРСР то фактично тільки Балтійським країнам вдалось остаточно звідти вирватись. Мордор став навіть гірше ніж Совок, сябри так в СРСР і залишились. А Україні та багатьом іншим затисли в цьому капкані частину тіла. І піти кудись далі ми з цим капканом не можемо, і вирватись не вдається, і відрізати по-живому не варіант. Я вже мовчу що ментально 73% українців - типові совки і досі живуть мріями в СРСР. Тому, що саме ви бачите в цій ситуації такого комічного, я чесно кажучи не розумію.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #6 : Травня 22, 2021, 03:22:03 15:22 »
Тому, що саме ви бачите в цій ситуації такого комічного, я чесно кажучи не розумію.
А я не розумію, навіщо такій розумній, заможній, прогресивній державі така лахудра Україна. І чому вона носом крутить?
Одні загадки, вобщім.  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #7 : Травня 22, 2021, 03:34:00 15:34 »
Є там результат. Не треба недооцінювати ворога.

Результат - це результат, а не форумна балаканина в стилі "я знаю".

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #8 : Травня 22, 2021, 04:19:28 16:19 »
А я не розумію, навіщо такій розумній, заможній, прогресивній державі така лахудра Україна. І чому вона носом крутить?
Одні загадки, вобщім.  :smilie7:
Навіщо москалям Україна? Дуже просто. Бо москалі на відміну від українців дуже добре, на якомусь своєму підсвідомому ординському рівні, розуміють одну істину - "якщо ти не ростеш, то ти приречений зменшуватись". Я дуже добре пам'ятаю, як деякі з патріотичного табору агітували - "Давайте відділимо Донбас, Крим і можливо ще якусь частину Східної України, бо вони голосують неправильно і заважають нашому рухові в Європу і до Західного Світу". Вибори 2019 року пройшли без них. Стало легше?  Просто поділ посунувся далі. Таким чином москалі пересунули проблеми подалі від своїх кордонів, а ми отримали їх всередині своїх кордонів. І москалі чудово розуміють, що як тільки припиниться їхня експансія, то одразу почнеться поділ. Якщо вони не будуть лізти в Україну, Молдову, Грузію, а потім потенційно і в Балтику чи Польщу, то у них через деякий час почне відпадати Чечня, Дагестан, Кавказ, Татарстан і тд.
Ну а щодо вашого сарказму про " розумній, заможній, прогресивній". Так, Мордор набагато "заможніший" за Україну. Не за рівнем життя населення, тут якраз можливо навіть українці всередньому живуть краще за мокшів. Але за можливістю витрачати надприбутки від продажу енергоносіїв на створення новітніх технологій, в тому числі і насамперед у ВПК, на виробництво новітньої зброї, на шпигунство, на підкуп політиків, на спецопреції та пропаганду, на хакерські атаки. Вибачайте але їхні бюджети на подібні речі просто непорівнювані з українськими. І не тільки бюджети, але й результати. Аналогічно про "розумній". Ви чули про Яндекс, Сбербанк-Технології, Когнітів? Українські ІТ-компанії як правило обмежуються бодішопами і галєрами що виконують оутсорсні функції, а українські ІТ-стартапи ставлять собі як максимальну мету продатись і переїхати в Долину. В Мордорі при цьому є власні продуктові компанії які в технологіях штучного інтелекту конкурують зі світовими грандами. А результати їхньої роботи потім використовуються в тому числі і в ВПК. Аналогічно про хакерів. Чи чули ви колись про українських хакерів, які напркилад щось там накурочили в Росії? Ну наприклад поклали їхню банківську систему? Чи енергетику? А от російські хакери за пару днів поклали майже всю банківську сферу України, частину енергетичних підприємств, частину ВПК і купу ще чого. Збитків оціночно під мільярд баксів. NotPetya чули таке? І російські хакерські групи зараз на рівні з китайськими це найбільша кіберзагроза у світі. Вони діють при підтримці урядів, і практично необмеженому доступі до технологічних потужностей. Solarwinds, Colonial Pipeline - чули ці назви? ПЗ від SW стоїть у половини компаній з Форчун-500, і в бісовій купі федеральних та місцевих міністерств та відомтств США. І більшість його була зламана і скомпроментована. Ви уявляєте рівень спеців, які займаються кібербезпекою в цих компаніях? Як думаєте, щоб їх ламанути треба бути "розумним" чи ні? Чи можна продовжувати ржати і воно саме якось розсмокчеться? Як думаєте?
Я от чомусь думаю що не розмокчеться. У нас на кордоні сильний, розумний, підступний ворог. Можна звичайно продовжувати перебувати в "країні рожевих поні", але на жаль навіть до її мешканців рано чи пізно стукає в двері реальінсть.
« Останнє редагування: Травня 22, 2021, 04:38:34 16:38 від Outlander »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #9 : Травня 22, 2021, 04:27:13 16:27 »
Результат - це результат, а не форумна балаканина в стилі "я знаю".
Подібні відсилки про "форумну балаканину" можеш місцевому дурнику з його "новостями из синагоги", виколупанами з анонімних телеграм помийок, задвигати. Якщо ти ще не зрозумів, то я пишу лише про що дійсно знаю. Бо займаюсь тим про що пишу уже не одне десятиліття. І як людина яка займається цим з "цієї сторони", я в той же час непогано знаю що відбувається на "тій стороні".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #10 : Травня 22, 2021, 04:41:05 16:41 »
"Давайте відділимо Донбас, Крим і можливо ще якусь частину Східної України, бо вони голосують неправильно і заважають нашому рухові в Європу і до Західного Світу".
Стало легше?

Вийшло дорожче. І дуже багато жертв.

Так, Мордор набагато "заможніший" за Україну.
Не за рівнем життя населення, тут якраз можливо навіть українці всередньому живуть краще за мокшів. Але за можливістю витрачати надприбутки від продажу енергоносіїв на створення новітніх технологій, в тому числі і насамперед у ВПК, на виробництво новітньої зброї, на шпигунство, на підкуп політиків, на спецопреції та пропаганду, на хакерські атаки. Вибачайте але їхні бюджети на подібні речі просто непорівнювані з українськими. І не тільки бюджети, але й результати. Аналогічно про "розумній". Ви чули про Яндекс, Сбербанк-Технології, Когнітів? Українські ІТ-компанії як правило обмежуються бодішопами і галєрами що виконують оутсорсні функції, а українські ІТ-стартапи ставлять собі як максимальну мету продатись і переїхати в Долину. В Мордорі при цьому є власні продуктові компанії які в технологіях штучного інтелекту конкурують зі світовими грандами. А результати їхньої роботи потім використовуються в тому числі і в ВПК. Аналогічно про хакерів. Чи чули ви колись про українських хакерів, які напркилад щось там накурочили в Росії? Ну наприклад поклали їхню банківську систему? Чи енергетику? А от російські хакери за пару днів поклали майже всю банківську сферу України, частину енергетичних підприємств, частину ВПК і купу ще чого. Збитків оціночно під мільярд баксів. Non-Petya чули таке? І російські хакерські групи зараз на рівні з китайськими це найбільша кіберзагроза у світі. Вони діють при підтримці урядів, і практично необмеженому доступі до технологічних потужностей. Solarwinds, Colonial Pipeline - чули ці назви? ПЗ від SW стоїть у половини компаній з Форчун-500, і в бісовій купі федеральних та місцевих міністерств та відомтств США. І більшість його була зламана і скомпроментована. Ви уявляєте рівень спеців, які займаються кібербезпекою в цих компаніях? Як думаєте, щоб їх ламанути треба бути "розумним" чи ні? Чи можна продовжувати ржати і воно саме якось розсмокчеться? Як думаєте?
Я от чомусь думаю що не розмокчеться. У нас на кордоні сильний, розумний, підступний ворог. Можна звичайно продовжувати перебувати в "країні рожевих поні", але на жаль навіть до її мешканців рано чи пізно завжди стукає в двері реальінсть.
Це саме та галузь, яка мені найближжча.
Ну, якщо для Вас хакерство - це верхівка майстерності...  Навіть не знаю що відповісти. Завжди вважала, що це ознака варварства і невігластва. Коли нема клепки зробити щось корисне, то треба комусь у борщ насрати.
Доречі. Найчастіше наші русскоязичні громадяни звертались до мене з питанням "А на какую кнопку надо нажать, чтобі всьо ухайдокать?"
Це так мило. Еге ж?
 

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #11 : Травня 22, 2021, 04:51:21 16:51 »
Це саме та галузь, яка мені найближжча.
Ну, якщо для Вас хакерство - це верхівка майстерності...  Навіть не знаю що відповісти. Завжди вважала, що це ознака варварства і невігластва.
Хакери-невігласи...  :fp2
І це ви кажете найближча до вас галузь? Вибачайте, але який же тоді рівень володіння предметом у вас в галузях які не є найближчими?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #12 : Травня 22, 2021, 04:55:55 16:55 »
Подібні відсилки про "форумну балаканину" можеш місцевому дурнику з його "новостями из синагоги", виколупанами з анонімних телеграм помийок, задвигати. Якщо ти ще не зрозумів, то я пишу лише про що дійсно знаю. Бо займаюсь тим про що пишу уже не одне десятиліття. І як людина яка займається цим з "цієї сторони", я в той же час непогано знаю що відбувається на "тій стороні".

Тобто пропонуєш спиратися виключно на твоє "я знаю".
Ну ОК.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #13 : Травня 22, 2021, 04:58:22 16:58 »
Хакери-невігласи...  :fp2
І це ви кажете найближча до вас галузь? Вибачайте, але який же тоді рівень володіння предметом у вас в галузях які не є найближчими?  :gigi:
Я з хакерства починала.  :smilie8:

upd
В совку так було заведено. Традиція.
Другий рівень. Робимо щось подібне.
На цьому як правило все закінчувалося.  :smilie7:
« Останнє редагування: Травня 22, 2021, 05:03:33 17:03 від g_smit »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #14 : Травня 22, 2021, 05:05:49 17:05 »
Тобто пропонуєш спиратися виключно на твоє "я знаю".
Ну ОК.
Можеш не спиратись. У нас демократія і свобода думки.  :gigi:
Відповідно до ст. 34 Конституції України, «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб — на свій вибір».

Я написав достатньо. Як мінімум для того щоб прочитати, осмислити, можливо погуглити і перевірити деякі твердження, які можна перевірити. Жодних осмислених заперечень в гілці я не побачив. Останнє що можу додати- Sapienti sat. А от чи є хтось "Sapienti", і чи "sat" йому написаного, то тут уже сам вирішує для себе.  :Tyapnycia:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #15 : Травня 22, 2021, 05:07:23 17:07 »
Я з хакерства починала.  :smilie8:
:lol: І як успіхи?  :fp2
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #16 : Травня 22, 2021, 05:20:12 17:20 »
:lol: І як успіхи?  :fp2
Ніяк. Інакше я б тут з вами не сиділа.  :smilie5:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #17 : Травня 22, 2021, 05:47:17 17:47 »
Ніяк. Інакше я б тут з вами не сиділа.  :smilie5:
Ну то я вам відкрию секрет. Спроба підбрати пароль до е-мейла хлопця, використовуючи різні варіанти підстановок його дати народження і клички його кота, не є синонімом до "Я з хакерства починала".  :gigi:
Хакерство про яке я кажу, це не наївні спроби задефейсити сайт-візитку на 5-років неоновлюваному ВордПресі, якої-небудь фірмочки з адміном що приходить двічі на місяць, використовуючи скачані на таємному сайті "мамчин-хакер.com" експлоіти. Це атаки на фірми, в яких працюють десятки спеціалістів з кібербезпеки, сумарна річна зарплата яких вимірюється десятками мільйонів доларів, і які використовують купу власного і стороннього обладнання, софта і безпекових протоколів для упередження таких атак. Які час від часу можуть наймати спеціальні хакерські групи для тестування своїх систем кіберзахисту. В яких проходять ІТ-аудити систем, як правило міжнародними аудиторськими компаніями з Big4.

ЗІ От за вашими словами "хакерство - це ознака варварства і невігластва." і "Я з хакерства починала". Залишимо в стороні, що за правилом транзитивності виходить ви починали з "варварства і невігластва". Але тепер то ви напевно не невіглас? Може ломанете енергетичну систему Мордору? Sberbank? Чи сайт Хуйла? Та що вже там, може хоча б УПячку задефейсите? Напишете зверху "Притула - козліна. Outlander, я ж тобі казала що це просто як 2 пальці об асфальт"? Га?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #18 : Травня 22, 2021, 06:15:34 18:15 »


Оце результат, комп'ютер помилився з довжиною троса.
.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #19 : Травня 22, 2021, 06:18:31 18:18 »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #20 : Травня 23, 2021, 07:37:31 19:37 »
Як спеціаліст з цього питання скажу - не треба недооцінювати наукові школи в Мордорі з питаннь штучного інтелекту та робототехніки. Там реально все досить потужно розвивається. Вони вкаладають в це такі гроші, які нам не те що не снились, а навіть складно уявити було б на що їх можна витратити. І навіть при тому що 90% з них мабуть розкрадено, 10% дають цілком пристойний результат. А у нас закон про оборонне замовлення на 2021 рік до цих пір не прийнятий. ТРАВЕНЬ місяць закінчується. І Шурму та Мілованова в НР УкрОборонПрому призначають. :fp2

Як спеціаліст, ти знаєш, що в рашкє ЗОВСІМ нема наукової бази зараз. ЗОВСІМ.

А ТЕХНОЛОГІЙ, що взагалі інша тема....НІКОЛИ І НЕ БУЛО. Як  і в СРСР.


От на*уя ти це пишеш, це вже питання....
« Останнє редагування: Травня 23, 2021, 07:42:21 19:42 від Geo »

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1750
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #21 : Травня 23, 2021, 08:44:03 20:44 »
Ну то я вам відкрию секрет. Спроба підбрати пароль до е-мейла хлопця, використовуючи різні варіанти підстановок його дати народження і клички його кота, не є синонімом до "Я з хакерства починала".  :gigi:
Хакерство про яке я кажу, це не наївні спроби задефейсити сайт-візитку на 5-років неоновлюваному ВордПресі, якої-небудь фірмочки з адміном що приходить двічі на місяць, використовуючи скачані на таємному сайті "мамчин-хакер.com" експлоіти. Це атаки на фірми, в яких працюють десятки спеціалістів з кібербезпеки, сумарна річна зарплата яких вимірюється десятками мільйонів доларів, і які використовують купу власного і стороннього обладнання, софта і безпекових протоколів для упередження таких атак. Які час від часу можуть наймати спеціальні хакерські групи для тестування своїх систем кіберзахисту. В яких проходять ІТ-аудити систем, як правило міжнародними аудиторськими компаніями з Big4.

ЗІ От за вашими словами "хакерство - це ознака варварства і невігластва." і "Я з хакерства починала". Залишимо в стороні, що за правилом транзитивності виходить ви починали з "варварства і невігластва". Але тепер то ви напевно не невіглас? Може ломанете енергетичну систему Мордору? Sberbank? Чи сайт Хуйла? Та що вже там, може хоча б УПячку задефейсите? Напишете зверху "Притула - козліна. Outlander, я ж тобі казала що це просто як 2 пальці об асфальт"? Га?  :gigi:
Значення слова «хакер» в первісному його розумінні, ймовірно, виникло в стінах MIT в 1960-х задовго до широкого розповсюдження комп'ютерів.   Спочатку з'явилося жаргонне слово «to hack» (рубати, шматувати). Воно означало процес внесення змін «на льоту» в свою або чужу програму (передбачалося, що є початкові тексти програми). Віддієслівний іменник «hack» означав результати такої зміни. Вельми корисною і гідною справою вважалося не просто повідомити автору програми про помилку, а відразу запропонувати йому такий хак, який її виправляє. Слово «хакер» спочатку відбулося саме звідси.  Хак, однак, не завжди мав на меті виправлення помилок — він міг змінювати поведінку програми всупереч волі її автора. Саме подібні скандальні інциденти, в основному, і ставали надбанням гласності, а розуміння хакерства як активного зворотного зв'язку між авторами та користувачами програм ніколи журналістів не цікавило. Потім настала епоха закритого програмного коду, вихідні тексти багатьох програм стали недоступними, і позитивна роль хакерства почала сходити нанівець — величезні витрати часу на хак закритого вихідного коду могли бути виправдані тільки дуже сильною мотивацією — такою, як бажання заробити гроші або скандальну популярність.  У результаті з'явилося нове, «спотворене» розуміння слова «хакер»: воно означає зловмисника, котрий використовує комп'ютерні знання для здійснення несанкціонованих, іноді шкідливих дій в комп'ютері — злом комп'ютерів, написання та поширення комп'ютерних вірусів.
« Останнє редагування: Травня 23, 2021, 08:58:31 20:58 від Старий »

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #22 : Травня 23, 2021, 11:10:16 23:10 »
Є там результат. Не треба недооцінювати ворога.

Так, тільки результату майже не видно. :smilie8: А то вони б вже давно залякали ним пів світу.
Щодо наших ІТішників - то не всі вони такі прості, як здається. А просто орієнтовані на інші задачі. :shuffle:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #23 : Травня 24, 2021, 02:50:23 02:50 »
державі гроші потрібні, а не айтішніки. Україна дуже бідна і хвора канцером державних підприємств. Не знаю чи знайдеться той президнет що візме і розжене нахрін ті 3900 держ підприємств і заставить людей працювати. знищить жеки та інші кормушки.

