Сторінок:
Actions
  • #1 від RG 10 Aug 2018
  • Вийшов з бану на цілу добу  :Razom:

    Треба тему сторінок на 30 замутити, страждання свої людям донести  :smilie7: 
  • #2 від Бувалий 10 Aug 2018
  • Вийшов з бану на цілу добу  :Razom:
    Треба тему сторінок на 30 замутити, страждання свої людям донести  :smilie7:
    Побойся Бога - тебе вже випередили... Бум та Кiт...
     :smilie7:
  • #3 від div 10 Aug 2018
  • Давай :)
  • #4 від Ad Astra 10 Aug 2018
  • До речі, дякую, що заступилися за нас, дівчат, за що і постраждали ...
  • #5 від RG 10 Aug 2018
  • Вийшов з бану на цілу добу  :Razom:
    Треба тему сторінок на 30 замутити, страждання свої людям донести  :smilie7:
    Побойся Бога - тебе вже випередили... Бум та Кiт...
     :smilie7:

    Вони заслужено сиділи, тому що ідейно чужі типи  :Ganba:

    А я безневинно потерпів  :smilie7:
  • #6 від RG 10 Aug 2018
  • До речі, дякую, що заступилися за нас, дівчат, за що і постраждали ...

    Та немає за що  :ax

  • #7 від Бувалий 10 Aug 2018
  • Вони заслужено сиділи, тому що ідейно чужі типи  :Ganba:
    А я безневинно потерпів  :smilie7:
    Тодi... не сперечайся, а прцюй...
     :smilie7:
  • #8 від RG 10 Aug 2018
  • Давай :)

    Коротше, тут таке питання в мене виникло - якщо я вже чесно відбув покарання за те, що назвав мєдвєдку підарасом, то чи маю я право надалі його так називати вже без всіляких там обмежень та банів ?   :smilie5:

    Заспокойся і не страдай херньой
  • #9 від Бувалий 10 Aug 2018
  • Давай :)
    Коротше, тут таке питання в мене виникло - якщо я вже чесно відбув покарання за те, що назвав мєдвєдку підарасом, то чи маю я право надалі його так називати вже без всіляких там обмежень та банів ?   :smilie5:
    Якщо педераст - матюк... то вже Модератор буде вирiшувати.
    А що це ви до клишеного вчепилися - стiльки цiкавих тем та гiлок...
     :smilie7:
  • #10 від div 10 Aug 2018
  • Давай :)

    Коротше, тут таке питання в мене виникло - якщо я вже чесно відбув покарання за те, що назвав мєдвєдку підарасом, то чи маю я право надалі його так називати вже без всіляких там обмежень та банів ?   :smilie5:

    Думаю такие вопросы должны решаться экспериментальным путем  :gigi:
  • #11 від RG 10 Aug 2018
  • Давай :)

    Коротше, тут таке питання в мене виникло - якщо я вже чесно відбув покарання за те, що назвав мєдвєдку підарасом, то чи маю я право надалі його так називати вже без всіляких там обмежень та банів ?   :smilie5:

    Думаю такие вопросы должны решаться экспериментальным путем  :gigi:

    Експериментальним - це як ? Запустити його в клітку з підарасами і дивитись, чи приймуть за свого ?  :smilie7:
  • #12 від div 10 Aug 2018
  • Давай :)

    Коротше, тут таке питання в мене виникло - якщо я вже чесно відбув покарання за те, що назвав мєдвєдку підарасом, то чи маю я право надалі його так називати вже без всіляких там обмежень та банів ?   :smilie5:

    Думаю такие вопросы должны решаться экспериментальным путем  :gigi:

    Експериментальним - це як ? Запустити його в клітку з підарасами і дивитись, чи приймуть за свого ?  :smilie7:

    Не, назвать снова и посмотреть что будет :)
  • #13 від RG 10 Aug 2018
  • Давай :)

    Коротше, тут таке питання в мене виникло - якщо я вже чесно відбув покарання за те, що назвав мєдвєдку підарасом, то чи маю я право надалі його так називати вже без всіляких там обмежень та банів ?   :smilie5:

    Думаю такие вопросы должны решаться экспериментальным путем  :gigi:

    Експериментальним - це як ? Запустити його в клітку з підарасами і дивитись, чи приймуть за свого ?  :smilie7:

    Не, назвать снова и посмотреть что будет :)

    Та це буде просто константацією очевидного факту   :smilie7:

  • #14 від Бумеранг 10 Aug 2018
  • А скільки ти діб відмотав ?  :love:
  • #15 від RG 11 Aug 2018
  • А скільки ти діб відмотав ?  :love:

    Та в першому ж повідомленні тут написано  :smilie5:
  • #16 від Бумеранг 11 Aug 2018
  • А, не подивися.
    Ну то хіба ж то бан ?

    Для ветерана форума навіть тиждень дитячий бан  :smilie1:
  • #17 від RG 11 Aug 2018
  • Ти наш порохоботський повноцінний бан з вашими не рівняй. День за десять йде  :smilie7: 
  • #18 від RG 11 Aug 2018
  • Скажи краще, чи під фото золочівського замку лайк ставив ? Я там тему відповідну підняв  :love:
  • #19 від Бумеранг 12 Aug 2018
  • Кинь посилання, бо я не все встигаю пророчитать. І де? Тут? Бо на хвупі я не пейсатель.
  • #20 від Бумеранг 12 Aug 2018
  • А, прочитав, побачив. Але не ставлю лайк. Бо нава теми не відповідає змісту.
    Супрун до Золочівського замку не мала ніякого відношення.
  • #21 від RG 12 Aug 2018
  • А, прочитав, побачив. Але не ставлю лайк. Бо нава теми не відповідає змісту.
    Супрун до Золочівського замку не мала ніякого відношення.


    Як казала колись наша вчилка з росєзига в школі: 'Пасматрєлі на нєго всє. Дурачка із сєбя строіт'   :laugh: 

    Іди став лайки під туфтою, яку твоїй макаці тулять тупорилі піарщики. Он дивись, скільки ольгінські там накуярили   :love:
Сторінок:
Actions