Сторінок:
Actions
  • #1 від arrow 25 Oct 2020
  • Тупими наїздами на Петра та ЄС.

    Ідіот не прочитав ситуацію, коли ЄС не мала свого кандидата, і у нього була унікальна нагода отримати принаймні частину голосів виборців ЄС, якби він спозиціонував себе як союзника.

    Натомість почав корчити з себе велике цабе з наїздами на ЄС = опинився поза другим туром і фактично отримав політичний нокаут.

    Досить елементарні речі, здавалося б. Але виявився тупим та пихатим йолопом. На звалище, разом за Вакарчуком.

    ______
    П.С. Це за даними екзитполів, які не є достеменною інфою.
  • #2 від Бувалий 25 Oct 2020
  • Виршив позмагатися в стилi Зеленського...
  • #3 від majesty 25 Oct 2020
  • еще есть момент
    клоуны больше не зайдут
    зебил обисрав весь шоубизнес в плане перспектив в политике :smilie5:
  • #4 від Южанин 25 Oct 2020
  • Тупими наїздами на Петра та ЄС.

    Досить елементарні речі, здавалося б. Але виявився тупим та пихатим йолопом. На звалище, разом за Вакарчуком.

    ______
    П.С. Це за даними екзитполів, які не є достеменною інфою.

    Да. У них там в цирке что-то таки пороблено, бо там слетают с катушек  все клоуны.
  • #5 від majesty 25 Oct 2020
  • плюс Притула таки очень далек от политики
    хоть и поумнее опарыша
  • #6 від Бувалий 25 Oct 2020
  • еще есть момент
    клоуны больше не зайдут
    зебил обисрав весь шоубизнес в плане перспектив в политике :smilie5:
    У них теперь и в Раде нарисовались большие проблемы: Фракция СН вполне может расколоться на отдельные партии...
    Бене трудно будет всех кормить...
    Зеленскому... трудно будет нагибаться к органу Бени...
  • #7 від arrow 25 Oct 2020
  • В принципі, це ще один плюс.

    Да. У них там в цирке что-то таки пороблено, бо там слетают с катушек  все клоуны.

    Не було жодних логічних підстав у Голосу починати лити бруд у бік ЄС.

    Це прояв пихатості, тупості та незрілості.

    Тепер я очікую ще більшого бруду з їхнього боку, бо вони невиліковні і доведуть себе до самоліквідації, як і належить.
  • #8 від majesty 25 Oct 2020
  • В принципі, це ще один плюс.

    Не було жодних логічних підстав у Голосу починати лити бруд у бік ЄС.

    Це прояв пихатості, тупості та незрілості.

    Тепер я очікую ще більшого бруду з їхнього боку, бо вони невиліковні і доведуть себе до самоліквідації, як і належить.

    а я чекаю шо бруд будет и дальше
    ты забыл самопомич? :laugh:
  • #9 від arrow 25 Oct 2020
  • плюс Притула таки очень далек от политики
    хоть и поумнее опарыша

    Він не звик програвати, просто не знає, що це.
  • #10 від arrow 25 Oct 2020
  • а я чекаю шо бруд будет и дальше
    ты забыл самопомич? :laugh:

    А я шо написав?
  • #11 від majesty 25 Oct 2020
  • А я шо написав?

    сорри
    недоглядел
  • #12 від Надин 25 Oct 2020
  • Притула вроде проходит в Киевраду как номер первый от Голоса?
  • #13 від arrow 25 Oct 2020
  • Притула вроде проходит в Киевраду как номер первый от Голоса?

    Він не йшов по списку.
  • #14 від Надин 25 Oct 2020
  • Він не йшов по списку.
    так вроде ж кандидат в мэры автоматом номер первый по списку в горсовет
  • #15 від arrow 26 Oct 2020
  • так вроде ж кандидат в мэры автоматом номер первый по списку в горсовет

    Ні.
  • #16 від majesty 26 Oct 2020
  • время клоунов уходит
    там и в штатах все идет к этому
  • #17 від umkabear 26 Oct 2020
  • Хай попрацюють в Київраді, то зараз їх рівень.
    Не можна людей з дитсадка зразу в керівництво пускати.
  • #18 від Бувалий 26 Oct 2020
  • время клоунов уходит
    там и в штатах все идет к этому
    Недаром говорят, что смешной анекдот рассказывают всего один раз - второй раз... уже не смешно...
    Зеленский выехал на примитивном русском сериале Слуга народа, в котором опустил Пороха в яму - во всех смыслах...
    Продюсер Коломойский даже не понимал, что запущенный им Приватовский бумеранг... по нему же и упадёт...
    Теперь Бене нужно рвать когти и думать, куда бежать: Зеленский уже не спасёт сраку бабушки от криминала...
    Даже Арсен Борисыч... как видим, язык в сраку засунул - так хотел всех напугать испорченным бюлетнями...
    Но у него есть шанс реабилитироваться: пора готовить следующего клоуна-террориста - в Новый год это будет прикольно...
    Ну и самое интересное - Мама Юля... снова сосет морковку  - столько у нее було шансов замутить с Зеленским дружбу... но что-то пошло не так и Мама Юля... пролетела на одной фанере с Верещук... в славный город Париж...
    Так что... Притула может и дальше прикалываться в своих Шоу - а ведь недаром говорят - не в свои сани... не садись...
     :ap
  • #19 від Надин 26 Oct 2020
  • посмотрела на сайте ЦВК https://www.cvk.gov.ua/pls/vm2020/pvm056pid102=2pf7691=2pt001f01=695rej=0pt00_t001f01=695.html#65
    списки кандидатов в депы Киевсовета от Голоса, Притулы таки нет, зато бородатый Нефедов опять будет пристороен  :fp2 если таки пройдут - по экзит-полу шустера они в межах статошибки
     притула заявил что заканчивает шоуменство, и чьо теперь? в нардепы со Славегом не прошел, в мэеры тоже, в гордепы тоже. Зато Нефедова протащили например

  • #20 від Бувалий 26 Oct 2020
  • Тов. Притула решил пойти путём брата по несчастью - тов. Зеленского, но забыл, что тов. Зеленский долгие годы... в три смены... доил бородатую бабушку...
    Хорошо смеётся тот, кто смеётся последним...
     :ap
  • #21 від likemovie 26 Oct 2020
  • Я член ЄС і не забуваю слова пана Синютки-Вакарчук-наш друг і товариш безвідносно до того,що він говорить про нас.Синютка бореться як лев за обєднання всіх проукраїнських сил,навіть Кльофі у нього знайшлось добре слово.Для усіх-крім садового,це ворог Львова.Не боремся з ПРитулою,хлопці.Він наш!
  • #22 від arrow 26 Oct 2020
  • Я член ЄС і не забуваю слова пана Синютки-Вакарчук-наш друг і товариш безвідносно до того,що він говорить про нас.Синютка бореться як лев за обєднання всіх проукраїнських сил,навіть Кльофі у нього знайшлось добре слово.Для усіх-крім садового,це ворог Львова.Не боремся з ПРитулою,хлопці.Він наш!

    Це мислення державника  :smiley24:, а не пихатої гопоти з шоубізу.

    Голос сам себе випиляє з політики.
Сторінок:
Actions