Автор Тема: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.  (Прочитано 5266 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #30 : Листопада 29, 2014, 11:07:23 11:07 »
 :smilie2: жахливо
зворотний бік типу вегетаріанської Індії...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #31 : Листопада 29, 2014, 11:16:25 11:16 »
А как же гуманистические принципы? Или я тебя породил, я тебя и убью распространяется и на овец?  :smilie1:

Гуманность должна проявляться в максимально безболезненном забое. Все остальное в данном случае - лукавство.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9323
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #32 : Листопада 29, 2014, 11:25:40 11:25 »
Виходить так що в нинішньому світі буйволам немає місця. Якщо раніше на буйволах-волах їздили, орали землю, перевозили вантажі, то зараз з цим справляється техніка.

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #33 : Листопада 29, 2014, 11:32:56 11:32 »
Виходить так що в нинішньому світі буйволам немає місця. Якщо раніше на буйволах-волах їздили, орали землю, перевозили вантажі, то зараз з цим справляється техніка.

Ну, собственно, и в Украине, где волов использовали в огромных количествах, сейчас они остались только на одной ферме энтузистов, которые не дают им вымереть окончательно, и в Аскания-Нова (пару пар). Видела их там - удивительные животные, сразу узнаешь их по картинкам и мультикам о козаках ))

Offline Некто_2

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4582
  • Стать: Чоловіча
  • Ник зарезервирован
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #34 : Листопада 29, 2014, 12:19:27 12:19 »
А как же гуманистические принципы? Или я тебя породил, я тебя и убью распространяется и на овец?  :smilie1:

Гуманность должна проявляться в максимально безболезненном забое. Все остальное в данном случае - лукавство.
+100
Убийство ради жизни (еды, одежды и т.п.) и убийство ради убийства (зрелища), таки разные вещи. И не важно кто породил и вырастил эту жизнь. ИМХО.
Ник зарезервирован

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #35 : Листопада 29, 2014, 12:21:33 12:21 »
А как же гуманистические принципы? Или я тебя породил, я тебя и убью распространяется и на овец?  :smilie1:

Гуманность должна проявляться в максимально безболезненном забое. Все остальное в данном случае - лукавство.
+100
Убийство ради жизни (еды, одежды и т.п.) и убийство ради убийства (зрелища), таки разные вещи. И не важно кто породил и вырастил эту жизнь. ИМХО.
:smiley24:
ну, у меня собственно именно это написано. На предыдущей странице.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #36 : Листопада 29, 2014, 12:25:55 12:25 »
думаю, що зараз людство спокійно може обійтись, зменшивши споживання тваринних протеїнів... і з одежею те саме.
а виробництво м'яса навпаки, зростає  :smilie2:

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #37 : Листопада 29, 2014, 12:27:23 12:27 »
думаю, що зараз людство спокійно може обійтись, зменшивши споживання тваринних протеїнів... і з одежею те саме.
а виробництво м'яса навпаки, зростає  :smilie2:
перейшовши на що? ГМО сою? чи рослинні вуглеводи і жири? Так у світі і так епідемія ожиріння.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #38 : Листопада 29, 2014, 01:01:20 13:01 »
Не знаю, для мене дельфіни не просто тварини.
Скільки є доказів про їх інтелект, значно вищий, ніж в інших тварин.
І вбивають їх не заради їжі, а така є національна традиція в тій же Японії і Данії. В принципі, як і корриди в Іспанії.
От такі вбивства заради розваги для мене ознака людської жорстокості.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #39 : Листопада 29, 2014, 01:14:19 13:14 »
мені здається, що епідемія ожиріння - від збільшення доступності у світі висококалорійної їжі...
і проти ГМО сої нічого не маю, як і взагалі проти ГМО  :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #40 : Листопада 29, 2014, 01:15:47 13:15 »
Не знаю, для мене дельфіни не просто тварини.
Скільки є доказів про їх інтелект, значно вищий, ніж в інших тварин.
І вбивають їх не заради їжі, а така є національна традиція в тій же Японії і Данії. В принципі, як і корриди в Іспанії.
От такі вбивства заради розваги для мене ознака людської жорстокості.
Жестоко, не спорю.
Вы... на базар ходите?.. Мясо покупаете?...
И ни у кого не болит голова, что вчера этот теленок бегал по полю, а сегодня он уже разрезан на части и продан...
А курочку любите? А яйца жарите? Это же... убийство будущих курей..
Корейцы и собак едят.
А в блокаднгом Ленинграде и крыс и кошек (говорят), ели...
Ганнибализм... это сурово, а мясо, которое дает нам силу и здоровье - это ужас...
И под занавес: врсточне народы в дни мусульмансих праздников так же... забивают барашку, типа жертвоприношение.
А у нас в селах.. с таким же "кайфом" забивают свинью, потому что мясо пойдет на продажу...
Словом, у каждой темы есть + и минусы.
И, если в горах Тибета есть такой "странный" и "страшный" обычай, то почему нам так удивляться?.. :super: 
 :smiley14:
« Останнє редагування: Листопада 29, 2014, 01:17:35 13:17 від Бувалий »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #41 : Листопада 29, 2014, 01:17:57 13:17 »

Ничего подобного. На Фарерских островах в Дании дельфинов, точнее, китов убивают совсем не из необходимости себя кормить - культурная традиция у них такая. И, как правильно выше написали, одно дело - вырастить и выкормить животное себе на еду, другое - массовое убийство дикий животных.
В этом смысле к забою буйволов, с которых начался разговор, у меня лично претензий меньше - они, как я понимаю, выращены людьми?

Якщо це  банальне полювання , то там є купа регулюючих чинників і квота . На " массове вбивство " це ніяк не тягне , ну хоча б з- за сезонності цих вправ .
Я , особисто , проти цього , але будучи відвертим до кінця скажу що це нічим не гірше вбивання лосів , кабанів , качок і лисиць . Якщо вже обурюватись то відносно " рідних " розваг також .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8650
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #42 : Листопада 29, 2014, 01:24:49 13:24 »
от уйобки, які оправдують масове вбивство диких тварин за просто так, от саме вони здатні і на таку жесть

http://kolyan.net/index.php?newsid=54670


попереджую, людям со слабой псіхікой - нє ходіть.

Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #43 : Листопада 29, 2014, 01:28:41 13:28 »
:smilie2: жахливо
зворотний бік типу вегетаріанської Індії...


Те що Індія вегетаріанська країна це - народний міф , як і те що Індія це країна . Ось полюбуйтесь страви з  говядини : Gosht molee, Madoo thuckalee, Ghosht Madras , Gosht chasnidargh .Тепер свинина : Shikar chasnidargh , Punny valthumai , shikar ka vindaloo. Баранина :Althoo molee , masala kaleja . Pukkan . Це по південній Індії . Маєте бажання можна продовжити похід на північ . Там теж є гов'яжі страви Pasanda , dahi gosht , Keema і навіть зайчатина Kharghosh ka salan  і тд ітп .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #44 : Листопада 29, 2014, 01:34:30 13:34 »
Не знаю, для мене дельфіни не просто тварини.

Газети пишут разную муру " дельфин будет жить ! " а я умру .
Ще раз скажу , закиди щодо жорстокого поводження з тваринами сприймаються виключно від вегетаріанців . Все решта це цнотливе натягування міні спіднички на велику негритянську сраку .: дельфін умний , а курка - тупа , тому ії не шкода ... Ну я перепрошую , це якийсь звірячий расизм
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #45 : Листопада 29, 2014, 01:43:58 13:43 »
ну, я вегетаріанець уже років 25  :smilie1:
без особливого фанатизму, просто в умовах міського життя доступні всі продукти для повноцінного вегетаріанського харчування.
звичайно, якби не було іншого виходу, був би м'ясоїдом. Як, наприклад, в армії
чи там на зоні, не дай бог  :smilie1:
якраз курка не така й тупа, вона майже як кіт, якщо їй дати час дорости до інтелектуального повноліття  :smilie5:

Offline Skynet

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2125
  • Стать: Жіноча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #46 : Листопада 29, 2014, 01:59:46 13:59 »
Не знаю, для мене дельфіни не просто тварини.

Газети пишут разную муру " дельфин будет жить ! " а я умру .
Ще раз скажу , закиди щодо жорстокого поводження з тваринами сприймаються виключно від вегетаріанців . Все решта це цнотливе натягування міні спіднички на велику негритянську сраку .: дельфін умний , а курка - тупа , тому ії не шкода ... Ну я перепрошую , це якийсь звірячий расизм

Всіх шкода.
Але поки що людство не готове відмовитись від м'яса.
Тому вбивство с/г тварин, спеціально для цього вирощених, це допустиме зло.
А для чого вбивати диких тварин?
Для чого продовжувати нищити природу, якщо без цього можна обійтись?

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #47 : Листопада 29, 2014, 02:02:27 14:02 »
У мене син був вегетаріанцем від 5 років до 14. Дужа жаліслива дитина, йому було "курочку жалко, рибку жалко і т. д.". Поки не почав займатись активно спортом.
Щиро поважаю вегетаріанців. Але не можу без м`яса більше двох днів, "звірію"...

Але ще раз повторюсь. Забій тварин для їжі ще можна зрозуміти, все ж таки ми, люди, не травоїдні.
А от забій тварин заради розваги не сприймаю, це неоправдана жорстокість.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #48 : Листопада 29, 2014, 02:10:16 14:10 »
це типове цивілізаційне невігластво вважати, що сотні мільйонів курчат, забитих на фабриках, то просто корисні крильця та стегенця, а триста тищ буйволів - варварство...
люди - хижаки, нічого дивного нема... ми були б іншими, якби були іншими...

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #49 : Листопада 29, 2014, 02:10:22 14:10 »
ну, мені не те, щоб сильно жаль тварин, просто неприємно це все
от якби можна було жити за рахунок фотосинтезу...  :smilie5:
дитячому організмові якраз м'ясо, може, й потрібне, поки він не сформується
я теж займаюсь спортом, особливо цей рік, навіть медкомісію проходив для цього  :smilie1:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #50 : Листопада 29, 2014, 02:12:00 14:12 »
ну, мені не те, щоб сильно жаль тварин, просто неприємно це все
от якби можна було жити за рахунок фотосинтезу...  :smilie5:
дитячому організмові якраз м'ясо, може, й потрібне, поки він не сформується
я теж займаюсь спортом, особливо цей рік, навіть медкомісію проходив для цього  :smilie1:
А де тоді тваринні білки берете без м`яса?

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #51 : Листопада 29, 2014, 02:18:28 14:18 »
ну, мені не те, щоб сильно жаль тварин, просто неприємно це все
от якби можна було жити за рахунок фотосинтезу...  :smilie5:
дитячому організмові якраз м'ясо, може, й потрібне, поки він не сформується
я теж займаюсь спортом, особливо цей рік, навіть медкомісію проходив для цього  :smilie1:
А де тоді тваринні білки берете без м`яса?
молочних продуктів вистачає
все одно ті білки, як і рослинні, розщеплюються в шкт до амінокислот  :smilie1:

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #52 : Листопада 29, 2014, 02:30:49 14:30 »
Якщо це  банальне полювання , то там є купа регулюючих чинників і квота . На " массове вбивство " це ніяк не тягне , ну хоча б з- за сезонності цих вправ .
Я , особисто , проти цього , але будучи відвертим до кінця скажу що це нічим не гірше вбивання лосів , кабанів , качок і лисиць . Якщо вже обурюватись то відносно " рідних " розваг також .

Вы бы погуглили вначале, прежде чем писать - раз уж тут решили не выкладывать фото. Нет там никаких квот, все международные экологические организации годами протестуют против этого действия, но Дания их претензии не принимает. И это действительно массовое убийство, а никакая не охота. Мало того, что это жуткое кровавое зрелище и весьма сомнительная с точки зрения необходимости пропитания жителей островов затея, так это еще и жестокое убийство, поскольку китам перерубливают позвоничник, после чего они могут мучительно умирать до нескольких часов, истекая кровью.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #53 : Листопада 29, 2014, 05:05:16 17:05 »

Вы бы погуглили вначале, прежде чем писать - раз уж тут решили не выкладывать фото. Нет там никаких квот, все международные экологические организации годами протестуют против этого действия, но Дания их претензии не принимает. И это действительно массовое убийство, а никакая не охота. Мало того, что это жуткое кровавое зрелище и весьма сомнительная с точки зрения необходимости пропитания жителей островов затея, так это еще и жестокое убийство, поскольку китам перерубливают позвоничник, после чего они могут мучительно умирать до нескольких часов, истекая кровью.

Ну давайте разом прогуглим . прикладом Grind law  в останній редакції за 2013 рік .
А те що островитяни  споживають китове і дельфінове мясо - беззаперечний факт , бо огірочки на островах не ростуть , там нічого не росте . Масове це чи не масове , але за минулий сезон вони вбили тисячу з хвостиком китів і 700 дельфінів . Розуміючи Ваше невдоволення методом вбивства китів , я б з задоволенням вислухав би Ваш альтернативний метод , як завалити кита безболісно . Дати таблетку один зі способів , другий - клацнути тумблером з режиму " живой " в режим " мьортвий " . Який третій ?
« Останнє редагування: Листопада 29, 2014, 05:15:18 17:15 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline vetala

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1035
  • Стать: Чоловіча
  • HW
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #54 : Листопада 29, 2014, 05:45:01 17:45 »
ну, мені не те, щоб сильно жаль тварин, просто неприємно це все
от якби можна було жити за рахунок фотосинтезу...  :smilie5:
дитячому організмові якраз м'ясо, може, й потрібне, поки він не сформується
я теж займаюсь спортом, особливо цей рік, навіть медкомісію проходив для цього  :smilie1:
А де тоді тваринні білки берете без м`яса?
молочних продуктів вистачає
все одно ті білки, як і рослинні, розщеплюються в шкт до амінокислот  :smilie1:
Вітаю друже  :smiley15:

Загалом це повна маячня про всяку недостачу амінокислот і білків. Завжди чуєш цей "аргумент" яким починають втирати чому потрібно їсти трупаків і ніби-то людина без цього жити не може. Тут пропаганда ще покраще чим у москалів.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #55 : Листопада 29, 2014, 05:59:53 17:59 »
Доречі, читати статтю, то там тільки 6 тисяч буйволів вбивають, решта кози і кури.

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #56 : Листопада 29, 2014, 10:44:17 22:44 »
ну, мені не те, щоб сильно жаль тварин, просто неприємно це все
от якби можна було жити за рахунок фотосинтезу...  :smilie5:
дитячому організмові якраз м'ясо, може, й потрібне, поки він не сформується
я теж займаюсь спортом, особливо цей рік, навіть медкомісію проходив для цього  :smilie1:
А де тоді тваринні білки берете без м`яса?
молочних продуктів вистачає
все одно ті білки, як і рослинні, розщеплюються в шкт до амінокислот  :smilie1:
Вітаю друже  :smiley15:

Загалом це повна маячня про всяку недостачу амінокислот і білків. Завжди чуєш цей "аргумент" яким починають втирати чому потрібно їсти трупаків і ніби-то людина без цього жити не може. Тут пропаганда ще покраще чим у москалів.
:smiley15: :friends:
приємно зустріти однодумців
таки да, раніше часто втирали, що і фізичних сил буде мало, і лібідо не те, і т.д.   :smilie5:
навіть наш Кабс підйобував після збіговиська  :smilie1:

Offline pin2

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 954
  • Стать: Чоловіча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #57 : Листопада 29, 2014, 10:48:49 22:48 »


Ну давайте разом прогуглим . прикладом Grind law  в останній редакції за 2013 рік .
А те що островитяни  споживають китове і дельфінове мясо - беззаперечний факт , бо огірочки на островах не ростуть , там нічого не росте . Масове це чи не масове , але за минулий сезон вони вбили тисячу з хвостиком китів і 700 дельфінів . Розуміючи Ваше невдоволення методом вбивства китів , я б з задоволенням вислухав би Ваш альтернативний метод , як завалити кита безболісно . Дати таблетку один зі способів , другий - клацнути тумблером з режиму " живой " в режим " мьортвий " . Який третій ?
ну, так їм може скоротити вилов китів і дельфінів, урізноманітнити свій раціон іншою їжею і покращити здоров'я таким чином...  :smilie1:
Пітер Хьог писав свою "Сміллу" ще у 80-х, і то вже там можна було обійтись без повсякчасного полювання.
треба брати краще від глобалізації: наприклад, доступність овочів і фруктів цілорічно за прийнятними цінами...

Offline Taratayka

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • И даже лапы не видно...
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #58 : Листопада 29, 2014, 11:10:14 23:10 »
Ну давайте разом прогуглим . прикладом Grind law  в останній редакції за 2013 рік .
А те що островитяни  споживають китове і дельфінове мясо - беззаперечний факт , бо огірочки на островах не ростуть , там нічого не росте . Масове це чи не масове , але за минулий сезон вони вбили тисячу з хвостиком китів і 700 дельфінів . Розуміючи Ваше невдоволення методом вбивства китів , я б з задоволенням вислухав би Ваш альтернативний метод , як завалити кита безболісно . Дати таблетку один зі способів , другий - клацнути тумблером з режиму " живой " в режим " мьортвий " . Який третій ?

То, что они едят мясо китов, вовсе не означает, что для них это необходимость и вопрос выживания.

Цитувати
Основу экономического потенциала Фарерских островов составляют 260 рыболовных судов. В рыбной отрасли занята большая часть трудоспособных фарерцев. Вторая по важности отрасль экономики — животноводство, специализирующееся на выращивании овец и производстве молока. Местные перевозки осуществляются автомобильным и морским транспортом. Фарерские острова по уровню жизни относятся к самым процветающим странам мира, сюда неохотно принимают приезжих, но туристам оказывают гостеприимство.
http://masterok.livejournal.com/837427.html

То бишь, у жителей нет недостатка ни в рыбе, ни в мясе. А, если оугрчики там не растут (в чем я лично не уверена), то они отлично поставляются с континента, как и все другое. Дания - совсем не то место на Земле, где такие вещи можно оправдывать жизненной необходимостью. Это, безусловно, дикая культурная традиция.

А претензии у меня точно такие же, как у всех экологических организаций по этому поводу. 45 тыс. человек каждый год ради удовольствия убивает 2 тыс. китов и дельфинов, которым и так совсем нелегко приходится в современном мировом океане. При чем, делают это крайне жестоко, как и было сказано выше.

Offline Margo

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1511
  • Стать: Жіноча
Re: Хіба можна так знущатись!? Не для слабонервних.
« Reply #59 : Листопада 29, 2014, 11:12:06 23:12 »
Вибачаюсь, що почала тему, а не підтримую дебати. У сина температура. Нема поки що сил на дебати.
Але читаю. Надіюсь завтра додати i свою думку.
Мабуть прийдеться усю ніч читати СУП :)