Автор Тема: Забавно. Вовк виявився більш соціалізованим, ніж його господар  (Прочитано 364 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Щойно їхав в автобусі з вовком без намордника. Зайшла пара- спершу дівка, потім хлопець якийсь дивний- тягнув на поводку сірого, як собаку ( потім вже в інеті набрав "вовк ручний купити". Виявилось від 9 500 до 5 000 грн., уже мода така пішла- але як дресувати, гугль мовчить). Зайшли на середні двері, потягнули його на передні, які не відкриваються. Стусанами господар уклав його на підлогу вздовж стінки. Їдуть. Я дивлюсь- що воно таке? Наче як хаскі, але більший за звичайного собаку та на вовка схожий. Коли моя зупинка намалювалась наступною, підійшов до них з питанням, яке мало прозвучати так: "Щось Ваш хаскі більше на вовка схожий. Чи може це вовк і є?" ( я ще не знав, що таке можливо). На середині фрази господар вибухає: "Ета не хаскі! Ета волк і єсть! А єслі нє знаєш, то нада спрашивать!"  Я йому : "Це і мало бути питання, якби Ви мене не перебили", - але він уже відволікся: почав пояснювати своїй бабі, що я сказав: "Ваш хаскі  на вовка схожий", одночасно щось набираючи на своєму мобільнику. Вовк весь час при цьому лежав спокійно, але я вирішив за краще просто відійти- хоч він і ручний, зуби в нього можуть виявитись, як у дикого. Та й моя зупинка уже була

Цікаво, правда? Виявляється, вовки дуже сильно можуть соціалізуватись. Так сильно, що якщо вони попадуть назад до вовчої зграї, дикі вовки його загризуть, як чужака ( як собаку ). І що його рідна зграя тепер такий от псих, схильний до авторитаризму за своїм деспотичним характером і який зганяє свої комплекси на тварині. А у вовка, навпаки, характер, як у ангела- сама доброта та терпіння

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Сподіваюся той вовк одного дня господареві перегризе горлянку.
If you are going through hell, keep going.

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Нічого дивного. В цілому тварини значно кращі за людей. Принаймні пес, вовк чи заєць мені точно дорожчий, ніж кацап)

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Нічого дивного. В цілому тварини значно кращі за людей. Принаймні пес, вовк чи заєць мені точно дорожчий, ніж кацап)
:)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Були випадки, коли цуценят вовка брали в хату та годували.
А потiм... треба було вiдпускати в лiс.
Але е одне але...- якщо вовк "ручний" - вiн не зможе жити в лiсi серед родичiв.
Йому буде важко привчитися до полювання та лiсного життя.
Тому треба добре знати, що за тварина той вовк.
Менi взагалi дико чути, коли iдiоти беруть до себе обiзян, вовкiв, лисиць...
Я ще розумiю кота та собаку - це з давнiх часiв були наши друзi, вони звикли жити поруч з нами...
Але вовк... це ж типовий хижак, який - прийде час - покаже своi iкла.
Дурню робить той чувак - дорослим вовкам тяжко жити серед людей.
 :smilie7: