Сторінок:
Actions
  • #151 від Feral Cat 12 Jul 2023
  • .
  • #152 від Feral Cat 31 Jul 2023
  • .
  • #153 від Lina 05 Aug 2023
  • .
  • #154 від Lina 05 Aug 2023
  • .
  • #155 від Feral Cat 11 Aug 2023
  • ..

  • #156 від Lina 12 Aug 2023
  • Воїн Володимир з піснею з фронту

  • #157 від Feral Cat 14 Aug 2023
  • Julia Vobornikova-Holovko
      ·
    #записки_цинічного_снайпера
    Або як мене колись вкрали))))
    Це було давно. Роки через два від початку війни. Я була вільна, не заміжня, ще не мала на морді зморшок а на попі цілюліту))). Зате мала вкрай виражену вроджену їбанутість, яка вкрай до мене притягувала безпритульних кошенят, старі книги з маріупольської барахолки, неприємності з мінтами , і деяких нежонатих офіцерів "служби божої"))).
    От один з таких і поклав на мене оком в ті незапамятні часи))).
    Сказати що він був красивим, то курва нічого не сказати))). Про такого мій бойовий товариш і командир групи ССО Сірьога сказав би коротко: "гарний як весна")))). І залицятися вмів подлюка як ніхто))). Але не до мене))). Я було створінням впертим, і демонстративно його при зустрічах ігнорувало і зневажало, а іноді бувало так його тролила, що можна було би і образитися))).  Він теж не відставав. То на блоці мені затримання влаштує, щоби потім в кінці видати каву з шоколадом,  то привезе серед ночі кошеня хворе, і волає лікуй, ти ж вмієш))). А сам в цей час демонстративно втрачає свідомість коли я те кошеня уколами відволодую)).
    І це той чувак, на рахунку якого вже тоді був не один десяток орків.
    Коли я шарилася на нулях, він приїздив і шастав зі мною за компанію, постійно говорячи що приїхав тому, що треба ж комусь понести мою гвинтівку, бо я таке мале і чахле, що сама з нею не дійду на позицію.
    Я теж не відставала: його телефон фігурував на олх в якості віддам породистих чіхуа-хуа безкоштовно, на його машині були наклейки " ублюдок, я від тебе вагітна",  анкета з його мордою пропонувала експорт послуги і ремонт кранів на дому))).
    І це ще дуже малий список того, як ми псували життя один одному)))).
    В якийсь із днів я вирішила злиняти на пару днів у місто і відпочити. По формі, чумаза як те безпритульне кошеня, з непоборним бажанням зжерти шаурму біля Маріупольського драмтеатру.
    Там він мене і надибав))). Сказав що від мене за сто км пахне війною, і що я виглядаю як привид комунізму. На що був посланий під три чорти, зі словами що мені пох, і заміж за нього я не збираюся.
    І от тут щось пішло не так)). Мене скрутити в  охапку разом з шаурмою, і посадили в машину, двері заблокували.
    Я сказала що зараз простелю коліно, при чому йому, але не спрацювало.
    Так само легко в охапку мене затаранили в квартиру на четвертий поверх))). Двері закрили.
    Матюкаючись і грозячи йому усіма карами небесними, я отримала рушник і була відправлена в душ, змивати з себе дух війни так сказати))).
    Виповзла я вже трішки спокійнішою, і задала найголовніші питання в армії: "зачем? І нахуя?"
    Мені резонно відповіли, що на рахунок одружитися за мною я проїбала вспишку, і це питання вже вирішене. З війни я піду. Жити будемо в Києві. Дітей народимо в наступному році.
    І взагалі, він що дарма стільки часу за мною волочився, пора вже й часть знати.
    Але як я уже сказала, створіння  тобі було вперте, і не на жарт йобнуте.
    Де ж квіти? Де конхветно-букетний період? Де курва походи в кіно/театр/парк ( потрібне підкреслити). Щоби мене, воїна, квіточку, снайпера, взяли от так і поставили перед фактом????!!!! Ото вже ні!!!
    І пофіг що він мені подобається так, що іноді прибити його хочу. І що жити без нього муторно і кішки на душі дряпають як мій Василь свій лоток по ночах. Ні!!! Так не буде!!! Завоюй спочатку, а потім плани свої там якісь мені озвучуй.
    Я прикинула обстановку. Тікати нікуди. Дверей двоє. Залізні. З ключа закриті.
    Розумію якщо лишуся з ним тут і зараз, то вже через тиждень в його квартирі в Києві буду нові штори чіпляти, з блаженною посмішкою закоханої ідіотки.
    Мозок намагався наробити план втечі.
    А він розумів добре, що робить зараз мій мозок, і нахабно заявив: не втечеш)))). А сам після цього пішов в душ)))).
    Я від безнадьоги вийшла на балкон і закурила цигарку.
    Внизу тусували на лавці бабусі і в усі зичні голоси, обсуждали ремонт криші і установку нових зливних труб))).
    Я повернула погляд в бік, і побачила своє спасіння))). Труба. Новенька, якісно вварена в стіну будинку. І прямо поряд. І балкон без скла))).
    Не знаю що тобі мною керувало, мабуть мої таракани в голові завернули двіж разом з моїми внутрішніми демонами))). Я швидко одягалася. Закинула на плечі рюкзачок, і молячи всіх богів щоби та труба не відїбнула, почала по ній сповзати. Ні, не спускатися так як це робить спецназ, цьому я навчилася вже пізніше. І не так як у кіно))).
    Ні, я це курва робила повільно, бу було гайки як страшно. Мій мозок малював картини травм від падіння. А потім момент нашого можливого з ним майбутнього життя, вплоть до вступу внуків в університет))). Мізки безжально видали вердикт: Дура)))). Серце кричало: що ж ти робиш курва, повернися до нього))). І лише вперто-їбанутий характер говорив : Красава)))).
    Коли я доповзла до першого поверху місцеві бабки вже мовчали, і дивилися на мене як папуаси на дережабль)))). А я бабкам видаю: не нервуйте шановні, то у нас навчання, антитерор))).
    Сказавши це, дрипнула з усіх ніг)))). До найближчого таксі. А далі назад, на нуль))).
    А на його тумбочці одиноко лишилася лежати, моя недоїдена шаурма)))).
    Він телефонував, я не брала слухавку. Він писав, називав впертою дитиною. Казав що перевівся остаточно в Київ служити і забере мене з собою.
    А я вибрала війну. Занадто багато я тобі вже їй віддала, щоби ось так просто піти. Знала що то лише затишшя, і ще буде пролито ріки крові.
    Він тоді щез на два роки. Потім з'явився знову, і просто спитав, чи я вже навоювалася, бо йому треба допомогти поміняти в квартирі штори, і без мене ніяк...
    А у мене тоді вже було інше життя.
    Підрозділ ССО в який я з такими жертвами пройшла відбір. Своя банда, зграя, війна і побратими.
    Війна дуже скорочує час. Ти проживаєш в душі рік за п'ять. Ти вчишся цінувати моменти, бо завтра може і не настати...
    Він сказав що буде чекати скільки треба.
    Красивий, розумний, сміливий. Він  чомусь любив мене - їбануте вперте створіння))).
    Він загинув весною 2022року.
    Іноді, дуже рідко, на одне із  кладовищ приходить створіння в формі з шевроном ССО , з очима в яких майже не лишилося їбанутості, стоїть біля могили, і розповідає історію альтернативного майбутнього, з рожевими шторами, дітьми, кошенятами, вплоть до вступу внуків в університет...
    Не відкладайте свої мрії на потім...
    Не змушуйте чекати тих, кого любите і хто любить вас.
    Війна іноді не пробачає чекання...
    Фото приблизно того періоду)))
  • #158 від Lina 17 Aug 2023
  • .

  • #159 від Feral Cat 19 Aug 2023
  • ..
  • #160 від Feral Cat 19 Aug 2023
  • ..
    &t=15s
  • #161 від Lina 23 Aug 2023
  • Про перші дні війни

    https://zaxid.net/komanduvach_povitryanih_sil_rozpoviv_yak_vdalosya_zberegti_viyskovu_aviatsiyu_u_nich_vtorgnennya_n1569387

    Командувач Повітряних сил розповів, як вдалося зберегти військову авіацію у ніч вторгнення
    Андрій Стець, 10:11, 20 серпня 2023

     
  • #162 від Lina 24 Aug 2023
  • #163 від Feral Cat 25 Aug 2023
  • ...
  • #164 від Lina 01 Sep 2023
  • .

  • #165 від Lina 03 Sep 2023
  • От справжній боєць і партизан

  • #166 від Lina 27 Sep 2023
  • .

  • #167 від Feral Cat 28 Sep 2023
  • ..

  • #168 від Feral Cat 03 Oct 2023
  • ..    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:    :smiley24: :smiley24: :smiley24:

  • #169 від Feral Cat 12 Oct 2023
  • .
  • #170 від Lina 26 Oct 2023
  • Старший син Андрія Шевченка

  • #171 від Lina 29 Oct 2023
  • #172 від Lina 19 Nov 2023
  • .

  • #173 від Lina 19 Nov 2023
  • #174 від Lina 19 Nov 2023
  • Мільярдер Говард Баффет видав книгу 'Мужність нації' про війну в Україні



  • #175 від Lina 13 Dec 2023
  • .

  • #176 від Lina 13 Dec 2023
  • Руфера Мустанга пам'ятаєте? Він зараз, звичайно, на війні. Ось інтерв'ю з ним. Воно занадто довге, тому його не копіювала сюди

    https://censor.net/ua/resonance/3459078/rufer_mustang_yakyyi_pishov_voyuvaty_pihotynets_tse_koly_vas_namagayutsya_vsi_vbyty_i_chas_vid_chasu
  • #177 від Lina 13 Dec 2023
  • .

  • #178 від Lina 14 Dec 2023
  • .

  • #179 від Lina 14 Dec 2023
  • .

  • #180 від Feral Cat 14 Dec 2023
  • Мухомор...

     :gigi: :gigi:

Сторінок:
Actions