Сторінок:
Actions
  • #91 від ЮАР 21 Oct 2020
  • #92 від ЮАР 21 Oct 2020
  • При чому, на форум воно прилітає таке, як я написав, а через мить, виправляється, але я це встигаю побачити.


  • #93 від ЮАР 21 Oct 2020
  • #94 від ЮАР 21 Oct 2020
  • Якась херня діється, коли я заходжу редагувати, там все так як я написав, а відображається з помилками.

    Мабуть хакери бавляться.
  • #95 від ЮАР 21 Oct 2020
  • #96 від Feral Cat 21 Oct 2020
  • Мій висновок - серед ковбасників лише Олд Вуд нормальний, всі решта їбануті!
    Чомусь особливо їбануті канадійці (а Інанна їхній вождь).

    Трамп лайно!
    Трамп смокче у Хуйла!

    Ну й поц!....  :lol: :lol: :lol: :lol:
  • #97 від ЮАР 21 Oct 2020
  • Ну й поц!....  :lol: :lol: :lol: :lol:

    Так! Їбануті поци! :Ganba:
  • #98 від Ali(UA) 21 Oct 2020
  • Так! Їбануті поци! :Ganba:
    типовий соціаліст.
  • #99 від Feral Cat 21 Oct 2020
  • #100 від Feral Cat 21 Oct 2020
  • #101 від Feral Cat 21 Oct 2020
  • #102 від Uki 22 Oct 2020
  • Twitter пояснив чому так жорстко банили повідомлення про Хантера Байдена..... Маючи досвід 2016 року вони сприйняли цю хвилю як інформаційну атаку кацапів на американські вибори, тому вирішили діяти швидко та жорстко..........
  • #103 від Feral Cat 22 Oct 2020
  • Twitter пояснив чому так жорстко банили повідомлення про Хантера Байдена..... Маючи досвід 2016 року вони сприйняли цю хвилю як інформаційну атаку кацапів на американські вибори, тому вирішили діяти швидко та жорстко..........

    Треба бути цілковитим імбецилом, щоб вірити Твітерським поясненням.  :lol:

    Десяток юристів Мердока прошерстили ті докумети вздовж і поперек перш ніж опублікувати.

    Імбецили з Твіттера змусили мене зняти фото Августа Ландмессера з профілю, написавши, що воно закликає до насильства і т.д.


  • #104 від Feral Cat 22 Oct 2020
  • #105 від Uki 22 Oct 2020
  • Треба бути цілковитим імбецилом, щоб вірити Твітерським поясненням.  :lol:

    Десяток юристів Мердока прошерстили ті докумети вздовж і поперек перш ніж опублікувати.

    Імбецили з Твіттера змусили мене зняти фото Августа Ландмессера з профілю, написавши, що воно закликає до насильства і т.д.



    Ну звичайно ж в Silicon Valley усі імбецили, а ви з Трампом стабільні генії.......

    Якби виявилось шо таки інформаційна атака, і вони б нічого не зробили..... То їх би шкварили за це ще завзятіше......
  • #106 від Ali(UA) 22 Oct 2020
  • Twitter пояснив чому так жорстко банили повідомлення про Хантера Байдена..... Маючи досвід 2016 року вони сприйняли цю хвилю як інформаційну атаку кацапів на американські вибори, тому вирішили діяти швидко та жорстко..........

    имеет смысл только выделенное.... остальное можно подставить любые популярные слова... например - миру-мир. наци - плохие. расизм - плохо. в завимимости от контента...

    гупии забудут через 3 дня все равно.
  • #107 від Uki 22 Oct 2020
  • имеет смысл только выделенное.... остальное можно подставить любые популярные слова... например - миру-мир. наци - плохие. расизм - плохо. в завимимости от контента...

    гупии забудут через 3 дня все равно.

  • #108 від Ali(UA) 22 Oct 2020


  • в чем смысл твоих эмоций в данной ситуации? ты хочешь что то сказать - так скажи...
  • #109 від Feral Cat 22 Oct 2020
  • Ну звичайно ж в Silicon Valley усі імбецили, а ви з Трампом стабільні генії.......

    Якби виявилось шо таки інформаційна атака, і вони б нічого не зробили..... То їх би шкварили за це ще завзятіше......

    Приклад із фото - вони дійсно неосвічені лайдаки. Хитровиїбаність Шмукерберга і Дорсі не можна вважати глибоким розумом.
    Ти також не блищеш поінформованістю і розумом коли мова заходить про суспільні явища.
    Але на відміну від Дорсі і Шмукерберга, ти не впливаєш на долю цієї країни.
  • #110 від Uki 22 Oct 2020
  • в чем смысл твоих эмоций в данной ситуации? ты хочешь что то сказать - так скажи...

    А в чому смисл постити сльози та соплі, коли нема чого сказати по ділу......
  • #111 від Feral Cat 22 Oct 2020
  • А в чому смисл постити сльози та соплі, коли нема чого сказати по ділу......

    По ділу можна сказати лише одне - Google, Twitter, Facebook активно втручаються у вибори в США на користь Демократичної партії та Комуністичної Партії Китаю.
  • #112 від Uki 22 Oct 2020
  • Приклад із фото - вони дійсно неосвічені лайдаки. Хитровиїбаність Шмукерберга і Дорсі не можна вважати глибоким розумом.
    Ти також не блищеш поінформованістю і розумом коли мова заходить про суспільні явища.
    Але на відміну від Дорсі і Шмукерберга, ти не впливаєш на долю цієї країни.

    Я звичайно дякую за глибокий аналіз та оцінку нашого з Дорсі розуму, хоча ні він ні я вроді не замовляли......
  • #113 від Uki 22 Oct 2020
  • По ділу можна сказати лише одне - Google, Twitter, Facebook активно втручаються у вибори в США на користь Демократичної партії та Комуністичної Партії Китаю.

    Ну якби ще якісь підтвердження співпраці КПК з Google, Twitter та Facebook у цьому питанні........ то була бімба мабуть......
  • #114 від Feral Cat 22 Oct 2020
  • #115 від Uki 22 Oct 2020
  • #116 від Ali(UA) 22 Oct 2020
  • А в чому смисл постити сльози та соплі, коли нема чого сказати по ділу......

    где ты видишь сопли и слезы? я просто объяснил что их слова - это тупое замыливание.
  • #117 від Feral Cat 22 Oct 2020
  • #118 від coolzak 22 Oct 2020
  • A whistleblower CEO and Biden insider, Tony Bobulinski, released a public statement on Wednesday evening backing up the reporting of the New York Post from last week and claiming that he personally witnessed Democrat presidential nominee former Vice President Joe Biden discussing business deals with his son, Hunter Biden
  • #119 від Ali(UA) 22 Oct 2020
  • A whistleblower CEO and Biden insider, Tony Bobulinski, released a public statement on Wednesday evening backing up the reporting of the New York Post from last week and claiming that he personally witnessed Democrat presidential nominee former Vice President Joe Biden discussing business deals with his son, Hunter Biden
    гыгы, и шо? тут вижу, тут вижу а тут не вижу  :gigi:
  • #120 від RG 22 Oct 2020
  • A whistleblower CEO and Biden insider, Tony Bobulinski, released a public statement on Wednesday evening backing up the reporting of the New York Post from last week and claiming that he personally witnessed Democrat presidential nominee former Vice President Joe Biden discussing business deals with his son, Hunter Biden

    Зуб дає ?  :weep:

Сторінок:
Actions