Автор Тема: Новини театру БД Україно-Російської війни2014(Лайфньюз не пропонувати)частина№10  (Прочитано 198973 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33320
  • Стать: Чоловіча
Родственники псковских десантников, отправленных в середине августа в Ростовскую область на границу с Украиной и лишь недавно вышедших на связь с родными, сообщили Псковскому агентству информации, что, по сообщениям военнослужащих, им могут присвоить статус участников боевых действий. Собеседники агентства пояснили, что об этом десантникам якобы сообщили их командиры.
http://www.vluki.ru/news/2014/09/05/310800.html

А можуть і не присвоїти.  :smilie7:

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
Ukrainian Mistress ‏@JuMistress  14 мин.
ВАЖНО

Часть батальона "Айдар" с Волыни попала в засаду российского спецназа, никто не выжил - координатор самообороны Майдана Волыни.
никто не выжил - это страшно конечно, но можно узнать сколько это людей - 2-5 или 40 - 50?
Nastya Stanko @StankoNastya 29m @NatalAlexfun @SergeyYermilov @saviik_shuster загинуло 10 чоловік групи Грізлі. Грізлі виконував обов'язки ротного. Він не
комбат
Дополнение

Спутник АТО ‏@SputnikATO 21m

Примета: Долго жить будет! Комбат батальона "Айдар"Сергей Мельничук жив и здоров. Пол часа назад я с Сергеем разговаривал по тел Филимоненко

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
уже есть фотки уничтоженного отряда "Айдара". там реальные недочеловеки их убивали.
судя по фотам добивали раненых. как минимум одного.
фотографировались на фоне трупов.
выкладывать не буду

P.S. кстати эта группа "Айдара" нарвалась на рашинский спецназ.
если помните этого садиста, он тоже участвовал. похоже, он и добивал раненого.

« Останнє редагування: Вересня 06, 2014, 01:50:52 13:50 від Darth Vader »
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Так вот зачемУкраине перемирие. Лысенко.

Offline Старина Z

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8300
  • Стать: Чоловіча

Да, проблемы с лишним весом действительно есть.
Извините за оффтоп, не удержался

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Стрілков живий. Губарєв мамон від'їв


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1751
Ну  для чого постити тут ці самовдоволені пики?
І чому ці падлюки ще живі?

Offline Lock60

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 927
  • PUTIN DICKHEAD! La-La-La!
 Retweeted by Ледокоин Гетьмана
IT Sector Харьков ‏@itsector 35m

Тельманово Донецкой области вернули под контроль украинской армии


 Retweeted by Ледокоин Гетьмана
Glenn A. Rathn ‏@GlennARathn 30m

Судя по тому как бесшумно отбили атаку на Дебальцево и выбили хуйловоинов из Тельманово, перемирие соблюдают исключительно ЗСУ.


 Retweeted by Ледокоин Гетьмана
IT Sector Харьков ‏@itsector 22m

Уточнение по Тельманово, взято без боя

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Ну  для чого постити тут ці самовдоволені пики?
І чому ці падлюки ще живі?

Це одні з важливих фігур які були задіяні у війні.
Тепер ясно, що Гіркін та Губарєв живий. Я не бачу самовдоволення: Гіркін поникший, а Губарєв на нервах почав жерти як скажений і наїв живіт.
П.С. Можете організувати їх знищення. Сказати де взяти зброю? (підкажу: на АТО, там і кордон перейдете в Росію).

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча


В ночь на 4 сентября в результате артобстрела под Луганском погиб журналист Укринформа Олег Задоянчук.

Олега мобилизовали 29 августа. 2 сентября в числе еще 16 новоприбывших бойцов он принял присягу в 12-м батальоне территориальной обороны Киева. В ночь на 4 сентября вражеская артиллерия уничтожила их лагерь в селе Дмитровка Новоайдаровского района.

«В 02:30 ночи дислокация была обстреляна системами» Смерч «, которые просто выжигают все и уничтожают», — сообщил заместитель командира 12-го батальона территориальной обороны Киева подполковник Антон Шаповал.

Олегу Задоянчуку было 43 года. Похоронят журналиста в понедельник, 8 сентября, на Аллее героев Лукьяновского кладбища.

Укринформ до последнего тянул с этой информацией — мы надеялись на чудо. Чуда не произошло ….

Агентство выражает соболезнования родным, друзьям, коллегам.

Олег Задоянчук родился 10 июля 1971 в Хабаровске. В 1995 году окончил Киевский университет имени Шевченко. Работал на телевизионных каналах 1+1, «Новый канал», «Сити», «5 канал», в информагентствах УНИАН и Укринформ.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Віталій Уманець
9 хв · Відредаговане ·

Російська військова колона, знищена ЗСУ на Донбасі.

Це сєпаратісти! Один прикритий, бл..дь, лежить, обгорєвший, другий - разорваний нах..й. Форма - піксєлька. Ето кто? Русскіє? Це русскіє казахі, бл..дь! Ця колона йшла на нас! Ми з пацанами дали жесткій отпор!


 Опубліковано 6 вер. 2014

В аккурат к перемирию на наших парней выдвинулась российская колонна. Однако разведка сработала четко и штурм был предотвращен заранее подготовленной по пути следования колоны засадой.
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча



06.09.14 15:36
 САШКО, БОЄЦЬ 79-Ї БРИГАДИ: "ТАМ, НА ФРОНТІ, НЕ СТРАШНО. СТРАШНО ТУТ. Я КОЛИ НЕ НА ПЕРЕДОВІЙ, НАЧЕ ВЗАГАЛІ В ІНШІЙ КРАЇНІ"
Ми зустрілися з ним біля вокзалу. Сашко повертається з госпіталю на фронт. Він мав їхати до товаришів ще вчора, але так поспішав, що підвернув ногу. Лікарі вправили вивих, і ось ми говоримо в привокзальному кафе. Коли з вулиці лунає незрозумілий свист, він змінюється в обличчі, напружується. Потім пояснює: «дуже важко знову звикнути до різких звуків. Здається, що з вікон можуть почати стріляти. Ще одне випробування – їхати маршруткою через посадки та лісосмуги – вже звик, що там ховаються терористи.»

ГОЛОВНЕ - ПЕРЕСТРИБНУТИ ЧЕРЕЗ СЕБЕ, І ОТ КОЛИ ЦЕ ЗРОБИШ - ЧУЄШ ЛИШЕ НАКАЗИ, НЕ ЗВЕРТАЄШ УВАГУ НАВІТЬ НА ТЕ, ЩО ПОРУЧ ЩОСЬ ВИБУХАЄ. А ОТ ПОТІМ, КОЛИ ВСЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ, ПРИГАДУЄШ ВСЕ - І РУКИ ТРЯСУТЬСЯ, А НОГИ -ПІДКОШУЮТЬСЯ.


« Я вчився в Харкові в юракадемії імені Ярослава Мудрого. Жив в кімнаті з хлопцями, синами міліцейських начальників. То вони підраховували: «от зараз я вкладу в навчання стільки-то грошей, а потім воно відіб' ється". Я питаю: «як відіб'є ться?». А вони: «Саня, ти що нє понімаєш про ці дєла, взятки там і все інше?». Кажу йому: «ти ще там не працюєш, а вже про це думаєш». Чую відповідь: «Тебе все одно зламають».

Вони ще не спробували, а вже зламалися. І мене ці постійні розмови дуже дратували. Тож подумав, що не буду зв'язувати себе з міліцією. І просто не приїхав на сесію.

Коли почалася анексія Криму, я сам пішов у військкомат. Потрапив у 79 бригаду в Миколаїв. Записали мене - зв'язківець. Зв'язківець - він робить те саме, що і усі тільки таскає на собі ще й велику рацію. Спочатку були в Криму, а в травні вирушили на Донбас. Ми дуже туди рвалися - поки там оті всі уряди проголошували, президентів обирали і т.д. Ми розуміли, що потрібно це вже зараз гасити.

