Автор Тема: Здравствуйте, хотелось бы представиться...  (Прочитано 43751 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #300 : Квітня 02, 2014, 01:05:03 13:05 »
Прибейте уже этого таракана тапком.
Онож гавнистое, и никогда не отвяжеться.
Он будет годами вежливо говорить гадости.
 :smiley23:

Ростовидивжопу!

Якщо це Ростов- не витрачайте часу


А не надо время тратить
Хлопнуть тапком этого пропагандонского "гостя" - и все

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #301 : Квітня 02, 2014, 01:09:22 13:09 »
та вже нікого немає
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #302 : Квітня 02, 2014, 01:13:22 13:13 »

А думка ВС думаю була б з ВВП



Не хочеться вірити.. Якби трапилось так - я остаточно вирішив би, що наявність в людині "вєлікорусской" крові - то генетичний дефект, лікування неможливе, така собі міна сповільненої дії, котра може активізуватись коли завгодно, як спори сибірської язви за сприятливих обставин.

відчуваю теж саме. наче клопа хтось роздавив і досі тхне.  раніше не звертала увагу, а зараз тільки почую російську мову обертаюся, чи не приїхали брати флагіі устанавливать. хоча закінчіла російську школу, навчалася в "руско-язычном рєгєонє", але вмить "все русскоє стало чуждым".  :smilie11:



Мда... Цікаво, чи розраховував путєнг сотоваріщі на такий ефект, чи "самі окуєлі" в результаті...

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #303 : Квітня 02, 2014, 01:16:36 13:16 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

Не страшно. Совсем.

За нами правда. А правда всегда побеждает.

Постарайтесь хоть умереть достойно.

 :gigi: не хочутся на эту тему устраивать дискуссии.. время всё расставит по своим местам.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #304 : Квітня 02, 2014, 01:19:49 13:19 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

Не страшно. Совсем.

За нами правда. А правда всегда побеждает.

Постарайтесь хоть умереть достойно.

 :gigi: не хочутся на эту тему устраивать дискуссии.. время всё расставит по своим местам.

Это не дискуссия.

Это диагноз.

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #305 : Квітня 02, 2014, 01:20:31 13:20 »
Как паґодка в масквє?

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #306 : Квітня 02, 2014, 01:21:20 13:21 »
Цитувати
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

"большая экономика мира"  :lol:
бывает экономика сильная, бывает слабая, а у раисси она большая. ОЧЧЕНЬ БОЛЬШАЯ ЭКОНОМИКА :smilie10:

насчет самых сильных армий ты себе польстил

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #307 : Квітня 02, 2014, 01:21:33 13:21 »
Как паґодка в масквє?

Дерьмовенькая. Лёгкий минус, ветерок, сырость и серое небо.

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #308 : Квітня 02, 2014, 01:24:02 13:24 »
ех, чяйку би щяс (с)

ну нічого, тепер у вас крим є, погрієтеся

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #309 : Квітня 02, 2014, 01:26:22 13:26 »
Цитувати
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

"большая экономика мира"  :lol:
бывает экономика сильная, бывает слабая, а бывает большая. ОЧЧЕНЬ БОЛЬШАЯ ЭКОНОМИКА

насчет самых сильных армий ты себе польстил

ну смотрите. Экономика (копипаст из википедии) 6-я по величине в мире
1   Flag of the United States.svg США                          16720   2013
-   Flag of Europe.svg Европейский союз                   15830   2012
2   Flag of the People's Republic of China.svg КНР   3370   2013
3   Flag of India.svg Индия                                           4962   2013
4   Flag of Japan.svg Япония                                   4729   2013
5   Flag of Germany.svg Германия                           3227   2013
6   Flag of Russia.svg Россия                                   2553   2013

Армия.. по обычным вооружениям сильнее России США и Китай. Ещё кандидаты даже не знаю. Может Индия, учитывая их людской потенциал. По ядерным вооружениям паритет с США. Есть ещё варианты?

Offline Таратута

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 118
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #310 : Квітня 02, 2014, 01:26:41 13:26 »

А думка ВС думаю була б з ВВП



Не хочеться вірити.. Якби трапилось так - я остаточно вирішив би, що наявність в людині "вєлікорусской" крові - то генетичний дефект, лікування неможливе, така собі міна сповільненої дії, котра може активізуватись коли завгодно, як спори сибірської язви за сприятливих обставин.

відчуваю теж саме. наче клопа хтось роздавив і досі тхне.  раніше не звертала увагу, а зараз тільки почую російську мову обертаюся, чи не приїхали брати флагіі устанавливать. хоча закінчіла російську школу, навчалася в "руско-язычном рєгєонє", але вмить "все русскоє стало чуждым".  :smilie11:



Мда... Цікаво, чи розраховував путєнг сотоваріщі на такий ефект, чи "самі окуєлі" в результаті...


ви знаєте, відтіля вже давно погано пахло. Ще тоді, коли  в їхніх фільмах почали з"являтися  вбивці, підофіли, маньяки  та ішні ублюдки ,які були виключно українцями за національністю. мені досі соромно за роль Бенюка  у  "кандагарі".
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 01:36:54 13:36 від Таратута »
Український бойовик має жити з жінкою, в крайньому разі - з чоловіком, але ніколи - зі своєю правою рукою, бо нею він високе і шляхетне чинить: ворогів України вбиває! (с)

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #311 : Квітня 02, 2014, 01:27:42 13:27 »
Хреново Украине иметь такого врага... Протяжённая граница, одна из самых больших экономик мира, зависимость от поставок энергоносителей практически 100%, одна из самых сильных армий мира... мдас

Не страшно. Совсем.

За нами правда. А правда всегда побеждает.

Постарайтесь хоть умереть достойно.

 :gigi: не хочутся на эту тему устраивать дискуссии.. время всё расставит по своим местам.

Это не дискуссия.

Это диагноз.

ну нельзя быть таким безапелляционным)))

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #312 : Квітня 02, 2014, 01:28:42 13:28 »

ну нельзя быть таким безапелляционным)))

Диагноз это не место для дискуссий. Как и ваш парламент.

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #313 : Квітня 02, 2014, 01:31:35 13:31 »

ну нельзя быть таким безапелляционным)))

Диагноз это не место для дискуссий. Как и ваш парламент.

не буду с Вами спорить. Поживём-увидим.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #314 : Квітня 02, 2014, 01:32:37 13:32 »
Армия.. по обычным вооружениям сильнее России США и Китай. Ещё кандидаты даже не знаю. Может Индия, учитывая их людской потенциал. По ядерным вооружениям паритет с США. Есть ещё варианты?

Есть варианты, что при вооруженном конфликте на своей территории спасти вас смогут только морозы, болота да огромные пространства, как и в сороковых. Не задирай нос, валенок. Твой удел - вяличие, да япомнюягаржус.

Что касается врагов, то, прости, это Россия назначила себе Украину врагом, и только потом уже наоборот. Вы Украину и украинцев заебали уже попытками контроля. Еще одно дело если бы вы были действительно высокоразвитой страной, как США, на которую можно равняться. Но, блядь, жопа-жопой, дремучее средневековье же. Поэтому Украна кладет на вас большой и толстый, а вы можете исходить киселевщиной на компост.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2014, 01:34:26 13:34 від Бацилла »

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #315 : Квітня 02, 2014, 01:37:12 13:37 »
Армия.. по обычным вооружениям сильнее России США и Китай. Ещё кандидаты даже не знаю. Может Индия, учитывая их людской потенциал. По ядерным вооружениям паритет с США. Есть ещё варианты?

Есть варианты, что при вооруженном конфликте на своей территории спасти вас смогут только морозы, болота да огромные пространства, как и в сороковых. Не задирай нос, валенок. Твой удел - вяличие, да япомнюягаржус.

Что касается врагов, то, прости, это Россия назначила себе Украину врагом, и только потом уже наоборот. Вы Украину и украинцев заебали уже попытками контроля. Еще одно дело если бы вы были действительно высокоразвитой страной, как США, на которую можно равняться. Но, блядь, жопа-жопой, дремучее средневековье же. Поэтому Украна кладет на вас большой и толстый, а вы можете исходить киселевщиной на компост.

Знаете, ИМХО проблема украинской политической элиты в том что они пытаются поведения на уровне людей спроецировать на политику. Ну поругались на Россию, покрутили дули. По результатам никакого профита из этого не извлекли, а Крым уже потеряли... Ну и по экономическим вопросам будет трудно договариваться.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #316 : Квітня 02, 2014, 01:41:03 13:41 »
для Московського гостя

час все вирішить, просто імперії завжди гинуть
ви імперія в самому фіговому виконанні
про економіку і статистику, повторюю в мене 5 дворіних братів і сестер живуть в Ярославській області і про рівень життя я знаю напряму, хочу Вас розчарувати - дуже поганенький рівень. Я живу краще, але в України немає газу та нафти.

дискусія класна річ, але дуже важко вести дискусію з агресором. Ви собі уявіть, що українська армія окупувала краснодарський край на тих же підставах, ви б давно кричали, а може і застосували ЯЗ.

смішно вести дискусія і перемовини з країною, що не тримає слово, давайте я вас прокину на бабки чи майно, а потім запропоную дискусію.

особисто в мене дві проблеми, підготовка до війни (і тепер ви оглядайтесь, бо можна отримати удар в спину у самий важкий момент) і підготовка до прийняття і реабілітації біженців з Росії (рідня все таки, хоч і зазомбована). Боюсь, що при розвалі Росії чи закручуванні гайок основними жертвами будуть Росіяни.

у Градського є чудна Пісня про свободу, переслухайте.

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #317 : Квітня 02, 2014, 01:50:12 13:50 »
Знаете, ИМХО проблема украинской политической элиты в том что они пытаются поведения на уровне людей спроецировать на политику. Ну поругались на Россию, покрутили дули. По результатам никакого профита из этого не извлекли, а Крым уже потеряли... Ну и по экономическим вопросам будет трудно договариваться.

Прекратите угрожать (в плане Россия Украине), пытаясь делать это в мягкой манере - "ой, ну поругались и хватит". Украина НЕ будет с Россией теперь уже точно никогда. Это не ваша собственность и никогда ею не была. Ваши угрозы и давление уже привели к тому, что вас искренне ненавидят прибалты, вас ненавидят чехи с поляками, теперь же вас совершенно гарантированно ненавидят украинцы. Про-российского контингента с каждым днем становится все меньше, слава Богу. Вы - никчемная нация, неспособная организовать собственную жизнь на приемлемом уровне, зато настойчиво лезущая к соседям. Натурально сосед-алкаш по лестничной площадке. Кстати, они и заканчивают все одинаково - или дохнут от пьянства, или сидят по бытовухе. Это ваша судьба и карма.

Offline wolof

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 44
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #318 : Квітня 02, 2014, 01:55:27 13:55 »
це той, що заходив "почитати", брехло
а скажіть, москалику, чи економіка франції сильніша за рф? а британії? харе брехати за методичками, ахвіцієр

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер


Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #321 : Квітня 02, 2014, 02:08:53 14:08 »
не буду с Вами спорить. Поживём-увидим.

— Я не буду с тобой спорить, старый софист, — ответил Левий Матвей.
     —  Ты  и не можешь со мной  спорить, по той причине, о  которой  я уже
упомянул, — ты глуп, — ответил Воланд и спросил:  — Ну, говори кратко, не утомляя меня, зачем появился?

http://www.vehi.net/mbulgakov/master/29.html

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #322 : Квітня 02, 2014, 02:11:56 14:11 »
для Московського гостя

про профіт ви не праві
з одного боку Росія, 140 млн. достатньо бідних людей, яка постійно змінює правила гри і пробує тиснути. З іншого ЕС - 500 млн. достатньо забезпечених людей, постійні правила гри і цей ринок відкривають з 15 травня в односторонньому порядку. Західний світ сприйняв Україну, як свою частину, будуть і кредити, і фінансові вливаня, і інвестиції (дивіться історію Польщі чи прибалтійських країн) тепер тільки від нас залежить, як скоро ми побудуємо нормальну країну.

Головний же профіт в іншому. Ви боїтесь владу, вас можуть посадити за мітинг, за позицію, за те, що ви не згодні. Особливо радує, що можуть посадити заочно. Про поліцейський безпредел помовчу, новини і серіалу у вас прикольні. Ви скочуєтесь до СРСР дуже стрімко, особливо радують листи з одобрямсами і вимогами позбавити Макаревича звання, чи заборонити концерт Океану Ельзи. Майже класика "Сегодня слушает он джаз, а завтра родину продаст"
Ми змусили владу боятись нас, ми знаємо, що владу має народ і тільки він обирає владу. В вас виборів не було і не буде, ми ж вільно будемо вибирати кого захочемо.

Не ображайтесь, але в цьому основна ментальна різниця між росіянами і українцями, у вас будь-яка влада від бога і ви її сприймаєте, терпите і служити, а в нас завжди влада була виборна і ми сприймаєм владу, як функцію. Треба буде - змінимо, а от як ви будете Путіна змінювати, чи почекаєте років 20 поки помре?

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #323 : Квітня 02, 2014, 02:18:29 14:18 »
для Московського гостя

Єдине, що розумного може зробити Росія в цій ситуації, це терміново визнати Українську владу і територіальну цілісність, вивести війська і своїх прислужників з Криму, запропонувати і підписати новий широкомасштабний договір про добросусідство і співпрацю в торговельній і воєнній сфері, вибачитись з свою агресію і компенсувати втрати України.
Можливо тоді ситуація і стабілізується, але я в це не вірю.

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #324 : Квітня 02, 2014, 02:22:27 14:22 »
для Московського гостя

Єдине, що розумного може зробити Росія в цій ситуації, це терміново визнати Українську владу і територіальну цілісність, вивести війська і своїх прислужників з Криму, запропонувати і підписати новий широкомасштабний договір про добросусідство і співпрацю в торговельній і воєнній сфері, вибачитись з свою агресію і компенсувати втрати України.
Можливо тоді ситуація і стабілізується, але я в це не вірю.

Этого не будет, т.к. при этом росс власть стремительно утратит поддержку внутри РФ, что приведет к непредсказуемым последствиям как в полит жизни, так и в экономике.

При любых раскладах, власти РФ осталось жить (в буквальном смысле) считанные месяцы.

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #325 : Квітня 02, 2014, 02:25:26 14:25 »
Знаете, ИМХО проблема украинской политической элиты в том что они пытаются поведения на уровне людей спроецировать на политику. Ну поругались на Россию, покрутили дули. По результатам никакого профита из этого не извлекли, а Крым уже потеряли... Ну и по экономическим вопросам будет трудно договариваться.

Прекратите угрожать (в плане Россия Украине), пытаясь делать это в мягкой манере - "ой, ну поругались и хватит". Украина НЕ будет с Россией теперь уже точно никогда. Это не ваша собственность и никогда ею не была. Ваши угрозы и давление уже привели к тому, что вас искренне ненавидят прибалты, вас ненавидят чехи с поляками, теперь же вас совершенно гарантированно ненавидят украинцы. Про-российского контингента с каждым днем становится все меньше, слава Богу. Вы - никчемная нация, неспособная организовать собственную жизнь на приемлемом уровне, зато настойчиво лезущая к соседям. Натурально сосед-алкаш по лестничной площадке. Кстати, они и заканчивают все одинаково - или дохнут от пьянства, или сидят по бытовухе. Это ваша судьба и карма.

Я же говорю. Время всё расставит по своим местам. А что до любви/нелюбви.. ИМХО всё относительно быстро решается при помощи ТВ для пограничных состояний (это не случай с Зап. Украиной или Крымом). Несколько лет просмотра укро-тв - бац и ширится украинское сознание. Несколько лет российского тв - и стандартный россиянин готов.

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #326 : Квітня 02, 2014, 02:26:38 14:26 »
для Московського гостя

Єдине, що розумного може зробити Росія в цій ситуації, це терміново визнати Українську владу і територіальну цілісність, вивести війська і своїх прислужників з Криму, запропонувати і підписати новий широкомасштабний договір про добросусідство і співпрацю в торговельній і воєнній сфері, вибачитись з свою агресію і компенсувати втрати України.
Можливо тоді ситуація і стабілізується, але я в це не вірю.

Этого не будет, т.к. при этом росс власть стремительно утратит поддержку внутри РФ, что приведет к непредсказуемым последствиям как в полит жизни, так и в экономике.

При любых раскладах, власти РФ осталось жить (в буквальном смысле) считанные месяцы.

А как Вы полагаете, сколько месяцев, считаные - это меньше полгода? Пари?  :smiley16:

Offline profilaktik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2308
  • Стать: Чоловіча
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #327 : Квітня 02, 2014, 02:28:12 14:28 »

А как Вы полагаете, сколько месяцев, считаные - это меньше полгода? Пари?  :smiley16:

не более года, т.е. до 01.04.2015 команды Путина-Медведева не будет существовать.

Давайте пари. Ваша ставка?

Offline Московский Гость

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 82
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #328 : Квітня 02, 2014, 02:28:28 14:28 »
Армия.. по обычным вооружениям сильнее России США и Китай. Ещё кандидаты даже не знаю. Может Индия, учитывая их людской потенциал. По ядерным вооружениям паритет с США. Есть ещё варианты?

Есть варианты, что при вооруженном конфликте на своей территории спасти вас смогут только морозы, болота да огромные пространства, как и в сороковых. Не задирай нос, валенок. Твой удел - вяличие, да япомнюягаржус.

Что касается врагов, то, прости, это Россия назначила себе Украину врагом, и только потом уже наоборот. Вы Украину и украинцев заебали уже попытками контроля. Еще одно дело если бы вы были действительно высокоразвитой страной, как США, на которую можно равняться. Но, блядь, жопа-жопой, дремучее средневековье же. Поэтому Украна кладет на вас большой и толстый, а вы можете исходить киселевщиной на компост.

Да, Россию всегда спасает только Генерал Мороз. Это как бы очевидная истина.

Offline Nik02121971

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2716
Re: Здравствуйте, хотелось бы представиться...
« Reply #329 : Квітня 02, 2014, 02:29:41 14:29 »
для profilaktik

думаю ви не праві, пояснити можна все, наприклад, сьогодні в результаті хвороби помер ВВП, всі його рішення результат хворої уяви, українці нам брати і далі по тексту.

про місяці  не думаю, думаю пару років, коли економіці настане повний кирдик.