Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 204611 раз)

0 Користувачів і 5 Гостей дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: президент ЗЕ
« Reply #420 : Червня 03, 2019, 11:26:20 23:26 »
Як вона тiльки погромiв не боiться...

Сподівається на захист хуйла.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #421 : Червня 03, 2019, 11:28:27 23:28 »
Сподівається на захист хуйла.
Так вiн ще свого раба не привiтав з новою посадою...


Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #422 : Червня 04, 2019, 03:12:35 15:12 »

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: президент ЗЕ
« Reply #423 : Червня 04, 2019, 03:43:36 15:43 »
То так, між іншим:

— Я составила гороскоп инаугурации и увидела, что он в целом благоприятный, — говорит Людмила Халанская. — Я проанализировала, как соотносятся гороскопы инаугурации Зеленского и Украины. Их сопоставление показывает, к сожалению, острую несовместимость. Это значит, что-либо Зеленскому и его команде придется подстраиваться под страну, либо они попытаются подстроить Украину под себя.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #424 : Червня 04, 2019, 04:04:00 16:04 »
То так, між іншим:

— Я составила гороскоп инаугурации и увидела, что он в целом благоприятный, — говорит Людмила Халанская. — Я проанализировала, как соотносятся гороскопы инаугурации Зеленского и Украины. Их сопоставление показывает, к сожалению, острую несовместимость. Это значит, что-либо Зеленскому и его команде придется подстраиваться под страну, либо они попытаются подстроить Украину под себя.

- Как интересно! А какие-то еще гороскопы вы составляли?
- Конечно. Я составила гороскоп импичмента Зеленского и гороскоп дефолта Украины.  — продолжает Людмила Халанская. — Я проанализировала, как соотносятся гороскопы импичмента Зеленского и дефолта Украины. Их сопоставление показывает, к сожалению, острую несовместимость. Это значит, что-либо Зеленскому объявят импичмент и его команде придется опять заняться телесериалами, либо Украине - жопа.
- Потрясающе...
- Да. Со звездами не шутят.
- А еще что-то интересное нам поведаете?
- Я недавно составила гороскопы Юлии Мендель и Елены Зеленской. И вот, что я вам скажу...
- Не надо. Нам пора.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: президент ЗЕ
« Reply #425 : Червня 04, 2019, 05:04:59 17:04 »

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #426 : Червня 04, 2019, 05:13:02 17:13 »
- Как интересно! А какие-то еще гороскопы вы составляли?
- Конечно. Я составила гороскоп импичмента Зеленского и гороскоп дефолта Украины.  — продолжает Людмила Халанская. — Я проанализировала, как соотносятся гороскопы импичмента Зеленского и дефолта Украины. Их сопоставление показывает, к сожалению, острую несовместимость. Это значит, что-либо Зеленскому объявят импичмент и его команде придется опять заняться телесериалами, либо Украине - жопа.
- Потрясающе...
- Да. Со звездами не шутят.
- А еще что-то интересное нам поведаете?
- Я недавно составила гороскопы Юлии Мендель и Елены Зеленской. И вот, что я вам скажу...
- Не надо. Нам пора.
Як це несумісність імпічмента і Зеленського? Мені здається, що вони ідеальна пара.

З.І. Сорі, не вчитався...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #427 : Червня 04, 2019, 06:37:18 18:37 »

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #428 : Червня 04, 2019, 06:46:47 18:46 »
:smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #429 : Червня 04, 2019, 11:06:57 23:06 »
:smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #430 : Червня 04, 2019, 11:07:41 23:07 »
:smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #431 : Червня 05, 2019, 10:17:28 10:17 »
 :pooh_lol:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: президент ЗЕ
« Reply #432 : Червня 05, 2019, 12:06:37 12:06 »
:smilie7:
:lol:
Я би лише написав: "Закінчилась епоха МОЄЇ бідності"
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: президент ЗЕ
« Reply #433 : Червня 05, 2019, 01:06:03 13:06 »
Сьогодні всі обговорюють дефолт.


Рабинович: Украина находится в международной ипотеке, вся страна работает на выплату процентов МВФ.
Поэтому нам нужно отказаться от услуг МВФ.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #434 : Червня 05, 2019, 08:31:40 20:31 »
Партiя Слуга народа проведе свiй з'iзд 8.06.2019 року в... Ботанiчному саду...
https://www.capital.ua/ru/news/128504-partiya-zelenskogo-provedet-s-ezd-8-iyunya-v-botanicheskom-sadu
Краще б вже в Цирку або в Центр. Сiнагоге... проводив свое Шоу...
 :russian: :bayan :pleasantry: :friends: :az :bpo: :take_example:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: президент ЗЕ
« Reply #435 : Червня 06, 2019, 07:06:40 19:06 »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: президент ЗЕ
« Reply #436 : Червня 06, 2019, 07:18:37 19:18 »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #437 : Червня 06, 2019, 08:52:36 20:52 »
Дмитро "Калинчук" ВовнянкоНравится Страница
Вчера в 19:49 ·
Щосереди (по можливості) до вашої уваги – ЗЕхайп. Наразі – від 29 травня по 4 червня 2019 р.

ЗЕхайп 9.
Президент України Володимир Зеленський призначив підполковника Олексія Оцерклевича начальником Управління державної охорони. Підполковник Оцерклевич (позивний «Купол») був учасником оборони Донецького аеропорту, відомий по кадрах де він на камеру тиснув руку терористу Арсенію Павлову («Моторола»). Ветеранами це призначення розцінене як дивне. Оцерклевич був гарний командиром батальйону, але показав себе слабим на штабних посадах. Як він керуватиме УДО – наразі загадка.

ЗЕзайп 8.
Співвласник групи «Квартал 95» Борис Шефір, брат якого працює першим помічником президента Зеленського, дав скандальне інтерв’ю виданню «Детектор медіа». Пан Шефір виступив проти політики українізації, проти мовних квот, заявив що війну розв’язали політики аби заробити грошенят і звинуватив в цьому команду попереднього президента Порошенка. Заявив що очікує зменшення квот на українську і скасування закону про мови. Прес-служба АП заявила що думка Бориса Шефіра не збігається з думкою Адміністрації президента і що він висловив виключно свою думку.

ЗЕхайп 7.
Американські ЗМІ повідомили, що новопризначена прес-секретар Волоимира Зеленського Юлія Мендель грубо порушила правила професійної етики, не повідомивши своїм роботодавцям, що вона проходить конкурс на цю посаду. При цьому вона продовжувала писати досить резонансні статті, присвячені внутрішній політиці України, які тепер у жодному випадку не можуть вважатися неупередженими. New York Times мусить виправдовуватися, покладаючи провину за ситуацію на Юлію Мендель.

ЗЕхайп 6.
Переший заступник голови Служби безпеки і тво голови СБУ Іван Баканов отримав звання лейтенанта. Зроблено це було, аби Баканов мав змогу бути призначеним першим заступником голови СБУ. В армії Баканов не служив і на військовому обліку – не перебував. У правоохоронних органах він не працював ніколи. Обіцянка кандидата Зеленського призначати людей виключно за професійним рівнем – забута.

ЗЕхайп 5.
Президент Зеленський розширив структуру АП увівши до її складу посади свого першого помічника, помічників, представника президента у Верховній Раді, радників, прес-секретаря та представників президента. Обіцянка зменшити кількість чиновників АП – забута.

ЗЕхайп 4.
Президент Зеленський під час зустрічі з тво голови СБУ Іваном Бакановим наголосив на важливості боротьби з контрабандою і поставив задачу протягом двох тижнів продемонструвати перші результати роботи. Вітаємо тебе, давно забута совкова компанійщина!

ЗЕхайп 3.
Представник Зеленського у Верховній Раді Руслан Стефанчук назвав «хвилинкою політичної агітації» виступ віце-спікера ВР Ірини Геращенко про полонених українців. «Ми б хотіли апелювати до команди новообраного президента – це неправильно, що вже 10 днів ми не чуємо жодної вимоги до Росії з боку президента і його команди негайно виконати рішення Морського трибуналу» - заявила Геращенко. «С вашего позволения я пропущу эту минутку политической агитации и начну с вопросов, которые по-настоящему волнуют нас» - відповів Стефанчук.

ЗЕхайп 2.
На брифінг президента Володимира Зеленського з екс-президентом Кучмою не пустили десятки журналістів. Зазначимо, що брифінг почався із 20-хвилинною затримкою і тривав близько 5 хвилин. Весь цей час черга із журналістів стояла в очікуванні, проте так і не змогла потрапити на брифінг.

ЗЕхайп 1.
Президент Володимир Зеленський під час візиту на Львівщину, де сталася трагедія на шахті "Лісова", посварився з журналісткою телеканалу "Прямий". Президент Зеленський в брутальній формі запропонував журналістці каналу «Прямий», аби канал і президент Зеленський в складчину купили квартиру сім’ї загиблого шахтаря. "Я куплю квартиру. Що ви мені тут – інтерв'ю проводите?" – заявив президент. Канал «Прямий» після того купив квартиру сім’ї загиблого шахтаря Михайла Павлика. Дружина та троє дітей житимуть у власній квартирі, в будинку, де вони раніше винаймали помешкання. Реакції від президента Зеленського - не помічено.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #438 : Червня 06, 2019, 10:38:58 22:38 »
Taras Chornovil
Вчера в 21:37 ·


Ще одна "епохальна перемога". Українська сторона в тристоронній групі в Мінську (в особі Кучми) запропонувала зняти блокаду з ОРДЛО. Представники ОРДЛО спершу ошизіли, а потім навіть не витримавши паузу для пристойності, радісно погодилися. Росія, щоб не обпісятися від сміху, запропонувала розглянути питання на найближчому засіданні економічної групи, а зараз послухати, яку перемогу ще можуть запропонувати "новые киевские власти".

Для справедливості;коли відбувалася авантюра Семенченка й компанії з так званої блокади ОРДЛО, я наполягав, що це більше була блокада України та підхоплений пас із московського боку. Після того, як там уже все наше майно віджали, нас на мільярди збіднили, а Кремлю надокучило тратитися на підтримку штанів сепаратистам, настав час грати відбій. Отже, "Катай, Матюшо, гуси обратно".

А ви згадайте, як Порошенка тролили, що він не до кінця перекрив торгівлю з ворогом. Що, забули: "торгівля на крові!" А тепер, коли добилися своєї улюбленої влади, якось не зачухалося під Москву лягати..

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #439 : Червня 07, 2019, 04:56:02 16:56 »
Михаил Макарук
6 ч. ·
Трошки не зручної правди для фанатів новообраного президента.

З троьх абсолютно різних джерел, яким я довіряю стало відомо наступне. Насправді, 4 - 200-х, 10 - 300-х результат прямого попадання в бліндаж ствольного 152-го калібру.
Але, переміщення цієї батареї фіксували та відстлідковували три дні, і було декілька реальних можливостей її знищити.
Та з Києва була дана категорична команда - не стріляти, оскільки це може негативно вплинути на переговори в Мінську.
А тепер живіть з цим ...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: президент ЗЕ
« Reply #440 : Червня 07, 2019, 05:18:57 17:18 »
Вільні ЛюдиНравится Страница
Вчера в 15:12 ·
Ще один крок до здачі України – і ви навіть до процедури імпічменту не дотягнете!
Андрій Левус попередив Зекоманду про наслідки, які для них настануть у випадку ще одного кроку вбік капітуляції на Донбасі і жорстко поставив на місце прихильників Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського, які під час виступів на пленарному засіданні дозоляли собі брудну критику СБУ і донедавна голови Служби Василя Грицака

«Протягом двох минулих тижнів ми спостерігаємо нездорову ситуацію довкола Служби безпеки України.
Перше: куди призначив Зеленський Баканова? На Управління К – боротьба з корупцією і оргзлочинністю! Це суперечить нашим планам щодо вступу в НАТО. Адже перша вимога НАТО – це ліквідувати Управління К в СБУ. Це що ж виходить, команда Зеленського сама хоче сісти на потоки?!

Друге: Зеленський дав Баканову звання за схемою Хорошковського. Баканов боявся іти на конкурс, тому в команді Президента вирішили піти вкрай сумнівним шляхом – шляхом надання звання лейтенанта . Це абсолютно суперечить всім нормам євроатлантичної спільноти, куди ми прямуємо!

Я вимагаю припинити образи по відношенню до СБУ – скільки працівників Служби воювали на фронті, ризикували або віддавали свої життя! Яке ви маєте право поливати СБУ брудом, я вас питаю?! Ваша критика – це критика, яка лунає з вуст Кремля щодо Служби! І ще: людина, яка почала свою діяльність з порушення Конституції не буде повчати нас, як робити!

Тепер щодо позиції команди Зеленського по Донбасу, припиненні вогню у відповідь і торгівлі з окупантами: ви пропонуєте шлях до капітуляції! Хіба ви не знаєте, що підприємства на окупованому Донбасі відійшли Курченку і ко? З ким ви збираєтеся торгувати? Чи ви хочете легалізувати вкрадене росіянами майно та фінансувати тероризм та інші злочини проти держави з кишень українців?

Нагадую, що на цій війні десятки тисяч постраждали, 3 тисячі українських воїнів віддали життя!
Вам ще дуже пощастить, якщо все закінчиться імпічментом! Ще один крок вбік здачі інтересів держави – ми не будемо «бавитися» з вами! Я кажу це з повною відповідальністю!», - наголосив Андрій Левус.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #441 : Червня 07, 2019, 08:00:11 20:00 »
 Зеля підозрілий, раніше отриманий кредит не задекларував: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=415456945706432&id=408149063103887

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022
Re: президент ЗЕ
« Reply #442 : Червня 07, 2019, 09:06:41 21:06 »
Я фігєю, дорога редакція. Цей уклоніст роздає військові звання, як з куста. От як би так зробити, щоб цивільні не мали змоги зірки рлздавати

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #443 : Червня 07, 2019, 09:33:18 21:33 »
Вам ще дуже пощастить, якщо все закінчиться імпічментом!
Ще один крок вбік здачі інтересів держави – ми не будемо «бавитися» з вами!
Я кажу це з повною відповідальністю!», - наголосив Андрій Левус.
:upa  Навiть мiсяця не пройшло, а Шлимазел вже Наполеоном став.
Нагадаю Сцикуну, що Iмператор Францii дуже погано кiнчiв...
А так все весело починалося - стадiон, посмiшки, запитання та вiдповiдi...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #444 : Червня 08, 2019, 12:54:28 00:54 »
:smilie7:

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #445 : Червня 08, 2019, 01:00:50 01:00 »
:upa  Навiть мiсяця не пройшло, а Шлимазел вже Наполеоном став.
Нагадаю Сцикуну, що Iмператор Францii дуже погано кiнчiв...
А так все весело починалося - стадiон, посмiшки, запитання та вiдповiдi...


Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33243
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #446 : Червня 08, 2019, 11:03:14 23:03 »





Reinhart Zelten
Реклама ·
Мы научим вас отличать smart casual от business formal

 :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: президент ЗЕ
« Reply #448 : Червня 09, 2019, 01:16:08 13:16 »
Вспомнился анекдот про раввина - "Жалко, ведь у меня было еще столько замечательных идей...."

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17610
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #449 : Червня 09, 2019, 01:26:22 13:26 »
Мєндєль, кацапська сука з Інтера на фоні кремля з селфі:



Що, ця тварина, хоче сказати що ми, АТОшники, за 5 років не знаємо, що таке провокація?