Автор Тема: Тимошенко освистали на Черкащині  (Прочитано 620 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Тимошенко освистали на Черкащині
« : Квітня 13, 2014, 01:11:32 13:11 »
Сьогодні в селі Мельники Чигиринського району Черкаської області вшановують пам’ять героїв Холодного Яру, які боролися з комуністичним режимом.
 
За повідомленням УНІАН, участь в урочистостях, зокрема, беруть лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, лідер «Свободи» Олег Тягнибок, лідер НРУ Василь Куйбіда.
 
На початку виступу Тимошенко на мітингу сотні його учасників почали свистіти й кричати «Ганьба!». В основному це були прихильники «Правого сектора».
 
Ведучий попросив не влаштовувати на могилах національних героїв цирк і не псувати свято.
 
«Послухайте людину, яка мужньо вистояла під пресом катка Януковича. Якби Юлію Тимошенко зламали у в’язниці, то багато хто побоявся б сьогодні вилазити зі щілин і підніматися з колін», – сказав ведучий.

Після цього він знову надав слово Тимошенко.
 
На початку вона заявила, що за роки боротьби проти олігархів на неї вилито багато бруду, зокрема через телеканали, якими володіють ці ж олігархи.
 
«Шкода, що ми довіряємо такій інформації, вона отруює свідомість українців. Я розумію, що бруд ллють і на мене. Хочу, щоб такого не було, і ми надалі розуміли б один одного», – сказала Тимошенко.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Тимошенко освистали на Черкащині
« Reply #1 : Квітня 13, 2014, 01:55:53 13:55 »
Сьогодні в селі Мельники Чигиринського району Черкаської області вшановують пам’ять героїв Холодного Яру, які боролися з комуністичним режимом.
 
За повідомленням УНІАН, участь в урочистостях, зокрема, беруть лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко, лідер «Свободи» Олег Тягнибок, лідер НРУ Василь Куйбіда.
 
На початку виступу Тимошенко на мітингу сотні його учасників почали свистіти й кричати «Ганьба!». В основному це були прихильники «Правого сектора».
 
Ведучий попросив не влаштовувати на могилах національних героїв цирк і не псувати свято.
 
«Послухайте людину, яка мужньо вистояла під пресом катка Януковича. Якби Юлію Тимошенко зламали у в’язниці, то багато хто побоявся б сьогодні вилазити зі щілин і підніматися з колін», – сказав ведучий.

Після цього він знову надав слово Тимошенко.
 
На початку вона заявила, що за роки боротьби проти олігархів на неї вилито багато бруду, зокрема через телеканали, якими володіють ці ж олігархи.
 
«Шкода, що ми довіряємо такій інформації, вона отруює свідомість українців. Я розумію, що бруд ллють і на мене. Хочу, щоб такого не було, і ми надалі розуміли б один одного», – сказала Тимошенко.

 :weep: :upa
це майже моя батьківщина  :smilie1:
молодці земляки!

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Тимошенко освистали на Черкащині
« Reply #2 : Квітня 13, 2014, 01:58:49 13:58 »
мне понравилось, как всех, кто кричал "ганьба", сразу записали в приверженцы правого сектора,
их кто-то опрашивал?

Offline Татьяна

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1207
  • Стать: Жіноча
Re: Тимошенко освистали на Черкащині
« Reply #3 : Квітня 13, 2014, 02:00:56 14:00 »
кстати, еще не так давно Юлька и ее верные штыки называли некрофилами и всячески осуждали тех, кто типа пиарится на теме разных наших памятников,
а тут и сама не побрезговала