Автор Тема: Про кацапів  (Прочитано 965 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Про кацапів
« : Жовтня 23, 2018, 09:45:39 09:45 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів

Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди

Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #1 : Жовтня 23, 2018, 09:49:33 09:49 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів
Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди
Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?
Це одна з умов, аби кримчаки йшли на типу референдум, де Хуйло мiг "перемогти"..
Зараз воно бурчить, що нiякого повернення в Украiну не буде, бо так народ вирiшив...
Iснують безлiч технологiй, якi можуть бути в нагодi, коли це комусь потрiбно...
Хуйло знае, що робить, але не вираховуе наслiдки...
Перший дзiночок - Тiтан, другий - Керч, третiй - Мiст через затоку...
Що буде далi?..
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #2 : Жовтня 23, 2018, 09:54:19 09:54 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів
Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди
Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?
Це одна з умов, аби кримчаки йшли на типу референдум, де Хуйло мiг "перемогти"..
Зараз воно бурчить, що нiякого повернення в Украiну не буде, бо так народ вирiшив...
Iснують безлiч технологiй, якi можуть бути в нагодi, коли це комусь потрiбно...
Хуйло знае, що робить, але не вираховуе наслiдки...
Перший дзiночок - Тiтан, другий - Керч, третiй - Мiст через затоку...
Що буде далi?..
 :smilie7:

я маю на увазі блокаду вже після референдуму

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #3 : Жовтня 23, 2018, 10:02:23 10:02 »
я маю на увазі блокаду вже після референдуму
Для Хуйла - Крим, як для нас - Чорнобиль - начебто потрiбен, а що там буде - невiдомо.
Грошей РФ на Крим... взагалi немае, все занепадае - анi води, анi туристiв...
Единий Керч. мост... й той... давно на ладан дихае...
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #4 : Жовтня 23, 2018, 10:07:22 10:07 »
я маю на увазі блокаду вже після референдуму
Для Хуйла - Крим, як для нас - Чорнобиль - начебто потрiбен, а що там буде - невiдомо.
Грошей РФ на Крим... взагалi немае, все занепадае - анi води, анi туристiв...
Единий Керч. мост... й той... давно на ладан дихае...
 :smilie7:

то все- таки, як Ви вважаєте- була ця блокада інспірована кацапами ?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #5 : Жовтня 23, 2018, 10:51:18 10:51 »
Вчера на канале "Эмиграши" сидели ыгспэрды:

- Крым Украина должна в жопу целовать, кормить и водой обеспечивать. Мы же гуманные люди! Стыдно!

- Донбасс Украина должна в жопу целовать, кормить и всей социалкой обеспечивать. Мы же гуманные люди! Стыдно!

- Почему донбассяне-переселенцы не допускаются к выборам? Мы же демократическая страна! Стыдно!


Этой скотобазе пропутинской объясняют, что по всем международным конвенциям за все, что происходит на окупированных территориях, несет ответственность страна-агрессор! А мы не можем и не имеем права всячески поддерживать страну-агрессора на оккупированных териториях!

А они опять одно и то же..как боты..долдонят.

А я бы спросил...а статистика у них есть по "перемещенным лицам"...перед тем, как давать им право голоса....сколько из них были реальными боевиками, сепарами и колаборантами, а теперь они живут в Киеве и других городах Украины и не кашлаяют? И при любой первой возможности нас к стенке поставят. А? Сколько сейчас по Киеву, я вижу, шляется реального молодого сепарья-боевиков, блейзер на глаза натянут, капюшон сверху, рожи злобные, парни крепкие, руки сбитые, указательные и большие пальцы на сгибе натертые, штаны - камуфляж кацапский. Это им надо дать право голосовать? А сколько безногого молодого сепарья по переходам?

По каждому надо разбираться - раз. И второе. Карантин на 10 лет минимум. Никаких голосований лет 10.
« Останнє редагування: Жовтня 23, 2018, 10:54:41 10:54 від Geo »

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #6 : Жовтня 23, 2018, 01:13:02 13:13 »
я практично впевнений, що кацапи підготували забезпечення криму електроенергією, але далі не переключились просто, а розіграли цілу драму із блокуванням енергопостачання, героїчною боротьбою з бандерами і такою важкою, але заслуженою перемогою

тобто замість простих будівельних робіт цілий піар проект, причому досить вдалий

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Про кацапів
« Reply #7 : Жовтня 23, 2018, 03:00:50 15:00 »
Проблема з аналітикою роботи конкретних структур кацапстану полягає в тому, що це корпоративна держава, й практично неможливо сказати, де закінчується ЗМІ та починається спецслужба; де закінчується спецслужба та починається мафія; тощо.
Набагато легше давати оцінку роботи кацапів по конкретним ділянкам роботи. Наприклад, їхня система зовнішньої пропаганди є, можливо, найкращою в світі (а нашої, наприклад, не існує як системи).

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #8 : Жовтня 23, 2018, 03:31:00 15:31 »
Проблема з аналітикою роботи конкретних структур кацапстану полягає в тому, що це корпоративна держава, й практично неможливо сказати, де закінчується ЗМІ та починається спецслужба; де закінчується спецслужба та починається мафія; тощо.
Набагато легше давати оцінку роботи кацапів по конкретним ділянкам роботи. Наприклад, їхня система зовнішньої пропаганди є, можливо, найкращою в світі (а нашої, наприклад, не існує як системи).

так

і улюблений, як на мене, прийом кацпропаганди- закидати зрадоперемогу

змусити опонентів пережити гостре розчарування , впасти в фрустрацію і перестати вірити в перемогу добра- для каців це як два пальці

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #9 : Жовтня 23, 2018, 09:14:38 21:14 »
то все- таки, як Ви вважаєте- була ця блокада інспірована кацапами ?
Так - ссаме кацапами, тобто - москалями, 10 рокiв тому, при Юльке, може ще при Кравчуке, коли почали "дiлити" ЧФ.
 :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #10 : Жовтня 23, 2018, 09:25:07 21:25 »
то все- таки, як Ви вважаєте- була ця блокада інспірована кацапами ?
Так - ссаме кацапами, тобто - москалями, 10 рокiв тому, при Юльке, може ще при Кравчуке, коли почали "дiлити" ЧФ.
 :smilie7:

Ні , я не про діалектику

Я конкретно про блокаду вже окупованого Криму

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #11 : Жовтня 23, 2018, 09:28:47 21:28 »
Я конкретно про блокаду вже окупованого Криму
А ви як вважаете?..
Ми повиннi були стояти в Сiмф. аэропорту з караваем та частушками?...
Дивне питання.
Повна блокада -  :smiley24:
 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #12 : Жовтня 23, 2018, 09:37:46 21:37 »
Я конкретно про блокаду вже окупованого Криму
А ви як вважаете?..
Ми повиннi були стояти в Сiмф. аэропорту з караваем та частушками?...
Дивне питання.
Повна блокада -  :smiley24:

Повна блокада з елементами шоу, яка була приречена на провал - я вважаю, що це тупо

Відключати треба було , звичайно -без шоу, при цьому, розуміючи, що кацапи вже готові замінити постачання

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #13 : Жовтня 23, 2018, 11:43:55 23:43 »
Відключати треба було , звичайно -без шоу, при цьому, розуміючи, що кацапи вже готові замінити постачання
Нiчого у них не вийде, як би вони не "працювали".
Крим при москалях... буде порожнiй, бо воно iм не треба.
Плешивий лише Флот рятував, а все iнше... його не хвилюе.
В Криму нема нiчого для нормального життя - як курорт, який мав би поповняти бюджет... воно й далi буде таким собi другим Чорнобилем.
 :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #14 : Жовтня 23, 2018, 11:47:23 23:47 »
Ось про кацапів  :fp2

У Римі на станції метро «Репуббліка» сталася аварія на ескалаторі, на якому їхали вболівальники московського ЦСКА.
...
За непідтвердженими даними, аварію могли спровокувати вболівальники ЦСКА, які стрибали на ескалаторі. На відеозапису інциденту видно, що полотно ескалатора з великою швидкістю рухається вниз.


У римському метро обвалився ескалатор: постраждали десятки російських футбольних фанатів (відео) 


« Останнє редагування: Жовтня 23, 2018, 11:51:31 23:51 від RG »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #15 : Жовтня 24, 2018, 12:08:33 00:08 »
Ось про кацапів  :fp2
У Римі на станції метро «Репуббліка» сталася аварія на ескалаторі, на якому їхали вболівальники московського ЦСКА.
За непідтвердженими даними, аварію могли спровокувати вболівальники ЦСКА, які стрибали на ескалаторі. На відеозапису інциденту видно, що полотно ескалатора з великою швидкістю рухається вниз.

У римському метро обвалився ескалатор: постраждали десятки російських футбольних фанатів (відео) 
Треба не постраждали, а ЗАГИНУЛИ...
 :smilie7:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Про кацапів
« Reply #16 : Жовтня 24, 2018, 06:03:29 06:03 »
Ось про кацапів  :fp2
У Римі на станції метро «Репуббліка» сталася аварія на ескалаторі, на якому їхали вболівальники московського ЦСКА.
За непідтвердженими даними, аварію могли спровокувати вболівальники ЦСКА, які стрибали на ескалаторі. На відеозапису інциденту видно, що полотно ескалатора з великою швидкістю рухається вниз.

У римському метро обвалився ескалатор: постраждали десятки російських футбольних фанатів (відео) 
Треба не постраждали, а ЗАГИНУЛИ...
 :smilie7:
не загинули, а "папалі в рай" :gigi:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Про кацапів
« Reply #17 : Жовтня 24, 2018, 07:06:08 07:06 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів

Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди

Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?

Ога, насправді вони геніальні і многа хадов ачька.  :eyes:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #18 : Жовтня 24, 2018, 09:01:51 09:01 »
 :Sho_za: - Як туди потрапили чотири ураiнця?..
 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Про кацапів
« Reply #19 : Жовтня 24, 2018, 10:27:00 10:27 »
:Sho_za: - Як туди потрапили чотири ураiнця?..
 
Ну, не пощастило людям спускатися до метро, коли туди завалилися кацапські макаки зі своїми стрибками.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6323
Re: Про кацапів
« Reply #20 : Жовтня 24, 2018, 10:29:05 10:29 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів

Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди

Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?

Ога, насправді вони геніальні і многа хадов ачька.  :eyes:
Та не скажу, що для цього треба бути добіса геніальними...

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Про кацапів
« Reply #21 : Жовтня 24, 2018, 11:06:37 11:06 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів

Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди

Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?

Ога, насправді вони геніальні і многа хадов ачька.  :eyes:

Власне, що нічого геніального не було, але результат для кацапів був цілком позитивний


Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Про кацапів
« Reply #22 : Жовтня 24, 2018, 12:23:39 12:23 »
Ось про кацапів  :fp2

У Римі на станції метро «Репуббліка» сталася аварія на ескалаторі, на якому їхали вболівальники московського ЦСКА.
...
За непідтвердженими даними, аварію могли спровокувати вболівальники ЦСКА, які стрибали на ескалаторі. На відеозапису інциденту видно, що полотно ескалатора з великою швидкістю рухається вниз.


У римському метро обвалився ескалатор: постраждали десятки російських футбольних фанатів (відео) 

Что характерно - специфический инвентарь для принятия "с горла" на месте. :moskali:
No money No honey

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #23 : Жовтня 24, 2018, 12:28:39 12:28 »
Ну чё, хахлы...даскакались?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Про кацапів
« Reply #24 : Жовтня 24, 2018, 12:37:54 12:37 »
Гнилой народец...

"Дивимося фільм"Шпигун, який мене кинув".В кацап.перекладі часто звучитьУкраїна.В негативному значені. Наприклад злодій у них з України, тема з "на/в Україні" і таке ін.

Тільки субтитри підвели.

Говорять"дружба фальшива як в українців", а насправді там про паРашу йдеться."


No money No honey

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #25 : Жовтня 24, 2018, 04:46:55 16:46 »
Гнилой народец...

"Дивимося фільм"Шпигун, який мене кинув".В кацап.перекладі часто звучитьУкраїна.В негативному значені. Наприклад злодій у них з України, тема з "на/в Україні" і таке ін.

Тільки субтитри підвели.

Говорять"дружба фальшива як в українців", а насправді там про паРашу йдеться."


Дивіться фільми українською з толоки https://toloka.to (якщо купити з якісним перекладом ніде  :gigi:)
Russia delenda est.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19148
Re: Про кацапів
« Reply #26 : Жовтня 24, 2018, 05:07:01 17:07 »
Розумію, що тема контраверсійна, але періодично стикаюся із оцінкою кацапів, їх спецслужб, як даунів

Я вважаю, що це небезпечна позиція і хотів на одному прикладі подискутувати про це, можна, звичайно розглядати і інші епізоди

Я вважаю, що кацапи свідомо інспірували енергоблокаду Криму- що думаєте про це ?

Ога, насправді вони геніальні і многа хадов ачька.  :eyes:

Власне, що нічого геніального не було, але результат для кацапів був цілком позитивний

Ніхуя позитивного для кацапів у всьому цьому кримському ковфефе немає від слова "взагалі".

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: Про кацапів
« Reply #27 : Жовтня 24, 2018, 06:15:56 18:15 »
:Sho_za: - Як туди потрапили чотири ураiнця?..
 
Ну, не пощастило людям спускатися до метро, коли туди завалилися кацапські макаки зі своїми стрибками.

Пишуть, це були фани мацковського цееска з України  :fp2

Шкода, що не здохли там на місці.