Сторінок:
Actions
  • #1771 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • підведемо підсумок - укі бажає від майбутньої влади накласти податок на нафтодобиваючу галузь та можливо на бензин і направити гроші "в екологію" тобто зробити дотації теслі та іншим енергомобілям. я правильно зрозумів, Укі? ще щось чи це все?
  • #1772 від Uki 13 Oct 2020
  • підведемо підсумок - укі бажає від майбутньої влади накласти податок на нафтодобиваючу галузь та можливо на бензин і направити гроші "в екологію" тобто зробити дотації теслі та іншим енергомобілям. я правильно зрозумів, Укі? ще щось чи це все?

    Думаю наявні рібейти за електро авто достатні.... Просто треба шоб їх не ліквідовували поки що......

    Зараз треба проводити дослідження з модернізації електромереж таким чином щоб вони були безпечнішими, розраховані були на генерацію та зберігання електроенергії вдома та на велику кількість зарядних станцій для авто........
    Також треба виділяти гранти на розробку систем зберігання енергії......
  • #1773 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • Думаю наявні рібейти за електро авто достатні.... Просто треба шоб їх не ліквідовували поки що......

    Зараз треба проводити дослідження з модернізації електромереж таким чином щоб вони були безпечнішими, розраховані були на генерацію та зберігання електроенергії вдома та на велику кількість зарядних станцій для авто........
    Також треба виділяти гранти на розробку систем зберігання енергії......

    мені здається що це якось мілкувато для політичного курсу країни. якщо це звичайно все що ти очікуеш.
  • #1774 від coolzak 13 Oct 2020
  • Uki,
    Подивись зараз на ютубі в Timcast irl  йде інтервю з страшним білим супремасистом головоюProud boys
  • #1775 від Комашки 13 Oct 2020
  • Зараз треба проводити дослідження з модернізації електромереж таким чином щоб вони були безпечнішими, розраховані були на генерацію та зберігання електроенергії вдома та на велику кількість зарядних станцій для авто........
    Також треба виділяти гранти на розробку систем зберігання енергії......
    Не в курсі за США, але у Європі такі гранти існують десятиріччами, тому гадаю що в Америці принаймі аналогічна ситуація.
    Електромережі якоїсь принципово нової модернізації не потребують, достатньо поточних можливостей + звичайного розширення.
    Тобто, власне, все чого ви хочете вже є - достатньо просто встановлювати та користуватися.
  • #1776 від Комашки 13 Oct 2020
  • В чому сакральність сонячної енергії?атомні дешевші і ноль СО2
    В тому, що атомна станція стоїть під боком, й муляє око. А роздуплені кобальтові шахти на пів-Африки та смітники з батарей на пів-Малазії не є частиною світу, й тому не становлять загрози екології.
    У випадку, коли атомна станція стоїть десь у дикунів, електрика з неї теж вважається чистою. Принаймі у ЄС, в них чиста електрика береться з дротів, котрі йдуть зі сходу звідкись.
  • #1777 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • https://www.schwab.com/resource-center/insights/content/global-impact-blue-wave-election-outcome?cmp=em-QYD

    please read - VERY unbiased and neutral article. This is actually from our investment fund.
  • #1778 від Uki 13 Oct 2020
  • В тому, що атомна станція стоїть під боком, й муляє око. А роздуплені кобальтові шахти на пів-Африки та смітники з батарей на пів-Малазії не є частиною світу, й тому не становлять загрози екології.
    У випадку, коли атомна станція стоїть десь у дикунів, електрика з неї теж вважається чистою. Принаймі у ЄС, в них чиста електрика береться з дротів, котрі йдуть зі сходу звідкись.

    Атомні станції дають найдорожчу електроенергію..... Нашо воно потрібне таке?
  • #1779 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • атомні станції то знову таки нарратив - суспільна думка. дуже заполітизовано.
  • #1780 від Uki 13 Oct 2020
  • атомні станції то знову таки нарратив - суспільна думка. дуже заполітизовано.

    Ну досвід фукусіми та чорнобиля дає змогу приблизно порахувати вартість цієї електроенергії враховуючи всі ризики та витрати на очистку.....
    У нас порахували - виявилось занадто дорого..... Дешевше демонтувати.
  • #1781 від majesty 13 Oct 2020
  • Ну досвід фукусіми та чорнобиля дає змогу приблизно порахувати вартість цієї електроенергії враховуючи всі ризики та витрати на очистку.....
    У нас порахували - виявилось занадто дорого..... Дешевше демонтувати.
    сорри перепутал фукуяму с фукусимой)
    атомная энергетика очень грязная по сумме всей эксплуатации

    причем наступит момент утилизации и самих станций
    а по опыту чернобыля это миллиарды
  • #1782 від majesty 13 Oct 2020
  • я так понимаю трампоиды рвут ж против зеленых технологий только по причине шо так сказал их дегенерат суперлидер
  • #1783 від Uki 13 Oct 2020
  • Дивні люди. Органічні добрива на вулицях сан франциско вони вважають екологічною катастрофою вселенського масштабу, зате атомна енергетика - це найчистіша електроенергія 
  • #1784 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • Ну досвід фукусіми та чорнобиля дає змогу приблизно порахувати вартість цієї електроенергії враховуючи всі ризики та витрати на очистку.....
    У нас порахували - виявилось занадто дорого..... Дешевше демонтувати.
    а досвід СРСР та венесуели вам не дає підстав прорахувати наслідки комунізму та класової боротьби?

    я не топлю за атомні станції, лише кажу що питання заполітизоване. і було заполітизовано не протязі довгого часу.
  • #1785 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • Дивні люди. Органічні добрива на вулицях сан франциско вони вважають екологічною катастрофою вселенського масштабу, зате атомна енергетика - це найчистіша електроенергія
    це я кепкував, Укі. нажаль ти не зрозумів...
  • #1786 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • я так понимаю трампоиды рвут ж против зеленых технологий только по причине шо так сказал их дегенерат суперлидер
    как там ваші водорослі, маджесті? уже внєдрілі на государствєнном уровнє?
  • #1787 від Uki 13 Oct 2020
  • а досвід СРСР та венесуели вам не дає підстав прорахувати наслідки комунізму та класової боротьби?


    Звичайно дає...... так само як і досвід війни з рабством та війни з нацизмом.......
  • #1788 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • Звичайно дає...... так само як і досвід війни з рабством та війни з нацизмом.......
    ну якщо закопуватися в історію, то можете прорахувати наслідки винищення білих на гаїті або білих фермерів у пар.
    вибач, за особисте питання, але якщо ти так толеруєш срср, та переживаєш за рабство та расизм, чого ти зїбав з неньки, де расизму нема взагалі у країну нащадок поневолених чорних? просто не розумію логіку...
  • #1789 від Uki 13 Oct 2020
  • ну якщо закопуватися в історію, то можете прорахувати наслідки винищення білих на гаїті або білих фермерів у пар.
    вибач, за особисте питання, але якщо ти так толеруєш срср, та переживаєш за рабство та расизм, чого ти зїбав з неньки, де расизму нема взагалі у країну нащадок поневолених чорних? просто не розумію логіку...

    я толерую СРСР?  :smilie10:

    з чого ти це взяв? Зі своїх чорно-білих проекцій?

    Якраз навпаки...... Я бачу трампа зараженого "кацапською бацилою совкізму", шо проявляється в його "хитровиєбаних схемах" з податками, співпраці з дойчебанком, нерухомістю, тощо ....... Занадто багато він з кацапською бидлоелітою мав справи......
  • #1790 від majesty 13 Oct 2020
  • как там ваші водорослі, маджесті? уже внєдрілі на государствєнном уровнє?
    таки я угадал
    неадекватная реакция
    за трампа среди белых люди с низким уровнем образования
    согласен или дать цифры трампдегенирату?)
  • #1791 від majesty 13 Oct 2020
  • я толерую СРСР?  :smilie10:

    з чого ти це взяв? Зі своїх чорно-білих проекцій?

    Якраз навпаки...... Я бачу трампа зараженого "кацапською бацилою совкізму", шо проявляється в його "хитровиєбаних схемах" з податками, співпраці з дойчебанком, нерухомістю, тощо ....... Занадто багато він з кацапською бидлоелітою мав справи......
    спорить с пеонером про ссср нет смысла
    так как вообще ни в зуб ногой про экономическую модель ссср
    когда то заявил что НДС это наьог из советской экономики  :laugh:
  • #1792 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • таки я угадал
    неадекватная реакция
    за трампа среди белых люди с низким уровнем образования
    согласен или дать цифры трампдегенирату?)
    по водорослям отвєта нє будєт..  а бурштин та лєс? дуже екологічно ?
  • #1793 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • я толерую СРСР?  :smilie10:

    з чого ти це взяв? Зі своїх чорно-білих проекцій?

    Якраз навпаки...... Я бачу трампа зараженого "кацапською бацилою совкізму", шо проявляється в його "хитровиєбаних схемах" з податками, співпраці з дойчебанком, нерухомістю, тощо ....... Занадто багато він з кацапською бидлоелітою мав справи......
    а ти взагалі розумієш що таке срср? мені здається що ні.
  • #1794 від majesty 13 Oct 2020
  • по водорослям отвєта нє будєт..  а бурштин та лєс? дуже екологічно ?
    я должен за водоросли ответить? я не знаю про технологии связанные с водорослями в штатах
    а почему это тебя так интересует?? ты где то слышал про это?
  • #1795 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • взагалі маджесті як борцун за екологію, розкажи мені що важливіше - купити пріуса в поліцію україни чи налагодити закони та судову систему яка дозволить боротися з підарасами що виривають каталізатори на своїх корчах? чи завозять шрот 20 річної давності? чи побудувати ринкову економіку що дозволить пересісти з жигулів 30 річних на сучасні авто населенню?
  • #1796 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • я должен за водоросли ответить? я не знаю про технологии связанные с водорослями в штатах
    а почему это тебя так интересует?? ты где то слышал про это?
    це не про штати а про ту країну де ти живеш. почитай про "зелені" ініциативи ЮВТ вумнику.
  • #1797 від majesty 13 Oct 2020
  • а ти взагалі розумієш що таке срср? мені здається що ні.
    бугеге
    как раз ты нихрена про  ссср не знаешь
     ссср это отсутствие частной собственности и частного бизнеса
    отсутствия негосударственной торговли и отсутствие мой глупый дружок НДС как абсолютно капиталистического явления
  • #1798 від Ali(UA) 13 Oct 2020
  • взагалі вся ця чухня з теслами та пріусами - та "паперові" пакети замість кульочків - то чухня для про екологію для домогосподарок. бо всі ці тесли то капіталізація на здоровій економіці, то типова грета турнберг, продукт медіа та нарративу.
  • #1799 від majesty 13 Oct 2020
  • це не про штати а про ту країну де ти живеш. почитай про "зелені" ініциативи ЮВТ вумнику.
    лошок
    это были не зеленые инициативы
    а инициативы получения типа дополнительных ресурсов энергии в условиях высоких мировых цен на газ

    а вот зеленые инициативы по зеленому тарифу у нас как раз до зеленского работали и серьезно развивалась солнечная энергетика

    вопросы еще бкдут иксперд по лозунгам?
  • #1800 від majesty 13 Oct 2020
  • взагалі вся ця чухня з теслами та пріусами - та "паперові" пакети замість кульочків - то чухня для про екологію для домогосподарок. бо всі ці тесли то капіталізація на здоровій економіці, то типова грета турнберг, продукт медіа та нарративу.
    какой треш
    а переход фордом от конных повозок к авто тоже
Сторінок:
Actions