Автор Тема: Мнения по поводу продолжения войны  (Прочитано 2033 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Мнения по поводу продолжения войны
« : Березня 25, 2015, 05:20:15 17:20 »
Збройне протистояння на сході України невдовзі може відновитися.

Таку думку на Молодіжному київському безпековому форумі висловив заступник міністра оборони Литви Маріус Величка, передає кореспондент Укрінформу.

"Я вважаю, що передбачуваним сценарієм є такий, що бої, які нещодавно завершилися або призупинилися, продовжаться найближчим часом. Ця призупинка завершиться за тиждень або два", - сказав він.
Величка зазначив, що поки невідомим залишається напрямок цих боїв та наскільки далеко наступаюча сторона готова піти.

При цьому, заступник міністра наголосив на необхідності надати Україні оборонну летальну зброю. На його думку, без цього рішення ситуація в Україні не зміниться. "30-40 разів на день відбуваються обстріли (території України – ред.)... Зараз момент, коли всі західні країни мають надати вам всі захисні оборонні спроможності, щоб ви могли захистити свою країну", - підкреслив Величка.

Щодо деескалації ситуації на Донбасі, то він вважає, що врегулювання за придністровським сценарієм є невідповідним. На думку Величка, ця ситуація була б вигідна Росії. "Всі наші зусилля мають бути направлені на те, щоб Україна була суверенною та повернула всі свої території, щоб цей конфлікт завершився"  - додав Величка.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/u_minoboroni_litvi_vvagayut_shcho_na_donbasi_skoro_bude_garyache_2036392

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #1 : Березня 25, 2015, 05:21:07 17:21 »
Військовий варіант зупинки російської агресії є не найкращим, однак без зброї і сильної армії терористів не зупинити.
Про це на київському молодіжному безпековому форумі у середу заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає кореспондент Укрінформу.

"Військовий варіант зупинки російської агресії є не найкращий... Наш рецепт і наше бачення зупинки російської агресії наступний: ми вживаємо всіх політичних, дипломатичних, економічних засобів, щоб зупинити Росію. Однак без зброї і сильної армії, яка не дасть російським терористам рухатися далі, складно досягнути успіху", - зазначив Прем’єр.

За його словами, становище України не має історичних аналогів: "Проти України, проти нашого європейського вибору як демократичної і вільної держави, яка прийняла рішення стати вільним членом великої європейської сім'ї, інша держава - Російська Федерація і її керівництво - розпочали війну".

"Це саме той історичний момент, коли ми кажемо, що воюємо за свою свободу", - заявив Яценюк.

Однак, на його переконання, "ні Путін, ні будь-хто інший не зупинить" Україну на європейському шляху.

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/viyskoviy_variant_zupinki_rosiyskoii_agresiii_ne_naykrashchiy___yatsenyuk_2036376

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46593
  • Never give in!
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #2 : Березня 25, 2015, 05:26:14 17:26 »
Вони самі не вірять в те, що говорять.
If you are going through hell, keep going.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #3 : Березня 25, 2015, 05:36:12 17:36 »
Вони самі не вірять в те, що говорять.

Не только они, ты тоже  :smiley15:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46593
  • Never give in!
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #4 : Березня 25, 2015, 05:42:38 17:42 »
Вони самі не вірять в те, що говорять.

Не только они, ты тоже  :smiley15:

Я не вірю їм, але собі довіряю.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #5 : Березня 25, 2015, 05:52:13 17:52 »
 Войны не будет, пока кацапы снова долларами не разживутся. Пока есть санкции они в убытках и им сейчас не до войны, все уходит на поддержание вЯличия. :)

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #6 : Березня 25, 2015, 05:56:25 17:56 »
Войны не будет, пока кацапы снова долларами не разживутся. Пока есть санкции они в убытках и им сейчас не до войны, все уходит на поддержание вЯличия. :)

Да ну, на военных заказах зарабатывают вполне конкретные люди. Да и рейтинг нужно поднимать время от времени. Вы же видите, что вокруг Вас происходит, техника идет, горючее идет. Оно ж всё не на выставку едет.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #7 : Березня 25, 2015, 06:00:56 18:00 »
Войны не будет, пока кацапы снова долларами не разживутся. Пока есть санкции они в убытках и им сейчас не до войны, все уходит на поддержание вЯличия. :)

Для войны нужны в первую очередь солдаты, оружие и боевая техника, а этого у лаптей хоть завались.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #8 : Березня 25, 2015, 06:03:35 18:03 »
Войны не будет, пока кацапы снова долларами не разживутся.

Забули оце:  "... і пачіму нє нужна золота єму, когда прастой прадукт імєєт"(с) Сашко Гарматний, іхнье всьо.

Цього "простого прадукта" у вигляді зброї-техніки-боєприпасів-довбойобів в них настільки дохуя, що відсутність доларів до можливості продовжувати постачання абсолютно перпендикулярна, на жаль.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #9 : Березня 25, 2015, 06:38:45 18:38 »
Збройне протистояння на сході України невдовзі може відновитися.

Я чомусь думаю, що війна майже припинена.

Що буде далі - не знаю. Але зараз звіти з фронту зовсім не такі, як до "зникнення" хуйла.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #10 : Березня 25, 2015, 06:41:02 18:41 »
Збройне протистояння на сході України невдовзі може відновитися.

Я чомусь думаю, що війна майже припинена.

Що буде далі - не знаю. Але зараз звіти з фронту зовсім не такі, як до "зникнення" хуйла.

В наших краях навесні не воюють - можна всю техніку в гОвнах залишити.  :al

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #11 : Березня 25, 2015, 06:41:18 18:41 »
Войны не будет, пока кацапы снова долларами не разживутся. Пока есть санкции они в убытках и им сейчас не до войны, все уходит на поддержание вЯличия. :)

Да ну, на военных заказах зарабатывают вполне конкретные люди. Да и рейтинг нужно поднимать время от времени. Вы же видите, что вокруг Вас происходит, техника идет, горючее идет. Оно ж всё не на выставку едет.
Я вижу только усиления в обороне у Дыров, наступать они не собираются а даже наоборот рассказывают какую то муйню про восстановление Донбасса и начало мирной жизни. Я уверен на 100% что это всё. Дальше идти Путлер не в силах. Мелкие стычки конечно еще будут, с пол года.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #12 : Березня 25, 2015, 06:44:02 18:44 »
Войны не будет, пока кацапы снова долларами не разживутся.

Забули оце:  "... і пачіму нє нужна золота єму, когда прастой прадукт імєєт"(с) Сашко Гарматний, іхнье всьо.

Цього "простого прадукта" у вигляді зброї-техніки-боєприпасів-довбойобів в них настільки дохуя, що відсутність доларів до можливості продовжувати постачання абсолютно перпендикулярна, на жаль.

Без реального бабла все це купа металу і натовп гопоти. Навіть ці долбойоби хочуть щось жерти і повинні чимось заправляти той металолом, це як мінімум.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #13 : Березня 25, 2015, 06:44:59 18:44 »
В наших краях навесні не воюють - можна всю техніку в гОвнах залишити.  :al

Що за краї у вас?

Не знаю про що ви кажете, але у мене враження, що Захід і КГБ таки домовилися.

Вольф-Даллес  :smilie7:



Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #14 : Березня 25, 2015, 06:52:36 18:52 »
В наших краях навесні не воюють - можна всю техніку в гОвнах залишити.  :al

Що за краї у вас?

Не знаю про що ви кажете, але у мене враження, що Захід і КГБ таки домовилися.

Вольф-Даллес  :smilie7:




Хуйня.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #15 : Березня 25, 2015, 06:54:59 18:54 »
Хуйня.

Цілком можливо. А може й ні. У мене улюблена теза - "практика - критерій истини"

Я просто працюю на рівні інтуіції... не може ситуація бути незмінною. Щось таки в хуйлостані відбувається, йдуть якісь процеси. Зауважте - хуйло таки зникло з ефіру. Ну це ж не просто так.

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #16 : Березня 25, 2015, 06:56:34 18:56 »
 Свит: Я от гополченской разведки, еще в середине осени слышал что всё это движение минимум до весны, но т.к никто не озвучивал максимум то наверное это весна и есть. имхо

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #17 : Березня 25, 2015, 07:03:41 19:03 »
Свит: Я от гополченской разведки, еще в середине осени слышал что всё это движение минимум до весны, но т.к никто не озвучивал максимум то наверное это весна и есть. имхо

ну їхня "вєесна" почалася рік тому - вже час закінчувати цей гротеск.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #18 : Березня 25, 2015, 11:44:27 23:44 »
Первый заместитель председателя Верховной Рады Украины, бывший секретарь Совета национальной безопасности и обороны Андрей Парубий считает, что в ближайшем времени может произойти атака России и поддерживаемых ею террористов.

Как сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Украинские новости, об этом он сказал в эфире "Первого национального телеканала".

"В голове Путина и дальше планы агрессивно милитаристские. За последние около двух с половиной недель сконцентрировалось огромное количество войск на границе с Украиной. Много есть побочных данных, подтверждающих возможность атаки. Напомню, перед каждой из атак (на Дебальцево или аэропорт) боевики начинали говорить о том, что, мол, Украина не выполняет Минские соглашения", - сказал он.

При этом, по его словам, возможность атаки подтверждают украинские и иностранные разведчики.

"Это (возможность атаки) подтверждает, кстати, и украинская разведка, и разведка наших западных партнеров", - сказал он.

На вопрос о том, готова ли Украина к такой атаке, Парубий ответил, что этот вопрос является философским.

"Готовы ли мы? Это философский вопрос. Мы противостоим одной из самых мощных армий мира... Украинское общество достаточно мобилизовано, а состояние армии, лучше, чем было год назад. Я уверен, что если атака будет, то так же, как и предыдущие атаки потерпит поражение", - сказал он.

При этом Парубий подчеркнул, что заявлениями о возможной атаке не хочет никого пугать, но считает необходимым, чтобы и власть, и армия, и общество были готовыми к такому развитию сценария.

"Я ни в коей мере не хочу пугать, я просто как бывший секретарь СНБО привык рассматривать самый критический сценарий... Украинская армия, украинское общество должно быть готово к этой возможной атаке...Мы должны готовиться к худшему сценарию и украинская власть должна просчитывать наиболее критическое развитие сценария", - сказал он.

В этой связи Парубий назвал большим успехом согласие США предоставить Украине нелетальное оружие.

Как известно, Парубий считает правильным решение Игоря Коломойского написать заявление об отставке с должности председателя Днепропетровской областной государственной администрации и принятие его Президентом Петром Порошенко.

Источник: http://censor.net.ua/n330049
« Останнє редагування: Березня 25, 2015, 11:58:21 23:58 від Старина Z »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #19 : Березня 25, 2015, 11:57:24 23:57 »
Новости из зоны сру..

Прокремлевские политологи обсудили перспективы конфликта в Донбассе
http://www.gazeta.ru/politics/2015/03/25_a_6614465.shtml
Prosperity is based on people and ideas

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #20 : Березня 26, 2015, 12:13:13 00:13 »
Цього "простого прадукта" у вигляді зброї-техніки-боєприпасів-довбойобів в них настільки дохуя, що відсутність доларів до можливості продовжувати постачання абсолютно перпендикулярна, на жаль.

Без реального бабла все це купа металу і натовп гопоти. Навіть ці долбойоби хочуть щось жерти і повинні чимось заправляти той металолом, це як мінімум.

Не совсем так.
Т.н. "добровольцам" платить не нужно - они лезут под пули за идею. "Кредитчикам" можно дать небольшой аванс, а остальное потом, но не каждый доживет.
Срочники на службе, контрактники тоже, может доплачивают небольшой % сверх оклада за "заслуги".

Жратва - вояк нужно кормить, независимо от того, они плюют потолок в родной казарме, на учениях или "заблудились" на дамбассе. Если "добровольцев" жратвой не обеспечивать - их будут подкармливать местные сторонники "русскага мира".

Горючка для танков у них своя, всмысле не нужно ее импортировать за доллары. Пожалуй это самая значительная расходная часть, и еще расходы на доставку танков по ж/д.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #21 : Березня 26, 2015, 12:29:52 00:29 »
Первый заместитель председателя Верховной Рады Украины, бывший секретарь Совета национальной безопасности и обороны Андрей Парубий считает, что в ближайшем времени может произойти атака России и поддерживаемых ею террористов.

Комбінація підсихання землі, появи нової "зельонки" і вічнозеленого соплежуйства Обами дійсно може служити спокусою для хуйлят спробувати "покращити переговорну позицію".

Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #22 : Березня 26, 2015, 07:14:14 07:14 »
Если "добровольцев" жратвой не обеспечивать - их будут подкармливать местные сторонники "русскага мира".
:fp Спускайтесь ка на землю.
Не один сторонник рускава мира не способен обеспечить самого себя, не говоря уже о армии. Это же в основной массе пенсы с гопниками. Я даже в самом страшном сне не могу представить что бы гопник протянул кусок хлеба солдату :laugh: Если бы Путлер почуял что Донбасс будет кормить свою армию, он  бы не прислал им ни одного гум.конвоя а так это было организовано первым делом.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #23 : Березня 26, 2015, 10:11:31 10:11 »
Цитувати
Если "добровольцев" жратвой не обеспечивать - их будут подкармливать местные сторонники "русскага мира".


Им там уже самим жрать нечего.
« Останнє редагування: Березня 27, 2015, 10:59:04 10:59 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4281
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #24 : Березня 26, 2015, 01:33:40 13:33 »
Болгарський провидець прогнозує кінець війні на червень цр
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #25 : Березня 26, 2015, 03:01:28 15:01 »

Если "добровольцев" жратвой не обеспечивать - их будут подкармливать местные сторонники "русскага мира".


Им там уже самим жрать нечего.

Ви криво цитуєте - я отого не писав.  :smilie8:

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #26 : Березня 26, 2015, 03:20:58 15:20 »
Беню усунули, Добробати відводять з лінії протистояння, посилюються обстріли -Ви настільки наївні що думаєто, що це співпадіння?
Кого назначили на нафтогаз і хто це контролює і де ця людина була раніше? "Однотуровий" робить все що була Дніпропетровська, Одеська і інші республіки - до кінця строку не досидить - хіба на палю, від "Легітімного" його відрізняє те що путя пороха не прийме...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #27 : Березня 26, 2015, 04:32:26 16:32 »
Думаю, что конфликт все-таки уже заморожен.
Хуйло и его приспешники добились победы в Лугандоне.
Сейчас они заинтересованы в том, что бы взять паузу, перебросить силы на новую ХреньНР...
Скорее всего - Харьков.
Может Херсон или Одесса.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #28 : Березня 26, 2015, 05:48:04 17:48 »
Правильно дарк вінг а пеця йому в цьому сприяє...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Мнения по поводу продолжения войны
« Reply #29 : Березня 26, 2015, 06:45:00 18:45 »
Беню усунули, Добробати відводять з лінії протистояння, посилюються обстріли -Ви настільки наївні що думаєто, що це співпадіння?
Кого назначили на нафтогаз і хто це контролює і де ця людина була раніше? "Однотуровий" робить все що була Дніпропетровська, Одеська і інші республіки - до кінця строку не досидить - хіба на палю, від "Легітімного" його відрізняє те що путя пороха не прийме...

Що там Мохнійький, з Тягнибоком поділився заробленим непосильною працею баблом ?  :weep: