Сторінок:
Actions
  • #1561 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • Підар-аеліт, а ти знаєш імена хто вбивав небесну сотню? В тебе є прослушка де порох каже їх покривати? Чи це те що тобі сказали камлати на форумі? Давай, сцуко факти. Кенеді теж досі не знають хто вбив досі, і Індіру Ганді, і ще багато кого. Я знаю те що сотню вбив режим януковича. Все. Ти б ще привязав пороха до голоду в сомалі або судані.
    Так, не подавай ідей.... :lol:
  • #1562 від Aelit 22 Jun 2018
  • Аеліт, ти підарасіна написав, що Україна є фейк. Після цього я тебе бачу лише в коліматор. Запамятай, підар і здрисни.

    - то може поясниш який держорган петрокорупціонерії виконує свої функції відповідно до конституції?))))))

    н Україна є фейк - а петрокорупціонерія є фейк ))) яка не відповідає не дотримується конституції України отже не є державою Україна а є корупційним фейком - що ми й маємо в реалі. і така реальінсть у нас тому - що ти обираєш визнаєш корупціонерів зраднкиів за владу . надаєш їм можливість зраджувати корупціонерити. просер криму через тотальну корупцію тебе нічому не навчим - тому що ти не здатний мислити. ти такий же корупціоенр - просто місця всім корупціонерам біля кормушки не вистачає))

    але єдиан причина чому хтось визнає корупціонерів владою і обирає - та що той хтось теж корупціонер - і визнає владою собі подібних. ну як мешканці донбасу визнавали за владу собі подібного інуковича :upa
    Ти явно нервуєш... Цікаве в тебе виправдання, виправдання чого ти погодужуєся з корупцією, тиж наводиш свої виправдання.... :smiley15: :smiley15: може краще пиво?

    пиво? це всі твої контраргументи?.

    потужно потужно

    єдиний наш шанс повернути наші території і ізагалі почати розвиватись - виконувтаи наші закони і Конституцію. засудити корупцію як злочин а не мати її як норму доблесть і успіх
  • #1563 від timmiapostolms 22 Jun 2018

  • будь яка країна - некорумпована - затримала терориста гіркіна і його подібних при першому візиті в Україну - натомість гіркін був в києві, в інших містах - потім полетів в сімферопіль - де його теж не прийняла сбу - а стала виконувати його накази. ну і гіркіна з колоною пропустили з славянська в донецьк.

    якби гіркінда і інших диверсантів затримала сбу - нічого б цього не було. якби знайшлось сотня альфівців відбити луганський і донецький ода - не було б втрат донецьку і луганську  - натомість сбушники місцеві й захоплювали ті ода - ходаковський.
    а щоб звільнити зарківську ода теж не знайшлось сбушнкиів - який і є та функція - а спасли харків вінницькі ягуари - вічна їм вдячність

    ну звісно немає такого просеру який би порохоботи не назвали б успіхом(
    Грикін ?? А дочого він тут ? Він пшик медійно рокручений фрік... де він після того виїзду де командує перемогами?

    Версія тодішнього міністра Оборони , більш правдоподібна.
  • #1564 від timmiapostolms 22 Jun 2018

  • пиво? це всі твої контраргументи?.

    потужно потужно

    єдиний наш шанс повернути наші території і ізагалі почати розвиватись - виконувтаи наші закони і Конституцію. засудити корупцію як злочин а не мати її як норму доблесть і успіх
    Як можуть бути контр аргументи? (Ти ж казки розказуєш) Єдиний наш шанс це вибрати вдалий момент і нанести військові поразку РФ. Все інше боягуство і туфта.
  • #1565 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • Може все таки пиво ?
  • #1566 від Aelit 22 Jun 2018

  • будь яка країна - некорумпована - затримала терориста гіркіна і його подібних при першому візиті в Україну - натомість гіркін був в києві, в інших містах - потім полетів в сімферопіль - де його теж не прийняла сбу - а стала виконувати його накази. ну і гіркіна з колоною пропустили з славянська в донецьк.

    якби гіркінда і інших диверсантів затримала сбу - нічого б цього не було. якби знайшлось сотня альфівців відбити луганський і донецький ода - не було б втрат донецьку і луганську  - натомість сбушники місцеві й захоплювали ті ода - ходаковський.
    а щоб звільнити зарківську ода теж не знайшлось сбушнкиів - який і є та функція - а спасли харків вінницькі ягуари - вічна їм вдячність

    ну звісно немає такого просеру який би порохоботи не назвали б успіхом(
    Грикін ?? А дочого він тут ? Він пшик медійно рокручений фрік... де він після того виїзду де командує перемогами?

    Версія тодішнього міністра Оборони , більш правдоподібна.

    гіркін керував і координовував і захоплення і криму і словянську - він же якимось чудом колоною увійшов в донецьк - по кпрострілюваній нами дорозі.

    чудеса . корупції
  • #1567 від Aelit 22 Jun 2018
  • я не пью. піду куплю квасу.
    не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
     все бувайте.
  • #1568 від timmiapostolms 22 Jun 2018

  • гіркін керував і координовував і захоплення і криму і словянську - він же якимось чудом колоною увійшов в донецьк - по кпрострілюваній нами дорозі.

    чудеса . корупції
    А чим тебе не влаштовує версія Міністра оборони?
  • #1569 від RG 22 Jun 2018
  • А що, цього чмошника на упячці банять, що воно сюди приповзло ? 
  • #1570 від Aelit 22 Jun 2018

  • пиво? це всі твої контраргументи?.

    потужно потужно

    єдиний наш шанс повернути наші території і ізагалі почати розвиватись - виконувтаи наші закони і Конституцію. засудити корупцію як злочин а не мати її як норму доблесть і успіх
    Як можуть бути контр аргументи? (Ти ж казки розказуєш) Єдиний наш шанс це вибрати вдалий момент і нанести військові поразку РФ. Все інше боягуство і туфта.

    якийсь війсчьковий успіх можливий лиш коли нашими військами керуватимуть і плануватимуть операції амеркианські специ - українські дегенерали вже неодноразово довели свою виняткову неокмпетентність корумпованість і продажність. тим більше всі вони - корупціоенри ексрегіонали і симпатики родичі кацапстану.

    а найоптимальніше - нашому дипломованому дипломату добитись введенья нафтогазового ембарго парашки - без потоку нафтогазобаксів підарашка розпадетька за кілька років - і тоді ми повернемо окуповані територіх. але порошенку ніколи - він сам з хуйлом торгує аж вишиванка завертається
  • #1571 від Aelit 22 Jun 2018

  • гіркін керував і координовував і захоплення і криму і словянську - він же якимось чудом колоною увійшов в донецьк - по кпрострілюваній нами дорозі.

    чудеса . корупції
    А чим тебе не влаштовує версія Міністра оборони?

    українським корупціонерам віри не має. є результати. промовистіші за будь які промиви - тим більш всі вони брехливі
  • #1572 від богдан одеський 22 Jun 2018
  • Аеліт ти підар, згоден? Нормальний українець який пройшов через 2014 НІКОЛИ не назве свою країну фейком. НІКОЛИ, бо це його вистраждана, скровавлена, забита тілами померлих від голоду, вбитих кацапами, німцями і ще хуй знає ким, 350 років очикувана ТАКА як є. Ні одна країна в світі не пережила таких втрат з 1917 року як Україна. Дві світові війни з заходу на схід і назад. Заселена кацапами та совками. Маюча сусідом ядерну кацапію яка проти самого існування Украіни. І не має в світі ідеальної краіни. Всі мають корупцію, всі мають проблеми але всі знают, що валити основи країни ніколи не можна. Ти аеліт лайно і кацап бо камляєш саме за те що хоче хуйло - повалення країни знутрі, руками самих зрадойобів. Тому ти підар і ворог.
    А за корупцію і її вплив на країну я тобі написав на фупячці - у кацапів корупція є самою державою і чому ж вони не розвалюються?
  • #1573 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • я не пью. піду куплю квасу.
    не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
     все бувайте.
    Нізя так швидко здаватись...

    А вдруг я стану сумніваючимся?))) Хоча мене тут якраз і вважають Сумніввающімся...

    Хіба не так авто редактор називає на ФУП задойобів?
  • #1574 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • українським корупціонерам віри не має. є результати. промовистіші за будь які промиви - тим більш всі вони брехливі
    Чим тебе не влаштовує пояснення, Гелетей Валерій Вікторовича, тих подій?

    Мене вона влаштовує, якраз лягає дуже гарно в твою концепцію тотальної корупції і зради.
  • #1575 від Aelit 22 Jun 2018
  • я не пью. піду куплю квасу.
    не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
     все бувайте.
    Нізя так швидко здаватись...

    А вдруг я стану сумніваючимся?))) Хоча мене тут якраз і вважають Сумніввающімся...

    Хіба не так авто редактор називає на ФУП задойобів?

    чи будеш ти зрадофілом чи будеш ти порохоботом - чи буджу я зрадофілом чи порохоботом - на україснкьу реальнітсь то ніяк не вплине. ось оберуть косату - і закінчить вона ато в години - підмахнувши капітуляцію. і українці то сприймуть - бо за суттю своєю корупціонери і зрадники.
  • #1576 від Aelit 22 Jun 2018
  • українським корупціонерам віри не має. є результати. промовистіші за будь які промиви - тим більш всі вони брехливі
    Чим тебе не влаштовує пояснення, Гелетей Валерій Вікторовича, тих подій?

    Мене вона влаштовує, якраз лягає дуже гарно в твою концепцію тотальної корупції і зради.

    пояснення дегенерата і корупцуіонера гелетея не можуть мати нічого спільного з реальністю. тим більше що ніяких арештів і трибуналів над дегенералами не було. то щоб там не песдів гелетей - то звичайна традиційна брехня
  • #1577 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • Аеліт ти підар, згоден? Нормальний українець який пройшов через 2014 НІКОЛИ не назве свою країну фейком. НІКОЛИ, бо це його вистраждана, скровавлена, забита тілами померлих від голоду, вбитих кацапами, німцями і ще хуй знає ким, 350 років очикувана ТАКА як є. Ні одна країна в світі не пережила таких втрат з 1917 року як Україна. Дві світові війни з заходу на схід і назад. Заселена кацапами та совками. Маюча сусідом ядерну кацапію яка проти самого існування Украіни. І не має в світі ідеальної краіни. Всі мають корупцію, всі мають проблеми але всі знают, що валити основи країни ніколи не можна. Ти аеліт лайно і кацап бо камляєш саме за те що хоче хуйло - повалення країни знутрі, руками самих зрадойобів. Тому ти підар і ворог.
    А за корупцію і її вплив на країну я тобі написав на фупячці - у кацапів корупція є самою державою і чому ж вони не розвалюються?
    :upa :pooh_on_ball: какієто у вас не правільніє пчьоли, оні наверноє дєлають не правільній мєд. Я тучка, тучка, тучка  я вовсе не медєвдь
  • #1578 від Geo 22 Jun 2018
  • хуеплеты с ВАТНОГО ФУПа...приползли...я аж офигел...от этих "белых, пустых линий"



    Итак...мущщины и девчата...



    Вот он....

    https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1008079.0

    Як боротись з кацапидлами на фупі
    PRom
    cьогодні в 19:46
    IP/Host: ---.lvivlan.net.ua
    Не вступайте з ними в дискусіі!  Кожна ваша відповідь робить вас слабшими, а кацовиблядків сильнішими - вони тут сидять саме для цього.
    Просто тисніть доповідь на кожен іхній пост, не важливо який там зміст. В Аміда срака змокне то все розгрібати.

    І як вам потрібна аргументація "хто такі кацапи" - пам"ятайте, що це зробили такі самі кацобляді, котрі зараз вільно дятлять на фупі:


    РОНИН.

    Прет против ватного форума влоб!
  • #1579 від богдан одеський 22 Jun 2018
  • Ти справді дебіл. Невже ти думаєш, що гіркін командував захопленням Криму? Це і є твій рівень аргументів. Лайно ти останнє. Задумайся хоча б про кількість спнів на десантних бригад які висаджувались а Крим і як гіркін ними командував. Чувак ти хворий, реально єбанувшийся на слові корупція але мені тебе не жалко. Здохни, лайно від власної отрути.
  • #1580 від Aelit 22 Jun 2018
  • питання чому гіркіна не заарештувало сбу в сімфропільському аеропорту. чому сбу не протидіяли захопленню адмін будівель в криму і лугандоні?
  • #1581 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • я не пью. піду куплю квасу.
    не буду тикати палкою ваший комфортний порохоботський рай
     все бувайте.
    Нізя так швидко здаватись...

    А вдруг я стану сумніваючимся?))) Хоча мене тут якраз і вважають Сумніввающімся...

    Хіба не так авто редактор називає на ФУП задойобів?

    чи будеш ти зрадофілом чи будеш ти порохоботом - чи буджу я зрадофілом чи порохоботом - на україснкьу реальнітсь то ніяк не вплине. ось оберуть косату - і закінчить вона ато в години - підмахнувши капітуляцію. і українці то сприймуть - бо за суттю своєю корупціонери і зрадники.
    Вона не може закінчити в години те , що вже закінчилось, ти хіба не читаєш Президента? АТО закінчилось, тепер інша операція. Тепер Юлі прийдеться починати її знову ))) Або теперішній стан перейменувати в АТО, а потім через годину знову в війну, якщо вона не планує здати Україну РФ.
  • #1582 від Aelit 22 Jun 2018
  • гео ти жк азав що розмажеш мене по форум))) не бери приклад з порошенка. не бреши як порошенко :Prapor2:
  • #1583 від Geo 22 Jun 2018
  • Аэлит....


    Можно тебя культурно, спокойно попросить покинуть форум?

    Я не модератор.

    Я тут никто....

    Просто...

    Культурно попросить...


    взять штиблеты...левую штиблету одеть на левую ногу...Снизу доверху зашнуровать и завязать бантик.
    правую штиблету одеть на правую ногу...Снизу доверху зашнуровать и завязать бантик.

    Причесаться.

    Посмотреть в зеракло.

    Поправить воротничок.

    Еще раз порверить пробор на голове.

    Прыснуться хорошей туалетной водой...


    И ИДТИ НА ХУЙ ОТСЮДА.


    Простите за грубость. Был взволнованЪ  :gigi:


     :smilie9:
  • #1584 від timmiapostolms 22 Jun 2018
  • питання чому гіркіна не заарештувало сбу в сімфропільському аеропорту. чому сбу не протидіяли захопленню адмін будівель в криму і лугандоні?
    А чим тебе не влаштовує відповідь про - це Турчинова чи Хорошковського ?
  • #1585 від Дрейк 22 Jun 2018
  • Шановне панство, йдемо до нової гілки. Цю я зачинаю
  • #1586 від Geo 31 Jul 2018
  • :laugh:  :smiley24:
    "президент", тут тебе передали от "президента"


    бывайте))

    Ты на форуме сейчас? Ух-тыыыы...Как это я просквозил такого человека? Ну-ка...скажи что-нибудь...
Сторінок:
Actions