Автор Тема: Кто с кем воюет  (Прочитано 2356 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Кто с кем воюет
« Reply #30 : Вересня 08, 2014, 05:05:02 17:05 »
да ну не согласен я. армия рф - с самолётами, вся хуйня - разбивает армию украины в пух и прах в паре сражений а потом начинается безостановочное бегство. Да вы чего люди не видели что произошло когда вместо "апалченцев" вылезли войска рф - безогаворочный пиздец и ЭТО ПРИ ТОМ ЧТО МЫ ИСПОЛЬЗУЕМ АВИАЦИЮ А РАШКОВАНИЯ НЕТ !

в том то и дело что вовану прозрачно намекнули куда натянут ему яйца если он введёт авиацию. вот он и танцует прыгая на одной ноге

я вам больше скажу - успешной партизанской войны на юго-востоке не будет... нету таких настроений   :smilie2:

на западной украине - другое дело, да только не полезит туда хуйло, нах ему она не нужна. Ему нужны промышленные ВПК города юго-востока + проход на крым
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 05:06:49 17:06 від Bad Santa »

Offline Kren

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2286
Re: Кто с кем воюет
« Reply #31 : Вересня 08, 2014, 05:06:22 17:06 »
Тс, не обижайся. Но таких писак тут вычисляют быстро. Так что не тужся.
Щоб лани широкополі, і Дніпро, і кручі стали вам поперек горла, москалі їбучі

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто с кем воюет
« Reply #32 : Вересня 08, 2014, 05:11:42 17:11 »
да ну не согласен я. армия рф - с самолётами, вся хуйня - разбивает армию украины в пух и прах в паре сражений а потом начинается безостановочное бегство. Да вы чего люди не видели что произошло когда вместо "апалченцев" вылезли войска рф - безогаворочный пиздец и ЭТО ПРИ ТОМ ЧТО МЫ ИСПОЛЬЗУЕМ АВИАЦИЮ А РАШКОВАНИЯ НЕТ !
в том то и дело что вовану прозрачно намекнули куда натянут ему яйца если он введёт авиацию. вот он и танцует прыгая на одной ноге
я вам больше скажу - успешной партизанской войны на юго-востоке не будет... нету таких настроений   :smilie2:
на западной украине - другое дело, да только не полезит туда хуйло, нах ему она не нужна. Ему нужны промышленные ВПК города юго-востока + проход на крым

Звичайно розбиває, тільки в реальності "якби", а в справжній реальності рашисти поки, що стратегічних успіхів не мали.
Зате стратегічних заяв про свою силу зробили безліч.
На тому і тримаються.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Кто с кем воюет
« Reply #33 : Вересня 08, 2014, 05:17:15 17:17 »
Тс, не обижайся. Но таких писак тут вычисляют быстро. Так что не тужся.

тю а шо тут совсем фашизм  :smilie11: я говорю достаточно очевидные вещи.

а щас скажу неочевидные

планы по расчленению хуйлостана существовали но они планировались на 2016 год. А вот жисть форсировала события. Однако до 2016 осталось хуйня, то есть 2015 - это уже серая зона. Поэтому Запад не спеша вписался в игру. Они тянут время, оно работает на них. А вот Хуйло наобарот - спешит и психует.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кто с кем воюет
« Reply #34 : Вересня 08, 2014, 05:20:02 17:20 »
да ну не согласен я. армия рф - с самолётами, вся хуйня - разбивает армию украины в пух и прах в паре сражений а потом начинается безостановочное бегство. Да вы чего люди не видели что произошло когда вместо "апалченцев" вылезли войска рф - безогаворочный пиздец и ЭТО ПРИ ТОМ ЧТО МЫ ИСПОЛЬЗУЕМ АВИАЦИЮ А РАШКОВАНИЯ НЕТ !
в том то и дело что вовану прозрачно намекнули куда натянут ему яйца если он введёт авиацию. вот он и танцует прыгая на одной ноге
я вам больше скажу - успешной партизанской войны на юго-востоке не будет... нету таких настроений   :smilie2:
на западной украине - другое дело, да только не полезит туда хуйло, нах ему она не нужна. Ему нужны промышленные ВПК города юго-востока + проход на крым

Звичайно розбиває, тільки в реальності "якби", а в справжній реальності рашисти поки, що стратегічних успіхів не мали.
Зате стратегічних заяв про свою силу зробили безліч.
На тому і тримаються.
я перепрошую, ви вчорашню статтю Бутусова читали, як наші воюють проти регулярних військ, а не ДНР-івського непотребу? (Іловайськ + сектор Д). Як за тиждень втратили більше, ніж за усю попередню кампанію? Як генерали драпали, а батальйони шурували додому без наказу. Як за тиждень від постійного нападу перейшли в глибокий захист, і лише завдяки особистому героїзму людей вдалося уникнути катастрофи. Почитайте, дуже інформативно щодо реального стану речей.

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: Кто с кем воюет
« Reply #35 : Вересня 08, 2014, 05:20:29 17:20 »
х/з...
це все заяви кацмічєскава маштаба...

а коцмас є коцмас... там всё вазможна

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Кто с кем воюет
« Reply #36 : Вересня 08, 2014, 05:39:37 17:39 »
А вот Хуйло наобарот - спешит и психует.
Емуб молотком по пальцам настучать или проводулину от кнопки ктоб открутил... :smilie2:
sine ira et studio

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто с кем воюет
« Reply #37 : Вересня 08, 2014, 05:40:28 17:40 »
я перепрошую, ви вчорашню статтю Бутусова читали, як наші воюють проти регулярних військ, а не ДНР-івського непотребу? (Іловайськ + сектор Д). Як за тиждень втратили більше, ніж за усю попередню кампанію? Як генерали драпали, а батальйони шурували додому без наказу. Як за тиждень від постійного нападу перейшли в глибокий захист, і лише завдяки особистому героїзму людей вдалося уникнути катастрофи. Почитайте, дуже інформативно щодо реального стану речей.

Я статті Бутусова взагалі не читаю, майже ніколи.
Тим паче на військову тематику.
Якщо ви вважаєте, що до Іловайська на екіпажі бронетехніки та артилерія були вкомплектовані непотребом з ДНР
то дійсно, як там Хуйло казав "48 годин і я в Києві" правда.
Скульож з приводу, якщо будемо воювати нас уб'ють/переможуть чути постійно, коли отримуємо по зубах, ще з Криму.
Рашистам воно звичайно до вподоби, тільки за пів року їм похвалитись поки що нема чим, жодного западного солдата
вони ще в гейропу в труні не відправили, хоча війну вони з ними ведуть а не з нами. І до Києва їм ще тих самих 48 годин залишилось.
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline veterokkk

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 120
  • Стать: Жіноча
Re: Кто с кем воюет
« Reply #38 : Вересня 08, 2014, 05:43:41 17:43 »
...О! Попёрло!!!
... Кстати слабо написать правильно фио императора?
:gigi: :moskali:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кто с кем воюет
« Reply #39 : Вересня 08, 2014, 05:46:02 17:46 »
я перепрошую, ви вчорашню статтю Бутусова читали, як наші воюють проти регулярних військ, а не ДНР-івського непотребу? (Іловайськ + сектор Д). Як за тиждень втратили більше, ніж за усю попередню кампанію? Як генерали драпали, а батальйони шурували додому без наказу. Як за тиждень від постійного нападу перейшли в глибокий захист, і лише завдяки особистому героїзму людей вдалося уникнути катастрофи. Почитайте, дуже інформативно щодо реального стану речей.

Я статті Бутусова взагалі не читаю, майже ніколи.
Тим паче на військову тематику.
Якщо ви вважаєте, що до Іловайська на екіпажі бронетехніки та артилерія були вкомплектовані непотребом з ДНР
то дійсно, як там Хуйло казав "48 годин і я в Києві" правда.
Скульож з приводу, якщо будемо воювати нас уб'ють/переможуть чути постійно, коли отримуємо по зубах, ще з Криму.
Рашистам воно звичайно до вподоби, тільки за пів року їм похвалитись поки що нема чим, жодного западного солдата
вони ще в гейропу в труні не відправили, хоча війну вони з ними ведуть а не з нами. І до Києва їм ще тих самих 48 годин залишилось.
Так, я вважаю ДНР-івську армію непотребом, трохи розбавленим кацапськими військовими. І лише наше небажання руйнувати міста та ідіотське планування багатьох операцій призвели до того, що цю війну не було вигранораніше (ясно, якщо б кацапи не втрутилися).

Факт залишається фактом. за тиждень вторгнення регулярної армії ми втратили стільки людей, скільки за 3 місяці боротьби з ДНР. Втратили купу території. І дуже швидко підписали перемиря.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто с кем воюет
« Reply #40 : Вересня 08, 2014, 06:56:21 18:56 »
Факт залишається фактом. за тиждень вторгнення регулярної армії ми втратили стільки людей, скільки за 3 місяці боротьби з ДНР. Втратили купу території. І дуже швидко підписали перемиря.

за місяць вторгнення російських спецгруп весною ми втратили території на порядок більші за площею і досі не можемо їх повернути, висновок: для захвату Києва достатньо кількох РДГ...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

  • Гість
Re: Кто с кем воюет
« Reply #41 : Вересня 08, 2014, 07:06:42 19:06 »
я вам больше скажу - успешной партизанской войны на юго-востоке не будет... нету таких настроений   :smilie2:

а в одессе копчёная сотня  :smilie7:

а в харькове в 2004 100 тіщ вішли за Ющенка. Думаете, не будет, да будет, будет, передайте хуйлу приветик.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кто с кем воюет
« Reply #42 : Вересня 08, 2014, 07:21:03 19:21 »
Факт залишається фактом. за тиждень вторгнення регулярної армії ми втратили стільки людей, скільки за 3 місяці боротьби з ДНР. Втратили купу території. І дуже швидко підписали перемиря.

за місяць вторгнення російських спецгруп весною ми втратили території на порядок більші за площею і досі не можемо їх повернути, висновок: для захвату Києва достатньо кількох РДГ...
а от мене таки дуже цікавить, наскільки добре охороняються стратегічні об'єкти Києва. Бо танкові клини танковими клинами, а хуйло у нас в першу чергу гебіст.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Re: Кто с кем воюет
« Reply #43 : Вересня 08, 2014, 07:27:20 19:27 »
Я не понимаю, что хочет тс? Убедить нас в непобедимости хуйла? Может в его богоизбранности? Скучно всё это :smiley23:
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Чупс

  • Гість
Re: Кто с кем воюет
« Reply #44 : Вересня 08, 2014, 07:33:59 19:33 »
Я не понимаю, что хочет тс? Убедить нас в непобедимости хуйла? Может в его богоизбранности? Скучно всё это :smiley23:

да похоже залётный или ватничек, или платничек от жули.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19161
Re: Кто с кем воюет
« Reply #45 : Вересня 08, 2014, 07:37:37 19:37 »
да ну не согласен я. армия рф - с самолётами, вся хуйня - разбивает армию украины в пух и прах в паре сражений а потом начинается безостановочное бегство. Да вы чего люди не видели что произошло когда вместо "апалченцев" вылезли войска рф - безогаворочный пиздец и ЭТО ПРИ ТОМ ЧТО МЫ ИСПОЛЬЗУЕМ АВИАЦИЮ А РАШКОВАНИЯ НЕТ !

Використовуємо, але дуже обмежено, бо немає можливості подавляти ППО з того боку хуйлостанського кордону.

Що стосується мифів про могутню авіацію Хуйлостану, нагадую, що хуйлоавіація під час війни у Грузії втратила 7 літаків за 5 днів (10, якщо враховувати ті, що повернулися на бази, але ремонту не підлягали). Подавити ППО з повітря вони так і не змогли - це трапилося тільки в результаті просування наземних сил. Переваги в повітрі у хуйлостанців теж не було і грузинська авіація продовжувала атакувати наземні хуйловійська аж до 11 серпня. А грузинське угрупування ППО - це "блєдноє подобіє лєвой рукі" у порівнянні з тим, що має Україна (як кількісно, так і  якісно).

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Кто с кем воюет
« Reply #46 : Вересня 08, 2014, 07:59:31 19:59 »
да ну не согласен я. армия рф - с самолётами, вся хуйня - разбивает армию украины в пух и прах в паре сражений а потом начинается безостановочное бегство. Да вы чего люди не видели что произошло когда вместо "апалченцев" вылезли войска рф - безогаворочный пиздец и ЭТО ПРИ ТОМ ЧТО МЫ ИСПОЛЬЗУЕМ АВИАЦИЮ А РАШКОВАНИЯ НЕТ !

Використовуємо, але дуже обмежено, бо немає можливості подавляти ППО з того боку хуйлостанського кордону.

Що стосується мифів про могутню авіацію Хуйлостану, нагадую, що хуйлоавіація під час війни у Грузії втратила 7 літаків за 5 днів (10, якщо враховувати ті, що повернулися на бази, але ремонту не підлягали). Подавити ППО з повітря вони так і не змогли - це трапилося тільки в результаті просування наземних сил. Переваги в повітрі у хуйлостанців теж не було і грузинська авіація продовжувала атакувати наземні хуйловійська аж до 11 серпня. А грузинське угрупування ППО - це "блєдноє подобіє лєвой рукі" у порівнянні з тим, що має Україна (як кількісно, так і  якісно).

а в случае полномасштабного вторжения войск рф такая возможность появится ?

миф о мощи рашкованской авиации - является мифом по сравнению с ВВС америки может ещё каких продвинутых стран. А вот для украины - это совсем даже не миф. Вообще интиресно сколько у нас современных самолётов осталось - а впрочем нет, не хочу знать, и так чернухи хватает   :smilie2:

впрочем мне нравится ваш оптимизм. без оптимизма выиграть войну невозможно

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Кто с кем воюет
« Reply #47 : Вересня 08, 2014, 08:03:04 20:03 »
мощь кацапской авиации надо сравнивать в первую очередь с мощью нашего ПВО.

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Кто с кем воюет
« Reply #48 : Вересня 08, 2014, 08:11:48 20:11 »
А што я хочу сказать ?

Я хочу сказать што Украина выйграла в лотарею (наконец-то, скока ж можно) Мы оказались в нужном месте в нужное время что Запад решил за нас вписатся а не слил втихую как приднестровье, абхазию, Крым.

Такой поворот очевидно оказался сюрпризом даже для кримлёвских аналитегов, да и с Боингом нам свезло нереально.

Запад в нас уже вложил немало миллиардов а там люди просто так баблом не разбрасываются. Будут тащить до конца. Естественно победного.

Как бы не тормозили наши продажные политики и бездарные генералы. Как бы не рассыпались на ходу БТРы 80-х годов в 4-й консервации. Это как если Белаз зацепил тросом жигулёнка - на какие педали не жми, куда руль не крути всё равно будешь ехать куда надо   :smilie5: 
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 08:23:29 20:23 від Bad Santa »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19161
Re: Кто с кем воюет
« Reply #49 : Вересня 08, 2014, 08:13:36 20:13 »
а в случае полномасштабного вторжения войск рф такая возможность появится ?

Так. Або буде оголошена справжня війна і умовності з "кордонами" зникнуть, або наступаючі хуйлостанські війська просунуться настільки далеко, що вийдуть з-під "парасольки" ППО, розташованої за кордоном, і вона втратить значення. Очевидні ж речі.

миф о мощи рашкованской авиации - является мифом по сравнению с ВВС америки может ещё каких продвинутых стран. А вот для украины - это совсем даже не миф.

Дивимся знов на Грузію: 5 днів війни проти по суті карликової держави - а домінування у повітрі досягнуто не було.

Вообще интиресно сколько у нас современных самолётов осталось - а впрочем нет, не хочу знать, и так чернухи хватает   :smilie2:

Що таке "саврємєнних"? ФАК-ПА?  Вони всі сучасні: И-16 в давно в строю не тримають.  :smiley14:

впрочем мне нравится ваш оптимизм. без оптимизма выиграть войну невозможно

Реалізм і деяка обізнаність стосовно ППО.

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Кто с кем воюет
« Reply #50 : Вересня 08, 2014, 08:33:20 20:33 »
Я хочу сказать что есть веские причины полагать что под предлогом "защиты территориальной целостности Украины" (на которую конечно же всем насрать) Запад (как правительственные, так и теневые финансовые структуры) преступил к операции по расчленению тушки припухшей бензоколонки. Там многие поучаствуют, и Япония и чина. Туша большааая, на всех хватит   :smiley15:
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 08:49:23 20:49 від Bad Santa »

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Re: Кто с кем воюет
« Reply #51 : Вересня 08, 2014, 08:36:20 20:36 »
Я хочу сказать что есть веские причины полагать что под предлогом "защиты территориальной целостности Украины" (на которые конечно же всем насрать) Запад преступил к операции по расчленению тушки рашки. Там многие поучаствуют, и Япония и чина. Туша большааая, на всех хватит   :smiley15:

хуєта,
полагать причин не більше ніж розгром рашистами української армії за два чи скільки там днів...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Bad Santa

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 59
Re: Кто с кем воюет
« Reply #52 : Вересня 08, 2014, 09:38:10 21:38 »
бляха муха. рановато я поверил в сказку   :smilie9:

сцыкливая гейропа продолжает упиратся всеми капытами, никаково перелома не произошло   :smilie2:

будем надеятся что англосаксы дожмут
« Останнє редагування: Вересня 08, 2014, 09:39:54 21:39 від Bad Santa »