Сторінок:
Actions
  • #151 від RG 02 Mar 2019
  • Ну а хто?  :smilie7:

    Образився, що тебе аж на 9 місце засунули  :smilie5:

    P.S. Це правда, що ти за Макаку топиш ?  :smilie7: 
  • #152 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • Ганс, це ти ?  :smilie7:
    Ну все, тепер Кієвляніна викликаємо і чекаємо на його диспут з пролітающим фошиздом  :laugh:.
    Все, як замовляв Кієвлянін.
  • #153 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • Образився, що тебе аж на 9 місце засунули  :smilie5:

    P.S. Це правда, що ти за Макаку топиш ?  :smilie7:
    Ганс завжди був за Макаку, там зараз смішніші метаморфози. Він з Кароффкою подружився, яка на нього до суду подавала за те, що Ганс фошиздську аватару Штірліца юзав  :lol:
  • #154 від RG 02 Mar 2019
  • Ну все, тепер Кієвляніна викликаємо і чекаємо на його диспут з пролітающим фошиздом  :laugh:.
    Все, як замовляв Кієвлянін.

    Він ніби й за Макаку притоплює, так що чувак тут нарозхват буде  :smilie5:
  • #155 від Бувалий 02 Mar 2019
  • Він ніби й за Макаку притоплює, так що чувак тут нарозхват буде  :smilie5:
    Не життя - СВЯТО - де ж вони... пять рокiв тому були?..
     :smilie7:
  • #156 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Образився, що тебе аж на 9 місце засунули  :smilie5:

    P.S. Це правда, що ти за Макаку топиш ?  :smilie7:

    Ну... не те щоб топлю... Але, так... Галасувати буду за неї.   :smiley15: І хай, блять, спробує мене розчарувати вдруге!  :punish:

    Васадзе має бути прикопаний, акцизи на автівки - скасовані. За Підра - дякую.. Мені одного разу вистачає. Хоча я і минулого разу за нього не голосував.

    Оце мій бюлетень 10-го року
  • #157 від arrow 02 Mar 2019
  • Що це за потвора тут випірнула?

    Голосувало воно за гебешну маріонетку Тягнибокка, а зараз топить за кремлівську зозулю  :weep:
  • #158 від majesty 02 Mar 2019
  • щас сепар пыня на фупе топит за кошулинского :upa
  • #159 від Задармапродавши 02 Mar 2019
  • Ну... не те щоб топлю... Але, так... Галасувати буду за неї.   :smiley15: І хай, блять, спробує мене розчарувати вдруге!  :punish:

    Васадзе має бути прикопаний, акцизи на автівки - скасовані. За Підра - дякую.. Мені одного разу вистачає. Хоча я і минулого разу за нього не голосував.

    Оце мій бюлетень 10-го року

    Що ж ти топиш за москальську курву?
    То може поясниш чому Косата відмовилась свідчити у суді Стокгольму на користь України?
    Скільки ще тобі треба доказів, що ти згоден надати їй другий шанс?
    І що ти робиш на цьому форумі? Просуваєш тут своїх підху*лівських наймитів?
    Твоє місце на ФУПі. Там для тебе добре кодло і ти знайдеш багато однодумців своєї ФСБешної пасії.
  • #160 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Ганс завжди був за Макаку, там зараз смішніші метаморфози. Він з Кароффкою подружився, яка на нього до суду подавала за те, що Ганс фошиздську аватару Штірліца юзав  :lol:

    А хулє? Вічні вороги бувають тільки у довбойобів. А я взагалі не злопам'ятний, як і належить бути Справжньому Русичу. Карофка - розумна дєвачька, я перепросив за свою негідну поведінку і та сумна сторінка перегорнута. :smiley15:
  • #161 від arrow 02 Mar 2019
  • А хулє? Вічні вороги бувають тільки у довбойобів. А я взагалі не злопам'ятний, як і належить бути Справжньому Русичу. Карофка - розумна дєвачька, я перепросив за свою негідну поведінку і та сумна сторінка перегорнута. :smiley15:

    Звичайно, твоя узкомірна соратниця.
  • #162 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • А хулє? Вічні вороги бувають тільки у довбойобів. А я взагалі не злопам'ятний, як і належить бути Справжньому Русичу. Карофка - розумна дєвачька, я перепросив за свою негідну поведінку і та сумна сторінка перегорнута. :smiley15:
    Та да, розумна дєвачька, яка обісрала твоїх дітей в реалі. Чи лише погрожувала їм капості в реалі влаштувати?
    Цікаві в тебе критерії розумності, як я погляжу  :lol:
  • #163 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Що ж ти топиш за москальську курву?
    То може поясниш чому Косата відмовилась свідчити у суді Стокгольму на користь України?
    Скільки ще тобі треба доказів, що ти згоден надати їй другий шанс?
    І що ти робиш на цьому форумі? Просуваєш тут своїх підху*лівських наймитів?
    Твоє місце на ФУПі. Там для тебе добре кодло і ти знайдеш багато однодумців своєї ФСБешної пасії.

    Якби ця "москальська курва" була замість Шоколадного Підра, то Крим був би й досі українським.
    Про Стокгольм я не в курсі ... І що там такого епохального вона могла насвідчити? Хіба що як Дрищ відкликав Дубину і зірвав весь процес, після чого вже Хуйло закусило уділа.
  • #164 від majesty 02 Mar 2019
  • Якби ця "москальська курва" була замість Шоколадного Підра, то Крим був би й досі українським.
    Про Стокгольм я не в курсі ... І що там такого епохального вона могла насвідчити? Хіба що як Дрищ відкликав Дубину і зірвав весь процес, після чого вже Хуйло закусило уділа.

    бля :weep:

  • #165 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Та да, розумна дєвачька, яка обісрала твоїх дітей в реалі. Чи лише погрожувала їм капості в реалі влаштувати?
    Цікаві в тебе критерії розумності, як я погляжу  :lol:

    До реалу додумався лише Петро Львович Цуканов. За що і вигрібає (най Господь милує від такого).
  • #166 від RG 02 Mar 2019
  • Ну... не те щоб топлю... Але, так... Галасувати буду за неї.   :smiley15: І хай, блять, спробує мене розчарувати вдруге!  :punish:

    Васадзе має бути прикопаний, акцизи на автівки - скасовані. За Підра - дякую.. Мені одного разу вистачає. Хоча я і минулого разу за нього не голосував.

    Оце мій бюлетень 10-го року

    Бля, та ти взагалі якийсь забитий чувак. Топиш за Макаку, голосуєш за Тягнипукса  :weep:

    Я навіть не знаю, як і про що з тобою балакати  :smilie11:

    Але якщо ти кажеш, що настаящій развєдчік, а не шпіон, то хер з ним. Агітіруй,  послухаєм   :smilie7:   
  • #167 від Alison 02 Mar 2019
  • Бля, та ти взагалі якийсь забитий чувак. Топиш за Макаку, голосуєш за Тягнипукса  :weep:

    Я навіть не знаю, як і про що з тобою балакати  :smilie11:

    Але якщо ти кажеш, що настаящій развєдчік, а не шпіон, то хер з ним. Агітіруй,  послухаєм   :smilie7:   

    шпійон-шпійон
    не надійтеся  :shuffle:
  • #168 від RG 02 Mar 2019
  • шпійон-шпійон
    не надійтеся  :shuffle:

    Нічого, будем цвяхи під нігті заганяти. Всіх здасть  :smilie7:
  • #169 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Бля, та ти взагалі якийсь забитий чувак. Топиш за Макаку, голосуєш за Тягнипукса  :weep:

    Я навіть не знаю, як і про що з тобою балакати  :smilie11:

    Але якщо ти кажеш, що настаящій развєдчік, а не шпіон, то хер з ним. Агітіруй,  послухаєм   :smilie7:   

    Це бюлетень 10-го року. Тоді я ще не знав, що Олєжка - ригівський хуєсос.
  • #170 від arrow 02 Mar 2019
  • Це бюлетень 10-го року. Тоді я ще не знав, що Олєжка - ригівський хуєсос.

    Яка різниця?
    Головне, що ти є кацапським хуєсосом зараз.
  • #171 від ЮАР 02 Mar 2019
  • Але, так... Галасувати буду за неї.   

