Автор Тема: Я чегото в этой жизни не понимаю?  (Прочитано 378 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Я чегото в этой жизни не понимаю?
« : Травня 17, 2021, 08:38:42 20:38 »
Цитувати
Немецкий производитель автомобильных деталей Mahle создал первый безмагнитный электродвигатель (точнее - продукт находится на завершающей стадии разработки). Для его изготовления не требуются редкие элементы. Кроме экологичности, новый электродвигатель Mahle отличается высокой эффективностью и долговечностью.

У меня такой двигатель на бетономешалке стоит, асинхронный называется

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Я чегото в этой жизни не понимаю?
« Reply #1 : Травня 17, 2021, 10:34:18 22:34 »
100% недовчені журналюги. Там недочули, там перебрехали, переклали Гугл-транслейтом, трошки в міру розуміння підсилили і покращили нудну технічну інформацію. Вийшла новина.

P.S.
Я спрочатку подумав, що розробили безмагнітний синхронний двигун. З відео на сторінці

https://www.mahle.com/en/news-and-press/press-releases/mahle-develops-highly-efficient-magnet-free-electric-motor--82368

можна подумати, що це так, бо він згадується як те, що треба і можна замінити новим двигуном.


Потім знайшов уточнення, двигун, все ж таки, асинхронний, але з обмотками, що збуджуються окремо від поля статора (separately excited asynchronous machine), що дає широкі можливості контролю двигуна, яких немає в звичайного асинхронного девайса, і  підвищується ккд. Тобто новина має місце, проте суть трішечки в іншому.

« Останнє редагування: Травня 17, 2021, 11:07:52 23:07 від Kikker »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Я чегото в этой жизни не понимаю?
« Reply #2 : Травня 17, 2021, 11:15:51 23:15 »
Тем более непонятно что они изобрели  :bn

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Я чегото в этой жизни не понимаю?
« Reply #3 : Травня 17, 2021, 11:21:46 23:21 »
Асинхронний двигун, швидкість якого регулюється, і високим ккд. Але це, звичайно,  зовсім не "перший безмагнітний електродвигун" :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Я чегото в этой жизни не понимаю?
« Reply #4 : Травня 18, 2021, 10:23:04 22:23 »
Асинхронний двигун, швидкість якого регулюється, і високим ккд. Але це, звичайно,  зовсім не "перший безмагнітний електродвигун" :)

Ясно :)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Я чегото в этой жизни не понимаю?
« Reply #5 : Травня 18, 2021, 11:13:22 23:13 »
100% недовчені журналюги. Там недочули, там перебрехали, переклали Гугл-транслейтом, трошки в міру розуміння підсилили і покращили

Про це треба пам'ятати, читаючи будь-яку статтю чи дивлячись тіліпузєр.  :smilie8: