Автор Тема: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС  (Прочитано 1012 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Український дипломат Юрій Сергеєв став професором Єльського університету
Про це передає Еспресо.TV з посиланням на Twitter.

У своїх повідомленнях Сергеєв зауважив, що йому не запропонували посади у Міністерстві закордонних справ. Натомість йому запропонували стати професором університету у США.

http://espreso.tv/news/2016/02/21/yuriy_sergeyev_stav_profesorom_yelskogo_universytetu

 Follow
 
Yuriy Sergeyev
@Yuriy_Sergeyev
2/3 Тому вирішив вийти на пенсію і прийняв одне з багатьох запрошень, що надходили в останній місяць, - викладати в Йєльському університеті.
If you are going through hell, keep going.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Колишній представник України при Організації Об'єднаних Націй Юрій Сергеєв сьогодні починає читати лекції в Єльському університеті (США).

Про це Сергеєв повідомив у Twitter.

"Сьогодні у мене перша лекція для студентів Єльського університету! Україна має бути більш знайомою для тих, хто стане лідером завтра", - написав Сергеєв.

http://www.unian.ua/politics/1281248-eks-predstavnik-ukrajini-pri-oon-sergeev-pochav-vikladati-u-elskomu-universiteti.html

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Цитувати
Колишній постійний представник України при Організації Об'єднаних Націй (ООН) Юрій Сергєєв вирішив піти на пенсію. "Друзі, все має свій початок і кінець. Сьогодні я прийняв рішення написати заяву про вихід на пенсію після багатьох років дипкар'єри", - написав він у своєму твіттері. Сергєєв подякував усім за підтримку і зазначив, що "Україні можна служити різними способами" "Все буде неодмінно добре!"
5 лютого йому виповнилось 60 років. Єльський університет у цьому віці та з таким досвідом - що може бути краще?
Майже 10 років постійний представник у ООН. От що йому можна було запропонувати? Котяра, ти навіщо так тему назвав?
Тобто про що ти хотів поговорити?

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
5 лютого йому виповнилось 60 років. Єльський університет у цьому віці та з таким досвідом - що може бути краще?
Майже 10 років постійний представник у ООН. От що йому можна було запропонувати? Котяра, ти навіщо так тему назвав?
Тобто про що ти хотів поговорити?


Він не хотів говорити.
Його ціль вкинути зраду, ві не читає відповіті в тищі своіх тем, він просто дрочить нові

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Зрада така зрада...

Цитувати
Жалобы экс-посла в ООН, что министр избегал встречи с ним и этим заставил уйти из дипломатической системы, оказались неискренними. Об этом свидетельствуют официальные документы.

Дипломат еще до возвращения в Украину подписал контракт о своем трудоустройстве в США.

А когда Сергеев прибыл в Киев и получил приглашение на встречу с министром, то сообщил, что ему не подходит назначенное время, и уже на следующий день... написал заявление об увольнении.

Но это не мешало дипломату "разгонять" в информпространстве ложные сообщения о том, что его не захотели видеть в стенах родного министерства.
http://www.eurointegration.com.ua/rus/articles/2016/03/3/7045719/

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
ФСБшна емігська гнида знову все перебрехала ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
ФСБшна емігська гнида знову все перебрехала ...

Я подав інформацію яка існувала на той час.
Іншої не було.

Випий корвалолу.  :smilie7:
І давай побільше гарних новин! Побільше!... :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ресурс, на якому толерують ФСБшних гнид, мабуть не потребує гарних новин...
Дякуй Чупі, що дає тобі підзаробити на емігське життя.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Ресурс, на якому толерують ФСБшних гнид, мабуть не потребує гарних новин...
Дякуй Чупі, що дає тобі підзаробити на емігське життя.

Цікаво, що така нелюбов до “емігів“ крім тебе ще дуже характерна для нащадків НКВДистів та іншої вати.
Співпадіння?  :gigi: :smilie7:
If you are going through hell, keep going.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Ресурс, на якому толерують ФСБшних гнид, мабуть не потребує гарних новин...
Дякуй Чупі, що дає тобі підзаробити на емігське життя.

