Автор Тема: Громадянин Росії? дозвольте ваш закордонний паспорт?  (Прочитано 755 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Цитувати
Уряд прийняв рішення про зупинку дії окремих положень угоди між Україною і Російською Федерацією про безвізові поїздки громадян. Ми вилучаємо внутрішній паспорт і свідоцтво про народження як підставу для перетину українського державного кордону російськими громадянами. Тепер їм необхідно мати закордонний паспорт для перетину кордону з Україною. Це дасть нам можливість суттєво посилити контроль на кордоні. До речі, раніше саме Володимир Путін просив організувати перетин державного кордону виключно за закордонними паспортами. Ну що ж, ми його прохання почули.

З фейсбуку Яценюка
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Мало.

Візовий режим.. - мінімум.

Далі - квота в 2000 осіб з РФ, що можуть одночасно знаходитись на території України.

Наступна віза не надається, поки не виїде хтось нафіг...   

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Мало.

Візовий режим.. - мінімум.

Далі - квота в 2000 осіб з РФ, що можуть одночасно знаходитись на території України.

Наступна віза не надається, поки не виїде хтось нафіг...


Сергію ... Ви в курсі, що слона ковтають не одразу? ...

ЗІ: так само і з тарифами на Метро ;).
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Мало.

Візовий режим.. - мінімум.

Далі - квота в 2000 осіб з РФ, що можуть одночасно знаходитись на території України.

Наступна віза не надається, поки не виїде хтось нафіг...






Сергію ... Ви в курсі, що слона ковтають не одразу? ...

ЗІ: так само і з тарифами на Метро ;).

І те і те - не слон. То є хвіст, який пропоновано різати частинами  :smilie2: Приняти рішення - і все.

Не треба ни витрат, ні якихось особливих зусиль.

Ви бачите якийсь проблеми?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
та ні, це якраз слон. Те, що ви не бачите проблем, - це некритично, Ви ж не керуєте державою. Тут є багато політичних маленьких нюансів

Такі речі не робляться з кандачка. А вже за місяць\два\три\скільки треба, продумавши як ввести візовий режим, його буде легше вводити маючи перший крок.
« Останнє редагування: Лютого 03, 2015, 12:31:31 12:31 від monach »
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Пишут, данное правило будет действовать уже с 1-го марта.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
та ні, це якраз слон. Те, що ви не бачите проблем, - це критично, Ви ж не керуєте державою. Тут є багато політичних маленьких нюансів

Такі речі не робляться з кандачка. А вже за місяць\два\три\скільки треба, продумавши як ввести візовий режим, його буде легше вводити маючи перший крок.

Ну, добре. Давайте я вас ввічливо та корректно спитаю - а що конкретно заважає ввести візовий режим завтра?

Ну, кілька десятків тисяч росіян будуть мати певні незручності - то їхні сексуальні проблеми.

Це не те, на що треба зважати.

Я не бачу жодної проблеми, що якись росиянин з східного сибіру зїздить три рази до Москви та постоїть там три рази по три тижні у черзі... Жодної.

От зараз ганьба у ВР - 203 за АКбюро :(

 


Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
та ні, це якраз слон. Те, що ви не бачите проблем, - це критично, Ви ж не керуєте державою. Тут є багато політичних маленьких нюансів

Такі речі не робляться з кандачка. А вже за місяць\два\три\скільки треба, продумавши як ввести візовий режим, його буде легше вводити маючи перший крок.

Ну, добре. Давайте я вас ввічливо та корректно спитаю - а що конкретно заважає ввести візовий режим завтра?



я Вам відповім подібним коректним питанням. А що заважає завтра побудувати піраміду Хеопса? Або сьогодні ввечері. й бажано десь на Троєщині, для підвищення туристичного рівня району. Нам же потрібні гроші? Чим тільки уряд думає... все ж елементарно.
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
та ні, це якраз слон. Те, що ви не бачите проблем, - це критично, Ви ж не керуєте державою. Тут є багато політичних маленьких нюансів

Такі речі не робляться з кандачка. А вже за місяць\два\три\скільки треба, продумавши як ввести візовий режим, його буде легше вводити маючи перший крок.

Ну, добре. Давайте я вас ввічливо та корректно спитаю - а що конкретно заважає ввести візовий режим завтра?



я Вам відповім подібним коректним питанням. А що заважає завтра побудувати піраміду Хеопса? Або сьогодні ввечері. й бажано десь на Троєщині, для підвищення туристичного рівня району. Нам же потрібні гроші? Чим тільки уряд думає... все ж елементарно.

Господи. Запретить въезд гражанам РФ вообще - это ноль затрат и час на решение.
Какие пирамиды? О чем вы?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Запрєтіть? А причина яка? ) Правда нуль затрат? впевнені?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Запрєтіть? А причина яка? ) Правда нуль затрат? впевнені?

Яка ще причина? Агресія Рашки недостатня причина?
І взагалі для введення візового режиму ніяких причин не потрібно, це внутрішня справа кожної держави, вирішили і ввели.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Запрєтіть? А причина яка? ) Правда нуль затрат? впевнені?

Яка ще причина? Агресія Рашки недостатня причина?
І взагалі для введення візового режиму ніяких причин не потрібно, це внутрішня справа кожної держави, вирішили і ввели.


ви мене уміляєте. Ви також впевнені, що на завтра ви зможете забезпечити візовий режим з країною з якою у нас тисячі кілометрів кордону та пройобана територія?


або ще краще, заборонити в"їзд на завтра?


тоді я умиваю руки. Прошу Яценюка подати заяву на звільнення - у нас з"явились геніальні державні керманичі, а нездари мають піти- це очевидно
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Запрєтіть? А причина яка? ) Правда нуль затрат? впевнені?

Яка ще причина? Агресія Рашки недостатня причина?
І взагалі для введення візового режиму ніяких причин не потрібно, це внутрішня справа кожної держави, вирішили і ввели.


ви мене уміляєте. Ви також впевнені, що на завтра ви зможете забезпечити візовий режим з країною з якою у нас тисячі кілометрів кордону та пройобана територія?


або ще краще, заборонити в"їзд на завтра?


тоді я умиваю руки. Прошу Яценюка подати заяву на звільнення - у нас з"явились геніальні державні керманичі, а нездари мають піти- це очевидно

Питання було, чи є причина, я вам відповіла.
І ніде не говорила, що це можна робити з сьогодні на завтра.
Починати треба було ще в березні, може до цього часу і зробили б.
А те, що нездари мають піти, це справді очевидно.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Питання було, чи є причина, я вам відповіла.
І ніде не говорила, що це можна робити з сьогодні на завтра.
Починати треба було ще в березні, може до цього часу і зробили б.
А те, що нездари мають піти, це справді очевидно.

Дане питання було щодо заборони в"зду і на завтра. будьте уважніше

Цитувати
Господи. Запретить въезд гражанам РФ вообще - это ноль затрат и час на решение.
Какие пирамиды? О чем вы?
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.