    Боже! :fp2
    Яке воно дурне!
    Йди на Дурдом, там таких обожнюють.
  • #172 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • До реалу додумався лише Петро Львович Цуканов. За що і вигрібає (най Господь милує від такого).
    Ну наскільки пригадую, твоя подруга Кароффка якісь гадості твоїй дочці на аккаунт в Аднаглазніках писала.
    Але якщо тобі таке подобається, то нема питань - дружіть далі.
  • #173 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • Боже! :fp2
    Яке воно дурне!
    Йди на Дурдом, там таких обожнюють.
    Я не думаю, що пан Вєніамін дурний.
    Він просто цинічний та брехливий, чорне називати білим - йому що два пальці об асфальт  :laugh:
    От він в 2010 році проголосував за Тягнибока та ще й зафоткав бюлетень, щоб мати докази своєї лояльності Свободі. Напевно думав, що Свобода на Буковині владу захопить, але прорахувався.
  • #174 від RG 02 Mar 2019
  • Та чекайте, нехай таваріщ оголосить своє КРЕДО.

    А що за тягнипуксів колись голосив - то тут, думаю, немало таких буде.

    Я сам колись на початках їм віддав був голос,  правда не дуже пригадую, що це за вибори були.

    А Вєніамін, як справжній развєдчік, всьо фіксіруєт  :smilie7:
  • #175 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Ну наскільки пригадую, твоя подруга Кароффка якісь гадості твоїй дочці на аккаунт в Аднаглазніках писала.
    Але якщо тобі таке подобається, то нема питань - дружіть далі.

    В моєї доньки ніколи не було акка на Одноглазніках. Ти намагаєшся розпалити ворожнечу, як справжній коцап.  :rotate:
  • #176 від Пан Полковник 02 Mar 2019
  • Я не думаю, що пан Вєніамін дурний.
    Він просто цинічний та брехливий, чорне називати білим - йому що два пальці об асфальт  :laugh:
    От він в 2010 році проголосував за Тягнибока та ще й зафоткав бюлетень, щоб мати докази своєї лояльності Свободі. Напевно думав, що Свобода на Буковині владу захопить, але прорахувався.

    Нема логіки у твоїх міркуваннях, Бордере, якби все так було, то я би зараз топив за Підра Свиночоколядного, нє?

    ЗІ якщо ти мене звеш реальним ім'ям, то скажи і своє, А ТО мені якось незручно: людина мене ввічливо називає, а я її псячим прізвиськом. Як тебе звати? Чи сциш?  :rotate:
  • #177 від Джон Чандос 02 Mar 2019
  • щас сепар пыня на фупе топит за кошулинского :upa
    уже не топит.
    Пыну самого утопили - навсегда.
    Но там осталося его подобие - придуркуватий Аэлит.
  • #178 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • В моєї доньки ніколи не було акка на Одноглазніках. Ти намагаєшся розпалити ворожнечу, як справжній коцап.  :rotate:
    Йди в баню, я ваш срач в пів ока читав, може там не Аднаглазніки, а якась інша соціальна мережа була  :laugh:
    І я не такий наївний, щоб щось там сподіватись від тебе досягти.
    По факту, Кароффка - безумовно упорота та припізжена на всю голову ватна дурепа, ти приблизно того самого поля ягода. Так що нічого дивного, що ви знайшли одне одного та покохали. Хоча спершу смертельно ворогували.
  • #179 від bоrderlander 02 Mar 2019
  • Нема логіки у твоїх міркуваннях, Бордере, якби все так було, то я би зараз топив за Підра Свиночоколядного, нє?

    ЗІ якщо ти мене звеш реальним ім'ям, то скажи і своє, А ТО мені якось незручно: людина мене ввічливо називає, а я її псячим прізвиськом. Як тебе звати? Чи сциш?  :rotate:
    :lol: Ти мені не друг і ніколи ним не будеш, ну а враховуючи твою історію - ти один з останніх, кому я своє ім'я називати збираюсь  :laugh:
  • #180 від gonta 02 Mar 2019
  • Боже! :fp2
    Яке воно дурне!
    Йди на Дурдом, там таких обожнюють.
    а ти що вже з юльків виписавсі? :smilie5:
Сторінок:
Actions