Автор Тема: Богомолець гарна людина, але не на президентство  (Прочитано 774 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Президент має мати іншу сукупність якостей - і гнучкість в тому числі, гнучкість во благо. Але їй можна доручити міністерство охорони здоров'я - видлити кошти і хай реформує і контролює.

Чорнобиль




Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Так, пані була на екскурсії у зоні, і що з цього випливає?

Astronaut

  • Гість
Президент має мати іншу сукупність якостей - і гнучкість в тому числі, гнучкість во благо. Але їй можна доручити міністерство охорони здоров'я - видлити кошти і хай реформує і контролює.
Як діти ото  :smilie7:

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Моя думка, президентами / гетьманами не стають,  ними народжуються. Україні була дана видатна і дуже світла людина - В'ячеслав Чорновіл.

Astronaut

  • Гість
Моя думка, президентами / гетьманами не стають,  ними народжуються. Україні була дана видатна і дуже світла людина - В'ячеслав Чорновіл.
Тобто по темі — Богомолець і поруч не стояла.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Моя думка, президентами / гетьманами не стають,  ними народжуються. Україні була дана видатна і дуже світла людина - В'ячеслав Чорновіл.
Тобто по темі — Богомолець і поруч не стояла.

Саме так.

Offline UMC

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 764
  • ~зв'язковий~
Моя думка, президентами / гетьманами не стають,  ними народжуються. Україні була дана видатна і дуже світла людина - В'ячеслав Чорновіл.

В світлі останніх подій в мене немає жлдних сумнівів, що Чорновола прибрали спецслужби расії. Вони добре розуміли, куди поведе Чорновіл у разі перемоги. Так само вони нейтралізували Ющенка. Адже неясно, чим би все скінчилося, якби йому не підточили здоров'я, зовнішність=харизму. Тривожно за Порошенка  :shuffle:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8084
  • Стать: Чоловіча
Моя думка, президентами / гетьманами не стають,  ними народжуються. Україні була дана видатна і дуже світла людина - В'ячеслав Чорновіл.

В світлі останніх подій в мене немає жлдних сумнівів, що Чорновола прибрали спецслужби расії. Вони добре розуміли, куди поведе Чорновіл у разі перемоги. Так само вони нейтралізували Ющенка. Адже неясно, чим би все скінчилося, якби йому не підточили здоров'я, зовнішність=харизму. Тривожно за Порошенка  :shuffle:

100 %

Так само як і в 1994 році викрали Михайла Бойчишина ( де він подівся - невідомо й досі). Мета - провести вибори так, щоб до ВР потрапило якомога більше просовєцьких і проросійських депутатів..
Так і сталось, потім їх кількість дозволила проголосувати за дострокові вибори, щоб привести до влади Кучму - як найбільш проросійського ( на той час) політика.
« Останнє редагування: Квітня 27, 2014, 11:05:46 11:05 від Бумеранг »