Цікаво, що така нелюбов до “емігів“ крім тебе ще дуже характерна для нащадків НКВДистів та іншої вати.
Співпадіння?  :gigi: :smilie7:

Ти сам себе так презентував. Про своє відношення до українців : більшість українців - бидло (с) пам'ятаєш?


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #10 : Березня 03, 2016, 07:14:48 19:14 »
Вже не відмиєшся кошак.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #11 : Березня 03, 2016, 07:31:29 19:31 »
Ти сам себе так презентував. Про своє відношення до українців : більшість українців - бидло (с) пам'ятаєш?
Думаю, це у нього хвороба така - ось я вам стiльки постую, а вiд вас... жодноi подяки.
Або троль, або... Агент Кремля (он же - Английский Шпион)
 :smilie1:

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #12 : Березня 03, 2016, 07:40:27 19:40 »
Ти сам себе так презентував. Про своє відношення до українців : більшість українців - бидло (с) пам'ятаєш?
Думаю, це у нього хвороба така - ось я вам стiльки постую, а вiд вас... жодноi подяки.
Або троль, або... Агент Кремля (он же - Английский Шпион)
 :smilie1:

Емігів часто наймають рекрутингові агенції ФСБ, "обслуговувати" українські форуми,часу вільного повно, зазвичай сидять в гамериканщині на шиї у дітей, а ця братія за зайвий доляр вдуситься.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #13 : Березня 03, 2016, 07:42:10 19:42 »
Ти сам себе так презентував. Про своє відношення до українців : більшість українців - бидло (с) пам'ятаєш?
Думаю, це у нього хвороба така - ось я вам стiльки постую, а вiд вас... жодноi подяки.
Або троль, або... Агент Кремля (он же - Английский Шпион)
 :smilie1:

Емігів часто наймають рекрутингові агенції ФСБ, "обслуговувати" українські форуми,часу вільного повно, зазвичай сидять в гамериканщині на шиї у дітей, а ця братія за зайвий доляр вдуситься.

ТИ надзвичайно поінформований чоловік... Чи жінка...  :lol: :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #14 : Березня 03, 2016, 07:44:55 19:44 »
Емігів часто наймають рекрутингові агенції ФСБ, "обслуговувати" українські форуми,часу вільного повно, зазвичай сидять в гамериканщині на шиї у дітей, а ця братія за зайвий доляр вдуситься.
Якщо провести аналiз його постiв - це не новини, це втирання носу хохлам - Оце ми вас так бум вчiти...
Так Адмiн мае таки рацiю - Кот мае бути РЕАЛЬНИМ патрiотом, а нi дiванним.
То хай постить - Via не забороняе.
А йому - бальзам на душу.
Або - валерiана, вiд якоi КОТИ понтуюють.
 :smilie7:

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #15 : Березня 03, 2016, 11:03:39 23:03 »
Я подав інформацію яка існувала на той час.
Іншої не було.
...
Розумієш котяра, на будь-якому форумі цікавим є ставлення дописувачів до події. Це сенс будь-якого форуму.
Ти читаєш про подію, у тебе виникають думки  :smilie5: То якими вони були? От правда цікаво.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #16 : Березня 03, 2016, 11:20:10 23:20 »
Знаючи трохи традиції поведінки всередині державних інституцій, я спочатку подумав, що версія Сергєєва є доволі правдоподібною. Бо, якби в МЗС були конкретні плани щодо нього, то спочатку вони мали оголосити про його нове призначення, а потім вже в ООН мав з“явитися замість нього синок секретаря КПУ. Наскільки я розумію, таких планів не було. Той факт, що Сергеєв буде якийсь час працювати в Йєлі, це непогано для нього - може трохи заробити грошей (дуже небагато, щоправда, бо життя в Коннектікуті дуже дороге).

If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #17 : Березня 03, 2016, 11:46:48 23:46 »
Знаючи трохи традиції поведінки всередині державних інституцій, я спочатку подумав, що версія Сергєєва є доволі правдоподібною. Бо, якби в МЗС були конкретні плани щодо нього, то спочатку вони мали оголосити про його нове призначення, а потім вже в ООН мав з“явитися замість нього синок секретаря КПУ. Наскільки я розумію, таких планів не було. Той факт, що Сергеєв буде якийсь час працювати в Йєлі, це непогано для нього - може трохи заробити грошей (дуже небагато, щоправда, бо життя в Коннектікуті дуже дороге).
Про вакантну посаду в МЗС він точно знав. Однак людині виповнилось 60 років. Йому дали допрацювати без ротацій. Ну і?
Трошки соромно за свій вибір? Ну так за те, про що ми узнали, як на мене, повинне бути більш соромно. А так було б нормально. Залишається в США, отримав купу пропозицій, буде робити корисну для України справу. Чому ні?
От так сама собі паскудить людина через якісь абсолютно хибні ... припущення.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46582
  • Never give in!
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #18 : Березня 03, 2016, 11:56:11 23:56 »
Та корисність дуже відносна. Хіба що невеликий підробіток. Взагалі з Йєлем йому дуже пощастило. Бо маже чи не всі посли і консули мріють про подібний варіант на кілька хоча б років.
If you are going through hell, keep going.

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #19 : Березня 04, 2016, 08:49:27 08:49 »
Та корисність дуже відносна. Хіба що невеликий підробіток. Взагалі з Йєлем йому дуже пощастило. Бо маже чи не всі посли і консули мріють про подібний варіант на кілька хоча б років.
Я все ж таки про користь Україні. От дивись, ще 29 лютого ЄП "анонсувала"
Цитувати
Понеділок, 29 лютого 2016, 19:26

Колишній посол України в ООН Юрій Сергеєв 2 березня проведе свій перший захід в Єльському університеті.
Про це йдеться програмі заходів університету на цей тиждень.
Зокрема, Юрій Сергеєв візьме участь у круглому столі під назвою "Україна два роки потому: Незавершена революція?".
Крім колишнього посла, який позначений на сайті університету як "запрошений співробітник центру Макміллана", у круглому столі візьмуть участь старший науковий співробітник Інституту глобальних відносин Джексона Томас Грехем та Девід Кемерон, професор політології та директор Програми європейських студій.
Як повідомив колишній постійний представник України в ООН Юрій Сергеєв 9 лютого у Твіттері, він вирішив піти з МЗС.
20 лютого він повідомив, що вирішив прийняти "одне з багатьох запрошень, що надходили в останній місяць – викладати в Єльському університеті".
Сергеєва запросили саме як людину, яка може говорити про події в Україні та навколо України. Таким чином працюють нормальні університети. На їх майданчику обговорюються актуальні події, концепції, винаходи. Запрошуються люди, які на цей час є носіями нової інформації для ... відвідувачів університету, які за задумом є дослідниками, а не школярами. Ну і звісно тема, інформацію в межах якої несе людина, повинна бути актуальною та значущою для відповідного фаху.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #20 : Березня 05, 2016, 12:39:18 00:39 »
Екс-посол України в ООН Сергеєв про скандал навколо власної відставки: жодних контрактів не підписував.

Колишній посол України в ООН Юрій Сергеєв заперечує те, що підписав контракт на роботу в Єльському університеті ще до звільнення з МЗС, як це повідомлялося у ЗМІ. Про події, які передували його виходу на пенсію, дипломат розповів у коментарі журналістові УНІАН Андрію Васильєву.

Сергеєв припускає: висновок про те, ніби контракт із Єлем був підписаний іще до його відставки з МЗС, було зроблено на основі тексту запрошення на роботу, яке він отримав електронною поштою, а не безпосередньо контракту.

"Це не контракт, а запрошення, на яке я відповів в той спосіб, що відповідь надам після повернення до Києва. Жодних контрактів з жодною установою, включно з Єлем, не підписував до часу цього інтерв’ю. Контракт з Єлем буде обговорюватися найближчими тижнями і буде стосуватися роботи у 2016-2017 учбовому році, тобто з вересня", - пояснює Сергеєв.

Відзначимо, що відповідно до закону про дипломатичну службу, Сергеєв міг і повинен був претендувати на призначення на посаду першого заступника міністра. Сергеєв подав заяву про звільнення 8 лютого, а згодом заявив, що міністр Павло Клімкін протягом двох місяців не знайшов часу для зустрічі з ним.


Решта тут:
http://www.unian.ua/politics/1283391-eks-posol-ukrajini-v-oon-sergeev-pro-skandal-navkolo-vlasnoji-vidstavki-jodnih-kontraktiv-ne-pidpisuvav.html

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #21 : Березня 05, 2016, 11:27:57 11:27 »
(click to show/hide)
Хочеш дослідити ситуацію чи просто "інформуєш"?

Далі цитата з інтерв'ю, яке опубліковано 8.2.2016, але взяте звісно раніше.
Цитувати
Як щодо майбутнього – ви залишаєтесь у системі МЗС?

На момент нашого інтерв’ю я залишаюся у системі МЗС на державній службі (посміхається).

А чи буде якась ясність з вашим призначенням?

Я завершую своє перебування у Нью-Йорку, завершується моя відпустка, від’їжджаю у Київ, і там буде видно. На момент нашої з вами розмови, в мене поки що немає пропозицій, що може бути у системі МЗС і у системі державної служби.

Але ходять чутки щодо можливого призначення першим заступником Міністра закордонних справ...

Ну, чутки є чутками... (посміхається). Є пропозиції з недержавних організацій, в тому числі, з академічних.

Я ніколи не поривав свої думки, свої зв’язки, своє серце з Університетом.
Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1258467-yuriy-sergeev-koli-ti-zaymaesh-pozitsiyu-v-yakiy-vse-bez-viklyuchennya-e-pravdoyu-tobi-pochinayut-doviryati-tse-prizvelo-do-togo-scho-u-kritichniy-moment-nam-povirili.html
УП стверджує що
Цитувати
... Он пересек границу 3 февраля, как свидетельствует копия паспорта дипломата (до того, утверждают в МИД, дипломат взял отпуск, оставаясь в США).
То слова Сергеєва про те, що
Цитувати
міністр Павло Клімкін протягом двох місяців не знайшов часу для зустрічі з ним.
викликають подив. Він був у США ці два місяця. То шукав зустрічі з Клімкіним в США?
От навіщо все це йому? Сумує через те, що 60 виповнилось?
Як на мене, то йти у пенсійному віці в уряд, який невідомо скільки часу проіснує, тиждень чи два, чи погодитися на пропозицію Елю - це дуже, ну дуже складний вибір. Це ж можна мозок зламати. Мабуть так і сталося.
« Останнє редагування: Березня 05, 2016, 11:32:24 11:32 від аматорка »

Offline Kiama

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 437
Re: Юрію Сергеєву не знайшлося місця в системі МЗС
« Reply #22 : Березня 05, 2016, 11:45:32 11:45 »
5 лютого йому виповнилось 60 років. Єльський університет у цьому віці та з таким досвідом - що може бути краще?
Майже 10 років постійний представник у ООН. От що йому можна було запропонувати? Котяра, ти навіщо так тему назвав?
Тобто про що ти хотів поговорити?


Він не хотів говорити.
Його ціль вкинути зраду, ві не читає відповіті в тищі своіх тем, він просто дрочить нові

Мне, как человеку новому. кажется, что этот форум наполовину - имени ферального кота. Причем он смешивает лубочный патриотизм и зрадофилию, очевидно - вполне сознательно...

Не хочу давать советы, но в плане личного скромного мнения - можно было бы месяца три или полгода пожить без ферального кота. И посмотреть, пойдет ли форуму это на пользу...