Автор Тема: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!  (Прочитано 2610 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #60 : Серпня 17, 2021, 09:20:12 21:20 »
Образився, що тебе не записали в когорту розумних та харизматичних?  :smilie5:
Навіть не знаю як далі житиму.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #61 : Серпня 17, 2021, 09:24:21 21:24 »
Примітивне не розуміє, що 1) пародії у Білому Домі не знімають, це вияв некомпетентності. Ще б на могилу Невідомого Солдата пішов кривлятися для пародії. 2) поки знімають пародії, люди реально гинуть. 3) це пародія на пародію, вєщь в сєбє - що в контексті реалій, де набагато важливіші речі відбуваються, говорить вчергове, наскільки непрофесійною і tone-deaf є ця адміністрація.

Але кодик 47 не для того тут, щоб вести цивілізовану конструктивну дискусію. Зайдіть у тему про Афган на фупі і подивіться, яка у нього адженда. Тут на тему, на яку він рве свою дупу на райдужний прапор, з ним ніхто розмовляти не бажає.

ПС. У мене є члени родини та знайомі ЛГБТ, я їх люблю і поважаю. І вони, будучи професіоналами високого рівня (лікар, науковець) поводять себе та одягаються адекватно своїй професії, статусу та місцю роботи та не знімають на себе "пародії", а сумлінно виконують свої обов"язки.

Знову викручуєшся?
То ти пояснюєш, що протупила з пародійним відео тому, що воно в білому домі знято і там не можна геям бути бо то священна земля і там тільки кюанонівці двері можуть виловлювати?

Цивілізовану розмову з людиною яка висирає тонни гівна від якого всіх верне крім обісраного кота?

Якби в тебе були друзі лікарі вони б тобі вже давно допомогли

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #62 : Серпня 17, 2021, 09:45:47 21:45 »
Знову викручуєшся?
То ти пояснюєш, що протупила з пародійним відео тому, що воно в білому домі знято і там не можна геям бути бо то священна земля і там тільки кюанонівці двері можуть виловлювати?

Цивілізовану розмову з людиною яка висирає тонни гівна від якого всіх верне крім обісраного кота?

Якби в тебе були друзі лікарі вони б тобі вже давно допомогли

Хай обріже нігті (бо з таким не може друкувати, тобто виконувати свої обов"язки), вдягнеться у ділового костюма, перестане висолоплювати язик, кривлятися і хамити Джен Псакі. Тоді претензій не буде.

Виділене - брехня.

А ти - консєрвушка, яка займається пропагандою лівацтва на мінімум двох форумах. Тут тобі і без мене не подадуть  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #63 : Серпня 17, 2021, 09:46:31 21:46 »
Цей кліп в тему...  :gigi: :gigi: :gigi:

https://twitter.com/i/status/1427071429363830788
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #64 : Серпня 17, 2021, 09:50:32 21:50 »
Цей кліп в тему...  :gigi: :gigi: :gigi:

https://twitter.com/i/status/1427071429363830788

Там, крім аутінг робітників посольств (тобто дефакто шпигунів), ще якісь глюки з годинниками і часом на них? я трошки не вкурила, що там, бо часу не було розбиратися.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: The Chicken Have Come to Roost, Або Жеріть, Не Обляпайтесь!
« Reply #65 : Серпня 17, 2021, 09:54:15 21:54 »
Там, крім аутінг робітників посольств (тобто дефакто шпигунів), ще якісь глюки з годинниками і часом на них? я трошки не вкурила, що там, бо часу не було розбиратися.

Там в Situation Room забули Московський час перевести на годину. Це за умови, коли US Strategic Air Force Command є 24/7 в повітрі і всі страгеічні ракети націлені на кацапів, а у кацапів на американців.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.