Автор Тема: Тим часом Китайці..  (Прочитано 846 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8296
Тим часом Китайці..
« : Травня 10, 2021, 07:59:47 19:59 »
 :smilie10:



друге выдео , бо то счезло

« Останнє редагування: Травня 11, 2021, 10:44:47 10:44 від Мазепа Київ »
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #1 : Травня 10, 2021, 09:03:08 21:03 »
Ну й хулє? :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8296
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #2 : Травня 10, 2021, 09:27:18 21:27 »
Рашка не вистоїть перед такою зомбі-армією..

Краще б думали про свої східні кордони, а не до нас лізли.. :smilie9:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9369
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #3 : Травня 10, 2021, 10:24:27 22:24 »
Рашка не вистоїть перед такою зомбі-армією..

Краще б думали про свої східні кордони, а не до нас лізли.. :smilie9:

Та чого їм там паритись? Вони вже віддали Далекий схід китайцям - типу в оренду. Ім Україна цікавіша - відчувають під носом дух поживи.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #4 : Травня 10, 2021, 10:37:15 22:37 »
Рашка не вистоїть перед такою зомбі-армією..

Краще б думали про свої східні кордони, а не до нас лізли.. :smilie9:

Та ті паради для внутрішнього вжитку...... шо боялись та не насміхались з віні пуха  :gigi:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20533
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #5 : Травня 10, 2021, 11:05:11 23:05 »
в северной корее круче :laugh:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #6 : Травня 10, 2021, 11:53:00 23:53 »
в северной корее круче :laugh:


І поруч не стоять з китайцями в "строєвой подготовкє". Хєрня повна. А я дуже шарю в цій темі. (4 роки по Хрещатику в "коробкє" в "совкє" ходив в КВОКУ (!) на 7 листопада). Те, що я зараз бачив...це реально НЕРЕАЛЬНО.  :smiley24:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #7 : Травня 11, 2021, 09:23:45 09:23 »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #8 : Травня 13, 2021, 12:01:07 00:01 »
Стройова підготовка у них крута. Нічого не скажеш. Але ж армія - це не шагістика. Історія говорить про те, що китайці хренові вояки. Про війну в Кореї та те, як воювали китайці, мені розповідали трохи. Не дуже про китайців відгукувалися. Та і про участь в боях НОАК я щось ніде не чув останнім часом. А показуха була показухою. Нею і залишиться. НОАК видається мені здоровенною цяцькою. Барвистою, яскравою, шумною. І від якої дуже мало користі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #9 : Травня 13, 2021, 09:19:43 09:19 »
Стройова підготовка у них крута.
Нічого не скажеш.
Але ж армія - це не шагістика.
Історія говорить про те, що китайці хренові вояки. Про війну в Кореї та те, як воювали китайці, мені розповідали трохи.
Не дуже про китайців відгукувалися. Та і про участь в боях НОАК я щось ніде не чув останнім часом.
А показуха була показухою.
Нею і залишиться.
НОАК видається мені здоровенною цяцькою. Барвистою, яскравою, шумною.
І від якої дуже мало користі.
Радянська Армiя... довгi роки... була такою ж самою показухою, як в Кiтаi - на Парадах - все гарно, в в/ч - повна разруха...
 :moskali:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #10 : Травня 13, 2021, 10:41:28 10:41 »
Стройова підготовка у них крута. Нічого не скажеш. Але ж армія - це не шагістика. Історія говорить про те, що китайці хренові вояки. Про війну в Кореї та те, як воювали китайці, мені розповідали трохи. Не дуже про китайців відгукувалися. Та і про участь в боях НОАК я щось ніде не чув останнім часом. А показуха була показухою. Нею і залишиться. НОАК видається мені здоровенною цяцькою. Барвистою, яскравою, шумною. І від якої дуже мало користі.

Якщо подивитися на історію, то "хрінові вояки" - це лише функція кепської військової школи на певному етапі.
В античності та середніх віках китайскі армії мали дуже успішні періоди. Воювати проти мілітаризованих кочівників - це дуже складна справа.
До речі, самі після того, як китайці добили залишки монгольської імперії у 18ст, вони заспокоїлися, вийшли на плато та потім увійшли у дуже тривалу стагнацію, яка їм мало не коштувала повного краху у 20ст. 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19212
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #11 : Травня 15, 2021, 08:59:09 08:59 »
Стройова підготовка у них крута. Нічого не скажеш. Але ж армія - це не шагістика. Історія говорить про те, що китайці хренові вояки. Про війну в Кореї та те, як воювали китайці, мені розповідали трохи. Не дуже про китайців відгукувалися.

Але мети своєї досягли - пересунули-таки фронт назад на 38 паралель. А трупаки... та хто їх там рахує?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46600
  • Never give in!
Re: Тим часом Китайці..
« Reply #12 : Вересня 24, 2021, 09:38:07 21:38 »
HIDDEN HORRORS China carrying out Nazi-style experiments on Muslims with organs cut out & mystery injections, chilling report claims
Patrick Knox
12:02 ET, Sep 23 2021

https://www.the-sun.com/news/3719374/china-nazi-experiments-muslims-report/?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_campaign=sharebarweb

Based on shocking testimonies of prisoners who have fled from China, the human rights organisation said inmates would have mystery injections and have blood drawn.

The doctors were said to have been tightlipped about what the injections, or said they were vaccinations — some given every 10 to 15 days, and samples were for.

The report stated: "While government documents indicate that detainees were required to be vaccinated, the frequency with which some detainees report being injected is suspicious.

"A few former detainees claimed they were given injections or made to take pills every couple of weeks."

It was claimed that the inmates were given “blue” tablets every two to three weeks.

Some former detainees report some people receiving injections were “happy” or seemed inebriated.
If you are going through hell, keep going.