Автор Тема: Дональд таки не дарма змотався до Европи. Молодець  (Прочитано 2081 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
NY Times  п*ятниця:    The pace at which the Ukraine crisis is changing the economics and geopolitics of Europe became clear again on Friday when Ms. Merkel endorsed a suggestion from Prime Minister Donald Tusk of Poland for a common energy policy for the 28-nation European Union. But even the general embrace of the idea by Germany suggests that European Union countries might be prepared to pull together with the kind of unified response that Russia and Russian businesses fear could lead to Moscow’s isolation.

Швидкість, з якою криза в Україні змінює економіку і геополітику стала очевидною в п'ятницю, коли пані Меркель схвалила пропозицію прем'єр-міністра Польщі Дональда Туска що до єдиної енергетичної політики для 28-країн Європейського Союзу. Навіть загальне схвалення цієї ідеї Німеччиною свідчить про те, що країни Євросоюзу готові для того, щоб об*єднатись для спільної відповіді, котра, як побоюються російські бізнесмени може привести до ізоляції Москви.


Таки поляки наші друзі. Враховуючи, що Польща чи ненайбільш залежна від російських енергоносіїв країна в Європі, така їхня активність в цьому питанні просто не може не викликати поваги  :smiley24:

Offline ursusus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1627
Jeszcze Polska nie zginęła !  :smiley24: :smiley24:

Offline waclaw

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 72
Jeszcze Polska nie zginęła !  :smiley24: :smiley24:

Польска нє згінєла і Україна не згине!  :Prapor2:

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Ну так поляки...Це справжні молодші брати наші)))

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
...Таки поляки наші друзі.
Не були та не будуть.
Просто они ненавидят Россию, уже пару сот лет как минимум. Вот этому Украине ещё учиться и учиться.
Sapere aude

Offline Doping

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 642
Ну так поляки...Це справжні молодші брати наші)))

Та ну нах таку риторику
Просто Вони - розумні брати, а не дибіли з імперськими амбіціями

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
...Таки поляки наші друзі.
Не були та не будуть.
Просто они ненавидят Россию, уже пару сот лет как минимум. Вот этому Украине ещё учиться и учиться.
враг нашего врага....

странные эти поляки. На бытовом уровне к нам у них такое же снисходительно презрительное отношение, как и у москвичей. На государственном - фантастическое.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...
...Таки поляки наші друзі.
Не були та не будуть.
Просто они ненавидят Россию, уже пару сот лет как минимум. Вот этому Украине ещё учиться и учиться.
враг нашего врага....

странные эти поляки. На бытовом уровне к нам у них такое же снисходительно презрительное отношение, как и у москвичей. На государственном - фантастическое.

До речі цікавий феномен, нє? Що до відношення на побутовому рівні - воно різне, і дуже залежить від пропаганди в мейнстрімових медіах (я маю на увазі як подається інформація). Також залежить від активності антиукраїнських організацій, наприклад так званих "кресовяків" - зараз їх просто не допускають до головних каналів. А сучасний польський уряд є найбільш проєвропейський і найменш пропольський за останнє десятиліття. Туск - представник крупного капіталу і ліберал заразом, робив багато для лобіювання інтересів великих корпорацій і допасування польського права до загальноєвропейського. Крім того в Польщі є багато агентів ще зі старих радянських часів і вони час від часу вилазять в ефір, щоб посіяти незгоду. Такщо ситуація є неоднозначна, а те, що зараз переважає така політика - наводить на певні роздуми. Я б застеріг українців від надмірної ейфорії відносно поляків, та і треба зрештою ставати вже дорослими, самим дбати про своє, а не чекати, що хтось нам допоможе вирішити наші проблеми. Це таке ІМХО, перепрошую за багато літер.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
...Таки поляки наші друзі.
Не були та не будуть.
Просто они ненавидят Россию, уже пару сот лет как минимум. Вот этому Украине ещё учиться и учиться.
+100...  витріть соплі... немає у нас  друзів..є країни яким з різних вигідно  нам зараз допомагати..коли все всядеться  то  знову почнуть про волинську різню і таке інше..

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
...Таки поляки наші друзі.
Не були та не будуть.
Просто они ненавидят Россию, уже пару сот лет как минимум. Вот этому Украине ещё учиться и учиться.
+100...  витріть соплі... немає у нас  друзів..є країни яким з різних вигідно  нам зараз допомагати..коли все всядеться  то  знову почнуть про волинську різню і таке інше..
Так вони вже зо 20 років підтримують. А щодо різні - поляки різали українців, а українці поляків. Шо було, то було

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525

враг нашего врага....

странные эти поляки. На бытовом уровне к нам у них такое же снисходительно презрительное отношение, как и у москвичей. На государственном - фантастическое.

... Я б застеріг українців від надмірної ейфорії відносно поляків, та і треба зрештою ставати вже дорослими, самим дбати про своє, а не чекати, що хтось нам допоможе вирішити наші проблеми. Це таке ІМХО, перепрошую за багато літер.

Само собою, але ж союзники ніколи не завадять. Особливо з такими ворогами.

Offline Ukraine

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1925
  • Стать: Чоловіча
  • http://fbet.org.ua
    • Вигравай на футбольних прогнозах
Ну так поляки...Це справжні молодші брати наші)))

Та ну нах таку риторику
Просто Вони - розумні брати, а не дибіли з імперськими амбіціями

шуткую я звісно
я по населенню сказав)

Offline кноп

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2748
Поляки понимают,что они следующие....

плюс поляки видать видут свою политику по отношению к Украине.....

думаю когда мы окрепнем то тоже будем и свою вести по отношению к ним...

п.с.
У поляков кстати есть(не у всех конечно)..но небольшой комплекс у украинцам...по поводу того...что когда то вели себя не по гусударственому по отношению к братскому народу...но с другой верой...поэтому сейчас они конечно поставили своей целью...попробовать исправить историческую несправедливость по отношению к нам...ну и разумеется свои интересы....как и экономические так и политические.

Offline demos

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 421
  • Я єсть народ...

враг нашего врага....

странные эти поляки. На бытовом уровне к нам у них такое же снисходительно презрительное отношение, как и у москвичей. На государственном - фантастическое.

... Я б застеріг українців від надмірної ейфорії відносно поляків, та і треба зрештою ставати вже дорослими, самим дбати про своє, а не чекати, що хтось нам допоможе вирішити наші проблеми. Це таке ІМХО, перепрошую за багато літер.

Само собою, але ж союзники ніколи не завадять. Особливо з такими ворогами.

Союзники - безумовно, потрібні, а ще краще такі як США  :smilie3:
Поляки - народ який відноситься з надзвичайною пошаною до своїх предків (думаю це ще з дохристиянських часів такий культ) і тому дуже добре пам'ятають всі кривди завдані їм сусідами.
Це головна наша ментальна відмінність. Нормальні добросусідські відносини нам, звичайно, потрібні і сподіваюсь, що торгівля і взаємний культурнуй обмін розвіє привиди минулого, особливо ХХ століття. Проте у спілкуванні з ними слід розуміти - вони завжди пам'ятають про своїх загиблих - просто таке виховання, просто це сформована століттями тому нація зі своєю історичною пам'яттю.