Автор Тема: За провалену справу Портнова ГПУ можна було розганяти - американський прокурор.  (Прочитано 1017 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Зараз налетять і будуть доводити який би нам без порошенка настав капець: і захід грошей не дав би, і росія напала б, і взагалі, як можна "розкачувать лодку", коли "враг у ворот".
Порох і ко - це свте. А те, що особливої різниці між попередньою владою і теперішньою не має, то таке!
І в прокуратуру зубами вгризлись, бо знають, що такі ж злодюжки, як і їхні попередники. Тільки тікати нікуди, як януковичу.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Зараз налетять і будуть доводити який би нам без порошенка настав капець: і захід грошей не дав би, і росія напала б, і взагалі, як можна "розкачувать лодку", коли "враг у ворот".
Порох і ко - це свте. А те, що особливої різниці між попередньою владою і теперішньою не має, то таке!
І в прокуратуру зубами вгризлись, бо знають, що такі ж злодюжки, як і їхні попередники. Тільки тікати нікуди, як януковичу.

блядь ну як ви вже заїбали
та замініть йог на хуяшегнка піздюшенка мудашенка - все буде ТАК САМО
не в ЛЮДЯХ справа

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
який би нам без порошенка настав капець

Це як? Взагалі без президента? А як це?

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
який би нам без порошенка настав капець

Це як? Взагалі без президента? А як це?

В Великобритании президента нет. И ничего, живут как-то люди.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Президент і уряд мають виконувати свою функцію - а саме, просувати антикорупційні реформи, а не стопорити їх.
Що ж тут не зрозумілого? :smilie10:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Ну, от! Я ж каазала.  :smilie5:

Мало просто казати. Треба казати щось логічне, а не абсурдистську маячну нести.

Ну от як зрозуміти фразу "який би нам без порошенка настав капець".

Якби що - якби він відмовився балотуватися? якби подав у відставку? якби його марсіани викрали? якби ЩО?

не визначені ні обставини, ні час, взагалі, тупа пуста фраза. людині не зрозуміла.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
В Великобритании президента нет. И ничего, живут как-то люди.

А у нас королеви нема. І також якось живемо.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Світе, не нервуйтеся так, розслабтеся, дихайте глибше...  :laugh: :smilie3: Вас так нервують фрази!
Якими б тупими фрвзи Вам не здавались факт залишається фактом: наша теперішня влада усіх ригів відмазала, усім убивцям-беркутівцям дала можливість злиняти і не дає руху реформам, бо антикорупційні закони для них смерть! :smilie9:
І це в той час, як стільки людей полягло, захищаючи нас з Вами і продовжують калічитись на сході. Як назвати цих людей я не знаю. Бог їм суддя.
Хочете щось заперечити - заперечуйте. Але обгрунтовано і без істерик!! Добре??

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Світе, не нервуйтеся так, розслабтеся, дихайте глибше...  :laugh: :smilie3: Вас так нервують фрази!
Якими б тупими фрвзи Вам не здавались факт залишається фактом: наша теперішня влада усіх ригів відмазала, усім убивцям-беркутівцям дала можливість злиняти і не дає руху реформам, бо антикорупційні закони для них смерть! :smilie9:
І це в той час, як стільки людей полягло, захищаючи нас з Вами і продовжують калічитись на сході. Як назвати цих людей я не знаю. Бог їм суддя.
Хочете щось заперечити - заперечуйте. Але обгрунтовано і без істерик!! Добре??

Я поки що нічого не хочу заперечувати, бо для того щоб щось заперечувати, має бути те, що можна заперечувати. Вашу фразу я не можу заперечувати, бо вона абсолютно безглузда - її неможливо зрозуміти. Якби ви сказали таке англійською мовою, вас би жоден англомовний не зрозумів би.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
В Великобритании президента нет. И ничего, живут как-то люди.

А у нас королеви нема. І також якось живемо.

Але гірше за британців. Значно гірше.
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Світе, не нервуйтеся так, розслабтеся, дихайте глибше...  :laugh: :smilie3: Вас так нервують фрази!
Якими б тупими фрвзи Вам не здавались факт залишається фактом: наша теперішня влада усіх ригів відмазала, усім убивцям-беркутівцям дала можливість злиняти і не дає руху реформам, бо антикорупційні закони для них смерть! :smilie9:
І це в той час, як стільки людей полягло, захищаючи нас з Вами і продовжують калічитись на сході. Як назвати цих людей я не знаю. Бог їм суддя.
Хочете щось заперечити - заперечуйте. Але обгрунтовано і без істерик!! Добре??

Я поки що нічого не хочу заперечувати, бо для того щоб щось заперечувати, має бути те, що можна заперечувати. Вашу фразу я не можу заперечувати, бо вона абсолютно безглузда - її неможливо зрозуміти. Якби ви сказали таке англійською мовою, вас би жоден англомовний не зрозумів би.
а тому що відповідати нема що, не позорився б промовчав би краще....
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
http://ukrainian.voanews.com/media/video/vitvitskyi-prokuror/3052203.html

Зачем вы так про друга гасконцев? Он Бене адвокатов поставляет, кто будет от злочинной влады Корбана и Лукаш защищать?


« Останнє редагування: Листопада 11, 2015, 11:43:12 11:43 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
а тому що відповідати нема що, не позорився б промовчав би краще....

формулюйте думки так щоб на них можна було відповідати. а не щоб був просто набір слів який не має жодного логічного тлумачення.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
який би нам без порошенка настав капець

Це як? Взагалі без президента? А як це?

В Великобритании президента нет. И ничего, живут как-то люди.

і в японії нєт і вшєціі нєт і в норвєгіі нєт

зазвичай в країнах МОНАРХІЯХ президенту дійсно немає бо є монарх
ти нас хотів цим ЗДИВУВАТИ?

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Шановному Світу, дуже хочеться здатись оригінальним і розумним... а от виходить казна-що. :lol:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Шановному Світу, дуже хочеться здатись оригінальним і розумним... а от виходить казна-що. :lol:

А я бачу, що вам сказати нічого. Ви навіть нездатні сформулуювати думку, бо якщо б могли, то давно вже б сформулювали, а не крутилися як уж на сковорідці.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Шановному Світу, дуже хочеться здатись оригінальним і розумним... а от виходить казна-що. :lol:

А я бачу, що вам сказати нічого. Ви навіть нездатні сформулуювати думку, бо якщо б могли, то давно вже б сформулювали, а не крутилися як уж на сковорідці.
Не ну це вже дитячий садок.
Якщо Вам є, що заперечити, що президент і уряд провалюють реформи, то заперечуйте. А на Ваші істерики не маю часу. :smiley25:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Не ну це вже дитячий садок.
Якщо Вам є, що заперечити, що президент і уряд провалюють реформи, то заперечуйте. А на Ваші істерики не маю часу. :smiley25:

Це зовсім не те що ви сказали раніше. З цим спорити можна, а оте ваше "який би нам без порошенка настав капець" - от дійсно дитячий садок. Як з белькотінням дитини спорити  :laugh:

Президент не провалює реформи - бо він лише мавпа, що підписує бумажки, які продукує Верховна Рада. Він має якийсь вплив на реформи, але не такий великий як законодавчий орган.

Щодо уряду - це можливо найкращій уряд за всі часи, виключаючи можливо уряд який очолював Ющенко. Там також були  дуже суттєві реформи, які фактично заклали умовний розквіт України у 2000-х роках.

Зараз реформи є - поліція, субсидії, спрощення оподаткування, оформлення і таке інше. Всіх реформ їхніх я не знаю. Багатьох реформ нема, але то вина не стільки уряду, скільки ради - може чули як Квіташвілі намагався просунути зміни у охороні здоров'я, і що зробила парламентська комісія на чолі з Богомолець, яка очолює мафію охорони здоровья. Він аж у відставку йти збирався. Так що казати що президент та уряд - дурниця. Головна проблема в Раді. Вона завжди була і досі є ЗРАДОЮ, он сьогодні піздося відмовилася голосувати. Хочеться їх розстріляти.
« Останнє редагування: Листопада 11, 2015, 01:20:21 13:20 від svit »

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037

Це зовсім не те що ви сказали раніше. З цим спорити можна, а оте ваше "який би нам без порошенка настав капець" - от дійсно дитячий садок. Як з белькотінням дитини спорити  :laugh:
Це була іронія - розслабтесь.

Президент не провалює реформи - бо він лише мавпа, що підписує бумажки, які продукує Верховна Рада. Він має якийсь вплив на реформи, але не такий великий як законодавчий орган.
Нічого ж собі "мавпа", ні в чому не винна?!Оригинальне виправдання! 


Зараз реформи є - поліція, субсидії, спрощення оподаткування, оформлення і таке інше. Всіх реформ їхніх я не знаю. Багатьох реформ нема, але то вина не стільки уряду, скільки ради - може чули як Квіташвілі намагався просунути зміни у охороні здоров'я, і що зробила парламентська комісія на чолі з Богомолець, яка очолює мафію охорони здоровья. Він аж у відставку йти збирався. Так що казати що президент та уряд - дурниця. Головна проблема в Раді. Вона завжди була і досі є ЗРАДОЮ, он сьогодні піздося відмовилася голосувати. Хочеться їх розстріляти.
Захід має претензії щодо антикорупційної реформи генпрокуратури. Вони вгризлися в неї зубами, тому досі й не сидить жоден негідник. Просто скажіть, чому досі нікого не посадили??? :smilie9:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Нічого ж собі "мавпа", ні в чому не винна?!Оригинальне виправдання!

От у спойлері повноваження Президента, давайте разом почитаємо - що він там не виконує. Мені й самому цікаво.

(click to show/hide)

Захід має претензії щодо антикорупційної реформи генпрокуратури. Вони вгризлися в неї зубами, тому досі й не сидить жоден негідник. Просто скажіть, чому досі нікого не посадили??? :smilie9:

Так хто не посадив - генпрокурор, уряд чи президент?

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Вот было бы интересно, если б Юлю Генпрокурором  :smilie5:
Чем бы кончилась - неизвестно, но наверняка чем-то интересным

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вот было бы интересно, если б Юлю Генпрокурором  :smilie5:
Чем бы кончилась - неизвестно, но наверняка чем-то интересным
Та недай Боже - таких в Полiтику... взагалi пускати не можна.
Вона вже показала себе на През. Виборах - чого вона варта.
 :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Вот было бы интересно, если б Юлю Генпрокурором  :smilie5:
Чем бы кончилась - неизвестно, но наверняка чем-то интересным

Хулі цікавого у порожньому пиздежі?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Вот было бы интересно, если б Юлю Генпрокурором  :smilie5:
Чем бы кончилась - неизвестно, но наверняка чем-то интересным

Хулі цікавого у порожньому пиздежі?
Не кажiть Жоржич - Зараз Бум прийде... й доведе, що Воно... того варте.
 :smilie7:

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Зараз налетять і будуть доводити який би нам без порошенка настав капець: і захід грошей не дав би, і росія напала б, і взагалі, як можна "розкачувать лодку", коли "враг у ворот".
Порох і ко - це свте. А те, що особливої різниці між попередньою владою і теперішньою не має, то таке!
І в прокуратуру зубами вгризлись, бо знають, що такі ж злодюжки, як і їхні попередники. Тільки тікати нікуди, як януковичу.

блядь ну як ви вже заїбали
та замініть йог на хуяшегнка піздюшенка мудашенка - все буде ТАК САМО
не в ЛЮДЯХ справа
істину глаголиш - змінили Януковича на Порошенка і все є ТАК САМО.

а ті хто поклали за зміни голови на майдані не отримали від влади навіть визнання

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
істину глаголиш - змінили Януковича на Порошенка і все є ТАК САМО.

а ті хто поклали за зміни голови на майдані не отримали від влади навіть визнання

А що, верховну раду не змінювали? Може "так само" треба в раді шукати?  :smilie11:

А кабмін той самий також, не змінювали?

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
істину глаголиш - змінили Януковича на Порошенка і все є ТАК САМО.

а ті хто поклали за зміни голови на майдані не отримали від влади навіть визнання

А що, верховну раду не змінювали? Може "так само" треба в раді шукати?  :smilie11:

А кабмін той самий також, не змінювали?
а хіба рада розслідує вбивства на майдані?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
а хіба рада розслідує вбивства на майдані?

ну там, по-перше, не було уточнення, що мається на увазі під "так само", а по-друге - такі да! Рада приймає закони по реформуванню судової системи, мабуть ви дуже здивовані, нє?  ???