Автор Тема: Хід конем  (Прочитано 2728 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Хід конем
« Reply #30 : Травня 13, 2014, 02:45:37 14:45 »

Порошенко є найкращим з тих, що зареєструвались, проте й він зовсім не відповідає вимогам часу.
Саме так. Кращий серед гірших. Але, здається, вперше вибір буде не "з-поміж сортів лайна".

Offline nbo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Стать: Чоловіча
Re: Хід конем
« Reply #31 : Травня 13, 2014, 05:00:42 17:00 »
Звичайно було б добре вирішити все в першому турі, хто ж проти? Те що я запропонував саме для цього:
"сенс не пустить бабку во второй тур. этож будет моментальная политическая смерть бабки."

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Хід конем
« Reply #32 : Травня 13, 2014, 07:00:13 19:00 »
Звичайно було б добре вирішити все в першому турі, хто ж проти? Те що я запропонував саме для цього:
"сенс не пустить бабку во второй тур. этож будет моментальная политическая смерть бабки."

Нет, это ты запропонував задел на второй тур. А сколько военных и невоенных людей до него не доживут, ты подумал? Сколькими жизнями ты готов пожертововать что бы увидеть + пару% Тигибка и -пару % Юли. Короче, не хочешь Юлю во втором туре голосуй за Пороха и все дела.

Offline nbo

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 28
  • Стать: Чоловіча
Re: Хід конем
« Reply #33 : Травня 13, 2014, 07:39:13 19:39 »
Лапи вгору, голосую за Порошенка. Звичайно я не хочу щоб хтось гинув. Якби ж він тільки переміг в першому турі. До речі які зараз розклади в процентному відношенні?

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Хід конем
« Reply #34 : Травня 13, 2014, 08:23:32 20:23 »
Тут у світлі останніх подій виникла така думка: якщо в першому турі виборів проголосувати за Тігібка, при тому що як я розумію Порошенко і так виходить в другий тур. Для чого це робити? А для того щоб ЮВТ й близько не допустити до другого туру. В другому турі звичайно голосувати за Порошенка. Як Вам такий розклад :gigi:
P.S. Я ніяк не можу забути те хі-хі на фоні спічу путлера про мазуриков, которые свиснули самолёт.
А якщо відразу проголосувати за Порошенка?

Offline Maverick

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Re: Хід конем
« Reply #35 : Травня 13, 2014, 08:32:01 20:32 »
Лапи вгору, голосую за Порошенка. Звичайно я не хочу щоб хтось гинув. Якби ж він тільки переміг в першому турі. До речі які зараз розклади в процентному відношенні?

Точно не знаю. Но твой голос таки трошки добавить.