Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 204614 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1800 : Травня 19, 2020, 09:27:59 09:27 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1801 : Травня 19, 2020, 08:10:12 20:10 »
...

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1802 : Травня 19, 2020, 10:59:46 22:59 »
Ірина Геращенко: У Зеленського зруйнували іномовлення, щоб показувати проекти «95 кварталу» за кошти платників податків

https://eurosolidarity.org/2020/05/19/ірина-геращенко-у-зеленського-зруйну/?fbclid=IwAR2YG0YHOxv4W-mC1SE9QOQpqSgoLmVEJHxhSbTCyTxnlur1uBsfmc2rdkg

Влада Зеленського підмінила якісне інформаційне іномовлення, яке допомагало розповідати світу про події в Україні, російськомовним розважальним телеканалом, на якому можна «крутити» «95 квартал».

Про це заявила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко у своєму відео-блозі.

«Рік тому Зеленський і «Слуги» пообіцяли як видатні комунікатори нову інформаційну політику і стратегію боротьби за уми на окупованих територіях. Сьогодні ми бачимо цю політику в усій красі – ухвалено закон про систему іномовлення в Україні, яким насправді знищено єдиний державний англомовний телеканал, який всі ці роки давав незаангажовану інформацію про боротьбу України за відновлення територіальної цілісності і суверенітету англійською та іншими іноземними мовами на весь світ», – наголосила вона.

«Що створено сьогодні? Російськомовний розважальний канал на гроші платників податків. Тепер кожен українець платить за те, щоб російськомовний канал з легким розважальним контентом наповнювався «Сватами» та іншими продуктами «95 кварталу», – сказала співголова фракції.

«Як вдалося деформувати громадську думку, рік тому в Україні вже всі побачили за результатами виборів. Тепер на окуповані території будуть транслювати «Свати», де в головних ролях ті, хто виправдовують анексію Криму та інший «квартал». І не буде там жодної серйозної інформації про те, що відбувається в Україні», – додала Ірина Геращенко.

Співголова фракції зазначила, що створений розважальний телеканал по суті є платформою для продажу продукції «95 кварталу», адже вона є російськомовною.

«Насправді це продовження політики «какая разница». Не вийшло в березні, коли намагалися в Мінську провести консультативну раду, через супротив «Європейської Солідарності». Не вийшла платформа Сивохи через супротив громадськості – тепер іде нова тема. Будуть запускати через «іномовлення» на окуповані території «Свати», «Квартал», але за гроші платників податків. Тобто Зеленський буде і свою ідеологію туди впроваджувати, але ще й його компанія буде від цього гроші отримувати. Така собі торгівля на крові серіалами», – наголосила вона.

Також Геращенко підкреслила, що інтерв’ю Дмитра Гордона з представниками окупаційної влади Донбасу і Криму є неприпустимими.

«Де супротив громадськості? Вона мовчить… Так само як і мовчить згідно інтерв’ю Гордона. Гордон виправдовує, що він це робив на замовлення спецслужб, щоб допомогти їм передати інформацію про злочини колаборантів і терористів у Гаагу. Які ж у нас спецслужби, якщо їм потрібен Гордон, щоб зібрати докази про захоплення Донецька, Луганська і про те, що Поклонська фальсифікувала справи проти кримських татар і українців. Власне сьогодні Гордона виправдовують, навіть радники Зеленського. Це дійсно спеціальна місія – спецоперація по поверненню покидьків в український інформаційний простір. Ну, а потім буде продовження тези «один народ». Ми маємо цьому протистояти», – зауважила Ірина Геращенко.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #1803 : Травня 20, 2020, 08:41:50 08:41 »
Пресконференція Зеленського починається зі скандалу
Вчора, 23:04

Офіс президента відмовляє журналістам в акредитації на пресконференцію Володимира Зеленського
Фото: Главком
Офіс президента не пустив низку провідних ЗМІ на пресконференцію з нагоди першої річниці вступу на посаду Зеленського



Журналісти низки провідних українських ЗМІ заявили про те, що Офіс президента відмовив їм у акредитації на пресконференцію Володимира Зеленського 20 травня.

«Вперше за 10 років існування «Главкома», наших журналістів не акредитували на пресконференцію президента. Навіть при Януковичу пускали, хоч і не давали задати запитання. Але акредитовували. Що ж, це їх вибір. Ось так і організовується різними тимошенками-єрмаками «тепла ванна» Зеленського. Зрештою, і це пройде», – написав в Facebook керівник проєкту «Главком» Віктор Шлінчак.



«Нам відмовили. Тільки цього разу не через таймінг, як було колись на марафоні їдла, а через обмеження пов'язані з Covid-19», – також зазначив журналіст «Тижня» Станіслав Козлюк.



В Офісі президента також відмовили головній редакторці видання «Букви» Тетяні Ніколаєнко.





В цей же список потрапила кореспондентка «Бабеля» Марія Жартовська.



Не отримав акредитацію головний редактор проєкту «Ісландія» Сергій Грішин.



А також журналістка білоруської служби «Радіо Свобода» Олена Літвінова.



Натомість потрапити на пресконференцію президента зможе «журналістка» Шарій.net.

Повний текст читайте тут: https://m.glavcom.ua/news/preskonferenciya-zelenskogo-pochinajetsya-zi-skandalu-681176.html

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1804 : Травня 20, 2020, 08:52:41 08:52 »
Яке горе для Украiни, що низка ЗМI не потрапить на Шоу Веч. кварталу, де Зеленський буде ляпати йазиком аби що...
 >:(

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1805 : Травня 20, 2020, 11:27:43 11:27 »
Яке горе для Украiни, що низка ЗМI не потрапить на Шоу Веч. кварталу, де Зеленський буде ляпати йазиком аби що...
 >:(
Гонрдон там и в числе первых задал вопрос  :at


из прессухи:

Цитувати
"Что касается, просто прекратить стрелять. Это сложный процесс и я никогда не призывал, чтобы наша армия не отвечала <...> Если по нам стреляют, то мы будем отвечать. Но первыми стрелять мы не будем", - заявил Зеленский.
  :smilie9: клоун и тварь ...

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1806 : Травня 20, 2020, 11:31:40 11:31 »
 :lol:


Цитувати
11:10
Зеленский, отвечая на вопрос о назначениях, предложил журналисту работу: "Будете работать, как Ермак, 25 часов, хотя их 24 в сутках".

11:09
По мнению президента, Ермак опытный юрист и имеет образование, которое необходимо для главы ОП.

11:06
Зеленский объяснил назначение Венедиктовой на должность генпрокурора тем, что она "практик" и ранее не работала в этом ведомстве.
https://news.liga.net/politics/chronicle/zelenskiy-daet-press-konferentsiyu-po-itogam-goda-prezidentstva-hronika

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1807 : Травня 20, 2020, 11:32:42 11:32 »
 :lol: :lol: :lol: :lol:




Obozrevatel.ua, [20.05.20 11:30]
[ Photo ]
Президент України Володимир Зеленський заявив (https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/zelenskij-vidpoviv-na-panibratstvo-u-kadrovih-pitannyah.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription), що жодного кума або військового друга не призначив та ніколи не призначить на державні посади


Цитувати
"Такого честного главы СБУ в Украине еще никогда не было", - говорит Зеленский о Баканове. В это же время Рада вернула законопроект Зеленского об СБУ на доработку.
:weep:
« Останнє редагування: Травня 20, 2020, 11:36:54 11:36 від Надин »

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1808 : Травня 20, 2020, 11:40:34 11:40 »
нуну, свисти свисти


Цитувати
11:20
"Я уверен, что все еще впереди. Вы ж видели еще и вчерашний скандал (обнародование записей якобы переговоров Порошенко и Байдена - ред.)", - Зеленский о том, стал ли он "приговором" пятому президенту, о чем говорил во время избирательной кампании.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1809 : Травня 20, 2020, 11:52:44 11:52 »
Цитувати
11:43
"Он не мой кум <...> Его сегодняшняя ответственность - дело Шеремета. Он начал это дело и должен довести его до конца, до результата", - Зеленский об Авакове.

11:42
"Любченко не был руководителем налоговой при Януковиче. Мы тоже с вами жили при Януковиче, вы работали журналистом при Януковиче", - Зеленский в ответ на вопрос о "старых кадрах".

11:37
"Нормальный человек Макс, но на таможне берут взятки. Нормальный человек Макс, но едет контрабанда", - говорит об увольнении Максима Нефедова, который, по мнению Зеленского, не показал ожидаемый результат.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #1810 : Травня 20, 2020, 12:01:05 12:01 »
 Зе-економіка:

ЗЕЛЕНСКИЙ ПРИГРОЗИЛ "ДОЖАТЬ" ЧЕРЕСЧУР НЕЗАВИСИМУЮ БАНКОВСКУЮ СИСТЕМУ УКРАИНЫ
Среда, 20 Мая 2020, 10:51
Банковскую систему "дожмут", чтобы банкиры не были такими осторожными при выдаче кредитов

 
Об этом президент Украины Владимир Зеленский заявил в ходе пресс-конференции по случаю года пребывания на посту главы государства, информирует "ДС".

"На техническом уровне мы "дожмем" банковскую систему Украины. Несмотря на то, что она у нас очень очень очень независимая. Мы их "дожмем" и банки будут не настолько осторожными выдавая кредиты нашему населению. Потому что населению надо помогать. Особенно сейчас, когда кризис не в Украине, а кризис в мире", - заявил Зеленский, рассказывая о помощи населению во время пандемии коронавируса.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1811 : Травня 20, 2020, 01:45:49 13:45 »

Цитувати
:weep: :fp3 12:02
"Мы мастера спорта по борьбе с коронавирусом. Потому что вовремя все сделали", - заявил Зеленский и предложил сравнить статистику эпидемии COVID-19 в Украине и странах ЕС.


Цитувати
12:07
"Я не являюсь лоббистом их (олигархов - ред.) интересов <...> Где-то оно пролазит", - заявил Зеленский, объясняя периодические чистки во власти.

Цитувати
12:25
"Конец эпохи бедности в Украине - 100% не наступил. Он не может наступить, когда кризис в мире", - Зеленский о своих предвыборных обещаниях.   :lol: :lol:


Цитувати
12:21
"Если бы сейчас был второй тур и в нем был бы я и кто-то еще - я бы набрал 75%. Я думаю, что это ответ, как народ ко мне относится", - заявил Зеленский и сказал, что он "спокоен" за свои рейтинги.


11:58
"Искренне - одной не хватит", - заявил Зеленский, отвечая на вопрос о том, хватит ли ему одного срока президентства, чтобы воплотить в жизнь все обещанное.

12:18
"Я иду на один срок. Я вижу, что работа сложная. Никто спасибо не скажет. Но если будет большая поддержка народа Украины, то я буду об этом думать", - заявляет Зеленский, говоря о возможном выдвижении на второй президентский срок.

12:18
У Зеленского решили уточнить, будет ли он повторно баллотироваться. "Я подумаю", - ответил он.

12:30
"Если бы я не баллотировался, то президентом стал бы Петр Порошенко. Поэтому у меня к вам вопрос, а кто для вас лучше - Порошенко на второй срок или Зеленский, но такой какой он есть", - обратился Зеленский к журналистке. :fp2
Цитувати
12:42
"Мне сказали, что нашли вероятных убийц. Затянули меня в это", - Зеленский о деле Шеремета:weep: :fp2

12:39
"Я готов нести ответственность, если следствие было неверным", - Зеленский о том, будет ли он нести ответственность, если подозреваемые по делу Шеремета окажутся невиновными.

12:46
"Моя ответственность, единственная, найти убийц и посадить в тюрьму. А если нашли не тех людей и придержали в тюрьме, то все кто это сделал должны понести ответственность. Это и есть президент", - Зеленский уточнил, в чем заключается его ответственность по делу Шеремета. (тварь, чтоб тебя так придержали... :smilie9:)



Цитувати
12:59
"Моя семья оплатила отель, я имею право полететь не инкогнито, а по билету, где написано не "Петр Инкогнито", а "Владимир Зеленский", - президент о том, в чем разница между его поездкой в Оман и визитом Порошенко на Мальдивы, когда тот был главой государства.

12:57
Зеленский говорит, что полетел в Оман к семье и для ряда частных встреч. И вернулся оттуда после крушения украинского самолета в Иране.

12:52
"Это была моя частная поездка <...> Но у меня есть семья. У меня есть дети, которые полетели в Оман на отдых", - Зеленский о "тайном" визите в Оман.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1812 : Травня 20, 2020, 01:48:57 13:48 »
Цитувати
:lol: :lol:
13:03
Зеленский, говоря о "пленках Ермака", заявил, что "записи пустые", а сделали их, чтобы "шантажировать Офис президента". Однако, по его мнению, важно знать, кто снял эти видео, откуда и как они были опубликованы.


Цитувати
:smilie9:

13:16
"Хотите говорить по-русски - говорите по-русски", - ответил Зеленский журналисту одного из телеканалов, который пожаловался на то, что он не может вести эфир на русском языке.

13:13
"Я уверен, что вопрос языка - искусственный", - заявил Зеленский. При этом он считает, что украинцы должны знать украинский язык.

Цитувати
13:32
Зеленский, отвечая на заключительный вопрос о возможном недовольстве граждан его политикой, заявил, что он "ничего плохого не делает и уверен в каждом шаге": "Я ничего не боюсь":smiley14:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1813 : Травня 20, 2020, 01:50:50 13:50 »
три часа поторговал мордой и хватит, он о государстве думает,  некогда ему  :weep:


Цитувати
13:35
Пресс-конференция закончилась. У Зеленского сегодня "напряженный график", заявляла его пресс-секретарь Юлия Мендель.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1814 : Травня 20, 2020, 01:57:19 13:57 »
https://news.liga.net/politics/news/oman-zelenskiy-ya-ne-obyazan-o-svoey-chastnoy-poezdke-govorit
Президент Владимир Зеленский заявил, что не брал с собой офис и помощников в Оман
Поездка в Оман в январе этого года носила частный характер, поэтому президент Владимир Зеленский убежден, что не обязан о ней говорить. Об этом он заявил сегодня на пресс-конференции.

"Что за тайная поездка в Оман. Это была моя частная поездка... У нас была нормандская встреча, 29 декабря мы забрали наших пленных... Потом 31 декабря нам было очень сложно, сложные были переговоры. Благодаря давлению и помощи Германии, Франции, моим личным договоренностям с Путиным мы решили вопрос и получили $3 млрд от Газпрома в Украину  :consul :consul (што?). Это было 31 числа. 31 числа у меня был разговор с президентом РФ, и мы действительно подвели итоги", - отметил Зеленский, уточнив, что обсуждался вопрос следующего обмена заложников.

Он напомнил, что Украина провела тогда третий обмен.

"Дальше. После этого у меня есть семья. Живая семья, живые дети, которые полетели в Оман на отдых. У них была возможность и все права на это. У меня действительно был план встреч на государственном уровне на востоке, в разных странах  :weep:. У нас в Омане на то время даже не было посла. И не было никаких отношений нормальных", :weep: - объяснил Зеленский. (БубочЬка и тут всьо порешал  :weep:)

Он говорит - понимал, что у него могут быть только частные встречи. "И что я, как порядочный человек, понимал, что не буду использовать государственный самолет даже на встречу с человеком, который сегодня руководит Оманом... Поэтому я полетел к семье. Моя семья проплатила номер в отеле. Я там был, кажется, трое суток. Потом, к сожалению, была трагедия, и я вернулся в Украину так быстро, как смог", - рассказал Зеленский.

По его словам, он не брал с собой помощников в Оман.

"Я не обязан о своей частной поездке говорить. Я не брал с собой офис, помощников, министров иностранных дел. Полетел, встретился, этот человек сейчас глава страны Оман. Вел себя как нормальный человек. В этом разница. Я вам честно скажу, я еще в душ хожу, сплю и люблю детей. Это, мне кажется, мои частные вещи. Я так живу", - добавил Зеленский.

 :weep:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1815 : Травня 20, 2020, 01:58:54 13:58 »
Шрайк, [20.05.20 13:53]
Наверное вы знаете, что надпись "directed by robert b weide" напоминает о сериале, который раз за разом заканчивался неловкими ситуациями, после чего под запоминающуюся мелодию начинали идти те самые титры.

Сегодня во время пресс-конференции Владимира Зеленского надпись "directed by robert b weide" можно было ставить после множества его ответов.

Топ-3 моих любимых:

✔️- Вы обещали не назначать на должности кумовей и армейских друзей. А сейчас во власти полно ваших друзей и людей из "Квартала".

- Так они не кумовья и не армейские друзья.

*directed by robert b weide* (бонус: видео (https://t.me/TruthMinistry/645))

✔️"Просто перестать стрелять - это сложный процесс"

*directed by robert b weide*

✔️"Чего это моя поездка в Оман была тайной? Просто никто не интересовался. Ну поехал себе человек..."

*directed by robert b weide*

Откровенно стремных моментов была масса, уверен, что журналисты их проанализируют и покажут.

Но самое главное для меня - президент искренне верит в чепуху про все еще 75% во втором туре (https://t.me/ShrikePolitics/1025). И даже намекнул, что ему дают опросы, где в первом у него сейчас 50%.

Я вижу в этом большую опасность - какая может быть нафиг адекватная оценка своих действий, если она базируется на выдуманных цифрах?

И да - вопреки прошлогодним обещаниям, Зеленский явно нацелился на второй срок.

*directed by robert b weide*

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1816 : Травня 20, 2020, 02:02:06 14:02 »
 :smilie10:


Цитувати
Президент відповів на запитання кореспондента Obozrevatel Віталія Тисячного:

📍 чому, не дивлячись на весь негатив на міському рівні, ви не звільняєте голів РДА, які не виконують своїх обов'язків? Чому "ліфт" не працює?

"Ми ще не всіх старих голів РДА звільнили. Вони потрапили якимось чином ще при старій владі. Ми будемо їх перезавантажувати. Що стосується голів обласних держ.адміністрацій, ми займемось ними після COVID-19. Ми не думали, що у нас такий сильний голова в Чернівецькій області. Там ситуація з захворюваннями найскладніша. Де гарно працюють області? Де гарно співпрацюють на місцевому рівні, так як більшість в облрадах - там БПП.  З "ліфтом" проблеми - до нього знайшли "ключ" і всунули багато старих людей.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1817 : Травня 20, 2020, 02:05:17 14:05 »
 :lol: :lol:

ЮНИСЕФ прогнозирует, что шесть миллионов украинцев могут оказаться за чертой бедности. Но президент Зеленский не считает зарплату 5000 грн бедностью :weep:
Зарплата в 5000-6000 гривень, хоть и является низкой, но не означает бедность. Так сегодня на пресс-конференции президент Владимир Зеленский прокомментировал прогноз ЮНИСЕФ, что в Украине шесть миллионов человек могут оказаться за чертой бедности.

(...) "Это люди, которые будут получать 5000-6000 гривень, и они (ЮНИСЕФ, - ред.) считают их бедными. Да, это очень маленькая зарплата в сравнении с европейскими или американскими стандартами. Я понимаю, что у них 250$ - мизерная зарплата. У нас это тоже маленькая зарплата, но у нас это не бедность все-таки" :lol: :lol:, - сказал президент.

https://news.liga.net/politics/news/zelenskiy-zarplata-5000-6000-griven-ne-bednost

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1818 : Травня 20, 2020, 02:22:48 14:22 »
Виталий Портников
3 мин. ·
Під час перебування у Омані Володимир Зеленський згідно із офіційними повідомленнями зустрічався із Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою. Офіс президента називав його у повідомленні міністром закордонних справ, але це не відповідало дійсності, бо пан Юсуф був формально тільки заступником міністра, а міністром був сам султан Оману, який вже лежав на смертному одрі.
Тепер Зеленський переконує, що під час перебування в Омані зустрічався із людиною, що потім очолила державу. Султан Кабус бен Саїд помер за кілька днів після від’їзду Зеленського , а ім’я його наступника Хейсама бен Таріка стало відомим тільки з заповіту султана. Про зустріч Зеленського із Хейсамом бен Таріком до цього дня нічого не повідомлялося. Так все ж таки: чи зустрічався з майбутнім султаном Зеленським? Чому про це не повідомлялося? Звідки Зеленський знав про зміст заповіту султана Кабуса?
Чи все це йому наснилося, а роль майбутнього султана зіграв Патрушев? І Зеленський спілкувався не з наступником османського султана, а із соратником російського правителя

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1819 : Травня 20, 2020, 02:25:43 14:25 »
аааааааааааааа  :weep: :weep: :fp2 :fp2 :fp2



Перед початком пресконференції президента Володимира Зеленського стілець для глави держави гріли феном.

Про це у Facebook повідомив журналіст Олександр Гончаров, який опублікував відповідне відео.

"А ви не знали, що перед виходом до преси гріють місце для Зеленського", – написав він.

На записі показано, що людина з феном прогріває стілець. Зазначимо, що перед початком пресконференції пройшов дощ, і стілець міг намокнути.



https://www.obozrevatel.com/ukr/society/zelenskomu-grili-stilets-pered-preskonferentsieyu-fenom-vesele-video-potrapilo-v-merezhu.htm?utm_source=Telegram&utm_medium=channel&utm_campaign=subscription

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1820 : Травня 20, 2020, 02:31:57 14:31 »
Процишин красава как всегда!  :smiley24: :smiley24:



Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1821 : Травня 20, 2020, 02:36:30 14:36 »
 :smilie8: :smilie8: :gigi:



Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1822 : Травня 20, 2020, 02:55:15 14:55 »
аааааа, пишут что Зе!бил это таки ляпнул  :weep: :weep: АннаАхметова 2.0



Василь Солов'янчик з Солов'янчиком Василем.
1 год. · Публічно
-Беррімор, а шо то виє на болоті?
-Артур Конан Дойль, сер.
-А шо сі стало?
-Зеленський назвав Шерлока Холмса великим письменником, сер.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1823 : Травня 20, 2020, 03:12:22 15:12 »
аааааа, пишут что Зе!бил это таки ляпнул  :weep: :weep: АннаАхметова 2.0
Василь Солов'янчик з Солов'янчиком Василем.
1 год. · Публічно
-Беррімор, а шо то виє на болоті?
-Артур Конан Дойль, сер.
-А шо сі стало?
-Зеленський назвав Шерлока Холмса великим письменником, сер.
Шерлок Холмс - пiсатель, а Доктор Ватсон - редактор.
Брат Холмса был Премьер-министром Англии, а мисс Хадсон... - тайным агентиом Скотланд-Ярда...
 :ap

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #1824 : Травня 20, 2020, 03:27:57 15:27 »
аааааа, пишут что Зе!бил это таки ляпнул  :weep: :weep: АннаАхметова 2.0



Василь Солов'янчик з Солов'янчиком Василем.
1 год. · Публічно
-Беррімор, а шо то виє на болоті?
-Артур Конан Дойль, сер.
-А шо сі стало?
-Зеленський назвав Шерлока Холмса великим письменником, сер.
:lol:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19167
Re: президент ЗЕ
« Reply #1825 : Травня 20, 2020, 04:09:51 16:09 »
:smilie8: :smilie8: :gigi:




Повною відсутністю мізків.  :idea:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: президент ЗЕ
« Reply #1826 : Травня 20, 2020, 04:51:23 16:51 »
Повною відсутністю мізків.  :idea:
І яйків.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1827 : Травня 20, 2020, 05:44:39 17:44 »
І яйків.
Повною відсутністю мізків.  :idea:
ну и плюс посреди прессухи БубочЬка, пардон, пошел в туалет, т.е. банальное сцыкло ота БубочЬка  :smilie8:. Три часа не выдержало  :weep: журналюги сидели, и на стульчаках, мокрых после дождя, и без туалета, а оно побежало  :weep:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1828 : Травня 20, 2020, 05:50:46 17:50 »
Дем Сокира красавчеги  :gigi:



Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #1829 : Травня 20, 2020, 05:51:16 17:51 »
 :fp :fp

(click to show/hide)



 :lol: :lol: :lol: :lol:

(click to show/hide)


 :lol: :lol: :lol:
(click to show/hide)

 :lol: :lol: :lol:

(click to show/hide)
« Останнє редагування: Травня 20, 2020, 05:54:45 17:54 від Надин »