Сторінок:
Actions
  • #61 від Ali(UA) 03 Dec 2019
  • ЗЛИДЕННІСТЬ зазвичай спадкова в соціальному сенсі

    а за нею і ЗЛОЧИННІСТЬ

    то есть вы предлагаете бороться со злиденністю? як?
  • #62 від Ali(UA) 03 Dec 2019
  • крайнє розшарування- поряд будинок за 2 млн долл та палатка з бомжами

    хіба це не очевидно ?

    не, это россия и Украина. сдание бывшего садика на оболони, рядом мусорка и майбах Юшка, который привез свое чадо с печерска обучаться шахматам. лично наблюдал сию картину.

    в штатах все по комьюнити и районам, тут НИКОГДА не будет дома за 2 мила и рядом палатки с бомжами. НИКОГДА.
    Палатка с бомжами может быть в центре города, где всем насрать. даже в бедном районе ее не будет - вызовут копов и вышвырнут нах.

    в бедном комьюнити могут быть мобильные дома, дома синьоров на социале например. в богатом районе богатые.
  • #63 від Ali(UA) 03 Dec 2019
  • злочинність зазвичай з'являється не просто так

    вона з'являється від безвиході, від розуміння, що шансів догнати "еліту" вже немає

    послушай, в Америка у всех равные права от рождения. Если ребенок хорош в спорте или exceptional в обучении - его примут в приличный коледж за бесплатно. А дальше уже все зависит от него. Вот в Северной Корее и Беларуси не так, там если повезло родится не у тех родителей - хера лысого ты получишь шанс в этой жизни.
  • #64 від Feral Cat 03 Dec 2019
  • послушай, в Америка у всех равные права от рождения. Если ребенок хорош в спорте или exceptional в обучении - его примут в приличный коледж за бесплатно. А дальше уже все зависит от него. Вот в Северной Корее и Беларуси не так, там если повезло родится не у тех родителей - хера лысого ты получишь шанс в этой жизни.

    100%.

  • #65 від Адам Жоржович 03 Dec 2019
  • ну и в чем проблема?

    Істота бездумно пересказує агітки рожевих підарасів, ось і вся "проблема".  :smilie8:

    "Ко-ко-ко нєравєнство, ко-ко-ко працєнт в тюрьмах, ко-ко-ко а вот на Кубє...." :at
  • #66 від Feral Cat 03 Dec 2019
  • Істота бездумно пересказує агітки рожевих підарасів, ось і вся "проблема".  :smilie8:

    "Ко-ко-ко нєравєнство, ко-ко-ко працєнт в тюрьмах, ко-ко-ко а вот на Кубє...." :at

     :smiley24: :lol: :lol:
  • #67 від WestNik 03 Dec 2019
  • Дякую , друзі

    Ви змусили мене згадати, як це було на фупі

    Бачу зачепило за живе
  • #68 від WestNik 03 Dec 2019
  • Думаю чи послати всіх на х*й, чи дискутувати далі

    мабуть перше, бо дискутувати тут немає з ким і про що
  • #69 від Sturmer44 03 Dec 2019



  • Нічіво лічьнава

    але я б всіх цих цитувальників роліків совкових гімнофільмів що набридли до ікоти
    які вставляють у всі діри одні й ті самі гімнороліки з гімноцитатами

    закривав би в трудовий табір до виправлення

    а на форумі банив би нахуй

     :smiley15:
  • #70 від Feral Cat 03 Dec 2019
  • Думаю чи послати всіх на х*й, чи дискутувати далі

    мабуть перше, бо дискутувати тут немає з ким і про що

    Краще їбани себе об стіну. І фотку на СУП почепи... :laugh:
  • #71 від RG 03 Dec 2019
  • послушай, в Америка у всех равные права от рождения. Если ребенок хорош в спорте или exceptional в обучении - его примут в приличный коледж за бесплатно. А дальше уже все зависит от него. Вот в Северной Корее и Беларуси не так, там если повезло родится не у тех родителей - хера лысого ты получишь шанс в этой жизни.

    І що, бабло в Штатах зовсім нє руліт ?  :smilie7:

  • #72 від Feral Cat 03 Dec 2019
  • Тут ще один 79-літній любітєль пролєтаріата засрав уже все телебачення своєю передвиборчою рекламою. Істінний дємократ...   :lol: :lol: :lol:



  • #73 від Feral Cat 03 Dec 2019
  • Демократи розшитюють своє електоральне поле... :lol:
    Висилають своїх бомжів до Індіанаполісу...

    &feature=emb_logo
  • #74 від RG 03 Dec 2019
  • Тут про рівні можливості була тема  :smilie7:

    http://ukrpravda.net/index.php?topic=50649.msg1272902#msg1272902
  • #75 від Ali(UA) 04 Dec 2019
  • І що, бабло в Штатах зовсім нє руліт ?  :smilie7:
    маю нагоду бачити хокейну команду де батьки мільонери. діти так собі грають. мій колєга повернутий на хокеї виростив сина, що грає за збірну штату, один з кращих гравців для свого віку. на ньому ця команда з батьками виїздила і вигравала. після того як вони почали маніпулювати пацаном, в плані тут грай а тут не грай (там тренер робить все що мільонери кажуть, там дуже багато грошей, приватні літаки, і т.д. - батьки все вирішували грошима), мій колєга плюнув їм в харю та пішов у іншу команду де його забрали з руками та ногами. якось так про гроші і шо можна вирішити.

    взагалі, якшо багато грошей і немає клепки в голові то все можна спустити в унітаз дуже швидко.
  • #76 від Ali(UA) 04 Dec 2019
  • Думаю чи послати всіх на х*й, чи дискутувати далі

    мабуть перше, бо дискутувати тут немає з ким і про що
    я вас нікуди не посилав, але бачу що аргументи у вас скінчилися. таке собі виправдання щоб не продовжувати виважену дискусію.
  • #77 від Lina 04 Dec 2019
  • А суть цієї історії така - на зиму з усіх штатів злітаються до Каліфорнії метелики монархи. Щоби перезимувати. Як і бомжі.
    А щоби криміногенна обстановки не погіршилась, влада Каліфорнії якось підтримує цих бомжів. От і казочці кінець, а демократи тут ні до чого.
    Респи робили б те ж саме.
  • #78 від Feral Cat 04 Dec 2019
  • Ліно,  не пишіть дурниць.
    Це явище - цілковита "заслуга"  Демократів.
    І бомжі не подорожують сюди-туди залежно від сезону.
  • #79 від RG 04 Dec 2019
  • Прі трампє такого би не било   :weep:

    Тобто наявність бомжів - це вина демократів ?  :smilie11:
  • #80 від RG 04 Dec 2019
  • маю нагоду бачити хокейну команду де батьки мільонери. діти так собі грають. мій колєга повернутий на хокеї виростив сина, що грає за збірну штату, один з кращих гравців для свого віку. на ньому ця команда з батьками виїздила і вигравала. після того як вони почали маніпулювати пацаном, в плані тут грай а тут не грай (там тренер робить все що мільонери кажуть, там дуже багато грошей, приватні літаки, і т.д. - батьки все вирішували грошима), мій колєга плюнув їм в харю та пішов у іншу команду де його забрали з руками та ногами. якось так про гроші і шо можна вирішити.

    взагалі, якшо багато грошей і немає клепки в голові то все можна спустити в унітаз дуже швидко.

    Тобто те, що хтось з баблом (його діти) займає чуже місце, якби в наявності. По моєму посиланню це також добре видно.

    Значить, все таки не зовсім рівні умови насправді :smilie7: 
  • #81 від Feral Cat 04 Dec 2019
  • Подивися, яка політ партія тримає в тих містах всю владу вже понад півстоліття
  • #82 від WestNik 04 Dec 2019
  • Краще їбани себе об стіну. І фотку на СУП почепи... :laugh:

    Повертаєшся в ігнор. Бувай.
  • #83 від WestNik 04 Dec 2019
  • ну и в чем проблема?

    130 000 * 75 000 = 9 750 000 000 долл

  • #84 від WestNik 04 Dec 2019
  • алкоголизм - 50% населения парашки должно в тюрме сидеть тогда. давай какого то другого вчоного

    в цій темі обговорюється Каліфорнія чи параша ?

    якщо хочеш про парашу, то заводь тему про парашу

    але ж ти завів тему про Каліфорнію
  • #85 від WestNik 04 Dec 2019
  • то есть вы предлагаете бороться со злиденністю? як?

    я не збираюся, в мене на разі все гаразд

    а штатам , мабуть, треба реагувати на такі дзвіночки, які наведені тобою в стартпості
  • #86 від WestNik 04 Dec 2019
  • не, это россия и Украина. сдание бывшего садика на оболони, рядом мусорка и майбах Юшка, который привез свое чадо с печерска обучаться шахматам. лично наблюдал сию картину.

    в штатах все по комьюнити и районам, тут НИКОГДА не будет дома за 2 мила и рядом палатки с бомжами. НИКОГДА.
    Палатка с бомжами может быть в центре города, где всем насрать. даже в бедном районе ее не будет - вызовут копов и вышвырнут нах.

    в бедном комьюнити могут быть мобильные дома, дома синьоров на социале например. в богатом районе богатые.

    вишвирюють за що ?

    ти ж в стартпості писав, що Каліфорнія- це парафія демократів, які люблять бомжів
  • #87 від WestNik 04 Dec 2019
  • послушай, в Америка у всех равные права от рождения. Если ребенок хорош в спорте или exceptional в обучении - его примут в приличный коледж за бесплатно. А дальше уже все зависит от него. Вот в Северной Корее и Беларуси не так, там если повезло родится не у тех родителей - хера лысого ты получишь шанс в этой жизни.

    ще раз- я не збирався говорити про Пн.Корею або Білорусь

    я говорю тут про цивілізовані країни

    як на мене, шанси перейти в кращу якість значно вищі в Європі, ніж в США

    і не випадково тому кількість ув'язнених в Європі в рази менша
  • #88 від WestNik 04 Dec 2019
  • Істота бездумно пересказує агітки рожевих підарасів, ось і вся "проблема".  :smilie8:

    "Ко-ко-ко нєравєнство, ко-ко-ко працєнт в тюрьмах, ко-ко-ко а вот на Кубє...." :at

    ноу коментс, псих якийсь
  • #89 від WestNik 04 Dec 2019
  • я вас нікуди не посилав, але бачу що аргументи у вас скінчилися. таке собі виправдання щоб не продовжувати виважену дискусію.

    це стосувалося в більшій мірі жоржовича і ферала
  • #90 від bоrderlander 04 Dec 2019
  • ще раз- я не збирався говорити про Пн.Корею або Білорусь

    я говорю тут про цивілізовані країни

    як на мене, шанси перейти в кращу якість значно вищі в Європі, ніж в США

    і не випадково тому кількість ув'язнених в Європі в рази менша
    Як на мене, в Європи зараз найбільші шанси перетворитись на Африко-Арабію. Хоча якщо називати це кращою якістю, то тоді всеспівпадає  :smilie7:
Сторінок:
Actions