Автор Тема: Ну що це за варварство!? У Голосієві масово потруїли безпритульних собак  (Прочитано 3094 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
"Мы в ответе за тех, кого приручили"
зараз це красиві слова і не більше. живіть реаліями. у мене у дворі бабці щотижня ховали розірваних кошенят. я не міг спати і засинати не допомагали склопакети. палісадники з квітами були знищені. зі сміттєвих баків щоночі витягувалося і розкидувалося все. з урахуванням вищезазначеного мені байдуже, хто там на вселенських рівнях в цьому винен. я ніколи не шукаю крайніх, щоби обгрунтувати свою неспроможність змінити ситуацію. тому такої проблеми в моєму дворі більше немає і не буде.


Єгорію, мене життя навчило бути реалістом, а не оптимістом.

За вчинки має бути відповідальність. Безпритульні тварини - це наслідки. Звірятка платять високу ціну в тому числі за людський егоїзм, фрустрації і тд.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline xnyl

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
догхантери тут взагалі ні до чого. садисти - так.
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Підсумки діяльності садистів-"догхантерів" .

знущатись не треба
НІКОЛИ
хочеш вбити - просто вбий
тортури припустимі лише з метою отримання інформації

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
садисти були завжди і скрізь. вони були до догхантерів і будуть після догхантерів - коли нарешті держава розробить нормальну програму з утилізації небезпечних бродячих тварин. на те вони і садисти. їхня мета - не прибрати з вулиць небезпеку, як у догхантерів. а отримати задоволення від страждань.
« Останнє редагування: Листопада 19, 2014, 03:47:54 15:47 від Єгорій »
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline xnyl

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 245
догхантери тут взагалі ні до чого. садисти - так.

Ага, просто зараз з пансіону шляхетних дівчат. Вони і є садисти. Вигадали собі "благородну" ідею аби виправдати власні збочення. Покидьки. Починають із знущаннь над тваринами, далі переходять на людей. "Трудові резерви" фашистів. От з такої мерзоти і створюється "лугандон".
« Останнє редагування: Листопада 19, 2014, 03:51:04 15:51 від xnyl »
"Как жалок шут на троне короля! Как глуп народ, который то позволил!"

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер