Сторінок:
Actions
  • #1051 від div 02 Jun 2018
  • Намагався тут зареєструватися під ФУПівським ніком - вже третій день чекаю якогось "схвалення"

    Не дочекаешся, рассылка не работает
  • #1052 від RG 02 Jun 2018
  • Намагався тут зареєструватися під ФУПівським ніком - вже третій день чекаю якогось "схвалення"

    Чупс бухає, напевне  :smilie5:
  • #1053 від andronchik 02 Jun 2018
  • Там только что еще вдобавок и RUZA вернулся....

    Это КАЦАПСКИЙ БОТЯРА на зарплате из Питера. ПОЛНОСТЬЮ БЕЗ МОЗГОВ. Анэнцефал. Топит за Юльку. Валит Украину. 2014 года выпуска по-моему.

    Выпустили...
    Там і було мудачуківське болото, а останні тиждні  просто нашестя живих мерців. Накуй.
  • #1054 від Aelit 02 Jun 2018
  • Уход Оксаны это серьезно. Знаю её в реал. Скажу что это Человечище и не приукрашу ни капли.

    Чєловєчіщє не може 5 рік  допомагати "новійвладі" покривати вбивць Небесної Сотні. але кому це я кажу
  • #1055 від Aelit 02 Jun 2018
  • Мечтаю о том времени, когда главным генераторов контента на ФУПе станет Aelit.

    Aelit, пришло твоё время !
    Стань главным  ньюсмейкером на ФУПЕ !
    Покажи им всем на ФУПЕ, особенно pravda, что ты самый лучший!

    нікому нічого не доводив і не збираюсь доводити. все що мені треба я собі вже довів)
  • #1056 від Aelit 02 Jun 2018
  • я проти ісходу петьків з фупу. по перше це визнання слабкості що без бану укропонентів ( а кацапів тре банити ) ви не здатні відстоювати свою точку зору - тобто нічим крити вам петькобрехню. на форумі мають бути присутні всі проукраїнські погляди - в тому числі і петьківські - хоч які можуть бути вони проукраїнські . і які погляди можуть бути у олешків тарасиків березовців і тарасиків тупих гострих предметів - за що заплатили то і погляд
  • #1057 від Aelit 02 Jun 2018
  • Там только что еще вдобавок и RUZA вернулся....

    Это КАЦАПСКИЙ БОТЯРА на зарплате из Питера. ПОЛНОСТЬЮ БЕЗ МОЗГОВ. Анэнцефал. Топит за Юльку. Валит Украину. 2014 года выпуска по-моему.

    Выпустили...

    ну якщо руза кацап зараз повідомлю модера. дякую. юльків на фупі терпіти можна - як і петьків - а от кацапів ні

    петьки , не здавайтесь. хто ж нам розповідатиме про пидримоги? якщо не ви - то не буде й пидримог. серйозно.
  • #1058 від WestNik 02 Jun 2018
  • Там только что еще вдобавок и RUZA вернулся....

    Это КАЦАПСКИЙ БОТЯРА на зарплате из Питера. ПОЛНОСТЬЮ БЕЗ МОЗГОВ. Анэнцефал. Топит за Юльку. Валит Украину. 2014 года выпуска по-моему.

    Выпустили...

    ну якщо руза кацап зараз повідомлю модера. дякую. юльків на фупі терпіти можна - як і петьків - а от кацапів ні

    петьки , не здавайтесь. хто ж нам розповідатиме про пидримоги? якщо не ви - то не буде й пидримог. серйозно.

    скажу тобі так по простому :

    ти йобнутий

  • #1059 від Дрейк 03 Jun 2018
  • Намагався тут зареєструватися під ФУПівським ніком - вже третій день чекаю якогось "схвалення"

    На схваленні зараз тільки один нік Бабака-Сенка. Це Ви?
  • #1060 від Aelit 03 Jun 2018
  • Там только что еще вдобавок и RUZA вернулся....

    Это КАЦАПСКИЙ БОТЯРА на зарплате из Питера. ПОЛНОСТЬЮ БЕЗ МОЗГОВ. Анэнцефал. Топит за Юльку. Валит Украину. 2014 года выпуска по-моему.

    Выпустили...

    ну якщо руза кацап зараз повідомлю модера. дякую. юльків на фупі терпіти можна - як і петьків - а от кацапів ні

    петьки , не здавайтесь. хто ж нам розповідатиме про пидримоги? якщо не ви - то не буде й пидримог. серйозно.

    скажу тобі так по простому :

    ти йобнутий

    я - українець.  який вимагає від держави того що йменує себе державою - дотримувтаись Законів і Конституції.
    для корупціонера - члена корупціоенрії - це мабуть йобнутість. ну судячи з того щопетро олексійович кришує корупціонерів
  • #1061 від optimist 03 Jun 2018
  • так що фуп все? :gigi:
    всі йдуть на суп
  • #1062 від Aelit 03 Jun 2018
  • так що фуп все? :gigi:
    всі йдуть на суп

    я вважаю це не спортивно. коли судді були ваші - то ви там резвились як хотіли. а тепер - в кущі? тобто ви - пидріоти - як і в реалі - можете існувтаи лиш  в умовах корупції?)))
  • #1063 від RG 03 Jun 2018

  • хуйня якась


    Слухай, чмошнику, вали крутити сракою перед кацапами на упячці.

    Твій дегенеративний пистіж тут нахер нікому не всрався   :at
  • #1064 від Дрейк 03 Jun 2018
  • Уход Оксаны это серьезно. Знаю её в реал. Скажу что это Человечище и не приукрашу ни капли.

    Чєловєчіщє не може 5 рік  допомагати "новійвладі" покривати вбивць Небесної Сотні. але кому це я кажу

    Ты мизинца этой женщины не стоишь. Так что закрой рот и сиди на жопе ровно.
  • #1065 від RG 03 Jun 2018
  • Бля, баба Рузя до нас прилізла  :fp2 :moskali:
  • #1066 від Aelit 03 Jun 2018
  • Уход Оксаны это серьезно. Знаю её в реал. Скажу что это Человечище и не приукрашу ни капли.

    Чєловєчіщє не може 5 рік  допомагати "новійвладі" покривати вбивць Небесної Сотні. але кому це я кажу

    Ты мизинца этой женщины не стоишь. Так что закрой рот и сиди на жопе ровно.

    що. невже . сама.  ( благовєйним шепотом) марина порошенко?...нру тоді так. я й мізинця матери наслідного пранця не вартий( я посрамльон
  • #1067 від RG 03 Jun 2018
  • Думаю, Аеліта тут треба прибити, щоб не розпилявся. Він створений, щоб дописувати на теперішній упячці  :weep:
  • #1068 від Aelit 03 Jun 2018
  • Думаю, Аеліта тут треба прибити, щоб не розпилявся. Він створений, щоб дописувати на теперішній упячці  :weep:

    не ганьбіть найдемократичніший форум прихильнкиів найдемократичнішогопрезидента найдемократичнішої держави світу .
    будьте достойні нашого Петра Олексійовича. як казав європеєць вольтер - я можу бути назгідний з вашою думкою але я вмру за право ваше її висловлювати.
    не уподіблюйтесь цензуруванням до клятих кацапів. будьте євроепйцями! Україна це Європа!

    з Європою в Серці!
  • #1069 від Veni-vidi 03 Jun 2018
  • о. А я тему створив.
    Юзери скаржаться доречi що важко зарегитись туд.
    Ви як думаєте пiднiмати вiдвiдуванiсть форуму, га??
  • #1070 від Veni-vidi 03 Jun 2018
  • Думаю, Аеліта тут треба прибити, щоб не розпилявся. Він створений, щоб дописувати на теперішній упячці  :weep:

    ага)  Чувака вже скрiзь побанили, на ФУПi вже й розбанили пiсля побанення..
    А на СУПi ще нi разу.  Нєпарядок
  • #1071 від Aelit 03 Jun 2018
  • ну я скрізь окрім фупоголіка розбанений. так що ти збрехав. знов)*
  • #1072 від Aelit 03 Jun 2018
  • ну й чим ви відрізняєтесь від кацапів цензуруючи? ви ж євроепйці! прихильники головного інтегратора. Петра нашевсе Порошенка)*
  • #1073 від Veni-vidi 03 Jun 2018
  • Де наш Вєня, до речі ?

    Щось пропав від вчора   :smilie11:

    осьосьо я.  Там на ФУПi гiлочку цiкаву знайшов i запав https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1005856.0;topicseen
    Не заходив не заходив, а потiм дивлюсь люди вже хезна скiльки нафiгачили..  Ну думаю може ж що цiкаве. 
    Потрiбно було перечитати все вдумливо, скрiзь свої п'ять копiйок всунути..
    Зайнятий був карочє.  А шо?
  • #1074 від Veni-vidi 03 Jun 2018
  • ну я скрізь окрім фупоголіка розбанений. так що ти збрехав. знов)*

    а чого хоч "знов"?)
    Я ж про те й кажу, що скрiзь вже й розбанили пiсля побанення, а на СУПi ще й забанити не спромоглися..
    Естонцi якiсь..
  • #1075 від Aelit 03 Jun 2018
  • ви ж в курсію якщо не дай бог блька косата виграє вибори - то я буду з вам - пліч опліч - як сапьор вадічка з солдатом швейком проти мадярів - пиститись на форумах проти йульків))))
  • #1076 від RG 03 Jun 2018
  • А, бачив я цю гілочку від колаборанта.

    Про Дамбас, ну його нахер   :fp2
  • #1077 від Aelit 03 Jun 2018
  • я в такі лайногілки не заходжу
  • #1078 від Veni-vidi 03 Jun 2018
  • заглядав в гілку на фупі- там зрадойоби всіх на суп відправляють
    трохи це насторожує :-)
    до речі, апостол щось тут не може зареєструватись
    Слав у нас Модератор?..
    Може, ще одного "чергового" знайдемо?..
    Якщо справдi буде навала тарганiв, то СУП... не витримае.
     :smilie7:

    та чого ви боїтесь тої навали??
    Тарганiв потiм дустом можна.
    Чи то довгоносика?
    Кароч, йаду їм.
    Або можна й вручну тапком повикльоцувати..
    А з регiстрацiєю тре' щось робити, втрачаєте шанс
  • #1079 від Aelit 03 Jun 2018
  • а хто на вашу думку зараз наймерзенніша потвора наа фупі?
  • #1080 від RG 03 Jun 2018
  • ви ж в курсію якщо не дай бог блька косата виграє вибори - то я буду з вам - пліч опліч - як сапьор вадічка з солдатом швейком проти мадярів - пиститись на форумах проти йульків))))

    Карочє, Аеліт, дуй на упячку і там тренуйся пиститись, щоб потім за тебе соромно не було  :smilie7:

    Навчишся - тоді прідьош, доложиш  :smilie5:
Сторінок:
Actions