Автор Тема: “І так поймут...“  (Прочитано 7556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #30 : Січня 03, 2015, 12:12:57 00:12 »
"А треба просто звикати до звучання."

Выше Вы писали,что понимать тв на похожем языке можно без всякого уровня знания языка.
А выходит уровень нужен.Причем мало только привыкнуть к звучанию,надо еще иметь хороший запас слов.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #31 : Січня 03, 2015, 12:22:24 00:22 »
"Я прихильник того щоб такими ж самими радикальними методами її виправляти,а  вивчення в садках і школах і так є, але щось не спацьовує."

Радикальные меры нельзя применять,это то же самое, что учить плавать,бросая ребенка в воду.
В дет. садиках и школах надо не просто учить укр. языку,а усиленно учить,и при этом вводить льготы для тех,кто успешно учит язык.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: “І так поймут...“
« Reply #32 : Січня 03, 2015, 12:39:30 00:39 »
Радикальные меры нельзя применять,это то же самое, что учить плавать,бросая ребенка в воду.

 :fp2
Які "радикальные меры" ? 
Які "люди которым тяжело" ?
23 роки тягнеться. Куди ще повільніше?

З нового року перейшов на українську у відповідях на форумі.
Викорення кацапізму треба починати з себе!
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Matvik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2192
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #33 : Січня 03, 2015, 12:41:45 00:41 »
"А треба просто звикати до звучання."

Выше Вы писали,что понимать тв на похожем языке можно без всякого уровня знания языка.
А выходит уровень нужен.Причем мало только привыкнуть к звучанию,надо еще иметь хороший запас слов.
Тут ж ідеться про тих, хто в Україні давно живе. Чомусь я, живучи у Львові, російську автоматично вивчив. Хоча у нас переважна більшість україномовних

Offline Convers.n

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 92
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #34 : Січня 03, 2015, 02:58:47 02:58 »
Нема ніякої проблеми вивчити українську мову. З якою насолодою зараз дивлюсь турецький серіал * Величне століття*, хоч сам все життя розмовляю *на русском языке*. На мою думку єдина проблема *русскоязычных* в оволодінні українською, це небажання прикласти мінімального зусилля. Але опинившись за кордоном в будь-якій країні ,змушений вчити мову цієї країни, вивчає її, не вимагає  пільг.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: “І так поймут...“
« Reply #35 : Січня 03, 2015, 09:03:23 09:03 »
інформаційної безпеки я вже не один рік намагаюся донести до наших державників важливість
И до януковоща доносили?

За Овощем заскучали?  :smilie3:
 
Пробували і йому доносити.
Десь на початку його прєзіденства на Житомирщині один дідусь
попросив овоща розмовляти з ним українською.
Старенький (ветеран ВОВ) отримав у відповідь:
 "Пшєл наХ..."
Цей випадок тоді набув певного розголосу,
але ми дотепер покірно "двіжємся в указанном овощєм направлєнії".
Я можу терпляче наводити докази дискримінації української мови
в Україні будь кому, але коли я маю це доводити людині
яка декларує себе русскоязичним украинским патріотом,
я НЕ ВІРЮ в патріотизм цієї людині.

Так, багато російськомовних із зброєю в руках
захищають Україну на сході але покажіть мені
хоч одного з них хто підтримує існуючий стан дискримінації
української мови в медіа просторі (і не тільки).
Там таких немає і не може бути,
бо вони СПРАВЖНІ українські патріоти.

Offline Старый Грек

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1615
Re: “І так поймут...“
« Reply #36 : Січня 03, 2015, 11:40:37 11:40 »
Для того, что бы русскоязычные, но знающие украинский язык граждане смотрели украиноязычные каналы - им это должно быть интереснее.
Почему НТН и 1+1 дублируют сериалы на украинский, а всякие "Нэшнл Географик", "Энимал плэнет" и подобные идут на русском?
Евроньюс вроде вот только-только перешел на украинский.
Нужно для начала весь нерусскоязычный телеконтент давать в ящике только на украинском: телесериалы, познавательные и научно-популярные программы. Но нужно помнить, что это стоит денег и не таких уж маленьких.

Offline GloriaAndrus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2267
  • Стать: Жіноча
Re: “І так поймут...“
« Reply #37 : Січня 03, 2015, 12:03:37 12:03 »
Мій колега - етнічний грузин, громадянин Грузії, який тільки останні 10 років живе в Україні - говорить пристойною українською і вільно пише нею. Друга моя колега, яка вчилась у школі десь в Середній Азії і опинилась в Україні тільки після університету не так давно сказала, що їй важко писати російською, бо на державній службі більшість писанини було українською. Моя дитина з дитинства вільно говорить українською, російською і польською (останньою тому, що так йому в дитинстві захотілось) і це не викликає ніяких труднощів.

Вивчення мови - це в голові. Якось мала напівконфіденційну розмову з однокурсницею, яка чи то сама, чи якась її знайома була причетна до навчання української мови Азарова. Висновок був такий - він ніколи не навчиться, бо у нього в голові внутрішній тормоз "я не хочу вчити". Ось і все...


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: “І так поймут...“
« Reply #38 : Січня 03, 2015, 02:45:38 14:45 »
Для тих іноземців хто хоче працювати на роіссі
вимагається знання Язика та імперськоі Історії.

Нам не треба намагатися копіювати путлєра але
подумалось за Україну...

Крим.
Наша влада повинна не тільки туманно заявляти
що одного дня Крим знову буде Українським.
Вона повинна говорити кримчанам як це відбуватиметься
на практиці.
Наприклад:
При "поверненні" ВСІ Кримчани повинні будуть здавати
Екзамен на Громадянство, який
має включати знання Української мови, давньоі і новітньоі
історії УкраІни, включно з історію Майдану і "АТО",
Основні тези Конституції, та суспільного устрою країни.

Уряд мав би випустити спеціальний буклет в якому пояснити
всі деталі стосовно екзамену, зразок можливих
питань, яким буде прохідний бал/оцінка і тд.
Це не я придумав (про екзамен).
Все це успішно застосовується в багатьох краінах,
напр. Канаді.

"А ми в Криму нікогда нє разговарівалі па украінскі..."
Ну гаварітє как хатітє, але тепер у вас появиться
Стимул знати державну мову краіни в якій ви
раніше чи пізніше захочете!!! жити.

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: “І так поймут...“
« Reply #39 : Січня 03, 2015, 03:27:54 15:27 »
При "поверненні" ВСІ Кримчани повинні будуть здавати
Екзамен на Громадянство, який
має включати знання Української мови, давньоі і новітньоі
історії УкраІни, включно з історію Майдану і "АТО",
Основні тези Конституції, та суспільного устрою країни.

Если не сдадут экзамены будете выселять из крыма? :lol:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #40 : Січня 03, 2015, 03:44:38 15:44 »
При "поверненні" ВСІ Кримчани повинні будуть здавати
Екзамен на Громадянство, який
має включати знання Української мови, давньоі і новітньоі
історії УкраІни, включно з історію Майдану і "АТО",
Основні тези Конституції, та суспільного устрою країни.

Если не сдадут экзамены будете выселять из крыма? :lol:

В рабство по дві худобини тим, хто здав екзамени!

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: “І так поймут...“
« Reply #41 : Січня 03, 2015, 05:32:10 17:32 »
При "поверненні" ВСІ Кримчани повинні будуть здавати
Екзамен на Громадянство, який
має включати знання Української мови, давньоі і новітньоі
історії УкраІни, включно з історію Майдану і "АТО",
Основні тези Конституції, та суспільного устрою країни.

Если не сдадут экзамены будете выселять из крыма? :lol:

пущай жівет!  :smilie5:
"Вид на жітельство" єслі чєловєк нє жєлаєт імєть гражданство.
Але тоді він не зможе брати участь у виборах ( і бути обраним )
Представницьких органів влади.

Offline Anreal68

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3625
  • Ми працюємо
Re: “І так поймут...“
« Reply #42 : Січня 03, 2015, 06:37:17 18:37 »
Цитувати
граждане Украины,не знающие или недостаточно знающие украинский язык
не понимать украинский язык может только дебил или человек, принципиально не желающий этого делать.

Немало людей недостаточно знают укр. язык по другой причине:родители русскоязычные,а в школе украинскому языку учили плохо.

Дать полгода на выучить.

Кто не сможет = личная подпись, что он полный дебил. Соответственно, дебилам избирательное право не положено по состоянию здоровья.

Offline Milena

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2373
Re: “І так поймут...“
« Reply #43 : Січня 03, 2015, 07:47:02 19:47 »
"при необхідності людина з нуля вивчає не тільки близьку (польську і чеську), але й зовсім відмінну мову (італійську, іспанську, португальську)"

вивчає на самом низком уровне,тв с таким уровнем не посмотришь.

"Росіянам в Україні, які раніше не мали необхідності знати українську, теж ніхто нічого не винен.Держава не призначена для створення комфорту всім і вся."

Речь не о русских,а о русскоязычных.
Держава должна обеспечить всем своим гражданам более-менее сносные условия жизни.Я ж говорю - пусть большинство каналов будут украиноязычными,но 1 или 2 - русскоязычными(или разноязычными).
Абсолютная неправда, насчет самого низкого уровня (утверждаю, как человек, проживший в Португалии 15 лет) - кто считал, что это ему нужно, быстро осваивали португальский на уровне комфортного общения и на работе, и в быту, и помогали им в этом именно бесконечные "мыльные оперы" местного ТВ.   
 
И немного оффтоп - довелось мне вести факультатив по чешскому языку в Латвийском ун-те в группе, где были русские студентки и латышки, так латышки учили ч. я. (в пределах этого спецкурса, ессесно) намного успешнее русских - "низкая способность" к изучению других языков русских зыждется на их имперской психологии  "а мне это не надо"...
И украинский в Украине учили и учат со 2-го класса во всех русских школах (это ли не есть державное обеспечение!), но тем не менее... далее сами знаете. :smilie9:     

Offline WishMaster

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 496
  • Стать: Чоловіча
Re: “І так поймут...“
« Reply #44 : Січня 03, 2015, 08:53:36 20:53 »
Задайтесь простым вопросом, почему учат английский? :smilie1: Да потому, что выгодно, а не потому, что другие языки запрещают.
А что касательно ТВ, я уже говорил просто отрубите и нет проблемы. А вместо ТВ развивайте инет и будет вам счастье.
Запомните загадочный тактический прием - когда мы отступаем - это мы вперед идем.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #45 : Січня 03, 2015, 09:20:07 21:20 »
Anreal68:
"Дать полгода на выучить.

Кто не сможет = личная подпись, что он полный дебил. Соответственно, дебилам избирательное право не положено по состоянию здоровья. "

Какой Вы строгий.
Жизнь - тяжелая штука.Надо деньги зарабатывать, семью обеспечивать,времени на отдых и так мало,а тут надо засесть на полгода учить укр. язык.Так у Вас половина русскоязычных попадет в разряд дебилов.
Разумней обеспечить усиленное изучение укр. языка с молодости - в детских садиках,школах,вузах.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #46 : Січня 03, 2015, 09:29:33 21:29 »
andronchik:
"Які "радикальные меры" ?
Які "люди которым тяжело" ?
23 роки тягнеться. Куди ще повільніше? "

Радикальные меры не я предлагал.
23 года тянется период,когда изучению укр. языка в дет. садиках,школах и вузах не уделялось должного внимания.Поэтому и потеряно так много времени. 


Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: “І так поймут...“
« Reply #47 : Січня 03, 2015, 09:31:56 21:31 »
Anreal68:
"Дать полгода на выучить.

Кто не сможет = личная подпись, что он полный дебил. Соответственно, дебилам избирательное право не положено по состоянию здоровья. "

Какой Вы строгий.
Жизнь - тяжелая штука.Надо деньги зарабатывать, семью обеспечивать,времени на отдых и так мало,а тут надо засесть на полгода учить укр. язык.Так у Вас половина русскоязычных попадет в разряд дебилов.
Разумней обеспечить усиленное изучение укр. языка с молодости - в детских садиках,школах,вузах.

:fp  Вы, наверное, издали пишете, лучше не надо. "Русскоязычный" резидент (не из понаехавших), не "способный" понимать/общаться на украинском на 24-м году жизни в Украине - дебил по убеждениям. Даже старик Бимба just didi it.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Re: “І так поймут...“
« Reply #48 : Січня 03, 2015, 09:37:07 21:37 »
Anreal68:
"Дать полгода на выучить.

Кто не сможет = личная подпись, что он полный дебил. Соответственно, дебилам избирательное право не положено по состоянию здоровья. "

Какой Вы строгий.
Жизнь - тяжелая штука.Надо деньги зарабатывать, семью обеспечивать,времени на отдых и так мало,а тут надо засесть на полгода учить укр. язык.
От Ви і пояснили, чому не треба сподіватись на добровільні зусилля російськомовних. Треба, щоб їх до цього змусила "тяжелая штука жизнь".

Цитувати
Так у Вас половина русскоязычных попадет в разряд дебилов.
Не знаю, як це пояснити, але етнічні росіяни з походження (не просто російськомовні) набагато важче засвоюють чужі мови - і лексику, і фонетику, і синтаксис, навіть якщо їм це дійсно треба.

Цитувати
Разумней обеспечить усиленное изучение укр. языка с молодости - в детских садиках,школах,вузах.
Це не альтернатива, а складова загальних зусиль - разом з розумним "м'яким тиском" на старших.

Offline dorosh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1291
Re: “І так поймут...“
« Reply #49 : Січня 03, 2015, 09:40:26 21:40 »
идите вы лесом, старик. Всего один раз в жизни я была за границей, и это была Польша, и это было всего две недели, и, просто слушая разговоры и на час включая телик, я перед отъездом уже начала понимать бОльшую половину. На спутниковом тв у меня есть белорусский канал, не составляет труда понять, о чем там идет речь.
Не, ну я понимаю "учить английский", "учить немецкий", совершенно другая языковая группа или как оно там правильно называется, но что значит "учить украинский", вы шо, издеваетесь?

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: “І так поймут...“
« Reply #50 : Січня 03, 2015, 09:44:26 21:44 »
Понимать польский текст совсем не трудно, надо научиться продираться через непривычные буквы, находя за ними привычные по звучанию и смыслу слова. Понимать беглую речь сложнее, но не проблема.  :smilie1:

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #51 : Січня 03, 2015, 09:49:48 21:49 »
Matvik:
"Тут ж ідеться про тих, хто в Україні давно живе. Чомусь я, живучи у Львові, російську автоматично вивчив. Хоча у нас переважна більшість україномовних"

Не судите обо всех по себе.У меня,например,дело обстоит иначе:я в школе имел 4 по укр. языку,с 90-х годов слушал регулярно по радио заседания Рады,читал укр. газеты и сейчас читаю укр. сайты.
Результат:понимаю хорошо,а пишу и говорю неважно.
Так я еще передовик среди своих друзей и знакомых - те и понимают плохо.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #52 : Січня 03, 2015, 09:52:36 21:52 »
Convers.n:
"Нема ніякої проблеми вивчити українську мову."

Мое слово против Вашего:есть проблема.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #53 : Січня 03, 2015, 09:58:25 21:58 »
GloriaAndrus:
"Мій колега - етнічний грузин, громадянин Грузії, який тільки останні 10 років живе в Україні - говорить пристойною українською і вільно пише нею...Моя дитина з дитинства вільно говорить українською, російською і польською..."

Одиночные примеры ничего не доказывают.
А что касается детей,то они в языках просто гении. Поэтому я и говорю,что надо с детства обеспечить усиленное изучение укр. языка.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #54 : Січня 03, 2015, 10:18:08 22:18 »
Milena:
"Абсолютная неправда, насчет самого низкого уровня (утверждаю, как человек, проживший в Португалии 15 лет) - кто считал, что это ему нужно, быстро осваивали португальский на уровне комфортного общения и на работе, и в быту, и помогали им в этом именно бесконечные "мыльные оперы" местного ТВ.   
...
И украинский в Украине учили и учат со 2-го класса во всех русских школах (это ли не есть державное обеспечение!), но тем не менее... далее сами знаете. :smilie9:

Как человек,проживший в Германии 11 лет, утверждаю,что освоить немецкий язык в достаточной степени могут только те,кто приехал сюда молодыми. Среди остальных это могут сделать немногие.Я, например,могу неплохо читать(и то встречается немало неизвестных слов и оборотов),на слух воспринимаю процентов 50-70 услышанного,говорю с ошибками и часто теряюсь,при написании письма пользуюсь словарем.
И опять же -  я знаю немецкий намного лучше многих своих знакомых.

Языку в школах учат недостаточно качественно и строго.Изучение надо поднять на существенно более высокий уровень,а начинать надо с дет. садиков. 


   
   
   
       

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #55 : Січня 03, 2015, 10:26:36 22:26 »
Stavlish:
""Русскоязычный" резидент (не из понаехавших), не "способный" понимать/общаться на украинском на 24-м году жизни в Украине - дебил по убеждениям."

А я скажу прямо противоположное(как и Вы,бездоказательно): не дебил по убеждениям.

Offline Stavlish

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7666
Re: “І так поймут...“
« Reply #56 : Січня 03, 2015, 10:31:47 22:31 »
Stavlish:
""Русскоязычный" резидент (не из понаехавших), не "способный" понимать/общаться на украинском на 24-м году жизни в Украине - дебил по убеждениям."

А я скажу прямо противоположное(как и Вы,бездоказательно): не дебил по убеждениям.
Мой тезис самоочевиден, а ваш парадоксален и без обоснования - подобен самовыражению в лужу. Обосновывайте, дабы не прослыть...  :smiley16:
« Останнє редагування: Січня 03, 2015, 10:39:37 22:39 від Stavlish »

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #57 : Січня 03, 2015, 10:35:02 22:35 »
convex:
"От Ви і пояснили, чому не треба сподіватись на добровільні зусилля російськомовних. Треба, щоб їх до цього змусила "тяжелая штука жизнь"."

Наоборот,тяжелая жизнь отбивает у них охоту учить
укр. язык.Поэтому я и говорю - надо начинать с детства.

" етнічні росіяни з походження (не просто російськомовні) набагато важче засвоюють чужі мови"

Не замечал.

"Це не альтернатива, а складова загальних зусиль - разом з розумним "м'яким тиском" на старших."

Согласен,именно с мягким давлением,а не объявлять дебилами тех,кто через полгода не выучит язык.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #58 : Січня 03, 2015, 10:57:48 22:57 »
dorosh:
"всего две недели, и, просто слушая разговоры и на час включая телик, я перед отъездом уже начала понимать бОльшую половину."

Единичные примеры ничего не доказывают.

"что значит "учить украинский", вы шо, издеваетесь?"

Как-то Егорий заявил одному человеку,который здесь что-то написал на укр. языке: не парься,укр. язык - это не твое.
Так что есть,что учить.

Offline Старик.de

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 243
Re: “І так поймут...“
« Reply #59 : Січня 03, 2015, 11:04:29 23:04 »
Stavlish:
"Мой тезис самоочевиден, а ваш парадоксален и без обоснования - подобен самовыражению в лужу. Обосновывайте, дабы не прослыть..."

Нет,это Вы обосновывайте свое "дебил по убеждениям".Я здесь не вижу ничего самоочевидного.