а з податків можна вже й виділяти гранти на роботів.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #24 : Травня 24, 2021, 07:21:21 07:21 »
державі гроші потрібні, а не айтішніки. Україна дуже бідна і хвора канцером державних підприємств. Не знаю чи знайдеться той президнет що візме і розжене нахрін ті 3900 держ підприємств і заставить людей працювати. знищить жеки та інші кормушки.

а з податків можна вже й виділяти гранти на роботів.

Переспівуєш опариша про кінець епохи бідності, коли всі заплатять податки   :fp2

В Штатах он бидлан не платив і нічого  :weep:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #25 : Травня 24, 2021, 09:18:24 21:18 »
В Штатах он бидлан не платив і нічого  :weep:

Знов тупу хуйню несеш, дрочучи навприсядку? :fp2 Чи це мажка у тебе акаунт спиздила?   :idea:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #26 : Травня 24, 2021, 09:33:09 21:33 »
Знов тупу хуйню несеш, дрочучи навприсядку? :fp2 Чи це мажка у тебе акаунт спиздила?   :idea:

Чєво, бля   :smilie11:

Ти знову за бидлана геть спереживався, так що пукан болить ?  :fp2

Он трампонового буха взяли за яйця, так що Ростов ждьот   :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #27 : Травня 24, 2021, 09:35:20 21:35 »
Значення слова «хакер» в первісному його розумінні, ймовірно, виникло в стінах MIT в 1960-х задовго до широкого розповсюдження комп'ютерів.   Спочатку з'явилося жаргонне слово «to hack» (рубати, шматувати). Воно означало процес внесення змін «на льоту» в свою або чужу програму (передбачалося, що є початкові тексти програми). Віддієслівний іменник «hack» означав результати такої зміни. Вельми корисною і гідною справою вважалося не просто повідомити автору програми про помилку, а відразу запропонувати йому такий хак, який її виправляє. Слово «хакер» спочатку відбулося саме звідси.  Хак, однак, не завжди мав на меті виправлення помилок — він міг змінювати поведінку програми всупереч волі її автора. Саме подібні скандальні інциденти, в основному, і ставали надбанням гласності, а розуміння хакерства як активного зворотного зв'язку між авторами та користувачами програм ніколи журналістів не цікавило. Потім настала епоха закритого програмного коду, вихідні тексти багатьох програм стали недоступними, і позитивна роль хакерства почала сходити нанівець — величезні витрати часу на хак закритого вихідного коду могли бути виправдані тільки дуже сильною мотивацією — такою, як бажання заробити гроші або скандальну популярність.  У результаті з'явилося нове, «спотворене» розуміння слова «хакер»: воно означає зловмисника, котрий використовує комп'ютерні знання для здійснення несанкціонованих, іноді шкідливих дій в комп'ютері — злом комп'ютерів, написання та поширення комп'ютерних вірусів.
Ви також з хакерства починали?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #28 : Травня 24, 2021, 09:52:05 21:52 »
Чєво, бля   :smilie11:

Ти знову за бидлана геть спереживався, так що пукан болить ?  :fp2

Он трампонового буха взяли за яйця, так що Ростов ждьот   :smilie7:

До пизди мені бидлан, мені тупу хуйню на хворумі бачити противно.  :at Кого і за що там взяли похуй: твердження про "не платив податки" - тупа хуйня і я це, блядь, вам багато разів пояснив. Але не доходить до "дітей природи".  :weep: Мажка таки з'їла твої мізки.  :gigi:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: У Шойгу глюки почалися...
« Reply #29 : Травня 24, 2021, 10:27:49 22:27 »
До пизди мені бидлан, мені тупу хуйню на хворумі бачити противно.  :at Кого і за що там взяли похуй: твердження про "не платив податки" - тупа хуйня і я це, блядь, вам багато разів пояснив. Але не доходить до "дітей природи".  :weep: Мажка таки з'їла твої мізки.  :gigi:

'Какая ви нєрвная - я єбу!' (с)   :smilie5:

Не зрозумів установки - тема про те, що не платив - хуйня, чи саме твердження, що не платив ?

Ніхера твоїх пояснень не пам'ятаю. Пригадую тільки, що ти там про термін давності щось розводився (по тих бомагах, що племінниця поцупила і заклала рудого)  :smilie7: