Автор Тема: Доступно про адміністративно-територіальну реформу  (Прочитано 552 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
На справді децентралізація, слово яке хітре то
як би об"єднання громад. Сільських рад, районів і т.д. Не буде такого. Як приклад в селі "А" є свинокомплекс і там місцевого бюджету багато, а рядом село "б" де тільки пахощі від свиноферми. І ось Раптом А+Б Громада. І все порівну. Раніше село А отримувало все /податки/, а тепер половину потрібно віддати селу Б. Яке взагалі не приделах. Какого Х. спитають жителі села А.
Є район який не дотаційний, ну є такі, я про сільські райони, і тут до нього приєднують на 148% дотаційний. І нахер воно їм потрібно?

Ще прожче прозчше, ну вообшем. Є два сусіди, у одного земля там, трактор і т.д. в іншого теж пару соток є. Один заробляє і має лишки, "В Затоку з"їздив", в іншого здав лопату в металолом. І ось вони мають об"єднуватись. І всі їх доходи /місцевого бюджету/  навпіл.

Є область, самодостаточна, і раптом до неї приєднують дотаційну область і все це разом називають Регіоном.  :smilie7:
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Не зрозумів , але засуджую . Туфта якась .
А " особий статус" , я так собі міркую , передбачає право  на " ви нам должни по жизні " ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча
Не зрозумів , але засуджую . Туфта якась .
А " особий статус" , я так собі міркую , передбачає право  на " ви нам должни по жизні " ?
Все вірно. Про окуповані землі я і не згадував.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Все вірно. Про окуповані землі я і не згадував.

Ну то " неособливі" будуть тепер терпілами у Мотороли ?
Якось воно дуже просто виходить " на виході" . Я- то думаю , ну чого в мене зрадометр шкалить , там жеж повині бути поважні політичні ходи , сімпозіуми різні там , мінскі- хуінскі , Пэтя - хитрий діпломат , а воно он як .  :smilie2:
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Nalogovik

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
  • Стать: Чоловіча

Все вірно. Про окуповані землі я і не згадував.

Ну то " неособливі" будуть тепер терпілами у Мотороли ?
Якось воно дуже просто виходить " на виході" . Я- то думаю , ну чого в мене зрадометр шкалить , там жеж повині бути поважні політичні ходи , сімпозіуми різні там , мінскі- хуінскі , Пэтя - хитрий діпломат , а воно он як .  :smilie2:
Зрадомер шкалить від недорозуміння. Ми, наші, мої /я в військоматі тому вони мої/ хлопці, тримають Оборону, щоб ці метазтази не розповзлися далі по Країні. І мінськи-хуїнськи для того, що-б блядь розрулювати ЦЕ без мертвих, убитих, покалічених. І да Петя хітрий дипломат. Він старається що-б бл... вирішити це питання мирно, в той-же час малою кровью відбуваючи захист і оборону Країни.
С друзьями надо делиться, а врагов разделять и отделывать.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд

Зрадомер шкалить від недорозуміння. Ми, наші, мої /я в військоматі тому вони мої/ хлопці, тримають Оборону, щоб ці метазтази не розповзлися далі по Країні. І мінськи-хуїнськи для того, що-б блядь розрулювати ЦЕ без мертвих, убитих, покалічених. І да Петя хітрий дипломат. Він старається що-б бл... вирішити це питання мирно, в той-же час малою кровью відбуваючи захист і оборону Країни.

Ясно . Значить  ми вибрали " і позор і войну " . під сонцем немає нічого нового .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП