Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 207305 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #660 : Лютого 04, 2016, 02:39:34 02:39 »

Vadim Troyan
6 год ·


Сначала был эксперимент, а теперь в бой...
Патрульная полиция в Киевской области
Сегодня вместе с Арсением Яценюком, Арсеном Аваковым, Хатией Деканоидзе провели первый инструктаж экипажей групп реагирования патрульной полиции в Белой Церкви.
В городе будет работать 12 экипажей по 2 полицейского.
Патрульные успешно прошли переаттестацию, получили новые автомобили, специальные средства и оружие.
Однако, такие патрули уже ездят не только по Белой Церкви, а по всей Киевской области.
В основе системы работы патруля лежит опыт, полученный нами с группами быстрого реагирования в Обухове и Василькове. Их реальные результаты показали, что так нужно действовать на территории всей области.
В городских массивах патруль будет прибывать на место вызова за 7 минут, а в сельской местности – 15-20 минут.
В их задачу будет входить круглосуточное патрулирование улиц и задержание правонарушителей по горячим следам.
Проигнорировать, не выехать на вызов не выйдет – звонок автоматически сохраняется в едином call-центре в Главном управлении Национальной полиции в Киевской области. Дальше сообщение отправляется ближайшему патрульному экипажу по месту вызова.
Именно такая быстрая, слаженная работа соответствует европейской системе правопорядка, которую мы строим как в Киевской области, так и по всей Украине.
Сейчас в области уже ездит 83 патрульных машины, к концу месяца сделаем 111 экипажей.



Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
Re: Нові поліціянти
« Reply #661 : Лютого 04, 2016, 06:45:44 18:45 »

Denys Bigus
2 год ·
Рубрика "отходы".


Видели же уже видео с упоротой на Рейндже на пешеходном переходе?


Ну тe, которая "моя сумочка дороже, чем ваш райотдел". Она адвокат, все написали. Да.


 А еще прописана в одной квартире с полным, полнейшим тезкой прокурора ГПУ. По надзору. За законностью. Я удивлен скромностью и примерным поведением барышни, учитывая ее мужа.
П.С. Рубрика называется "отходы" просто потому, что это не на сюжет, а так, побочный результат производства. Вы же об этом и подумали, правда?))
Quo Vadis

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #662 : Лютого 04, 2016, 06:56:46 18:56 »
Нарешті!

Патрульна поліція Львова
18 хв. ·
ПАТРУЛЬНІ ОШТРАФУВАЛИ ПІШОХОДА, ЯКИЙ ЗНЕВАЖЛИВО ВІДРЕАГУВАВ НА ЗАУВАЖЕННЯ
#поліціяльвова #lvivpolice #патрульнаполіція
Патрулюючи на вулиці Городоцькій, екіпаж помітив пішохода, який переходив дорогу у недозволеному місці - через чотири смуги руху. Патрульний зробив громадянину зауваження через гучномовець , однак пішохід не послухався ще й висловив своє невдоволення. Поліцейські розвернули авто і зупинили порушника. На чоловіка винесли постанову і допоки складали адмінматеріал – провели лекцію як правильно переходити дорогу. Чоловік підписав постанову, погодився з правопорушенням і пообіцяв, що надалі дотримуватиметься правил.
« Останнє редагування: Лютого 04, 2016, 06:59:55 18:59 від optimist »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #663 : Лютого 04, 2016, 07:01:46 19:01 »
І ще одне Нарешті! Мені такі шахраї дзвонили двічи.
Окрема повага подружній парі що зіграли постанову і шахраї повелися

Патрульна поліція України
1 год. ·
– Ваш син скоїв злочин. Щоб звільнити його від відповідальності, потрібно заплатити три тисячі доларів", — такий дзвінок надійшов до подружньої пари від невідомих, що назвалися поліцейськими. Подія сталася в Святошинському районі Києва.
Перелякані батьки зв'язалися із сином. Той повідомив, що з ним все гаразд і саме відпочиває зі своїми друзями. Тоді подружжю стало ясно, що вони мають справу з шахраями і зателефонували за номером 102. Патрульні влаштували зловмисникам засідку: затримання відбулось під час передачі фальшивих коштів заявницею. Сама операція тривала близько 15 хвилин. Затримали двох шахраїв, далі по цій справі працюватиме слідчо-оперативна група.
Патрульна поліція попереджає: у разі будь-яких дзвінків від невідомих слід холоднокровно оцінити ситуацію та негайно перевірити отриману інформацію, наприклад, зателефонувати близьким, і обов'язково — за номером "102".

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #664 : Лютого 05, 2016, 12:51:18 12:51 »
У франіку теж рагулі є :smilie3:


Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Нові поліціянти
« Reply #665 : Лютого 05, 2016, 04:56:59 16:56 »
В Одесі сталася масова бійка між таксистами і патрульними поліції.

Біля одного з кафе на розі Великої Арнаутської та Преображенської в Одесі сталася масова бійка за участю таксистів і патрульних поліцейських.

Як повідомляє Думська, в результаті інциденту двоє людей були госпіталізовані з переломом носа і підозрою на струс мозку.

Крім того, в одному з таксі було розбите скло.

Після цього на місце прибув наряд патрульної поліції, який заспокоїв бешкетників сльозогінним газом.

Крім того, слідчо-оперативна група вилучила у одного з учасників бійки пістолет.

Затриманих доставили до Приморського райвідділу. Серед них виявилися співробітники 1 роти 2 батальйону патрульної поліції Одеси.

За даним фактом розпочато службове розслідування.

Питання про відкриття кримінального провадження поки залишається відкритим.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Полтавській області через масову бійку поліції довелося застосувати вогнепальну зброю.

http://m.nv.ua/ukr/ukraine/events/v-odesi-stalasja-masova-bijka-mizh-taksistami-i-patrulnimi-politsiji-95629.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #666 : Лютого 07, 2016, 09:21:59 09:21 »
Коротко про головне...
36 проц. старих ментiв Киiва та областi... не пройшли переатестацiю в лавах новоi Полiцii.
 :smilie7:

Offline Ukrainec

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Нові поліціянти
« Reply #667 : Лютого 07, 2016, 12:24:02 12:24 »
Нічна погоня у Києві поліції за порушником ПДД: 1 патрульний отримав поранення, вогонь поліція відкривала керуючись ст.46 закона про НП

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #668 : Лютого 07, 2016, 01:08:58 13:08 »
Нічна погоня у Києві поліції за порушником ПДД: 1 патрульний отримав поранення, вогонь поліція відкривала керуючись ст.46 закона про НП

брифінг Зозулі


Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #669 : Лютого 08, 2016, 02:34:05 02:34 »
Нічна погоня у Києві поліції за порушником ПДД: 1 патрульний отримав поранення, вогонь поліція відкривала керуючись ст.46 закона про НП

брифінг Зозулі



 За нарушение на пару сотен гривен , убили даже не водителя , а пассажира?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #670 : Лютого 08, 2016, 11:37:43 11:37 »


У новій поліції не все гладко – це було відомо ще до сьогоднішнього ексцесу з масовою гонитвою по всьому Києву за пияками на BMW та безладною стріляниною на ходу. Навіть у столиці, де поліцейська реформа проводиться з максимальною показовістю, до роботи нових “копів” є чимало запитань.

Нова патрульна поліція в Києві почала роботу 4 липня 2015 року. Сім місяців – стільки часу знадобилося активістові Майдану, “демальянсівцю”, випускникові Могилянки Олександру Харченку, аби зрозуміти, що така поліція – не для нього.

Харченко висловлював нарікання на нову роботу й раніше, але тоді закликав і себе, й інших долати труднощі, боротися з “совком” та у роботі НП. Однак минуло ще трохи часу, і 5 лютого він написав рапорт на звільнення. А сьогодні у “Фейсбуці” пояснив, чому йде з “копів”.

Олександр закликає не розганяти хвилі “зради” з цього приводу, натомість говорить, що реформа є “хорошою спробою”. Але його пояснення причин звільнення з поліції є показовими і змушують замислитись.
Час “селфі з копами” позаду – слід працювати над помилками і виправляти хиби.

Чому я звільняюся з нової поліції (FB)
…при тому, що вона крута і стріляє :)). А я тут лише умнічаю.

Я відмовляюся говорити про це в категоріях зрада vs перемога. “Або-або, третього немає” — це зручність категоризувати складну реальність в прості крайнощі. І це масове ярликування саме свідчить про незрілість нашого суспільства.

Страх — основа основ управління для совка. Особисто мені завжди були і будуть чужими системи, засновані на страху. Страх не має наперед визначеної форми, і геть помилково думати, що його мають лише суб’єкти внизу ієрархічної драбини.

Ага, якщо на згадці про страх ви подумали, що у мене виникли проблеми з субординацією, я вас розчарую. В моєму світі дисципліна, авторитет і субординація будуються не на страхові. І, власне, через те, що я шаную дисципліну, авторитет і субординацію — я чесно йду.

Не буду нікого затято переконувати. Свободу не можна повністю осягнути раціонально. Хоча, якщо мова суто про визначення, Dmitry Berger в одній зі своїх чудових статей днями нагадав одне доречне: свобода — це міра особистої відповідальності.

Я досить рано відчув, що моя міра особистої відповідальності — істотно більше, ніж міра особистої відповідальності, яку заохочує навіть нова українська поліція. Ще навесні минулого року в учебці, згадайте мої пости звідти. І хто каже, що я легко і швидко відступив, хай пройде мій шлях.

Мову веду про особисту відповідальність пересічного виконавця, якщо що. Оці всі підходи “поліція і громада”, про які чимало пафосно говорилося минулого року — можливі у зрілих західних поліціях, бо там є реальне делегування повноважень.
Нова українська поліція до цього вочевидь поки ще не готова, і це не вина Еки Згуладзе чи Хатії Деканоідзе. Це шлях нашого з вами суспільства.

Хочете конкретики? Гаразд, але не сприймайте як вичерпну. Я надавав би перевагу не перелічувати словами, а змінювати діями. Те я і робив, поки міг і хотів. Але:

У Департаменті патрульної поліції критична кількість старих совкових бюрократів. Усілякі “кадровики”, бухгалтерія тощо. З відповідними підходами.
За півроку в Департаменті патрульної поліції утворилася критична кількість нових совкових бюрократів. Це ті, кому до 30, але чия ідеологія діяльності — прикриття своєї жопи.
Процеси — не працюють. Працює ручне управління. І самовідтворюється. Процесів ніхто особливо і не прагне, якщо розуміє їхню доречність взагалі. Тому, за даних умов, бєспєрспєктівняк.
Нормативна база не витримує функціонального навантаження, але ніхто не поспішає змінювати нормативну базу прийнятними темпами (тобто, на вчора), або хоча б чесно, прямо й відверто її ламати заради прогресу.
Сповідується старе одвічне совкове “строгость наших законов компенсируется необязательностью” + відтворення двох паралельних реальностей: де факто і на папері.
Приклади я наразі не буду наводити. У мене їх 1000. Але тут і зараз не дам потонути в обговоренні окремих дерев з лісу.

Чому ж я “так легко” відступив, мене питають? Відповідаю: подивіться ширше. Наполегливість — це ніколи не відступати від лобового зіткнення, навіть щоби підійти з іншої сторони? Чи, можливо, усе ж таки змінювати країну (починаючи з себе) — це не конче про поліцію і через поліцію?

Особисто я в певний момент можу мати продуктивнішу точку прикладання своїх особистих зусиль. Що не диктує ніякої зради нікому іншому. Я ж розраховую, що говорю з вільними людьми.

Благаю, облиште оце про “зраду” і “перемогу”! Те, що хтось, тут і зараз, втратив можливість робити щось корисне, за прийнятну особисто для себе ціну (і чесно це визнає, і чесно йде) — не означає, що такої можливості не лишилося зовсім.

Я абсолютно вірю, що ті, хто лишаються в поліції, зроблять ще чимало корисного. Сьогоднішня нічна стрілянина тому приклад. Це по-перше.

По-друге, життя — це рух. Колись давно я почув від Вакарчука приблизно таке: для того, аби в країні виникла одна музична група світового масштабу крутості, повинно спочатку бути 10 просто хороших, 100 посередніх, і 1000 трешових. Згодом я в теорії вичитав і на практиці переконався також: аби в країні виникла одна якісно нова політична партія, повинно бути з десяток невдалих спроб. Так, кожна спроба — може бути болісний процес. Але кожна спроба — наближає до мети.

Тому нова поліція — це таки дійсна реформа, я це казав одразу ще минулої весни; але із застереженням, що й справжні реформи можуть мати різний ступінь ефективності. Може бути ‘wow!’ а може бути… ‘nice try’.

Я би сказав, що ця реформа — nice try. Це не витрачені даремно зусилля. Це nice try. Кожен хоча би напів-вдало пройдений етап формує досвід і майданчик для наступного. Нова поліція могла би бути новішою. Але це все одно nice try. І люди, підготовлені новою поліцією — це хороша інвестиція для нової української республіки. Адже життя — це рух. І якщо ви вмієте відпускати — ви зробите користь із кожного nice try.

І Noddeat написав дуже круто: “Це не зрада і не перемога, це життя з його 100500 відтінками сірого.”

Дякую всім, хто зі мною був і є.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нові поліціянти
« Reply #671 : Лютого 08, 2016, 11:49:27 11:49 »
Нічна погоня у Києві поліції за порушником ПДД: 1 патрульний отримав поранення, вогонь поліція відкривала керуючись ст.46 закона про НП

брифінг Зозулі



 За нарушение на пару сотен гривен , убили даже не водителя , а пассажира?

В Гамериков навіть за небезпечний рух у бік поліціянта...залюбки відправляють на небеса.

Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2742
Re: Нові поліціянти
« Reply #672 : Лютого 08, 2016, 11:52:15 11:52 »
В Гамериков навіть за небезпечний рух у бік поліціянта...залюбки відправляють на небеса.

Не тримаєш руки на рулі - привід підозри в небеспеці.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #673 : Лютого 08, 2016, 02:06:55 14:06 »
Нічна погоня у Києві поліції за порушником ПДД: 1 патрульний отримав поранення, вогонь поліція відкривала керуючись ст.46 закона про НП

брифінг Зозулі



 За нарушение на пару сотен гривен , убили даже не водителя , а пассажира?

В Гамериков навіть за небезпечний рух у бік поліціянта...залюбки відправляють на небеса.
Это можно было бы мычать, если бы водителя застрелили, а не пассажира.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Нові поліціянти
« Reply #674 : Лютого 08, 2016, 02:08:22 14:08 »
Нічна погоня у Києві поліції за порушником ПДД: 1 патрульний отримав поранення, вогонь поліція відкривала керуючись ст.46 закона про НП

брифінг Зозулі



 За нарушение на пару сотен гривен , убили даже не водителя , а пассажира?

В Гамериков навіть за небезпечний рух у бік поліціянта...залюбки відправляють на небеса.
Это можно было бы мычать, если бы водителя застрелили, а не пассажира.
зазвичай стріляють у того, хито становить небезпеку для життя
писи не дивився виступлєніє, чисто по прєдидущєму тезісу

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #675 : Лютого 08, 2016, 02:10:56 14:10 »
Полицейские сами и создали, решив погоняться. Или они банду совершившую вооруженное преступление брали?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Нові поліціянти
« Reply #676 : Лютого 08, 2016, 02:14:45 14:14 »
Полицейские сами и создали, решив погоняться. Или они банду совершившую вооруженное преступление брали?
задача поліції - припиняти правопорушення
а коли порушник іде на підвищення градуса і використовує зброю - тут дуже непросто
невипадково на заході відбір у професію поліцейського може і найжорсткіший (знаю про що пишу :smilie1: - конкр про Німеччину)
і комісують рєзко

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #677 : Лютого 08, 2016, 02:18:06 14:18 »
Никто зброю не використовував,  можно было за городом тормознуть, а не по Киеву летать и стрелять.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Re: Нові поліціянти
« Reply #678 : Лютого 08, 2016, 02:26:48 14:26 »
Никто зброю не використовував,  можно было за городом тормознуть, а не по Киеву летать и стрелять.
Да, пусть пьяные ублюдки колесят по Киеву, можно и за городом тормознуть. Идиотина.

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #679 : Лютого 08, 2016, 02:28:46 14:28 »
Откуда ты знаешь, что пьяные? А то что пули куда попало в городе летели, тебя это не смущает идиотина?
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Нові поліціянти
« Reply #680 : Лютого 08, 2016, 02:29:17 14:29 »
Никто зброю не використовував,  можно было за городом тормознуть, а не по Киеву летать и стрелять.
мож ми про різні випадки
я десь краєм вуха почув що стріляли в мєнтів
ну та то таке

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #681 : Лютого 08, 2016, 02:34:19 14:34 »
Никто зброю не використовував,  можно было за городом тормознуть, а не по Киеву летать и стрелять.
мож ми про різні випадки
я десь краєм вуха почув що стріляли в мєнтів
ну та то таке
Брехня оказалась, честные журналисты из Експресо тв постарались.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline romuluss

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 362
Re: Нові поліціянти
« Reply #682 : Лютого 08, 2016, 02:36:43 14:36 »
Никто зброю не використовував,  можно было за городом тормознуть, а не по Киеву летать и стрелять.
мож ми про різні випадки
я десь краєм вуха почув що стріляли в мєнтів
ну та то таке
Брехня оказалась, честные журналисты из Експресо тв постарались.
хєрово шопісєц
 :smilie2:

Offline ray

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 520
Re: Нові поліціянти
« Reply #683 : Лютого 08, 2016, 02:39:28 14:39 »
Откуда ты знаешь, что пьяные? А то что пули куда попало в городе летели, тебя это не смущает идиотина?
Смущает, что 40 минут уроды летают по городу от кучи полицейских, создавая опасность для жителей. И пофиг, пьяные или нет - пули попали куда надо, идиот.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Нові поліціянти
« Reply #684 : Лютого 08, 2016, 02:45:14 14:45 »
В країні АТО...х.з хто там в тачці сидів і що віз? Побігли від копів ...отримали кулю.Все по феншую.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #685 : Лютого 08, 2016, 02:47:36 14:47 »
у гамерици копи працюють
(в кінці коп випускає обойму без всяких сентиментів.. і не по колесах)

[ Invalid YouTube link ]

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46591
  • Never give in!
Re: Нові поліціянти
« Reply #686 : Лютого 08, 2016, 10:20:38 22:20 »
Ці поліціянти - святі люди!...  :smilie9:
Цю курву в США вже б скрутили вчетверо, одягли браслети і витерли б її пикою капот її сраної тачки.
 І були б праві




https://www.facebook.com/profile.php?id=100005436272079

« Останнє редагування: Лютого 08, 2016, 10:46:19 22:46 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #687 : Лютого 10, 2016, 12:56:34 00:56 »
Порада нудьгуючим бажаючим злобно тролліть поліціянтів:

Їдьте в мордор – там ще поле неоране всім вашим нині незатребуваним талантам.

І вам користь, і на батьківщині – уважуха...а згодом.. (може так складеться) що і тут іноді знадобиться


Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #688 : Лютого 10, 2016, 01:59:31 01:59 »
Откуда ты знаешь, что пьяные? А то что пули куда попало в городе летели, тебя это не смущает идиотина?
Смущает, что 40 минут уроды летают по городу от кучи полицейских, создавая опасность для жителей. И пофиг, пьяные или нет - пули попали куда надо, идиот.

  :weep:

[ Invalid YouTube link ]

 Ой, а кто по встречке едет? А скорость там врядли и 100 ( А место отличное примус на бмв вставить). Так куда примерно 60 пуль в Киеве полетело, если в машину 14 попало , еше одна в зеркало приуса?
 И чего видео не выкладывают? Как с блондинками, так пожалуйста.

 Превышение и навмистне вбивство. Вот так закончилось полицейское - "Дело было вечером, делать было нечего".
« Останнє редагування: Лютого 10, 2016, 02:05:37 02:05 від roma »
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #689 : Лютого 10, 2016, 02:10:55 02:10 »

 Ой, а кто по встречке едет? А скорость там врядли и 100

пляяяя... а ти шо блять не бачіш ЗВІДКИ він виїжджає? ? ? :smilie9:

То що остання машина полисменов доїхала до перекрестка по зустрічной – АБСОЛЮТНО вірно. Правільно зробили і профессійно.
« Останнє редагування: Лютого 10, 2016, 02:28:48 02:28 від free UA »