Стояли у містечку Богоявленське. Там якраз були президентські вибори. І щоб зірвати ці вибори, сепаратисти викрали доньку голови комісії. Її вбили - і вибори не відбулися. І ось ми стоїмо за цим містечком і розуміємо, що вони там є, що вони роблять там безчинство, але наказу брати це місто - нема.

А потім почалися бої за блокпости. Слов'янськ, Красний Лиман. Це було бойове хрещення. Перша реакція - якомога нижче зігнутися, сховатися, тому що з обох боків обстрілювали з кюветів. Я себе опанував - ані емоцій, ані страху - нічого.

Головне - перестрибнути через себе, і от коли це зробиш - чуєш лише накази, не звертаєш увагу навіть на те, що поруч щось вибухає. А от потім, коли все закінчується, пригадуєш все - і руки трясуться, а ноги - підкошуються.

Я ПЕРЕБІГ В БЛІНДАЖ, А ОДИН ХЛОПЧИНА НЕ ВСТИГ НАВІТЬ ВИЛІЗТИ ЗІ СПАЛЬНИКА. ЙОМУ ОСКОЛКАМИ ВІДРІЗАЛО РУКУ, НОГИ ПОКОЦАЛО. НАС ОБСТРІЛЮВАЛИ ДЕСЬ ХВИЛИН 40. МИ СИДІЛИ В БЛІНДАЖУ І В ПЕРЕРВАХ МІЖ ВИБУХАМИ Я ЧУВ ЯК ВІН КРИЧИТЬ, ЩОБ ХТОСЬ ЙОГО ЗАБРАВ. ЦЕ СТРАШНЕ ВІДЧУТТЯ КОЛИ ЧУЄШ ТІ КРИКИ, РОЗУМІЄШ, ЩО ПОТРІБНА ДОПОМОГА. І НЕ МОЖЕШ ДОПОМОГТИ.


Під Краснодоном я вперше побачив як б' є «Град». Я пішов у табір заряджати телефон, а потім,коли повертався до своєї позиції, обернувся назад, а табір накриває «Градом». Слава Богу, не було вбитих, лише поранені, бо трохи промахнулися. Ми після цього подумали, що приречені. Тому що йшли колони якісь, а ми їх не чіпаємо, бо немає наказів. Мене це все дуже пригнічувало. Я подивився на випалену від «Граду» землю, а там проростає маленька травичка і тоді настрій піднявся. Я подумав, що як би не було тяжко - ми вистоїмо, проростемо. Бо коли приїхав у Київ, побачив купу народу, хлопців, здорових, які бухають щовечора і тупо нічим не займаються. Вони «прожигають» своє життя. Це покоління, яке себе вже втратило. Я думав, за кого ж ми воюємо? Невже за цих ось? - а таких більшість. Але згадав про маленьких дітей - в них ще все попереду. І треба, щоб у них був шанс на нормальне майбутнє.

Одного разу від' їхали в табір ремонтний полагодити БТР. Там мені вперше за останні пару місяців вдалося поспати на матрасі в наметі, бо перед цим спав тільки в землянках, бліндажах. Від тієї сирості почалися проблеми з колінами і нирками. А в бою - це повний нуль, а не боєць. Але поспати в наметі довелося недовго, години через 3-4 почався артобстріл.

Я перебіг в бліндаж, а один хлопчина не встиг навіть вилізти зі спальника. Йому осколками відрізало руку, ноги покоцало. Нас обстрілювали десь хвилин 40. Ми сиділи в бліндажу і в перервах між вибухами я чув як він кричить, щоб хтось його забрав. Це страшне відчуття, коли чуєш ті крики, розумієш, що потрібна допомога. І не можеш допомогти.

А вранці сонечко припікало, ми собі полягали під машину. Лежимо, чекаємо поки БТР зроблять, побачили колону зі знайомими обличчями. А потім бачимо - борти відчиняються - хлопців розвантажують, поранених. Зрозуміли, що то наші з 79-ої. За ними привезли «груз 200» - це був жах для мене. Шматки м' яса, які не можна назвати тілами. Я подумав, що ще вчора з кимось з них курив, спілкувався, жартував.. Я бачив трупи й до цього, але не в такому вигляді … Мені настільки стало зле, що не міг їх розвантажувати.

военнослужащие

МИ СИДІЛИ ТАМ ГОЛОДНІ БІЛЯ ДВОХ ТИЖНІВ. ТОДІ Я В ПЕРШЕ СПРОБУВАВ М' ЯСО ГАДЮКИ. ДОВЕДЛОСЯ ЛОВИТИ ЇХ І ЇСТИ.


Коли були під Довжанським, нам дали пайок на три дні, але так вийшло, що маневрували довше. Пайок з' їли. Колону з постачанням, що до нас йшла, розстріляли, другу - теж. Ми сиділи там голодні біля двох тижнів. Зривали зерно, розтирали в руках.

Якось прикордонники приїхали, ми їм на хвіст впали. То виходило десь раз на день з' їсти півмиски, навіть не супа,а рідини, де трошки було якоїсь там картоплі інколи чи крупи. Це випивалося за 5 секунд, аби тільки шлунок працював. Тоді я в перше спробував м' ясо гадюки. Доведлося ловити їх і їсти.

Похід за водою - це була ціла операція. Їде ціла машина за водою, і з нею обов' язково супровід БТРми, тому що там могла бути засідка. Мені нагадало це канал Discovery про тварин. Коли вони йдуть до водоймища, а там на них крокодили чекають. Попадали в обстріли. Тоді й перестали голитися - воду берегли.

Ми коли виставляли блокпости, то не ставили ані прапора, ані чогось розпізнавального. Якось вранці під'їжджає машина,а у нас - російськомовна бригада. Ми кажемо: «проверка вещей, документов». Водій: « да-да,конечно. Как дела у вас? Передайте привет атаману и передайте, что вечером я привезу вам рабсилу». Ми йому: «хорошо, конечно, но Вы - задержаны. Вооруженные силы Украины». Цей дядько, він навіть не зрозумів, куди він потрапив.

В НАС ХЛОПЦІ КАЖУТЬ ТАК: «НЕ ДАЙ БОЖЕ МОЯ ДРУЖИНА ПІДЕ НА ТІ МІТИНГИ, Я ЇЙ ПОКАЖУ ТОДІ». МИ ДЕСАНТНИКИ, У НАС Є ЧЕСТЬ. НАМ СОРОМНО, ЩОБ ЗА НАС ПРОСИЛИ ЖІНКИ.

В новинах інколи починають скиглити: вояків не годують або ще там щось. Я таке міг розповідати лише друзям. Коли мені дзвонили батьки, я спочатку казав їм, що я досі ще на Источник: http://censor.net.ua/r301353Херсонщині, хоча вже був на Донбасі, щоб вони не переживали. А коли не було що їсти казав, що є невеличкі проблеми з постачанням. Жалітися батькам - це якось неправильно, вони і без того переживають. Ми - дорослі чоловіки, самі повинні владнати свої проблеми.

Суспільство зараз дуже нервове. Я вважаю що не потрібно нагнітати, не потрібно перекривати траси і казати, що ми не пустимо наших хлопців туди. А якщо хлопці не поїдуть, тоді хто поїде?? Ми чекаємо підкріплення, а їх мами не пускають… Бо мами наслухались, подивились по телевізору як нам погано. Суспільство зараз повинно в спокійному режимі працювати на перемогу: без мітингів, пікетів, тому що це робиться навмисне - розхитується для того, щоб ще один Майдан зараз зробити. Від усіх цих протестів країна буде колотися. А для того, щоб ми перемогли тут має бути надійний тил.

В нас хлопці кажуть так: «не дай Боже моя дружина піде на ті мітинги, я їй покажу тоді». Ми десантники, у нас є честь. Нам соромно, щоб за нас просили жінки.

Я ЛАМАВСЯ І ЗБИРАВ СЕБЕ ЗАНОВО ЩОДНЯ. ЦЕ В МИРНИЙ ЧАС, ВДОМА, РОБИШ ЩОСЬ, СТОМИВСЯ, СКАЖЕШ СОБІ « Я ВЖЕ НЕ МОЖУ» І КИДАЄШ СПРАВУ. А НА ВІЙНІ - НЕ МОЖЕШ, АЛЕ КРАЩЕ ТОБІ ВІД ТОГО НЕ СТАНЕ.

Зараз їду знову в АТО. Кажуть, телефони будуть забирати. Це і добре, і погано. Добре, що не будуть пеленгувати,а погано, що не буде зв' язку з рідними.

Помітив таку різницю між регіонами: на Херсонщині приїжджали люди, питали, що нам потрібно. Привозили речі, їжу. На Донбасі практично ніхто не приїжджав, інколи пропонували воду, але ми думали, раптом вона якась отруєна. А на Луганщині питали: «Що вам продати? Давайте гроші, ми поїдемо купимо». Хоча для них це також було ризиковано - коли сепаратисти дізнавалися про таких людей, могли позбавити життя.

Я ламався і збирав себе заново щодня. Це в мирний час, вдома, робиш щось, стомився, скажеш собі « я вже не можу» і кидаєш справу. А на війні - не можеш, але краще тобі від того не стане. Дуже дзвінки підіймали дух. Подзвонять скажуть: «ми в тебе віримо… тримайся… переможемо…». Я намагався згадувати чому я взагалі пішов на цю війну, які в мене були емоції, переконання. Це мені просто зараз погано,а насправді - все добре. Просто маємо це пережити, маємо перемогти. Ми ж ні до кого не прийшли. Ми - у себе вдома. У них немає мотивації, немає віри у їхню справу. А саме віра - це така штука, за яку потрібно триматися. Якщо не віриш у те, що ти робиш, скільки б тобі грошей не давали, скільки б не платили, ти не захочеш там залишатись. Я, наприклад, коли йшов туди не знав, що у мене буде оплата. А коли дізнався, подумав: «так за це ще й платять». Але якщо хтось хоче там поїхати заробити, він там не протримається і тижня.

военнослужащие

«…В ТИЛУ СИДЯТЬ ПАЦАНИ - ОСЬ ТАКІ «ПАЧКИ», А НЕ ОБЛИЧЧЯ, ВІДКРИВАЮТЬ БАНКУ ТУШОНКИ І ГОВОРЯТЬ, ЩО БАГАТО ЖИРУ І ВИКИДАЮТЬ».


Після голодовки в Довжанському мій командир відділення поїхав у польовий шпиталь. Він коли повернувся, сказав: «хлопці, в тилу сидять пацани - ось такі «пачки», а не обличчя, відкривають банку тушонки і говорять, що багато жиру і викидають». Я їх потім сам таких бачив.

Таке враження, що я, коли не на фронті, наче взагалі в іншій країні. Буквально вчора я зайшов купити цигарки в магазині, а там постійно пиво беруть і прямо під магазином квасять. Питають:

- О, а ти на войну или с войны?».

- З війни на війну.

- А там страшно?

- Ні, тут страшно, дуже страшно

- В смысле?

- Страшно - не мати цілі і прожигати своє життя щодня, п' ючи пиво. Коли ти молодий і здоровий, а ведеш себе як дитина, не розуміючи що відбувається, - оце страшно. Страшно, коли ти наче усім показуєш який ти мужик, а як до діла доходить в воєнкоматі, то починається: « Я кривий, больний, у мене мама хвора, я на війну не можу піти». А ще страшніше, коли ти свій страх прикриваєш словами: «Це все політика, це мене не стосується; це - братній народ, ми не повинні одне одного вбивати. Ми -дружні слов' яни». Страшно - звинувачувати у своєму страху когось і ншого. Ця війна показує, хто ким є.

Я вважаю, що суспільство - це щось на зразок мурашника, усі працюють на результат. Тут не може бути тих, хто каже « Мене це не стосується», але користуватися благами цього мурашника. Источник: http://censor.net.ua/r301353
Quo Vadis

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Мдя. Кто спрашивал где техника с парада? Под Тельманово.







Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline Taras.ua

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4005
  • Стать: Чоловіча
Це нові БТРи вже попалені? А чому вони без решіток?

Offline TomFord

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Це нові БТРи вже попалені? А чому вони без решіток?
Смерчу и Урагану те решетки побоку.
Минус в карму - гарантия того что тебя услышали.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
В Черном море на днях пройдут украинско-американские учения "Sea Breeze-2014"
С 8 по 10 сентября в северо-западной части Черного моря пройдут двусторонние учения военно-морских сил (ВМС) Украины и США "Sea Breeze-2014".


Целью учений является проведение международной операции по установлению и обеспечению зоны безопасности судоходства в кризисном районе, сообщили в пресс-центре командования украинских ВМС, отмечает "Цензор.НЕТ" со ссылкой на УНИАН.

Учения пройдут в соответствии с программой двустороннего сотрудничества министерств обороны Украины и США.
Читайте также на «Цензор.НЕТ»: На Львовщине провели международные военные учения
Учения будут проводиться в духе программы "Партнерство ради мира", поэтому к участию в них традиционно приглашен ряд стран. Кроме Украины и США, корабельным составом в учениях "Sea Breeze-2014", как планируется, будут принимать участие Испания, Канада, Румыния и Турция.

В целом в морскую компоненту должны войти 12 кораблей и судов обеспечения, в том числе 5 кораблей и судов от ВМС Украины и 2 корабля от Государственной пограничной службы.

Кроме того, к учениям будут привлечены самолеты и вертолеты морской авиации украинских ВМС.
Ряд стран направили на учения военнослужащих в качестве наблюдателей - Грузия, Норвегия, Швеция, а также Франция.

Участники маневров в море отработают учения по контролю за гражданским судоходством в определенных зонах, поиск и выявление судна-нарушителя, проведение досмотровых операций, предоставление помощи кораблю, который потерпел катастрофу.

Руководителями учений являются и.о. заместителя командующего ВМС Украины по боевой подготовке капитан первого ранга Алексей Неижпапа и командор Джеймс Эйкен (ВМС США).
Планом учений не предусмотрено проведение наземной фазы, и заход в порт Одессы или порты других городов Украины иностранных кораблей.
http://censor.net.ua/news/301469/v_chernom_more_na_dnyah_proyidut_ukrainskoamerikanskie_ucheniya_sea_breeze2014

Offline Shannou

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7367
  • Стать: Чоловіча
  • The world is yours
Це нові БТРи вже попалені? А чому вони без решіток?
Смерчу и Урагану те решетки побоку.

Передернул, легче стало пидарок?
I always tell the truth. Even when I lie.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Shannou

Насколько я понимаю, штатные решетки съемные и, например, на марше не надеваются.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
[ Invalid YouTube link ]


Новости Украины @Dbnmjr  ·  14 хв

В Донецький аеропорт до українських силовиків прибула підмога [ Invalid YouTube link ] … #Україна #война #РФ
Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча

Новости Украины @Dbnmjr  ·  57 хв

Боєць батальйону «Азов» на блокпості біля Маріуполя

Quo Vadis

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча




Новости Украины ‏@Dbnmjr

Так написали на братской могиле 5 российских военных их сослуживцы, которым удалось выжить в бойне 27 августа pic.twitter.com/BKTgFiVgra
Quo Vadis

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Ледокоин Гетьмана
Хуевый Торез ‏
Через #Краснодон в сторону #Изварино  ВЫШЛА колонна танков. Очевидцы сообщают до 150 единиц.Что за маневры?

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча




Новости Украины ‏@Dbnmjr

Так написали на братской могиле 5 российских военных их сослуживцы, которым удалось выжить в бойне 27 августа pic.twitter.com/BKTgFiVgra

Собакам собачья смерть.

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Юрій Дворянчиков
3 хв ·
ПРАВИТЕЛЬСТВО МАРОДЕРОВ

"Это та ситуация, где немедленно должна действовать Генеральная прокуратура. Комбаты кричат: "Нет техники и оружия!" А в это время – время войны! – Уполномоченные Кабмином структуры продолжают распродажу техники и вооружений. На внешнем и на внутреннем рынках. Без ограничений – только платИ, и желательно наличными и еще долларами, не гривней.


Беспилотные летательные аппараты, противотанковые управляемые ракеты, противотанковые гранатометы, боевые бронированные машины ... – все это крайне необходимо сейчас на Востоке. Но – все это сейчас не на Востоке, а нагло и неприкрыто распродается на "рынке". Не когда-то , а прямо сейчас – в течение 2014! Любой может легко приобрести любое оружие – бесконтрольность со стороны Правительства уже вышла за пределы наказаний в рамках Уголовного кодекса, здесь действительно нужны военные трибуналы! Прочитайте печальную исповедь волонтера Светланы Зварич, она не побоялась сказать сокрушительную для Правительства правду и при этом не скрывала своего имени. Волонтеры, которые все это время собирают средства для вооружения батальонов, вынуждены платить за государственную технику и оружие правительственным дельцам-торгашам огромные суммы ! Вместо того, чтобы правительственным решением передать все это патриотам давным-давно и бесплатно ?! Теперь слово за Генеральным прокурором.

Минобороны распродает оружие, которое должно направляться в зону АТО.


Суббота, 6 сентября 2014, 13:05 - УП.
Министерство обороны Украины через многочисленных посредников организовало на внутреннем рынке распродажу вооружения и боевой техники – автоматов, беспилотников, вертолетов, гранатометов, ракет... –  Об этом пишет ZN.UA.


По данной схеме, согласно отчету МО о реализации военного имущества за первое полугодие, ведомство "наторговало" почти 84 млн. грн.
Из этой суммы предприятия-посредники, уполномоченные правительством, "срубили" более 17 млн. грн. на "организации продажи" этого имущества, а еще почти 3,5 млн. грн. – в качестве комиссионного вознаграждения!


"Необходимо назвать"героев", которые особенно отличились в распродаже военного имущества: по данным на I полугодие, только в 2014 г. государственной фирмой" Укринмаш" на внутреннем рынке было продано 35 900 автоматов АКМ (калибр 7,62 мм), 1237 гранатометов РПГ -7В, почти пять тысяч авиационных ракет, 60 противотанковых ракетных комплексов "Фагот", – отмечает издание.


Еще одно государственное предприятие "Промоборонэкспорт" продало на внутреннем рынке десять БТР-70, предприятие "Спецтехноэкспорт" – 23 беспилотника "Рейс"! Кому "ушли" 10 000 касок и два вертолета Ми-8? Перечень продавцов и "товаров" довольно длинный...


Все перечисленные Минобороны средства поступают в спецфонд, из которого опять же финансируются программы оборонного ведомства, в том числе и те, которые предусматривают материально-техническое обеспечение армии."


© Анатолий Гриценко
Quo Vadis

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
пляяяяяяяя   
йопаный стыд. Кабаева? Дети? Хрен там - собаки. :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2

Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
...
« Reply #266 : Вересня 06, 2014, 05:22:15 17:22 »

© Анатолий Гриценко

Если это действительн Гриценко - то это только очередное свидетельство того, что он феерический долбоеб...  Обиженный подросток решил отомстить обидчикам мелкими пакостями...

 :smiley23:
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: ...
« Reply #267 : Вересня 06, 2014, 05:28:00 17:28 »

© Анатолий Гриценко

Если это действительн Гриценко - то это только очередное свидетельство того, что он феерический долбоеб...  Обиженный подросток решил отомстить обидчикам мелкими пакостями...

 :smiley23:

так дійсно Гриценко, з посиланням на газетну статтю, в чому полягає помста не зрозуміло
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
пляяяяяяяя   
йопаный стыд. Кабаева? Дети? Хрен там - собаки. :fp2 :fp2 :fp2 :fp2 :fp2



Таки адский, долбанутий сотона. :Ganba:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26978
Юрій Дворянчиков

© Анатолий Гриценко

Я не пойму никак, про какой "внутренний рынок" идет речь?
Особенно в контексте гранатометов и авиационных ракет