Сторінок:
Actions
  • #3121 від cynic 05 Sep 2019
  • Я спеціально зайшов і відписався цій притрушеній Мікробі.. колись багато з нею спілкувалися, жалів її... Але вцрус зебільства вразив і її
    вона просто класичний приклад зебілки.недалека,проста старша кобіта задавлена життям .Крім того кацапка,що сюди прибула.Просто інгібітор для пропагандона зеленого.
    \ Дивно що втрималася до сього часу.а не топила з самих початків.Хоча вона беззлобна-типічна сіра мишка,яку гонять туди де комусь і треба таких "вчити".
  • #3122 від Ad Astra 05 Sep 2019
  • На фупі поналазила купа нових зебільних реєстрантів,  і навіть ніки схожі - скідз, дред. Ну і назви. Ще б скідмаркс назвалися  :laugh:

    Натисніть хто-небудь кнопки на них як другі ніки під час бану.
  • #3123 від majesty 05 Sep 2019
  • а вот личико типичного немолодого  зебила

    Топа
    cьогодні в 13:55
    IP/Host: ---.25-pool.nikopol.net
    RadioGaGa, cьогодні в 13:38
    Розгорнути попередні цитати...
    речь не о центрах
      А про що саме? Мені за 50.
      Постійної роботи нема.
      Ні по фаху, ні по здібностям.
      В АТБ тільки постійно запрошують... і на ферік в охорону.
      Там більшість двох місяців не відпрацьовує.
      Ледачі, мабуть. :X
  • #3124 від majesty 05 Sep 2019
  • dimec  - эта блядь либо просто больная (что скорее всего)  либо на тарифе у зебилов
  • #3125 від RG 05 Sep 2019
  • dimec  - эта блядь либо просто больная (что скорее всего)  либо на тарифе у зебилов

    Платний підор і завжди ним був.
  • #3126 від medved 05 Sep 2019
  • зИбіли обсіраюцца на ходу, нє успєвая снять порткі :gigi:

  • #3127 від богдан одеський 06 Sep 2019
  • Рік не заходив на упячко, зайшов. Ну що... такого убогого не бачив його з 2003. Одні зебіли і боти бродять як зомбаки з теми в тему. Це як в "ходячих" - їх запустили, вони знищили всих нормальних і бродять неприкаяні. Маладец казльона, знатно отсосала для зебіла.
  • #3128 від medved 06 Sep 2019
  • + всякий - до членів ггг когорти, він же "різноманітний", він же - одноманітний,  він же просто - заднєпріводной.
  • #3129 від Ad Astra 07 Sep 2019
  • Рік не заходив на упячко, зайшов. Ну що... такого убогого не бачив його з 2003. Одні зебіли і боти бродять як зомбаки з теми в тему. Це як в "ходячих" - їх запустили, вони знищили всих нормальних і бродять неприкаяні. Маладец казльона, знатно отсосала для зебіла.

    Там є хороші і відважні люди з нормальними мізками. Але серед зомбі сили нерівні. Тому я ще звідти остаточно не пішла - щоб підтримувати тих, хто має патріотичне бачення і бореться з зебілами як може.
  • #3130 від Утренняя палка 07 Sep 2019
  • Там є хороші і відважні люди з нормальними мізками. Але серед зомбі сили нерівні. Тому я ще звідти остаточно не пішла - щоб підтримувати тих, хто має патріотичне бачення і бореться з зебілами як може.

    Шо там? Вечная битва с ишаковым? Ругань с карофкой или асмердейкой? А еще цуговская мразь типа многостаночника вовы животова.

    Пишите пишите... :weep:
  • #3131 від medved 07 Sep 2019
  • Шо там? Вечная битва с ишаковым? Ругань с карофкой или асмердейкой? А еще цуговская мразь типа многостаночника вовы животова.

    Пишите пишите... :weep:
    :smiley24:
  • #3132 від Geo 07 Sep 2019
  • Шо там? Вечная битва с ишаковым? Ругань с карофкой или асмердейкой? А еще цуговская мразь типа многостаночника вовы животова.

    Пишите пишите... :weep:

     :smiley24:
  • #3133 від majesty 07 Sep 2019
  • я долго молчал
    но этотпидар сепаровский хуесос


    А вааще,круто получается  (tu)
    Donchanin
    cьогодні в 12:38
    IP/Host: 31.133.59.---
    Если всё закончится благополучно, выходит так,что начиная с 14 года Раха Впервые разговаривает с Украиной НА РАВНЫХ...!!!

    Имхо
  • #3134 від Geo 07 Sep 2019
  • На ФУП можна зайти раз. Хакнути і грохнути весь цій сучий форум. Все.
  • #3135 від majesty 07 Sep 2019
  • а кто знает этого пидара ?


    Китайская система социального рейтинга это вещь!  (tu)
    Ph.D. Olkam


    какое же оно опущенное чмо
    зебилы активисты это сплошь и рядом чмошники
  • #3136 від Ad Astra 07 Sep 2019
  • На жаль, дуже розчарована оцим:

    все в точности как у петра

    І не тільки цим. Там і інші схожі пости були останнього часу :smilie2:

  • #3137 від Утренняя палка 07 Sep 2019
  • а кто знает этого пидара ?


    Китайская система социального рейтинга это вещь!  (tu)
    Ph.D. Olkam


    какое же оно опущенное чмо
    зебилы активисты это сплошь и рядом чмошники

    Сын приехал в отпуск из китая. Год отработал. Так он, мне тут рассказывает.. Даже его, иностранца, заставляли ходить на партсобрания. А однажды, приехали военные и все учителя школы, где он преподает участвовали в военной игре Зарница!  :fp3
  • #3138 від Полли 08 Sep 2019
  • я долго молчал
    но этотпидар сепаровский хуесос


    А вааще,круто получается  (tu)
    Donchanin
    cьогодні в 12:38
    IP/Host: 31.133.59.---
    Если всё закончится благополучно, выходит так,что начиная с 14 года Раха Впервые разговаривает с Украиной НА РАВНЫХ...!!!

    Имхо
    ватный дончанин редкостное мудило ИМХО
  • #3139 від medved 08 Sep 2019
  • + PAL  до членів когорти

    Ім'я користувача: PAL   Дата реєстрації: 23 вересня 2005 09:06:00    Повідомлень: 36 264 (~7 в день)Вік:не зазначений


    Маскувався довго. Але ось, нарешті, камінг-аут:

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1054806.msg23146151#msg23146151
    1. КМ
    2. зняття недоторканості (доки дупутати у смак не увійшли)
    3. зменьшення кількості захребетників (див п.2)
    4. підстави для позбавлення мандату
    5. купа формальностей (прийняття присяги, обрання керівництва, звільнення генплокулола, призначення на СБУ й т.д)

    Звертаю увагу це все всього за ДВА ДНІ засідань
    Мало?
    поросята б тіки з ресторану б вилізли за цей час, навіть похмелитися не встигли б!
  • #3140 від medved 08 Sep 2019
  • +качмар

  • #3141 від medved 08 Sep 2019
  • +Скептик - отборнєйшій підарас. Достойний першої десятки підорської когорти
  • #3142 від Утренняя палка 09 Sep 2019
  • я долго молчал
    но этотпидар сепаровский хуесос


    А вааще,круто получается  (tu)
    Donchanin
    cьогодні в 12:38
    IP/Host: 31.133.59.---
    Если всё закончится благополучно, выходит так,что начиная с 14 года Раха Впервые разговаривает с Украиной НА РАВНЫХ...!!!

    Имхо

    Аркадей совсем с катушек слетел. Сходил полистал его творчество. Может на подвал попал и теперь работает с гэбэшным куратором?
  • #3143 від majesty 09 Sep 2019
  • Аркадей совсем с катушек слетел. Сходил полистал его творчество. Может на подвал попал и теперь работает с гэбэшным куратором?

    может
    а может 5 лет просмотра кацапо тв дают знать
    у нас ватники такую херню не несут
  • #3144 від Утренняя палка 09 Sep 2019
  • может
    а может 5 лет просмотра кацапо тв дают знать
    у нас ватники такую херню не несут

    Сколько раз ему говорили, уезжай оттуда! Половина ведь точно переехала и ничего.. Все, как то устроились, многие уже купили жилье. Тех кого знаю, не собираются возвращаться! 
  • #3145 від majesty 09 Sep 2019
  • форумные зебилы исчезают с фупа
    ужгородсое чмо и шекельс уже не появляются
    дело сделано
    насрали Украине
  • #3146 від majesty 09 Sep 2019
  • имхо доначнин просто тронулся головой
    или от замкнутой жизни в резервации или от втыкания в тв
    там реально жопа
  • #3147 від Полли 09 Sep 2019
  • Сколько раз ему говорили, уезжай оттуда! Половина ведь точно переехала и ничего.. Все, как то устроились, многие уже купили жилье. Тех кого знаю, не собираются возвращаться!
    был патриотом и переобулся? не смешите

    ваш дончанин и был ватой, которая никуда ехать и не собиралась. А сейчас он и в дыре живет припеваючи, лабаз процветает, видимо с рашки товары возит и с беларуси а откуда же еще. сынок в ростове доучивается скоро диплом расейский получит, пачпорта рашкорванские думаю сын получил и эта зеленая вата получит

    дончанин, ты мудак  :Ganba:
  • #3148 від Полли 09 Sep 2019
  • имхо доначнин просто тронулся головой
    или от замкнутой жизни в резервации или от втыкания в тв
    там реально жопа
    где жопа? нормально там все, в 14-15 годах да было тяжко, теперь там все вполне норм, для тех кто может жить в сепарском гавне. упомянутый дончанин вполне может.

    я его терпеть ненавижу, по многим причинам
  • #3149 від arrow 09 Sep 2019
  • был патриотом и переобулся? не смешите

    ваш дончанин и был ватой, которая никуда ехать и не собиралась. А сейчас он и в дыре живет припеваючи, лабаз процветает, видимо с рашки товары возит и с беларуси а откуда же еще. сынок в ростове доучивается скоро диплом расейский получит, пачпорта рашкорванские думаю сын получил и эта зеленая вата получит

    дончанин, ты мудак  :Ganba:

     :smiley24:

    100%
  • #3150 від majesty 09 Sep 2019
  • где жопа? нормально там все, в 14-15 годах да было тяжко, теперь там все вполне норм, для тех кто может жить в сепарском гавне. упомянутый дончанин вполне может.

    я его терпеть ненавижу, по многим причинам

    жопа в плане атмосферы бытия
Сторінок:
Actions